Italiaanse krant zet spelers Gent en Genk in elftal met Haaland

door
Italiaanse krant zet spelers Gent en Genk in elftal met Haaland

Afgelopen weekend stonden KRC Genk en AA Gent tegenover elkaar in de Cegeka Arena, waarbij de Limburgers aan het langste eind trokken dankzij een late goal van aanvoerder Bryan Heynen. Bij beide teams konden zich de voorbije weken wel een aantal jonge spelers doorzetten en twee van hen veroveren nu een plaatsje in een zeer knap elftal.


De Italiaanse krant Corriere dello Sport maakte van de interlandbreak immers gebruik om een elftal samen te stellen met de beste spelers jonger dan 23 jaar in de negen grootste Europese competities, op basis van de eerste weken van het seizoen. Grootste namen in dat elftal zijn Alphonso Davies, linksachter van Bayern München, en Erling Haaland. De Noor laat ook bij Manchester City weer buitenaardse cijfers optekenen met veertien goals in zijn eerste tien matchen.

Maar aan hun zijde pronken dus ook twee spelers uit de Jupiler Pro League. Achterin veroverde immers Mark McKenzie een plaatsje. De 23-jarige Amerikaan heeft na het vertrek van Jhon Lucumi een basisplaats veroverd in de Genkse defensie en dat leverde hem enkele dagen geleden ook al een terugkeer in de Amerikaanse nationale selectie op.

HONG
AA Gent vaardigt dan weer Hyun-seok Hong af op het middenveld. De 23-jarige Koreaan streek in augustus neer in de Ghelamco Arena, nadat de Buffalo's 1,5 miljoen euro neertelden om hem bij het Oostenrijkse LASK Linz weg te plukken. Die transfer bleek tot dusver een goede zaak, want in zijn eerste zes competitiematchen was Hong al goed voor twee goals en twee assists, waaronder een heerlijke omhaal bij zijn debuut tegen KV Oostende.


LEES OOK: ‘Slimste clubs in Europa’: één JPL-topclub in top tien

Verdienen zij hun plaats?

Meest recent

Akelige beelden Vermant: Club geeft update na ziekenhuisbezoek

Club Brugge heeft zich woensdagavond geplaatst voor de kwartfinales van de Croky Cup. Maar de zege ...

58
58
Croky Cup: Club, Gent én Union door, Antwerp viert na penalty's

In de 1/8ste finales van de Croky Cup werden woensdagavond vier wedstrijden afgewerkt. ...

158
158
Bizarre VAR-fase in OHL-Club: Hayen doet boekje open

Club Brugge blijft in de running om zichzelf op te volgen als bekerwinnaar. Het plaatste zich ...

81
81
Talbi verkoopt Liverpool uppercut, pijnlijke slipper Chelsea

In de Engelse Premier League heeft leider Arsenal FC woensdag weer goede zaken gedaan. De Gunners ...

56
56
Owngoals voorkomen afgang Bayern, boze Kompany pakt geel

Bayern München heeft zich woensdag geplaatst voor de volgende ronde van de DFB Pokal. Tegen ...

25
25
Sensatie: 'Anderlecht contacteert Benteke, Club op de loer'

Nadat hij de voorbij jaren heeft uitgeblonken in de MLS, gaat Christian Benteke op zijn 35ste op ...

1012
1012
Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

175
175
Kijkers walgen massaal van beelden Croky Cup: "Schandalig!"

In de Croky Cup staan woensdagavond vier matchen van de 1/8ste finales op het programma. Al deze ...

204
204
Waalse analisten vellen verdict: géén titel voor Anderlecht?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

293
293
Real recht rug dankzij Courtois en Mbappé, Napoli ontsnapt

Na een reeks van drie opeenvolgende draws, heeft Real Madrid weer aangeknoopt met de zege in La ...

31
31
Gezichtsverlies Standard: "Hier spelen vraagt bepaald niveau ..."

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

151
151
Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

699
699
'Schalke en co strijden volop om verrassende Belg'

Dezer dagen trekken de meeste Belgische clubs voluit de kaart van de jeugd, al blijven er nog altijd ...

35
35
Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

61
61
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

39
39
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

180
180
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

100
100
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

125
125
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

117
117
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

121
121
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

125
125
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

315
315
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

37
37
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

324
324
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

185
185

Meer sportnieuws