Italiaanse krant zet spelers Gent en Genk in elftal met Haaland

204 stemmen
Italiaanse krant zet spelers Gent en Genk in elftal met Haaland

Afgelopen weekend stonden KRC Genk en AA Gent tegenover elkaar in de Cegeka Arena, waarbij de Limburgers aan het langste eind trokken dankzij een late goal van aanvoerder Bryan Heynen. Bij beide teams konden zich de voorbije weken wel een aantal jonge spelers doorzetten en twee van hen veroveren nu een plaatsje in een zeer knap elftal.


De Italiaanse krant Corriere dello Sport maakte van de interlandbreak immers gebruik om een elftal samen te stellen met de beste spelers jonger dan 23 jaar in de negen grootste Europese competities, op basis van de eerste weken van het seizoen. Grootste namen in dat elftal zijn Alphonso Davies, linksachter van Bayern München, en Erling Haaland. De Noor laat ook bij Manchester City weer buitenaardse cijfers optekenen met veertien goals in zijn eerste tien matchen.

Maar aan hun zijde pronken dus ook twee spelers uit de Jupiler Pro League. Achterin veroverde immers Mark McKenzie een plaatsje. De 23-jarige Amerikaan heeft na het vertrek van Jhon Lucumi een basisplaats veroverd in de Genkse defensie en dat leverde hem enkele dagen geleden ook al een terugkeer in de Amerikaanse nationale selectie op.

HONG
AA Gent vaardigt dan weer Hyun-seok Hong af op het middenveld. De 23-jarige Koreaan streek in augustus neer in de Ghelamco Arena, nadat de Buffalo's 1,5 miljoen euro neertelden om hem bij het Oostenrijkse LASK Linz weg te plukken. Die transfer bleek tot dusver een goede zaak, want in zijn eerste zes competitiematchen was Hong al goed voor twee goals en twee assists, waaronder een heerlijke omhaal bij zijn debuut tegen KV Oostende.


LEES OOK: 'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Verdienen zij hun plaats?

Meest recent

Portugal wint ondanks Ronaldo-fase, heftige storm treft Engelsen

Daags voor de openingsmatch tussen Mexico en Zuid-Afrika, stonden de laatste WK-oefenmatchen op het ...

24
24
Kopzorgen Garcia: België krijgt slecht nieuws voor WK-opener

Aanstaande maandag trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang tegen Egypte. Maar de ...

134
134
Vrancken weigert twee voorstellen: opening voor Feyenoord?

Na een historisch goed seizoen besloot Wouter Vrancken om af te zwaaien bij STVV. De Belgische ...

95
95
Voorbode voor WK? Ronaldo zorgt voor monumentale misser

Portugal wordt door heel wat kenners beschouwd als één van de favorieten voor het ...

89
89
Basiself Rode Duivels: Sonck slaat iedereen met verstomming

Het aftellen is nu echt begonnen. Donderdagavond wordt het WK 2026 op gang getrapt, aanstaande ...

282
282
Niemand zag het aankomen: Hasi verbaast met nieuwe club

Sinds zijn ontslag bij RSC Anderlecht zat Besnik Hasi de voorbije weken zonder club. Nu heeft de ...

161
161
'Kompany keert volledig: grote naam mag beschikken'

Vincent Kompany geniet momenteel nog van een welverdiende vakantie na een druk seizoen. Maar achter ...

163
163
'Club niet gerust: toptransfer aanvaller terug op tafel'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

351
351
WK 26': zó denkt Frankrijk dit keer over Rode Duivels

Tijdens de voorbije grote toernooien werd vanuit Frankrijk wel eens neerbuigend gedaan over de Rode ...

615
615
'Garcia onder druk: verregaande gevolgen bij slecht WK'

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

307
307
Club-fans geloven oren niet: ongeziene stunt Verhaeghe

Bart Verhaeghe is nog lang niet klaar met Club Brugge. Na de tweede ster droomt de voorzitter van ...

3444
3444
Verbeke duikt plots op in samenwerking met wereldster

Er is in het voorbije jaar bij Anderlecht weer heel wat veranderd. Wouter Vandenhaute begaf ...

64
64
'Real blijft maar gaan en wil nu ook sterkhouder City'

Real Madrid beleefde een tegenvallend seizoen en bleef al voor het tweede jaar op rij achter zonder ...

75
75
Schrik om Doku: ploegmaats komen met update

Als de Rode Duivels straks ver willen raken op het WK, dan zal daarbij een belangrijke rol weggelegd ...

148
148
Saelemaekers tipt Garcia: nieuwe positie op WK?

De Rode Duivels zijn intussen al wat meer gesetteld in hun nieuwe basecamp in Seattle, waar ze ...

58
58
'Club houdt groot talent uit buitenlandse klauwen'

Het is voor Club Brugge een bewogen seizoen geweest, dat het na een razend spannende strijd als ...

207
207
Kortrijk haalt nieuwe spits, Patro gaat weer Duitse toer op

Het Belgische voetbalseizoen zit er nog maar net op, maar voor veel clubs nadert de start van de ...

70
70
Ruben Van Gucht breekt los als DJ: "Het is een leugen!"

Hij is overal tegelijk. Op televisie, in de sportwereld en tegenwoordig ook achter de draaitafels. ...

26
26
AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

226
226
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

203
203
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

178
178
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

108
108
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

39
39
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

123
123
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

129
129

Meer sportnieuws