Mannaert ziet 'extra transfer': "Hij is terug goed bezig"

door
Mannaert ziet 'extra transfer':

Club Brugge sloeg de bal inzake transfers de afgelopen jaren ook regelmatig mis. CEO Vincent Mannaert ziet een ‘flopaankoop’ toch weer aan de oppervlakte komen. Dat verklaarde hij in de podcast Mid Mid.


"We betaalden veel geld voor Sowah. Na 2 maanden krabden we toch in de haren omdat het niet lukte. We verhuurden hem aan AZ en daar ging het ook niet. Toen dachten we toch even van hem met verlies van de hand te doen. Maar Carl Hoefkens zei dat hij er nog eens vol voor wou gaan en Sowah is nu heel goed bezig”, aldus Mannaert. Sowah krijgt kansen, maar zal weldra wellicht toch uit de ploeg gaan voor Roman Yaremchuk als die helemaal is gerodeerd. De ex-speler van OHL speelt meer, maar inzake statistieken is de balans mager met 1 goal en 2 assists in 12 wedstrijden.

SYLLA

Mannaert beseft dat Club Brugge ook heel wat transfers afrondde die dus geen succes waren. Dat geeft hij knap toe. “Je hebt ook jongens als Krmencik, Rezaei en Okereke die niet brachten wat we er van hadden verwacht. Dan is het zaak dat je dergelijke transfers kan opvangen met andere aankopen. Onze vorige zomermercato was niet top, maar dan moet je er ook voor zorgen dat de volgende er wel knal op is. Je hebt dan bijvoorbeeld een Sylla die voor 200.000 euro werd aangeworven en die een mooie carrière tegemoet gaat. Ook spelers als Odoi, Skov Olsen en Adamyan waren enorme meevallers."

 

LEES OOK: Club Brugge verbijsterd: JPL-toptransfer krijgt plotse twist

Zal Sowah een basispion blijven?

Meest recent

Club Brugge verbijsterd: JPL-toptransfer krijgt plotse twist

Club Brugge keek mee — en zag het dossier veranderen. Tussen ambitie en voorzichtigheid ...

55
55
Gouden drama: pijnlijk details aftocht Tzolis bekend

De 19de Gouden Schoen uit de clubgeschiedenis staat op het palmares, maar bij Club Brugge KV had men ...

125
125
'Anderlecht slaat toe: topdeal met seizoensrevelatie'

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig wachten geblazen tot de volgende wintertransfers worden ...

132
132
'Vuurwerk bij kampioen: Union pakt fors uit op mercato'

Union SG begint woensdagavond opnieuw aan een loodzware wedstrijdmarathon, die pas ten vroegste ...

157
157
'Ordonez out: Club Brugge opent jacht op opvolger'

Club Brugge hoopt hem in januari nog op post  te houden, maar dat Joel Ordonez ten laatste ...

195
195
'Grote kuis in Anderlecht: dubbelslag voor Renard'

Een spits en centrale verdediger zijn meer dan welkom, maar de voornaamste opdracht van Olivier ...

172
172
'Done deal: AA Gent heeft topaanwinst helemaal beet'

In de kwartfinale van de Croky Cup gaat AA Gent donderdag op bezoek bij RSC Anderlecht, nadien moet ...

254
254
'Anderlecht vs. Club Brugge: ex-Genkie terug naar JPL?'

Zowel bij RSC Anderlecht als Club Brugge draait de geruchtenmolen op volle toeren. In ...

327
327
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

492
492
'Ultieme WK-push: Wout Faes verbaast met nieuwe club'

Een aantal kandidaat-Rode Duivels zullen deze wintermercato van club moeten wisselen om zich in de ...

233
233
'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Met een cruciale assist in de topper tegen Internazionale, toonde Noa Lang zich zondagavond ...

291
291
Jashari beklinkt triomf met straffe Club Brugge-uitspraak

Ardon Jashari heeft Club Brugge een half jaar na zijn vertrek nog een mooie prijs bezorgd. Want zijn ...

326
326
"Misbaksel" - Gouden Schoen-verkiezing zwáár onder vuur

De 72ste Gouden Schoen heeft een grote verrassing opgeleverd. Zo wist Ardon Jashari met de trofee ...

396
396
Xabi Alonso op straat: deze rol speelde Courtois in Real-bom

Het verlies tegen aartsrivaal FC Barcelona in de finale van de Supercopa de España heeft ...

257
257
'Anderlecht zet transfersoap van de winter op z’n kop'

Anderlecht zet deze winter een transfersoap in gang. Een dossier dat groter wordt dan eerst gedacht ...

348
348
'Leko hakt knopen door: einde verhaal bij Club Brugge?'

Zondag vulde Club Brugge het podium op het Gala van de Gouden Schoen, maar dinsdag is het weer ...

646
646
'Witte rook bij Antwerp: duo sterkhouders pakt koffers'

Om een vervolgstuk te breien aan de sterke reeks in december hoopt Antwerp in januari op een ...

453
453
Vandenbempt onthult reden Gouden Schoen-stunt Jashari

Ardon Jashari verbaasde zondag vriend en vijand door op basis van één stemronde de ...

152
152
'Géén Club Brugge: Yow trekt naar deze club'

Griffin Yow werd de afgelopen twee weken in verband gebracht met de Belgische topclubs. Dat was ...

172
172
Bom barst in Bernabéu: Real Madrid ontslaat Xabi Alonso

Terwijl de ogen van de Belgische voetbalwereld op het Gala van de Gouden Schoen waren gericht ging ...

311
311
Klucht op Gouden Schoen: bizar stemgedrag blootgelegd

Op het Gala van de Gouden Schoen schoot Ardon Jashari zondag de hoofdvogel af, terwijl ook onder ...

896
896
'Toptransfer Beerschot: deal weldra afgerond'

Bij Beerschot draait het momenteel vierkant in de Challenger Pro League. De club gaat in januari de ...

385
385
Westerlo compleet verrast: toptransfer naar de MLS

KVC Westerlo kent een zeer drukke mercato, zowel in- als uitgaand. De Kemphanen hoopten dat een van ...

84
84
Ivan Leko in shock na gala Gouden Schoen

Club Brugge heeft met Ardon Jashari weer een Gouden Schoen afgeleverd. Al was het bijzonder ...

359
359
'Standard laat floptransfer gratis vertrekken'

Standard zoekt een oplossing voor een aantal spelers. Zo willen ze ruimte maken voor de komst van ...

136
136

Meer sportnieuws