De Bruyne maakt keuze tussen Messi of Ronaldo

door
De Bruyne maakt keuze tussen Messi of Ronaldo

Cristiano Ronaldo en Lionel Messi gaan hun laatste jaren in als profvoetballer. De twee halen niet meer het niveau van pakweg 10 jaar geleden, maar zijn nog altijd zéér goede spelers. Kevin De Bruyne sprak over hen.


De SportBIBLE sprak met De Bruyne en die gaf aan wie hij als ploegmaat zou willen. "Dan kies ik voor Cristiano Ronaldo, omdat hij een echte aanvaller is. Lionel Messi is meer een spelmaker. Ik ben ook een spelmaker, dus geef mij maar een echte aanvaller", was het antwoord van de Rode Duivel.

Tony Cascarino was onlangs nog zeer lovend over De Bruyne. "Hij is nu de Lionel Messi die Pep Guardiola had bij FC Barcelona, maar dan bij Manchester City." Mooie woorden. De Bruyne en Messi zijn dit seizoen alvast heel aardig op dreef.

De Bruyne vatte het seizoen aan met 1 goal en 8 assists in 10 wedstrijden, ook al haalt nog niet zijn allerbeste niveau. Door de komst van Erling Haaland zullen zijn assists dit seizoen wellicht zeer hoog gaan liggen. Met de Noor heeft hij een echte killer voor zich rondlopen. Messi heeft zijn draai ook helemaal gevonden bij PSG. De 35-jarige Argentijn is met 6 goals en 8 assists in 11 wedstrijden ook bijzonder goed bezig en hij lijkt dit seizoen weer zijn gekende statistieken te gaan halen. De 37-jarige Ronaldo heeft het wat moeilijker bij Manchester United. Hij duwde door voor een vertrek, maar dat kwam er niet van. Daardoor is hij momenteel geen vaste waarde en met 1 goal in 8 matchen (378 minuten) is zijn start dus moeizamer.

LEES OOK: Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

Gaan Messi en/of Ronaldo ooit nog eens de Champions League winnen?

Meest recent

Taravel vreest rampscenario: De Cat out tegen Club?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

31
31
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

37
37
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

309
309
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

170
170
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

99
99
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

91
91
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

134
134
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

51
51
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

512
512
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

44
44
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

60
60
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

76
76
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

354
354
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

56
56
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

27
27
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

140
140
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

98
98
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

157
157
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

326
326
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

337
337
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

259
259
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

117
117
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

196
196
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

110
110
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

153
153

Meer sportnieuws