Witsel spreekt over terugkeer naar België

door
Witsel spreekt over terugkeer naar België

Axel Witsel kende al een mooie carrière. Op zijn 33ste is hij eindelijk terechtgekomen bij een Europese topclub. Witsel sprak over zijn toekomst.


 Witsel denkt op zijn 33ste al een beetje aan de volgende stap. “Misschien kan ik ooit wel trainer worden, het zou kunnen. Het tactische heeft me altijd geïnteresseerd en ik ben een trainerscursus begonnen. Ik wil in het voetbal. Ik ben 33 jaar en we zullen wel zien. Ik wil nu nog profiteren van mijn spelerscarrière. Zo lang mogelijk”, liet hij weten.

Witsel haalde in het verleden al aan dat hij graag als jeugdtrainer zou willen bij Standard. Daar zullen ze wellicht ook hopen dat hij nog even voor de eerste ploeg zal voetballen. Witsel is als middenvelder nog steeds een speler van een goed niveau, maar als verdediger heeft hij ook nog toekomst. Dat opent ook de nodige deuren voor de Rode Duivel.

VERDEDIGER

"Ik voel me fysiek nog altijd heel goed om als middenvelder te spelen. Daar speel ik op een natuurlijke manier. Achteraan moet ik aandachtiger zijn, moet ik meer spurten en stoppen. Dat is moeilijker voor mij. Maar het kan wel mijn carrière verlengen”, zegt de voormalige speler van Standard, Benfica, Zenit Sint-Petersburg, Tijanjin en Borussia Dortmund. Witsel is sinds dit jaar aan de slag bij Atlético Madrid, waar hij als centrale verdediger speelt. De Belg laat een zeer goede indruk achter op die positie.

LEES OOK: Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Zal Witsel ooit coach worden van Standard?

Meest recent

Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

12
12
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

16
16
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

38
38
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

196
196
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

172
172
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

205
205
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

213
213
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

294
294
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

243
243
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

129
129
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

46
46
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

226
226
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

58
58
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

497
497
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

416
416
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

157
157
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

246
246
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

43
43
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

885
885
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

144
144
AA Gent op drift: De Mil meteen in zware problemen

Bij AA Gent hangt er al lang meer twijfel dan vertrouwen rond de bureau van Sam Baro. Sinds zijn ...

546
546
Geeft Fink ‘onverwachte oplossing’ weldra een kans?

Bij KRC Genk staat er druk op de ketel. Tegen FC Midtjylland moet er een goede prestatie volgen, ...

284
284
De Mil naar AA Gent: cruciale overstap voor beide partijen

Rik De Mil heeft zijn transfer helemaal beet. Hij tekende bij AA Gent. Voor de 44-jarige trainer kan ...

65
65
Leko komt met vreemde reactie na 'Hayen-protest'

Club Brugge verloor volstrekt kansloos met 0-3 van Arsenal. De Engelsen waren veel te sterk en ...

639
639
'Hazard neemt verrassende toekomstbeslissing bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht begint de tijd voor Olivier Renard, Tim Borguet en ondertussen ook Kenneth ...

485
485

Meer sportnieuws