'Grootmacht stunt met megatransfer Kane'

180 stemmen
'Grootmacht stunt met megatransfer Kane'

Harry Kane wordt elk seizoen gelinkt aan een topploeg, maar hij speelt nog steeds voor Tottenham. Engelse media berichten nu echter dat een nieuwe gegadigde is opgedoken voor de aanvaller. Kane kan een gevoelige overstap realiseren.


Engelse media melden dat Chelsea alles op alles wil zetten om Harry Kane weg te halen bij Tottenham. The Blues kenden al heel wat tegenvallers in de spits en Kane is een 'veilige keuze'. Hij kent de Premier League door en door en is een aanvaller die geen aanpassingsperiode nodig zou hebben.

BAYERN

Kane, die ook nog op de shortlist staat van Bayern München, wil graag bij Tottenham blijven. Alleen zijn daar voorwaarden aan verbonden. Zo wil hij met Tottenham deel uitmaken van een project waarbij de club voor de titel gaat én waarin de Champions League spelen een doel is. Kane ligt nog twee jaar onder contract bij de Spurs en is daar dit seizoen weer goed begonnen.

De 29-jarige aanvaller wist in de Premier League al 6 keer te scoren en 1 assist uit te delen in 7 wedstrijden. Kane is een garantie op goals bij Tottenham, want in 395 wedstrijden wist hij 254 keer te scoren en 60 assists uit te delen. Tottenham zal zijn sterspeler wellicht niet willen laten gaan en als Chelsea de topspits wil aantrekken, zal het héél veel geld op tafel moeten leggen. Aangezien Chelsea Kane wil aantrekken, lijkt het vast te staan dat een terugkeer na het seizoen van Romelu Lukaku geen prioriteit is voor de club. Ook niet na het vertrek van Thomas Tuchel.

Zal Chelsea Kane kunnen losweken?

Meest recent

'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

4
4
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

26
26
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

36
36
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

46
46
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

134
134
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

211
211
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

229
229
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

160
160
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

287
287
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

116
116
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

552
552
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

80
80
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

57
57
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

330
330
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

56
56
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

134
134
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

36
36
Veronique De Kock en Ronaldo serveren bloedheet spektakel

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

94
94
'Beveren baalt: smaakmaker trekt naar Bundesliga'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

139
139
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft eindelijk coach, Vossen vindt club'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

124
124
‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Mandela Keita speelde in het verleden bij Royal Antwerp FC, maar afgelopen seizoen maakte de ...

174
174
Pal tijdens het WK: Gert Verheyen slaat totaal andere weg in

Terwijl miljoenen kijkers hem wekelijks aan het werk zien als analist tijdens het WK, is Gert ...

216
216
‘Victor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Victor Bruno werd officieel voorgesteld als de nieuwe hoofdtrainer van RSC Anderlecht. De Portugees ...

549
549
'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

De transfermolen begint stilaan echt op gang te komen. Ook in België werden al de nodige deals ...

263
263
'Club Brugge wil stunten met 37-jarige 'wereldster''

Club Brugge zoekt naar een nieuwe keeper. De Bruggelingen zagen Simon Mignolet stoppen en Dani van ...

994
994

Meer sportnieuws