'Mazzu kwam met de schrik vrij tegen KV Kortrijk'

door
'Mazzu kwam met de schrik vrij tegen KV Kortrijk'

Felice Mazzu kent tot op heden geen makkelijk seizoen bij RSC Anderlecht. De coach staat in de middenmoot, wat uiteraard niet strookt met de ambities die voor het seizoen werden uitgesproken. Tegen KV Kortrijk werd er gewonnen en dat zorgde voor rust.


Anderlecht won met 4-1 van KV Kortrijk. Dat was een oververdiende zege, maar het voetbal kon nog stukken beter. La Capitale meldt dat bij een nederlaag de positie rondom Felice Mazzu in vraag zou gesteld worden. Als Mazzu had verloren, was het dus zeker niet uitgesloten dat er 'een zware beslissing' zou worden genomen. Anderlecht won en zo kent de club eindelijk nog eens twee rustige weken.

PITTIGE MAAND OKTOBER

Mazzu wist Anderlecht wel naar de groepsfase van de Conference League te loodsen, waar Anderlecht met een 4 op 6 begon. Daardoor speelde hij toch wat krediet bij elkaar, maar in de competitie zal het de komende weken een pak beter moeten. Mazzu zal ook stilaan richting een typeploeg moeten gaan. Zo heeft hij nog altijd geen ideaal middenveld geworden. Daar spelen bijna elke match andere spelers, wat toch een probleem is. 

Mazzu zal de komende weken punten moeten gaan pakken om de vierde plaats in het vizier te houden. Paars-Wit zal in oktober tegen Sporting Charleroi, KV Mechelen, Club Brugge, Zulte Waregem, Standard en KAS Eupen moeten aantreden. In die zes matchen zullen de Brusselaars dringend meer moeten gaan winnen, want anders dreigt de top vier helemaal weg te lopen. Na de interlandbreak zal de druk dus weer stevig gaan toenemen in het Lotto Park.

LEES OOK: RSCA compleet verrast: "Dacht aan terugkeer naar Anderlecht"

Gaat Mazzu in oktober met RSCA goede resultaten boeken?

Meest recent

Hasi doet Anderlecht-fans vrezen met transferstatement

RSC Anderlecht begint binnen exact één week aan de tweede seizoenshelft met een ...

51
51
"Onmenselijk" - onthutsende getuigenis Essevee en Vandenbroeck

Zulte Waregem besloot vlak voor de winterstop een belangrijke wijziging door te voeren binnen de ...

66
66
Vanaken of Tzolis? Gouden Schoen verdeelt Club-kleedkamer

Aanstaande zondag vormt het Silt in Middelkerke het schouwtoneel voor de uitereiking van de 72ste ...

65
65
'Conte schrikt zich hoedje: nieuwe wending De Bruyne'

SSC Napoli raakte woensdagavond niet voorbij Hellas Verona (2-2) en liep zo opnieuw averij op in de ...

135
135
‘Anderlecht blaast mercato op met eerste winterknaller'

Anderlecht wil deze winter geen tijd verliezen. Maar terwijl iedereen op een grote naam wacht, duikt ...

385
385
Westerlo casht op Rommens, prijskaartje Gandelman bekend

De wintermercato is sinds afgelopen dinsdag ook officieel geopend voor de Belgische clubs. Een ...

92
92
Club-spelers kijken plots op: onverwachte gast bij oefenpot

Ook bij Club Brugge zit de winterstage er bijna op, vrijdag keert de vicekampioen terug vanuit ...

308
308
'City doet mercato daveren: rugnummer ligt al klaar'

In de Engelse Premier League is Manchester City tegenvallend aan het nieuwe kalenderjaar begonnen. ...

121
121
'Kompany wordt verwend: Bayern grijpt fors in met Kane'

Voor Bayern München zit de winterstop er zo goed als op, aanstaande zondag hervatten de troepen ...

90
90
Enorm verrassende Gouden Schoen? Burgess reageert héérlijk

Aanstaande zondag wordt de Gouden Schoen uitgereikt. Club Brugge-aanvaller Christos Tzolis wordt op ...

291
291
Hayen gerustgesteld: Genk haalt directe vervanger

KRC Genk vertoeft momenteel in Marbella. Daar stoomt coach Nicky Hayen zijn manschappen klaar voor ...

357
357
“Ik denk er élke dag aan”: Alderweireld verrast fans

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve voetbalcarrière de wereld verbazen. Momenteel is ...

61
61
Tzolis redt meubelen: gruwelijke blunder bij Club Brugge

Daags voor de terugreis naar België stond er voor Club Brugge nog een oefenmatch tegen Sturm ...

404
404
'Done deal: AA Gent neemt afscheid van goalgetter'

AA Gent heeft een teleurstellende eerste helft van het seizoen achter de rug, en dus lijkt een ...

297
297
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

RSC Anderlecht begon met een valse noot aan het nieuwe jaar, want op het oefenkamp in Spanje ...

308
308
'KRC Genk laat Hrosovsky gaan: exacte details bekend'

De officiële aankondiging ontbreekt nog, en de laatste handtekeningen moeten nog worden gezet, ...

397
397
Ruben Van Gucht breekt met verleden: dit verandert alles

Ruben Van Gucht is geen figuur die zich laat vastpinnen op één verhaal of ...

167
167
'Club Brugge pikt graantje mee: knaltransfer voor Thiago'

In januari hoopt Club Brugge geen sterkhouders te verliezen, maar volgende zomer zal de kassa ...

537
537
'Anderlecht op vinkenslag: transferitis bij STVV?'

Vers bloed achterin lijkt evenmin een overbodige luxe, maar toch prijkt een spits met stip bovenaan ...

720
720
Ruud Vormer verrast Club-fans met gloednieuw project

Sommige namen verdwijnen stilletjes wanneer het laatste fluitsignaal klinkt. Andere blijven hangen, ...

714
714
'Verrassing bij Gent: Gandelman op weg naar exit'

Bij AA Gent gooien ze het deze winter nog maar eens over een andere boeg. Na het onverwachte vertrek ...

363
363
Eenmalige Rode Duivel opnieuw gratis op te pikken

Zowat elke Belgische club wil tijdens deze wintermercato nog een opportuniteit vinden en liefst zo ...

108
108
Emotioneel afscheid bij Genk: "Gemengde gevoelens"

Bij KRC Genk lijkt deze wintermercato vooral vertrekkers te zullen brengen. De Limburgers verliezen ...

187
187
Broos weer in Zuid-Afrika onder vuur: "Onaanvaardbaar"

In 2023 loodste Hugo Broos Zuid-Afrika nog naar een bronzen plak op de Africa Cup, maar die ...

144
144
'Proto moet Anderlecht aan volgende aanwinst helpen'

Het belooft bij Anderlecht nog een zeer drukke wintermercato te worden. Zowel aan inkomende als ...

306
306

Meer sportnieuws