The Last Dance: nemen deze Rode Duivels afscheid van het publiek?

127
The Last Dance: nemen deze Rode Duivels afscheid van het publiek?

Vincent Kompany, Moussa Dembélé en Thomas Vermaelen worden in de bloemen gezet voor de match tegen Wales. Zij krijgen zo een waardig afscheid van de nationale ploeg. Maar gaan de Belgische fans nog een aantal Rode Duivels voor het laatst aan het werk zien?


Het lijkt nu al vast te staan dat er na het WK 2022 een aantal Belgen er de brui aan zullen geven als Rode Duivel. Achteraan is er Jan Vertonghen. De Belgische recordinternational is 35 jaar en zal bij het EK 2024 al 37 jaar zijn. Vertonghen zal niet snel stoppen met de nationale ploeg, maar wat brengt de toekomst voor hem? Toby Alderweireld is 33 jaar en zal op het EK 35 jaar zijn. Hij lijkt nog even door te doen als international.

WITSEL DOET DOOR

Op het middenveld is er Axel Witsel, maar die liet al verstaan dat hij het EK 2024 nog wil meemaken. Kevin De Bruyne is nog maar 31 jaar, maar gaat hij de focus op het clubvoetbal leggen na het WK? Wil KDB de jongeren begeleiden, of kiest hij ervoor om meer rust in te bouwen en voluit te kiezen voor zijn clubcarrière? Heel wat toppers gingen hem in het verleden voor. Dat is ook het geval voor Eden Hazard. Hij kende heel moeilijke jaren met de nodige fysieke kwaaltjes. Op zijn 31ste is het duidelijk dat Hazard lichamelijk niet meer op topniveau is, al zette hij dit seizoen stappen voorwaarts. Gaat hij na het WK er de brui aan geven als Rode Duivel? Hij liet daarvoor nog niet in zijn kaarten kijken.

Voor Dries Mertens lijkt het op zijn 35ste stilaan over en out te zijn bij de nationale ploeg. De jeugd klopt op de deur en het is niet uitgesloten dat Mertens na een jaar Galatasaray nog een exotische buitenlandse uitdaging zal aangaan. De kans dat hij op zijn 37ste nog mee zal gaan naar het EK 2024 lijkt klein te zijn.

GEEN AFSCHEID VOOR CHADLI

Nacer Chadli is er niet bij, maar hij gaf al aan dat een mogelijk WK zijn laatste grote toernooi zou zijn. Hij krijgt dus jammer genoeg geen afscheid als voetballer voor het Belgische publiek. Romelu Lukaku, die ook regelmatiger met blessures krijgt af te rekenen, is ook een twijfelgeval. Eén zaak staat vast: de Belgische fans kunnen tegen Wales best nog maar eens goed genieten van een aantal spelers, want de kans is zeker aanwezig dat een aantal van hen niet meer in het Koning Boudewijnstadion zal voetballen.

CR

LEES OOK: Mannaert en Mignolet lijken wéér mis te grijpen

Zullen De Bruyne en Hazard nog Rode Duivel blijven na het WK?

Meest recent

Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

3
3
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

2
2
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

5
5
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

80
80
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

36
36
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

75
75
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

55
55
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

77
77
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

68
68
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

285
285
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

54
54
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

56
56
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

291
291
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

266
266
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

216
216
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

170
170
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

109
109
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

196
196
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

202
202
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

256
256
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

124
124
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

144
144
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

221
221
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

172
172

Meer sportnieuws