Zeldzame nederlaag Antwerp, sterkhouder wel terug

door
Zeldzame nederlaag Antwerp, sterkhouder wel terug

Antwerp gaat de interlandbreak in op een wolk, want na negen speeldagen pronkt het nog steeds met een perfect rapport in de Jupiler Pro League. Daardoor staat het uiteraard ook alleen aan de leiding, met vijf punten voorsprong op KRC Genk en acht punten meer dan titelverdediger Club Brugge. Dat heeft de pijn van de vroegtijdige Europese uitschakeling meer dan verzacht.


De goede prestaties zorgen ervoor dat Antwerp de voorbije dagen ook heel wat internationals zag uitzwermen. Met Toby Alderweireld (België), Vincent Janssen (Nederland), Sam Vines (Verenigde Staten), William Pacho en Anthony Valencia (Ecuador), Jurgen Ekkelenkamp (Nederland U21), Christopher Scott (Duitsland U20) en Arthur Vermeeren (België U18) wisten maar liefst acht spelers een selectie te versieren. Daardoor moet Mark van Bommel het dezer dagen stellen met een beperkte groep.

Om de overgebleven spelers niet het ritme te doen verliezen, speelde Antwerp woensdagmiddag een oefenwedstrijd. Ze namen het daarin op tegen RKC Waalwijk, de huidige nummer acht uit de Eredivisie waar tegenwoordig onder meer Zakaria Bakkali aan de slag is. Het werd een zeldzame nederlaag voor de Great Old, want ze gingen tegen de Nederlanders met 1-2 onderuit. Na drie minuten was Antwerp nochtans op voorsprong gekomen via Fischer, maar die werd nog weggegeven. Dat lag zeker niet aan invallersdoelman Ortwin De Wolf, die twee strafschoppen stopte.

ENGELS
Er was wel ook goed nieuws te rapen op de Bosuil. Daar lijkt Björn Engels stilaan weer klaar te zijn voor de strijd. Op foto's die Antwerp op zijn officiële kanalen toont, is immers te zien dat de verdediger inmiddels weer volop meetraint. Engels speelde zijn laatste wedstrijd al in februari, sindsdien stond de ex-speler van Club Brugge bijna acht maanden met een blessure aan de kant.


LEES OOK: Karl Vannieuwkerke breekt bij tragisch overlijden

Zal Engels nog belangrijk zijn voor Antwerp?

Meest recent

KV Mechelen smult van nieuw koningskoppel

De droom van KV Mechelen om Play-Off I te halen, leek de voorbije weken uiteen te spatten. ...

16
16
Grappig moment: Leko gunt Mechele geen cadeau

Club Brugge boekte zondagavond een vlotte zege tegen Standard en dus waren er bij Blauw-Zwart ...

17
17
Real zwoegt zonder vedetten maar wint wel in Valencia

Real Madrid is zondagavond in het spoor van FC Barcelona gebleven in LaLiga. Evident bleek dat niet, ...

10
10
PSG duwt Marseille in diepe crisis, Juve ontsnapt in slot

PSG heeft zondagavond serieus uitgehaald in de Franse klassieker tegen Olympique Marseille. Het ...

17
17
Straf KV Mechelen: "Ik kan alleen maar trots zijn"

KV Mechelen heeft zich zondagavond op knappe wijze herpakt. Het was na een drie op vijftien ...

80
80
Oosting blijft optimistisch: "Hebben PO1 nog in eigen handen"

Antwerp heeft zondagavond een gouden kans laten liggen in de strijd om de Champions' Play-Off. De ...

75
75
Hautekiet noemt dé oorzaak voor zwakke prestatie Standard

Standard is er zondagavond niet in geslaagd om het Club Brugge lastig te maken. De Rouches konden ...

100
100
Leko onthult groot probleem bij Club voor Standard

Club Brugge heeft zondagavond zich uitstekend weten te herstellen van de nederlaag op Union vorige ...

154
154
Mechelen wint tegen Antwerp eindelijk weer en wipt top 6 in

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League werd afgesloten met een zeer interessante affiche. KV ...

64
64
Nieuwe vertrekker bij Anderlecht? Still doet boekje open

Op één week tijd ziet de trainersstaff van RSC Anderlecht er helemaal anders uit. ...

262
262
Club heer en meester: zwak Standard kansloos op Jan Breydel

Club Brugge heeft zich zondag op gepaste wijze herpakt na de dure nederlaag van vorige week op ...

137
137
El Ouahdi geeft dé reden voor heftige strijd met Degreef

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

439
439
'Club Brugge is het spuugzat: zijn koffers staan klaar'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier aanslepen: dat van ...

1097
1097
Statement Bayern na blunder Neuer, Haaland kilt Liverpool

Bayern München heeft met een statement komaf gemaakt met de dreigende 'crisis' na de recente 1 ...

60
60
Club veegt Standard van de mat: "Geef Mignolet dekentje"

In de Jupiler Pro League was het zondagavond uitkijken naar de partij tussen Club Brugge KV en ...

151
151
CPL: imposant Beveren heeft titel binnen handbereik

SK Beveren blijft bezig aan een uitmuntend seizoen in de Challenger Pro League. Na 22 speeldagen ...

152
152
Anderlecht niet te spreken over cruciale fase: "Onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht is een zoveelste teleurstelling rijker. Zondagmiddag verloor de recordkampioen ook op ...

272
272
Club-Standard: Leko ziet belangrijk duo in extremis afhaken

In de Jupiler Pro League staat zondagavond opnieuw een klassieker op het programma. Zo krijgt Club ...

75
75
Leider Union zwoegt, zweet én wint van stug La Louvière

Union SG heeft zondagavond zijn voorsprong aan de kop van het Jupiler Pro League-klassement met ...

59
59
'Trainerszoektocht Anderlecht: buitenlander plots topkandidaat'

Dat de nood aan een nieuwe hoofdtrainer bijzonder groot is bij RSC Anderlecht, bleek zondagmiddag ...

569
569
Vazquez wéér doeltreffend, nieuwe uitschuiver Ajax

Terwijl RSC Anderlecht maar blijft aanmodderen, toen één van de spelers die in januari ...

118
118
Volgend bommetje bij Anderlecht: ook Still naar uitgang?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer met de zoektocht naar een ...

394
394
Anderlecht-fans koken: Genk bevoordeeld door VAR?

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Na een offensieve ...

616
616
Standard slikt last-minute optater voor clash op Club

Standard boekte afgelopen weekend een broodnodige zege tegen RSC Anderlecht. Zondag op het veld van ...

312
312
Anderlecht-drama deint uit: sterk Genk boekt gouden zege

De sportieve crisis bij RSC Anderlecht blijft maar verder escaleren. Zondagmiddag ging Paars-Wit ook ...

369
369

Meer sportnieuws