De Bruyne maakt keuze tussen Messi of Ronaldo

door
De Bruyne maakt keuze tussen Messi of Ronaldo

Cristiano Ronaldo en Lionel Messi gaan hun laatste jaren in als profvoetballer. De twee halen niet meer het niveau van pakweg 10 jaar geleden, maar zijn nog altijd zéér goede spelers. Kevin De Bruyne sprak over hen.


De SportBIBLE sprak met De Bruyne en die gaf aan wie hij als ploegmaat zou willen. "Dan kies ik voor Cristiano Ronaldo, omdat hij een echte aanvaller is. Lionel Messi is meer een spelmaker. Ik ben ook een spelmaker, dus geef mij maar een echte aanvaller", was het antwoord van de Rode Duivel.

Tony Cascarino was onlangs nog zeer lovend over De Bruyne. "Hij is nu de Lionel Messi die Pep Guardiola had bij FC Barcelona, maar dan bij Manchester City." Mooie woorden. De Bruyne en Messi zijn dit seizoen alvast heel aardig op dreef.

De Bruyne vatte het seizoen aan met 1 goal en 8 assists in 10 wedstrijden, ook al haalt nog niet zijn allerbeste niveau. Door de komst van Erling Haaland zullen zijn assists dit seizoen wellicht zeer hoog gaan liggen. Met de Noor heeft hij een echte killer voor zich rondlopen. Messi heeft zijn draai ook helemaal gevonden bij PSG. De 35-jarige Argentijn is met 6 goals en 8 assists in 11 wedstrijden ook bijzonder goed bezig en hij lijkt dit seizoen weer zijn gekende statistieken te gaan halen. De 37-jarige Ronaldo heeft het wat moeilijker bij Manchester United. Hij duwde door voor een vertrek, maar dat kwam er niet van. Daardoor is hij momenteel geen vaste waarde en met 1 goal in 8 matchen (378 minuten) is zijn start dus moeizamer.

LEES OOK: Doku onder hoogspanning: Guardiola grijpt hard in

Gaan Messi en/of Ronaldo ooit nog eens de Champions League winnen?

Meest recent

Sonck stelt zeer groot pijnpunt vast bij AA Gent

Er was afgelopen weekend zeer veel te doen over de topper tussen Club Brugge en AA Gent. Dat is ...

29
29
Arsenal zwoegt maar mag nog dromen van eerste trofee

Arsenal is nog steeds in de running voor de eerste prijs van het Engelse voetbalseizoen. De Gunners ...

21
21
Opmerkelijk debuut bij Standard: "Dat was mijn doel"

Vorig weekend ging Standard met 0-1 winnen op het veld van Dender en die goede lijn hopen ze op ...

41
41
'Bornauw keert na floptransfer terug op oude nest'

Bij de Rode Duivels was het de voorbije maanden voor Rudi Garcia nog wat zoeken in de defensie. Hij ...

213
213
'Union bibbert na nieuwe transferwending rond David'

Union moest naar goede gewoonte de voorbije maanden alweer heel wat smaakmakers laten vertrekken. In ...

86
86
'AA Gent en Essevee laten overbodige pionnen gaan'

De wintermercato staat stilaan voor de deur. In de eerste plaats zijn de meeste Belgische clubs ...

122
122
'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

199
199
'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

124
124
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

84
84
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

37
37
Lierse SK haalt slag thuis en is andere clubs te snel af

Lierse SK heeft een goede slag weten te slaan. De club uit de Challenger Pro League heeft een van ...

96
96
De Mil spreekt zich uit over versterking bij AA Gent

Dit AA Gent heeft géén betere ploeg dan vorig jaar, toen Arnar Vidarsson wel het gelag ...

283
283
'Club Brugge doet wintermercato daveren met 10M-toptransfer'

Dit wordt geen doorsnee wintermercato voor Club Brugge. Blauw-Zwart twijfelt en is zenuwachtig: 10 ...

923
923
'Beerschot doet bod op parel: gesprekken gaande'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

99
99
'Westerlo droomt van knaltransfer: Rangers lonkt'

Bij KVC Westerlo moet er in 2026 weer flink verkocht worden om de rekeningen te laten kloppen. De ...

80
80
'Union SG grijpt mis én doet miljoenenbod'

Binnen ruim een week opent de transfermarkt weer zijn deuren. Bij Union SG staat er wel wat te ...

92
92
DAZN versus Pro League: nieuw dieptepunt in koude oorlog

Vertegenwoordigers van DAZN en de Pro League stonden maandag tegenover elkaar in de rechtbank, die ...

356
356
Hayen & De Condé onthullen winterplannen KRC Genk

De nationale media blies dinsdag verzamelen in Genk, waar de presentatie van Nicky Hayen op het ...

501
501
Julie Vanloo breekt plots : Club-fans huilen bittere tranen

Het afgelopen jaar was voor Julie Vanloo een ware emotionele rollercoaster. De fan van Club Brugge ...

403
403
'Club Brugge tast in de buidel: topaanwinst in aantocht'

Met een zes op zes heeft Ivan Leko zijn start niet gemist bij Club Brugge, dat vrijdag in Genk het ...

740
740
De Condé verklaart komst Hayen: "Dat is erg zeldzaam"

Nicky Hayen stond zopas voor het eerst de verzamelde pers te woord als trainer van KRC Genk. De ...

214
214
Ruben Van Gucht verklaart zijn grote liefde na woelige weken

Ruben Van Gucht stond de voorbije weken niet om sportieve redenen in de schijnwerpers. De ...

272
272
'Over & out: Hasi en Renard dumpen miscasts Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke winter tegemoet. Op inkomend gebied lijkt defensieve versterking ...

546
546
Hayen voorgesteld in Genk: "Revanche op Club Brugge?"

Maandag maakte KRC Genk bekend dat Nicky Hayen de opvolger wordt van Thorsten Fink. Daags nadien ...

377
377
Eddy Snelders opnieuw zwaar aangepakt: slachtoffer spreekt

Voormalig analist Eddy Snelders verdween goed twee jaar geleden definitief van het scherm. De ...

291
291

Meer sportnieuws