'AC Milan zet opnieuw Rode Duivel op verlanglijst'

door
'AC Milan zet opnieuw Rode Duivel op verlanglijst'

AC Milan ging de voorbije jaren serieus de Belgische toer op. Alexis Saelemaekers opende de poorten toen hij in januari 2020 neerstreek uit Anderlecht en deze zomer kreeg de flankaanvaller het gezelschap van maar liefst drie extra landgenoten. De Rossoneri telden maar liefst 32 miljoen euro neer om Charles De Ketelaere bij Club Brugge weg te kapen, plukten Divock Origi gratis weg bij Liverpool en huurden ook nog Aster Vranckx van VfL Wolfsburg.


Daarmee staat de teller momenteel dus op vier Belgen in San Siro, al bleef de inbreng van zowel Origi als Vranckx tot dusver beperkt tot een handvol minuten als invaller. Desondanks lijken ze in de modestad wel tevreden te zijn met onze landgenoten en er wordt zelfs al gedacht aan het uitbreiden van de Belgische clan. Volgens Calciomercato staat ook Jérémy Doku immers nog op het lijstje van Milan.

De Italiaanse kampioen is op zoek naar offensieve versterking en wil graag gelijkaardige profielen als sterspeler Rafael Leão en Doku zou wel in dat plaatje passen. Bovendien denken ze dat de 20-jarige flankaanvaller volgende zomer weleens op de markt zou kunnen komen. Op dat moment zou hij nog twee jaar contract hebben bij Stade Rennes, waar hij dit seizoen wel maar met mondjesmaat aan de bak komt. Het zou dus kunnen dat de Franse club eieren voor zijn geld kiest.

BLESSURES
In de zomer van 2020 betaalde Rennes nog 26 miljoen euro om Doku weg te plukken bij Anderlecht. Hij kende nog een aardig eerste seizoen en was ook één van de revelaties bij de Rode Duivels op het EK, maar na zijn verrassende basisplaats in de kwartfinale tegen Italië ging het helemaal bergaf. Het voorbije jaar sukkelde Doku van de ene blessure in de andere en dit seizoen heeft hij alle moeite om een basisplaats te veroveren. Dat leidde er ook toe dat Roberto Martinez hem deze maand passeerde voor de Duivels en Doku ritme moet opdoen bij de U21.

LEES OOK: 'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Zou AC Milan een goede club zijn voor Doku?

Meest recent

Geruchten over bliksemvertrek bij Napoli: De Bruyne spreekt

Na enkele maanden afwezigheid is Kevin De Bruyne helemaal terug. Voor de interlandbreak kon hij al ...

0
0
Duitse media smullen van Kompany’s hilarisch persmoment

Vincent Kompany werkte vrijdag zijn persconferentie af in aanloop naar de uitwedstrijd van Bayern ...

0
0
Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken

Standard trapt dit weekend zijn campagne in de Europe Play-Off af met een bezoek aan OH Leuven. De ...

13
13
Van der Elst ziet enorm transferdilemma voor Club

Club Brugge gaat in de play-offs op zoek naar de titel en daarna volgt ongetwijfeld weer een drukke ...

44
44
Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Het is op de eerste speeldag van de Champions' Play-Off vooral uitkijken naar de kraker tussen Club ...

15
15
Vanaken breekt stilte: blessure zat dieper dan gedacht

Met de Champions’ Play-offs voor de deur lijkt Club Brugge zijn kapitein net op tijd terug te ...

46
46
Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Wat eerst leek op een juridisch staartje na de 6-0-nederlaag van NAC Breda, de club van Carl ...

69
69
'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

52
52
‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

110
110
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

325
325
Misnoegd Antwerp wacht op uitleg Lardot: "Bizarre situatie"

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

98
98
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

316
316
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

288
288
Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

421
421
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

226
226
"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

648
648
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

573
573
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

243
243
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

25
25
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

87
87
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

90
90
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

131
131
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

384
384
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

62
62
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

498
498

Meer sportnieuws