'Grootmacht stunt met megatransfer Kane'

180 stemmen
'Grootmacht stunt met megatransfer Kane'

Harry Kane wordt elk seizoen gelinkt aan een topploeg, maar hij speelt nog steeds voor Tottenham. Engelse media berichten nu echter dat een nieuwe gegadigde is opgedoken voor de aanvaller. Kane kan een gevoelige overstap realiseren.


Engelse media melden dat Chelsea alles op alles wil zetten om Harry Kane weg te halen bij Tottenham. The Blues kenden al heel wat tegenvallers in de spits en Kane is een 'veilige keuze'. Hij kent de Premier League door en door en is een aanvaller die geen aanpassingsperiode nodig zou hebben.

BAYERN

Kane, die ook nog op de shortlist staat van Bayern München, wil graag bij Tottenham blijven. Alleen zijn daar voorwaarden aan verbonden. Zo wil hij met Tottenham deel uitmaken van een project waarbij de club voor de titel gaat én waarin de Champions League spelen een doel is. Kane ligt nog twee jaar onder contract bij de Spurs en is daar dit seizoen weer goed begonnen.

De 29-jarige aanvaller wist in de Premier League al 6 keer te scoren en 1 assist uit te delen in 7 wedstrijden. Kane is een garantie op goals bij Tottenham, want in 395 wedstrijden wist hij 254 keer te scoren en 60 assists uit te delen. Tottenham zal zijn sterspeler wellicht niet willen laten gaan en als Chelsea de topspits wil aantrekken, zal het héél veel geld op tafel moeten leggen. Aangezien Chelsea Kane wil aantrekken, lijkt het vast te staan dat een terugkeer na het seizoen van Romelu Lukaku geen prioriteit is voor de club. Ook niet na het vertrek van Thomas Tuchel.

LEES OOK: Toby Alderweireld legt financiën op tafel: waarheid schokt

Zal Chelsea Kane kunnen losweken?

Meest recent

Anderlecht legt verdediger onder contract

RSC Anderlecht is volop bezig met talenten van eigen bodem langdurig vast te leggen. De Brusselaars ...

9
9
'Machtsstrijd bij Antwerp: nieuwe voorzitter op komst?'

Royal Antwerp FC is een club op drift, dat is al enkele jaren duidelijk. Eigenaar en voorzitter Paul ...

66
66
Preud'homme pakt uit: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Dankzij de licentieproblemen van RWDM blijft Club NXT alsnog in 1B. Een opluchting voor Blauw-Zwart, ...

146
146
Einde tijdperk: Anderlecht maakt afscheid bekend

Sportieve baas Antoine Sibierski gaat straks ongetwijfeld met de grove borstel door de kleedkamer ...

321
321
Toby Alderweireld legt financiën op tafel: waarheid schokt

Toby Alderweireld mag dan wel afscheid genomen hebben van het hoogste niveau bij de Rode Duivels, ...

216
216
Antwerp shopt bij Club Brugge: twee vliegen in één klap

Nu het tussenseizoen begonnen is, blijkt ook de jacht op talent opnieuw geopend. Ook deze zomer ...

177
177
'Anderlecht houdt adem in: goudhaantje gratis weg?'

Ondanks alle kommer en kwel bij het eerste elftal, kunnen de fans van RSC Anderlecht zich nog altijd ...

278
278
Ruben Van Gucht pakt uit met megaproject: Big Brother-vibes

Ruben Van Gucht was de afgelopen jaren quasi niet uit het nieuws weg te slaan. De flamboyante ...

41
41
Maesschalck velt oordeel Duivel: alsnog joker Garcia?

Het WK komt dichterbij. Nog een kleine twee weken en Mexico en Zuid-Afrika trappen het mondiale ...

112
112
‘Neymar veroorzaakt gigantische WK-storm’

Neymar werd geselecteerd door Carlo Ancelotti voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en ...

50
50
Evenepoel onthult transfer die niemand kende

Remco Evenepoel is nu wereldbekend door het wielrennen, maar in het verleden werd hij in de ...

113
113
Inter-baas duidelijk: alle twijfels over Stankovic van tafel

Aleksandar Stankovic was dit seizoen één van de grote revelaties op het middenveld van ...

301
301
‘Gheysens hakt knopen door: onrust bij Antwerp groeit'

Paul Gheysens en Royal Antwerp FC zitten in de problemen. Eerder op de dag kwam het nieuws naar ...

258
258
'Droomtransfer De Busser krijgt alsmaar meer vorm'

Het seizoen is amper voorbij, maar de transferzomer komt al helemaal op gang. Sommige spelers waren ...

58
58
Seizoensafsluiter op krukken: ook Gent gehavend voor barrage

Het Belgische voetbalseizoen wordt zondag afgesloten met een barragematch tussen AA Gent en KRC ...

219
219
Beerschot hakt knoop over Messoudi door na gemiste promotie

Voor Beerschot eindigde het seizoen met een domper. De Mannekes streden het hele seizoen met KV ...

184
184
Vader Stankovic zet transferdossier helemaal op zijn kop

Bij Club Brugge zullen ze in de komende twee weken vernemen of Aleksandar Stankovic al dan niet ...

1232
1232
'Bounida ziet transfer in het water vallen'

Voor Rayane Bounida werd het afgelopen seizoen het jaar van de grote doorbraak. Het toptalent ...

116
116
'Financiële problemen Antwerp: belangrijke pion stapt op'

Voor Antwerp dreigt het alweer een moeilijke zomer te worden. De Great Old moet zijn spelerskern ...

243
243
TRANSFERUURTJE: 'Monsteraanbiedingen Club, nieuwe coach Napoli'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

208
208
Union SG zet icoon Burgess onder druk: “Nu of nooit”

Union SG pakte dit seizoen de beker en werd tweede in de competitie. De Brusselse club blijft ...

194
194
Club Brugge troeft Anderlecht wéér af: “Terecht de beste”

Club Brugge heeft zich de afgelopen jaren gefocust op de jeugdopleiding en Club NXT. Afgelopen ...

386
386
Antwerp slaat toe en plukt talent bij Club Brugge

De zomermercato sluipt dichterbij en de clubs zijn achter de schermen al volop bezig met de selectie ...

193
193
Wilmots en Euvrard gooien Standard-plannen op tafel

Standard Luik heeft het contract van coach Vincent Euvrard verlengd. De Rouches geloven in de T1 in ...

153
153
Meunier-talent naar Anderlecht? “Is geen probleem”

Thomas Meunier zit momenteel zonder club. Een terugkeer naar België is een optie en clubs zoals ...

257
257

Meer sportnieuws