'Grootmacht stunt met megatransfer Kane'

180
'Grootmacht stunt met megatransfer Kane'

Harry Kane wordt elk seizoen gelinkt aan een topploeg, maar hij speelt nog steeds voor Tottenham. Engelse media berichten nu echter dat een nieuwe gegadigde is opgedoken voor de aanvaller. Kane kan een gevoelige overstap realiseren.


Engelse media melden dat Chelsea alles op alles wil zetten om Harry Kane weg te halen bij Tottenham. The Blues kenden al heel wat tegenvallers in de spits en Kane is een 'veilige keuze'. Hij kent de Premier League door en door en is een aanvaller die geen aanpassingsperiode nodig zou hebben.

BAYERN

Kane, die ook nog op de shortlist staat van Bayern München, wil graag bij Tottenham blijven. Alleen zijn daar voorwaarden aan verbonden. Zo wil hij met Tottenham deel uitmaken van een project waarbij de club voor de titel gaat én waarin de Champions League spelen een doel is. Kane ligt nog twee jaar onder contract bij de Spurs en is daar dit seizoen weer goed begonnen.

De 29-jarige aanvaller wist in de Premier League al 6 keer te scoren en 1 assist uit te delen in 7 wedstrijden. Kane is een garantie op goals bij Tottenham, want in 395 wedstrijden wist hij 254 keer te scoren en 60 assists uit te delen. Tottenham zal zijn sterspeler wellicht niet willen laten gaan en als Chelsea de topspits wil aantrekken, zal het héél veel geld op tafel moeten leggen. Aangezien Chelsea Kane wil aantrekken, lijkt het vast te staan dat een terugkeer na het seizoen van Romelu Lukaku geen prioriteit is voor de club. Ook niet na het vertrek van Thomas Tuchel.

LEES OOK: Haaland flikt het weer bij Man City, Fofana debuteert

Zal Chelsea Kane kunnen losweken?

Meest recent

Nieuwe doel voor swingend Gent: "Zullen we alles aan doen"

AA Gent blijft de successen maar opstapelen in dit prille seizoen. Zondagmiddag legden de Buffalo's ...

1
1
Kortrijk in rouw: Zulte Waregem wint derby na ongelooflijk slot

KV Kortrijk blijft ook na vijf speeldagen puntenloos in de kelder van het klassement staan. In de ...

27
27
Opstellingen: Bruno verrast iedereen, Genk met basisdebutant

Traditiegetrouw wordt zondagavond de topper van de speeldag in de Jupiler Pro League afgewerkt. Zo ...

103
103
In extremis optater United-Belgen; AZ domineert Eredivisie

In de Engelse Premier League is Manchester United er niet in geslaagd zijn eerste uitzege van het ...

23
23
Buitenkans voor Club: Villa met grote zorgen naar Brugge

Aanstaande dinsdag wordt de League Phase van de Champions League op gang getrapt. Club Brugge komt ...

246
246
Zure degradatie bij Genk: "Maar hij is een topkerel"

KRC Genk haalde in het tussenseizoen verschillende verse krachten in huis. Een aantal van die ...

247
247
Onder Belgische coach: Vardy rondt ophefmakende transfer af

De zomermercato mag dan wel voorbij zijn, transfervrije spelers kunnen nog steeds tekenen bij een ...

64
64
Vermeeren meteen titularis: kranten beoordelen grote rentree

Royal Antwerp FC zorgde in het slot van de transferperiode voor een stunt door Arthur Vermeeren ...

183
183
15 op 15! Ook Cercle valt ten prooi aan Gentse machine

AA Gent blijft voorlopig hoge toppen scheren in de Jupiler Pro League. Zondagmiddag gingen de ...

160
160
Vanaken bejubelt Club-aanwinst: "Daar staat hij voor"

Club Brugge wist vrijdagavond de volle buit te pakken op het veld van promovendus Lommel SK. Erg ...

265
265
'Bayern onderneemt rigoureus actie na Real-flirt Olise'

Bayern München slaagde tijdens de voorbije mercato erin om zijn sterkhouders aan boord te ...

264
264
Boskamp voorspelt gloednieuwe naam bij Rode Duivels

Het werd een erg interessante transferperiode voor kersvers bondscoach Mark van Bommel. ...

238
238
Club klaar voor Champions League: Jan Breydel loopt storm

Volgende week gaat de League Phase in de Champions League van start. De enige Belgische deelnemer, ...

572
572
Vitor Bruno grijpt in: Anderlecht met basisdebutant?

RSC Anderlecht staat zondagavond opnieuw voor een stevige uitdaging. De recordkampioen krijgt immers ...

564
564
Gouden Bal 2026: Mourinho ziet maar één kandidaat

Binnen anderhalve maand is het zover, dan wordt in Londen de 70ste Ballon d'Or uitgereikt. Stilaan ...

297
297
'Saudi's slaan fors toe in JPL: transfer van 13.5 miljoen'

In de meeste Europese landen is de mercato inmiddels gesloten, clubs uit Saudi-Arabië mogen ...

122
122
Club doet Belgisch voetbal daveren: dríé nieuwe monstertransfers

Dinsdag  opent Club Brugge zijn Champions League-campagne met een thuisduel tegen Aston Villa. ...

855
855
AA Gent verbaast vriend en vijand: tegenstander vol ontzag

AA Gent is uitstekend aan het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League begonnen. Met 12 op 12 staan ...

317
317
Nieuwe publiekslieveling? "Blij dat RSCA-fans mij waarderen"

RSC Anderlecht won van KV Kortrijk. Daarmee was ook alles gezegd. Het was verdiend, daar bestond ...

311
311
STVV maakt indruk: "De trein is nu vertrokken"

STVV draait weer goed mee na een 8 op 15. Deze kern mag weer mikken op een goed seizoen. De Kanaries ...

66
66
Thorup geeft duidelijk signaal aan Anderlecht

KRC Genk wist zich de laatste matchen te herpakken. Ze boekten een 7 op 12 en trekken dus met een ...

419
419
Maakt Sibierski dezelfde fout als Renard en Fredberg?

Bij RSC Anderlecht hebben ze Basile Vroninks verkocht aan KV Kortrijk. Het is logisch dat er een ...

318
318
Club-fans perplex: Julie Vanloo zorgt voor kippenvel

Julie Vanloo heeft vrijdagavond opnieuw laten zien waarom ze zo belangrijk is voor de Belgian Cats. ...

240
240
Aanwinst AA Gent: "Misschien ben ik wel te snel"

AA Gent deed niet héél veel transfers, maar voorlopig zijn het wel goede aanwinsten. ...

131
131
Vanhaezebrouck velt oordeel over transfers van Anderlecht

RSC Anderlecht haalde elf nieuwe spelers deze zomer. We vinden het verrassend dat daar zoveel ophef ...

748
748

Meer sportnieuws