'Mazzu kwam met de schrik vrij tegen KV Kortrijk'

door
'Mazzu kwam met de schrik vrij tegen KV Kortrijk'

Felice Mazzu kent tot op heden geen makkelijk seizoen bij RSC Anderlecht. De coach staat in de middenmoot, wat uiteraard niet strookt met de ambities die voor het seizoen werden uitgesproken. Tegen KV Kortrijk werd er gewonnen en dat zorgde voor rust.


Anderlecht won met 4-1 van KV Kortrijk. Dat was een oververdiende zege, maar het voetbal kon nog stukken beter. La Capitale meldt dat bij een nederlaag de positie rondom Felice Mazzu in vraag zou gesteld worden. Als Mazzu had verloren, was het dus zeker niet uitgesloten dat er 'een zware beslissing' zou worden genomen. Anderlecht won en zo kent de club eindelijk nog eens twee rustige weken.

PITTIGE MAAND OKTOBER

Mazzu wist Anderlecht wel naar de groepsfase van de Conference League te loodsen, waar Anderlecht met een 4 op 6 begon. Daardoor speelde hij toch wat krediet bij elkaar, maar in de competitie zal het de komende weken een pak beter moeten. Mazzu zal ook stilaan richting een typeploeg moeten gaan. Zo heeft hij nog altijd geen ideaal middenveld geworden. Daar spelen bijna elke match andere spelers, wat toch een probleem is. 

Mazzu zal de komende weken punten moeten gaan pakken om de vierde plaats in het vizier te houden. Paars-Wit zal in oktober tegen Sporting Charleroi, KV Mechelen, Club Brugge, Zulte Waregem, Standard en KAS Eupen moeten aantreden. In die zes matchen zullen de Brusselaars dringend meer moeten gaan winnen, want anders dreigt de top vier helemaal weg te lopen. Na de interlandbreak zal de druk dus weer stevig gaan toenemen in het Lotto Park.

LEES OOK: SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

Gaat Mazzu in oktober met RSCA goede resultaten boeken?

Meest recent

Leko doet zomeraankoop Club eindelijk ontbolsteren

Er stond dinsdagavond heel wat druk op Club Brugge, maar het heeft zijn opdracht volbracht. Het ...

10
10
'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

100
100
Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

70
70
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

115
115
'Kompany ontploft: één Bayern-topper krijgt volle lading'

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

84
84
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

360
360
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

388
388
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

36
36
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

303
303
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

147
147
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

194
194
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

167
167
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

368
368
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

495
495
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

131
131
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

111
111
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

61
61
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

69
69
Anderlecht krijgt belangrijke update uit ziekenboeg

Besnik Hasi zit met de handen in het haar, want net zoals vorig seizoen wordt RSC Anderlecht ook nu ...

230
230
'Verhaeghe broedt op stunt: Rode Duivel naar Club Brugge?'

Club Brugge neemt het in Astana zo dadelijk op tegen Kairat Almaty. Onder de lat rekent Ivan Leko ...

1722
1722
Coosemans op ramkoers met Anderlecht: fans afgemaakt

Colin Coosemans werkte zich op tot eerste doelman én aanvoerder van RSC Anderlecht. De ...

300
300
Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Club Brugge zit in een desastreuze periode. Blauw-Zwart verloor in de beker en kreeg een ommekeer ...

133
133
Standard hoort hard verdict Nielsen: Euvrard in zak en as

Standard Luik hield afgelopen speeldag even de adem in. Casper Nielsen smakte tegen de grond en ...

173
173
Nainggolan open over toekomst: pensioen nakend?

Radja Nainggolan maakt in de herfst van zijn carrière nog een spraakmakende transfer. De ...

48
48
Club in de problemen tegen Kairat? “Ontluisterend”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Kairat Almaty in het verre Kazachstan. De ...

237
237

Meer sportnieuws