Mannaert ziet 'extra transfer': "Hij is terug goed bezig"

door
Mannaert ziet 'extra transfer':

Club Brugge sloeg de bal inzake transfers de afgelopen jaren ook regelmatig mis. CEO Vincent Mannaert ziet een ‘flopaankoop’ toch weer aan de oppervlakte komen. Dat verklaarde hij in de podcast Mid Mid.


"We betaalden veel geld voor Sowah. Na 2 maanden krabden we toch in de haren omdat het niet lukte. We verhuurden hem aan AZ en daar ging het ook niet. Toen dachten we toch even van hem met verlies van de hand te doen. Maar Carl Hoefkens zei dat hij er nog eens vol voor wou gaan en Sowah is nu heel goed bezig”, aldus Mannaert. Sowah krijgt kansen, maar zal weldra wellicht toch uit de ploeg gaan voor Roman Yaremchuk als die helemaal is gerodeerd. De ex-speler van OHL speelt meer, maar inzake statistieken is de balans mager met 1 goal en 2 assists in 12 wedstrijden.

SYLLA

Mannaert beseft dat Club Brugge ook heel wat transfers afrondde die dus geen succes waren. Dat geeft hij knap toe. “Je hebt ook jongens als Krmencik, Rezaei en Okereke die niet brachten wat we er van hadden verwacht. Dan is het zaak dat je dergelijke transfers kan opvangen met andere aankopen. Onze vorige zomermercato was niet top, maar dan moet je er ook voor zorgen dat de volgende er wel knal op is. Je hebt dan bijvoorbeeld een Sylla die voor 200.000 euro werd aangeworven en die een mooie carrière tegemoet gaat. Ook spelers als Odoi, Skov Olsen en Adamyan waren enorme meevallers."

 

LEES OOK: Onverwachte kampioen? Vanhaezebrouck voorspelt titelstrijd

Zal Sowah een basispion blijven?

Meest recent

Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

36
36
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

95
95
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

215
215
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

60
60
Onverwachte kampioen? Vanhaezebrouck voorspelt titelstrijd

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

217
217
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

186
186
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

165
165
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

459
459
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

305
305
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

523
523
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

538
538
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

640
640
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

136
136
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

536
536
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1188
1188
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

738
738
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

235
235
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

455
455
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

332
332
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

610
610
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

987
987
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

350
350
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

841
841
Croonen verklaart waarom KRC Genk Fink ontsloeg

KRC Genk kent een matig seizoen. In Europa draait het goed, maar in België stellen de ...

695
695
Proto haalt keihard uit naar Fredberg & co

RSC Anderlecht doet het voorlopig niet beter dan vorig seizoen. In de competitie staan ze na een ...

364
364

Meer sportnieuws