'AC Milan zet opnieuw Rode Duivel op verlanglijst'

door
'AC Milan zet opnieuw Rode Duivel op verlanglijst'

AC Milan ging de voorbije jaren serieus de Belgische toer op. Alexis Saelemaekers opende de poorten toen hij in januari 2020 neerstreek uit Anderlecht en deze zomer kreeg de flankaanvaller het gezelschap van maar liefst drie extra landgenoten. De Rossoneri telden maar liefst 32 miljoen euro neer om Charles De Ketelaere bij Club Brugge weg te kapen, plukten Divock Origi gratis weg bij Liverpool en huurden ook nog Aster Vranckx van VfL Wolfsburg.


Daarmee staat de teller momenteel dus op vier Belgen in San Siro, al bleef de inbreng van zowel Origi als Vranckx tot dusver beperkt tot een handvol minuten als invaller. Desondanks lijken ze in de modestad wel tevreden te zijn met onze landgenoten en er wordt zelfs al gedacht aan het uitbreiden van de Belgische clan. Volgens Calciomercato staat ook Jérémy Doku immers nog op het lijstje van Milan.

De Italiaanse kampioen is op zoek naar offensieve versterking en wil graag gelijkaardige profielen als sterspeler Rafael Leão en Doku zou wel in dat plaatje passen. Bovendien denken ze dat de 20-jarige flankaanvaller volgende zomer weleens op de markt zou kunnen komen. Op dat moment zou hij nog twee jaar contract hebben bij Stade Rennes, waar hij dit seizoen wel maar met mondjesmaat aan de bak komt. Het zou dus kunnen dat de Franse club eieren voor zijn geld kiest.

BLESSURES
In de zomer van 2020 betaalde Rennes nog 26 miljoen euro om Doku weg te plukken bij Anderlecht. Hij kende nog een aardig eerste seizoen en was ook één van de revelaties bij de Rode Duivels op het EK, maar na zijn verrassende basisplaats in de kwartfinale tegen Italië ging het helemaal bergaf. Het voorbije jaar sukkelde Doku van de ene blessure in de andere en dit seizoen heeft hij alle moeite om een basisplaats te veroveren. Dat leidde er ook toe dat Roberto Martinez hem deze maand passeerde voor de Duivels en Doku ritme moet opdoen bij de U21.

LEES OOK: 'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Zou AC Milan een goede club zijn voor Doku?

Meest recent

11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

8
8
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

11
11
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

100
100
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

19
19
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

21
21
Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

115
115
Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

199
199
KVM wil cashen op smaakmaker: Belgische topclub ruikt kans

KV Mechelen begint maandagavond aan zijn eerste campagne in de Champions' Play-Offs. De Mechelaars ...

132
132
Club vs. Anderlecht: Boeckx waagt zich aan voorspelling

Maandagnamiddag staat dé affiche van de openingsspeeldag in de Champions' Play-Offs op het ...

153
153
UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

De kwartfinales van de Champions League staan voor de deur en dat levert enkele affiches op om van ...

56
56
Van Crombrugge en Vanessa breken internet met één bericht

Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge laten opnieuw harten smelten. Deze keer geen ...

121
121
"Belachelijk" - Union flink benadeeld in volle titelstrijd

De Champions' Play-Offs zijn van start gegaand, de ontknoping van de titelstrijd is ingezet. Daarbij ...

246
246
Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

250
250
Bizarre fase in Play-Downs: "Vooral heel pijnlijk voor hem"

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

109
109
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

283
283
Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen

In de Italiaanse Serie A staat maandagavond de kraker tussen SSC Napoli en AC Milan op het ...

124
124
Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

191
191
Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zijn nog maar net op gang getrapt, of de arbitrage heeft al ...

476
476
‘Kane verrast iedereen: Kompany overdonderd door exit’

Harry Kane blijft scoren alsof er niets aan de hand is, maar net nu groeit in München ook de ...

396
396
Grote verrijzenis bij Club, Anderlecht zonder sleutelspeler

De kalendermakers van de Play-Offs hebben op paasmaandag een mooi programma in mekaar geknutseld. ...

490
490
Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

103
103
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

136
136
Mysterie rond rode kaart: exacte woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

158
158
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

123
123
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

81
81

Meer sportnieuws