Mannaert ziet 'extra transfer': "Hij is terug goed bezig"

door
Mannaert ziet 'extra transfer':

Club Brugge sloeg de bal inzake transfers de afgelopen jaren ook regelmatig mis. CEO Vincent Mannaert ziet een ‘flopaankoop’ toch weer aan de oppervlakte komen. Dat verklaarde hij in de podcast Mid Mid.


"We betaalden veel geld voor Sowah. Na 2 maanden krabden we toch in de haren omdat het niet lukte. We verhuurden hem aan AZ en daar ging het ook niet. Toen dachten we toch even van hem met verlies van de hand te doen. Maar Carl Hoefkens zei dat hij er nog eens vol voor wou gaan en Sowah is nu heel goed bezig”, aldus Mannaert. Sowah krijgt kansen, maar zal weldra wellicht toch uit de ploeg gaan voor Roman Yaremchuk als die helemaal is gerodeerd. De ex-speler van OHL speelt meer, maar inzake statistieken is de balans mager met 1 goal en 2 assists in 12 wedstrijden.

SYLLA

Mannaert beseft dat Club Brugge ook heel wat transfers afrondde die dus geen succes waren. Dat geeft hij knap toe. “Je hebt ook jongens als Krmencik, Rezaei en Okereke die niet brachten wat we er van hadden verwacht. Dan is het zaak dat je dergelijke transfers kan opvangen met andere aankopen. Onze vorige zomermercato was niet top, maar dan moet je er ook voor zorgen dat de volgende er wel knal op is. Je hebt dan bijvoorbeeld een Sylla die voor 200.000 euro werd aangeworven en die een mooie carrière tegemoet gaat. Ook spelers als Odoi, Skov Olsen en Adamyan waren enorme meevallers."

 

LEES OOK: Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Zal Sowah een basispion blijven?

Meest recent

Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

175
175
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

78
78
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

77
77
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

56
56
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

72
72
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

45
45
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

161
161
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

43
43
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

239
239
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

183
183
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

162
162
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

394
394
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

476
476
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

65
65
Nieuwe Chelsea-coach spreekt duidelijk over Lavia

Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca de laan uit te sturen en Liam Rosenior bij Strasbourg weg te ...

120
120
‘Oplossing Vazquez dringt aan: twee opties op tafel’

RSC Anderlecht zoekt naarstig naar een oplossing voor Luis Vazquez. De Argentijnse aanvaller kan ...

315
315
Man City haalt lijstje boven: Kompany opvolger van Pep?

Manchester City is onder Pep Guardiola uitgegroeid tot een Europese grootmacht. De Spanjaard heeft ...

142
142
Groen licht: Patro Eisden pakt uit met Radja Nainggolan

De kogel is door de kerk, Radja Nainggolan verhuist deze wintermercato naar Patro Eisden, dat liet ...

201
201
‘Stroeykens deze winter nog weg: drie clubs strijden’

Mario Stroeykens werd al verschillende keren in verband gebracht met een vertrek bij RSC Anderlecht, ...

233
233
Van der Heyden vloekt en briest: “Dat zei de ref…”

De bekerclash tussen RSC Anderlecht en KAA Gent zindert nog na. De Buffalo’s vinden dat ...

409
409
Terug naar Anderlecht? Goto zaait grote twijfel

Bij Anderlecht willen ze deze winter nog een nieuwe spits binnenhalen, want de voorbije maanden ...

440
440
'Nieuwe Onyedika-update: Club houdt been stijf'

Bij Club Brugge was het in de laatste wedstrijden puzzelen op het middenveld. Ze moesten het immers ...

286
286
'Anderlecht baalt en krijgt koekje van eigen deeg'

Anderlecht was deze winter al actief op de transfermarkt, want met Omar Sarr haalde het nog maar ...

218
218
Volgende vertrekker bij Westerlo, Gent dreigt mis te grijpen

De wintermercato is nog een tweetal weken open en dus wordt er alsmaar meer werk gemaakt van ...

81
81
'Man City pakt zwaar uit: hele Europese top afgetroefd'

Manchester City heeft deze winter al stevig uitgepakt met de komst van Antoine Semenyo, die voor ...

83
83

Meer sportnieuws