De Bruyne maakt keuze tussen Messi of Ronaldo

door
De Bruyne maakt keuze tussen Messi of Ronaldo

Cristiano Ronaldo en Lionel Messi gaan hun laatste jaren in als profvoetballer. De twee halen niet meer het niveau van pakweg 10 jaar geleden, maar zijn nog altijd zéér goede spelers. Kevin De Bruyne sprak over hen.


De SportBIBLE sprak met De Bruyne en die gaf aan wie hij als ploegmaat zou willen. "Dan kies ik voor Cristiano Ronaldo, omdat hij een echte aanvaller is. Lionel Messi is meer een spelmaker. Ik ben ook een spelmaker, dus geef mij maar een echte aanvaller", was het antwoord van de Rode Duivel.

Tony Cascarino was onlangs nog zeer lovend over De Bruyne. "Hij is nu de Lionel Messi die Pep Guardiola had bij FC Barcelona, maar dan bij Manchester City." Mooie woorden. De Bruyne en Messi zijn dit seizoen alvast heel aardig op dreef.

De Bruyne vatte het seizoen aan met 1 goal en 8 assists in 10 wedstrijden, ook al haalt nog niet zijn allerbeste niveau. Door de komst van Erling Haaland zullen zijn assists dit seizoen wellicht zeer hoog gaan liggen. Met de Noor heeft hij een echte killer voor zich rondlopen. Messi heeft zijn draai ook helemaal gevonden bij PSG. De 35-jarige Argentijn is met 6 goals en 8 assists in 11 wedstrijden ook bijzonder goed bezig en hij lijkt dit seizoen weer zijn gekende statistieken te gaan halen. De 37-jarige Ronaldo heeft het wat moeilijker bij Manchester United. Hij duwde door voor een vertrek, maar dat kwam er niet van. Daardoor is hij momenteel geen vaste waarde en met 1 goal in 8 matchen (378 minuten) is zijn start dus moeizamer.

LEES OOK: Luis Enrique verbaast iedereen met uitspraken na zeperd

Gaan Messi en/of Ronaldo ooit nog eens de Champions League winnen?

Meest recent

'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

126
126
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

61
61
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

69
69
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

34
34
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

153
153
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

255
255
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

79
79
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

150
150
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

483
483
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

115
115
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

77
77
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

208
208
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

403
403
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

198
198
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

63
63
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

265
265
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

31
31
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

263
263
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

221
221
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

80
80
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

176
176
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

523
523
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

89
89
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

157
157
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

112
112

Meer sportnieuws