'AC Milan zet opnieuw Rode Duivel op verlanglijst'

175 stemmen
'AC Milan zet opnieuw Rode Duivel op verlanglijst'

AC Milan ging de voorbije jaren serieus de Belgische toer op. Alexis Saelemaekers opende de poorten toen hij in januari 2020 neerstreek uit Anderlecht en deze zomer kreeg de flankaanvaller het gezelschap van maar liefst drie extra landgenoten. De Rossoneri telden maar liefst 32 miljoen euro neer om Charles De Ketelaere bij Club Brugge weg te kapen, plukten Divock Origi gratis weg bij Liverpool en huurden ook nog Aster Vranckx van VfL Wolfsburg.


Daarmee staat de teller momenteel dus op vier Belgen in San Siro, al bleef de inbreng van zowel Origi als Vranckx tot dusver beperkt tot een handvol minuten als invaller. Desondanks lijken ze in de modestad wel tevreden te zijn met onze landgenoten en er wordt zelfs al gedacht aan het uitbreiden van de Belgische clan. Volgens Calciomercato staat ook Jérémy Doku immers nog op het lijstje van Milan.

De Italiaanse kampioen is op zoek naar offensieve versterking en wil graag gelijkaardige profielen als sterspeler Rafael Leão en Doku zou wel in dat plaatje passen. Bovendien denken ze dat de 20-jarige flankaanvaller volgende zomer weleens op de markt zou kunnen komen. Op dat moment zou hij nog twee jaar contract hebben bij Stade Rennes, waar hij dit seizoen wel maar met mondjesmaat aan de bak komt. Het zou dus kunnen dat de Franse club eieren voor zijn geld kiest.

BLESSURES
In de zomer van 2020 betaalde Rennes nog 26 miljoen euro om Doku weg te plukken bij Anderlecht. Hij kende nog een aardig eerste seizoen en was ook één van de revelaties bij de Rode Duivels op het EK, maar na zijn verrassende basisplaats in de kwartfinale tegen Italië ging het helemaal bergaf. Het voorbije jaar sukkelde Doku van de ene blessure in de andere en dit seizoen heeft hij alle moeite om een basisplaats te veroveren. Dat leidde er ook toe dat Roberto Martinez hem deze maand passeerde voor de Duivels en Doku ritme moet opdoen bij de U21.

LEES OOK: ‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Zou AC Milan een goede club zijn voor Doku?

Meest recent

Wullaert licht tipje van de sluier omtrent volgende club

De Red Flames spelen vanavond tegen Luxemburg. Daar moeten ze ruim van kunnen winnen. Voor de goals ...

0
0
Keuze gemaakt? Garcia gaat niet mee met de hype

De Rode Duivels hebben op een aantal posities enorm veel weelde. Onder meer op het middenveld. Toch ...

28
28
Na Ribeiro weer meubelstuk weg bij KRC Genk: "Na 18 jaar"

Bij KRC Genk is er toch wel wat aan het gebeuren op de achtergrond. De Limburgers maakten het ...

29
29
Sporting Charleroi strikt voormalige speler van Standard

Sporting Charleroi gaat komende zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De Zebra's zijn ...

10
10
De Bruyne onder vuur: dit hakt er keihard in

Antonio Conte is weg bij Napoli en dat lijkt goed nieuws voor Kevin De Bruyne. Maar daardoor valt ...

99
99
Croonen verrast: KRC Genk met straf buitenlands akkoord

KRC Genk zet een volgende stap in de ontwikkeling van de club. De Limburgers gaan de club wereldwijd ...

196
196
'Real Madrid drukt door: Bayern reageert op monsterbod'

Real Madrid gaat voor een enorm grote verandering. Florentino Perez zal wellicht nog steeds de ...

138
138
Patro Eisden verrast iedereen met ervaren Belg

Patro Eisden zit niet stil op de transfermarkt. Ze stelden vandaag een volgende aanwinst voor. En ...

39
39
Coosemans out: Anderlecht stoomt nieuwe nummer 1 klaar

Hopelijk beseft Antoine Sibierski waaraan hij begonnen is, want de nieuwe sportieve baas van RSC ...

506
506
'KRC Genk breekt record: concreet bod op Karetsas'

KRC Genk gaat een erg drukke zomer tegemoet, want na een teleurstellend seizoen is er heel wat werk ...

379
379
'Overmars houdt adem in: rampscenario voor Antwerp'

Deels noodgedwongen trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Dat blijkt uit de ...

374
374
'Sibierski in shock: toptalenten weg bij Anderlecht?'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

297
297
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

546
546
'Europese grootmacht klopt aan voor Karetsas & De Cat'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

300
300
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

433
433
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

122
122
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

1910
1910
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

168
168
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

252
252
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

226
226
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

75
75
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

340
340
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

322
322
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

166
166
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

159
159

Meer sportnieuws