'AC Milan zet opnieuw Rode Duivel op verlanglijst'

175 stemmen
'AC Milan zet opnieuw Rode Duivel op verlanglijst'

AC Milan ging de voorbije jaren serieus de Belgische toer op. Alexis Saelemaekers opende de poorten toen hij in januari 2020 neerstreek uit Anderlecht en deze zomer kreeg de flankaanvaller het gezelschap van maar liefst drie extra landgenoten. De Rossoneri telden maar liefst 32 miljoen euro neer om Charles De Ketelaere bij Club Brugge weg te kapen, plukten Divock Origi gratis weg bij Liverpool en huurden ook nog Aster Vranckx van VfL Wolfsburg.


Daarmee staat de teller momenteel dus op vier Belgen in San Siro, al bleef de inbreng van zowel Origi als Vranckx tot dusver beperkt tot een handvol minuten als invaller. Desondanks lijken ze in de modestad wel tevreden te zijn met onze landgenoten en er wordt zelfs al gedacht aan het uitbreiden van de Belgische clan. Volgens Calciomercato staat ook Jérémy Doku immers nog op het lijstje van Milan.

De Italiaanse kampioen is op zoek naar offensieve versterking en wil graag gelijkaardige profielen als sterspeler Rafael Leão en Doku zou wel in dat plaatje passen. Bovendien denken ze dat de 20-jarige flankaanvaller volgende zomer weleens op de markt zou kunnen komen. Op dat moment zou hij nog twee jaar contract hebben bij Stade Rennes, waar hij dit seizoen wel maar met mondjesmaat aan de bak komt. Het zou dus kunnen dat de Franse club eieren voor zijn geld kiest.

BLESSURES
In de zomer van 2020 betaalde Rennes nog 26 miljoen euro om Doku weg te plukken bij Anderlecht. Hij kende nog een aardig eerste seizoen en was ook één van de revelaties bij de Rode Duivels op het EK, maar na zijn verrassende basisplaats in de kwartfinale tegen Italië ging het helemaal bergaf. Het voorbije jaar sukkelde Doku van de ene blessure in de andere en dit seizoen heeft hij alle moeite om een basisplaats te veroveren. Dat leidde er ook toe dat Roberto Martinez hem deze maand passeerde voor de Duivels en Doku ritme moet opdoen bij de U21.

LEES OOK: Jeremy Doku laat niemand onberoerd met verrassend bericht

Zou AC Milan een goede club zijn voor Doku?

Meest recent

Miljoenen keren bekeken: Celine Dept laat tranen lopen bij ontmoeting Ronaldo

De Belgische Celine Dept maakt al jaren met content met de grootste namen in het mondiale voetbal. ...

9
9
'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

24
24
'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

267
267
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

363
363
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

96
96
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

271
271
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

144
144
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

236
236
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

176
176
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

1031
1031
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

78
78
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

421
421
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

246
246
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

650
650
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

743
743
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

82
82
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

166
166
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

800
800
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

95
95
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

73
73
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

70
70
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

43
43
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

170
170
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

125
125
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

118
118

Meer sportnieuws