Martinez schrapt één Rode Duivel voor Wales

door
Martinez schrapt één Rode Duivel voor Wales

De Rode Duivels verschenen woensdagavond nog een laatste keer op het trainingsveld, want donderdag om 20u45 komt Wales al op bezoek in de Nations League. De Belgen kunnen die wedstrijd maar beter winnen als ze nog kans willen maken op kwalificatie voor de Final Four, want ze hebben nu al een achterstand van drie punten op leider Nederland en moeten zondag nog naar Amsterdam.


Martinez zal dus hopen dat hij op een zo sterk mogelijk elftal kan rekenen. Het was sowieso al duidelijk dat de geblesseerde Romelu Lukaku en de nog steeds clubloze Jason Denayer belangrijke afwezigen zouden zijn, maar nu moet hij nog een naam schrappen voor zijn opstelling. Op zijn persconferentie liet Martinez weten dat Dedryck Boyata ook niet zal meespelen.

"Met Boyata gaan we opletten. Er is geen blessure, maar hij heeft nog wat werk. Hij gaat morgen alvast niet spelen, we willen geen risico’s nemen", noteerde Het Laatste Nieuws bij de bondscoach. Ook Amadou Onana is onzeker, want de jonge middenvelder heeft nog steeds last van een trap die hij bij Everton gekregen heeft.

PUZZELEN
De afwezigheid van Boyata betekent dat Martinez oplossingen zal moeten zoeken in de verdediging, zeker omdat ook Denayer niet speelt. De meest waarschijnlijke optie om naast Alderweireld en Vertonghen plaats te nemen lijkt op dit moment Leander Dendoncker, die in juni al een goede indruk maakte als verdediger. Anders zou Martinez al moeten teruggrijpen naar Brandon Mechele, Wout Faes of Arthur Theate of de 18-jarige Zeno Debast meteen laten debuteren.

LEES OOK: ‘Arne Engels maakt last-minute knaltransfer’

Wie moet de derde verdediger worden?

Meest recent

'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

51
51
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

172
172
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

22
22
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

86
86
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

131
131
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

311
311
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

80
80
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

209
209
Anderlecht-fans reageren unaniem na ontslag Hasi

Anderlecht ging zondag opnieuw onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. Dat ...

236
236
KV Mechelen valt ondanks knappe comeback uit top zes

KV Mechelen is zijn plaats in de top zes kwijt. Op het veld van OH Leuven redden ze dankzij een ...

86
86
Anderlecht zoekt coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Besnik Hasi is ontslagen als trainer van RSC Anderlecht. Een logische beslissing na 18 zeges in 43 ...

1760
1760
Kogel is door de kerk: Anderlecht ontslaat Hasi

RSC Anderlecht heeft zopas Besnik Hasi ontslagen. Dat heeft de club meegedeeld via de officiële ...

473
473
Union SG haalt zwak Club Brugge meteen van zijn wolk

De beste Belgische ploegen van de afgelopen jaren stonden vanavond in het Dudenpark tegenover ...

202
202
‘Antwerp snel verlost van floptransfer’

De zomermercato van Royal Antwerp FC was zeker geen groot succes. De Great Old gaat mogelijk een van ...

159
159
‘Race tegen de klok: Club Brugge wil €7,5M-powerhouse’

Club Brugge heeft een transfertarget op de radar die deze winter plots overal opduikt. Zijn dossier ...

665
665
Ajax flikt het en heeft zeer grote transfer beet

Ajax verloor vandaag weer punten en telt achttien puntern minder dan PSV. Zo gaan voor het vierde ...

65
65
Man City loopt alweer kater op tegen Tottenham

In de Premier League moest Manchester City op bezoek gaan bij het povere Tottenham. De troepen van ...

29
29
PSV pakt na demonstratie uit met geweldig nieuws

Het moet bijzonder plezant zijn om vandaag fan te zijn van PSV. Ze domineren de Nederlandse ...

45
45
Club Brugge én Cercle Brugge kondigen transfers aan

De wintermercato loopt op zijn laatste benen. Er mogen nog de nodige transfers worden verwacht. Zo ...

124
124
Hasi op straat? Kleedkamer spreekt duidelijke taal

Het beloven spannende dagen te worden op Neerpede. Na de nederlaag op het veld van Standard, lijken ...

395
395
Anderlecht-zondebok schuldbewust: "Kijk vooral naar mezelf"

RSC Anderlecht is een nieuwe teleurstelling rijker. De gevallen recordkampioen verloor zondagmiddag ...

253
253
Ontslag Hasi in de maak: zondagavond nog crisisoverleg

RSC Anderlecht staat aanstaande donderdag voor een levensbelangrijk bekerduel tegen Antwerp FC. De ...

657
657
Genk bibbert en beeft maar verzilvert bliksemstart op Dender

KRC Genk heeft zijn eerste competitiezege onder Nicky Hayen beet. Op het veld van FCV Dender nam het ...

92
92
Union - Club Brugge: Leko kiest grote verrassing in basiself

In de Jupiler Pro League staat zondagavond een absolute topaffiche op het programma. Met Union SG en ...

281
281
Courtois én Lammens cruciaal in zeges, straf statement PSV

In La Liga blijft Real Madrid voorlopig op een zucht van leider FC Barcelona. Het won zondag immers ...

87
87

Meer sportnieuws