Italiaanse krant zet spelers Gent en Genk in elftal met Haaland

204
Italiaanse krant zet spelers Gent en Genk in elftal met Haaland

Afgelopen weekend stonden KRC Genk en AA Gent tegenover elkaar in de Cegeka Arena, waarbij de Limburgers aan het langste eind trokken dankzij een late goal van aanvoerder Bryan Heynen. Bij beide teams konden zich de voorbije weken wel een aantal jonge spelers doorzetten en twee van hen veroveren nu een plaatsje in een zeer knap elftal.


De Italiaanse krant Corriere dello Sport maakte van de interlandbreak immers gebruik om een elftal samen te stellen met de beste spelers jonger dan 23 jaar in de negen grootste Europese competities, op basis van de eerste weken van het seizoen. Grootste namen in dat elftal zijn Alphonso Davies, linksachter van Bayern München, en Erling Haaland. De Noor laat ook bij Manchester City weer buitenaardse cijfers optekenen met veertien goals in zijn eerste tien matchen.

Maar aan hun zijde pronken dus ook twee spelers uit de Jupiler Pro League. Achterin veroverde immers Mark McKenzie een plaatsje. De 23-jarige Amerikaan heeft na het vertrek van Jhon Lucumi een basisplaats veroverd in de Genkse defensie en dat leverde hem enkele dagen geleden ook al een terugkeer in de Amerikaanse nationale selectie op.

HONG
AA Gent vaardigt dan weer Hyun-seok Hong af op het middenveld. De 23-jarige Koreaan streek in augustus neer in de Ghelamco Arena, nadat de Buffalo's 1,5 miljoen euro neertelden om hem bij het Oostenrijkse LASK Linz weg te plukken. Die transfer bleek tot dusver een goede zaak, want in zijn eerste zes competitiematchen was Hong al goed voor twee goals en twee assists, waaronder een heerlijke omhaal bij zijn debuut tegen KV Oostende.


LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Club wil man van 20 mil; drievoudige jackpot Genk'

Verdienen zij hun plaats?

Meest recent

Coucke haalt snoeihard uit: "Ze leven ver boven hun stand"

Marc Coucke kreeg vrijdagavond amper zestig seconden. Toch had de Anderlecht voorzitter niet veel ...

452
452
Jean Marie Pfaff krijgt héél bijzondere rol in Mechelen

Jean Marie Pfaff blijft, jaren na zijn afscheid als topdoelman, een veelgevraagde gast. De ...

17
17
Brandon Mechele spreekt forse taal na zware Brugse uithaal

Brandon Mechele speelde in de vooravond opnieuw een prima wedstrijd bij Club Brugge. De ...

184
184
Rode Duivels aan het feest: Moreira schittert bij Milan

Enkele landgenoten hadden zondagavond alle reden om te vieren. In Italië boekte AC Milan een ...

39
39
Pakkende beelden: Koeman Jr diep geraakt bij eerbetoon

Een voetbalwedstrijd werd zondag even een bijzonder emotioneel moment voor de familie Koeman. Ronald ...

25
25
Vossen spreekt duidelijke taal na hartverscheurend nieuws

Jelle Vossen kreeg zaterdag een stevige domper te verwerken. De 37-jarige aanvaller hoopte bij ...

111
111
Fans Beerschot en KV clashen: "Zelfs doodsbedreigingen"

De rivaliteit tussen Beerschot en KV Mechelen gaat al enkele jaren terug. In het seizoen 2018-2019 ...

224
224
Dender zet opmars verder, Patro moet wonden likken na 0/15

Dender blijft op positieve wijze verbazen in de Challenger Pro League. De degradant uit de JPL kende ...

50
50
Kerels leven weer: KV Kortrijk verlost van rode lantaarn

Na zeven speeldagen weet ook KV Kortrijk weer wat winnen is in de Jupiler Pro League. De Kerels ...

48
48
Volgend trainersontslag op til in de Jupiler Pro League?

Michiel Jonckheere heeft KV Kortrijk al verlaten. Het eerste trainersontslag in de Jupiler Pro ...

174
174
Topper baart een muis: Club haalt Genk door gehaktmolen

Club Brugge mag met een zalig gevoel richting de interlandbreak. Blauw-Zwart haalde een defensief ...

220
220
'Ito op weg naar spraakmakende terugkeer in JPL'

Ryotaro Ito wordt nog steeds gesignaleerd in Sint-Truiden. De Japanse smaakmaker wacht in Haspengouw ...

206
206
'Nieuw stadion bezorgt Club-fans stevige mokerslag'

Club Brugge droomt al jaren van een nieuw stadion, maar voor de supporters komt daar ook een minder ...

1184
1184
Compper maakt ref met de grond gelijk na nieuw verlies

Royal Antwerp FC is ronduit matig aan het seizoen begonnen. Een 7 op 21 zijn de cijfers. Trainer ...

114
114
Man Utd verliest weer punten: knullige tegengoal nekt Lammens

Manchester United is alweer slecht begonnen aan het seizoen. Ze moesten vanavond op bezoek gaan bij ...

47
47
Club Brugge op rozen tegen Genk: "Hij is te goed voor JPL"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen KRC Genk. De eerste 45 minuten liggen achter de ...

315
315
Lukaku slikt: concurrent scoort 4 keer in immense afstraffing

Romelu Lukaku kan met een overwinning op zak naar de nationale ploeg afzakken. Maar op individueel ...

85
85
Optater Courtois en co: rode kaart hypothekeert pittige derby

Real Madrid heeft daags voor het ingaan van de interland-periode een flinke opdoffer moeten slikken. ...

70
70
Lokeren bijt tanden stuk op stevig blok van Virton in CPL

Na de indrukwekkende 2-6 overwinning op het veld van Anderlecht wilde Lokeren ook tegen promovendus ...

33
33
Hubert krijgt extra wapen: "Wou alleen maar naar Union"

Union SG heeft zijn ijzersterke reeks van de laatste weken bevestigd. Op het veld van Antwerp FC ...

70
70
Westelse machine draait overuren: Kanaries kind van rekening

Wat een machine is Westerlo geworden de laatste weken! De Kemphanen speelden ook op Stayen een ...

48
48
Opstellingen: drie wissels bij Club, Genk met Adedeji-Sternberg

Daags voor de start van een lange interland-periode staat in de Jupiler Pro League nog een affiche ...

83
83
City leider na doelpuntenfeest; opvallende koploper Eredivisie

Manchester City mag de interland-break inzetten als enige leider in de Premier League. De ...

30
30
Drastische wissel bij Duivels: "Van Bommel start met hem"

Maandag is het zover, dan blazen de Rode Duivels een eerste keer dit seizoen verzamelen. En er wacht ...

182
182
Nieuwe lieveling bij Anderlecht: tweetal krijgt klappen

RSC Anderlecht won zaterdagavond op overtuigende wijze van Zulte Waregem: 3-0. Daarbij scoorde ...

372
372

Meer sportnieuws