Ronaldinho over Rode Duivel: "Hij lijkt het meest op mij"

224 stemmen
Ronaldinho over Rode Duivel:

Ronaldinho is het in het land en de Braziliaanse superster maakte wat tijd vrij voor de Belgische pers. De ex-speler van FC Barcelona en AC Milan sprak zich uit over de Rode Duivels. Twee Belgen kunnen hem bekoren.


Ronaldinho is op technisch vlak misschien wel de beste speler van de afgelopen 25 jaar in het voetbal. Ronaldinho was een lust voor het oog en het is geen toeval dat de Braziliaan een liefhebber is van technische voetballers. Hij ziet er zo twee rondlopen bij de Belgische nationale ploeg, waar hij veel kwaliteit ziet.

"Er spelen drie Rode Duivels (Saelemaekers, De Ketelaere en Origi, nvdr.) bij AC Milan, mijn ex-club. Dat bewijst dat er veel kwaliteit zit bij jullie selectie. De Bruyne is mijn favoriete Rode Duivel. Ik houd van zijn stijl. Oké, het is geen dribbelaar zoals Eden Hazard, maar hij heeft een geweldige techniek. Het is een grote speler. Eden Hazard is de Belg die het meest op mij lijkt qua manier van spelen. Ik hoop dat hij snel weer zijn topniveau gaat halen", aldus Ronaldinho in La Dernière Heure.

Kevin De Bruyne is al jaren één van de beste middenvelders in het Europese voetbal. Hij is een smaakmaker bij Manchester City. Eden Hazard was jarenlang een absolute uitblinker in de Premier League, nadien trok hij naar Real Madrid. Sinds 2019 speelt Hazard in Madrid, maar dat was voorlopig geen succes. Ook dit seizoen komt Hazard weinig aan de bak, zo is hij ondertussen al derde keuze in de spits. Zelfs na het uitvallen van Karim Benzema is hij geen eerste keuze als vervanger.

LEES OOK: ‘Courtois laat Duivels vallen: pijnlijke waarheid komt uit’

Gaat Hazard schitteren op het WK?

Meest recent

Antwerp heeft oude bekende helemaal beet

Bij Antwerp moesten ze deze zomer veel geduld tonen door de onzekere situatie op bestuursniveau. Met ...

41
41
'Club Brugge heeft volgende Braziliaanse parel op het oog'

Bij Club Brugge staat de teller tot dusver op drie nieuwe spelers deze zomer, al lijkt er met ...

97
97
'PSG heeft eerste topaanwinst van de zomer beet'

Afgelopen seizoen wist Paris Saint-Germain voor de tweede keer op rij de Champions League in de ...

25
25
Ronald Koeman brengt boodschap die iedereen diep raakt

Ronald Koeman heeft op Instagram een opvallend en emotioneel bericht gedeeld dat veel verder gaat ...

66
66
'Cercle krijgt toptalent ter beschikking van Monaco'

Een dikke week voor de start van de competitie is Cercle Brugge nog zeer druk in de weer op de ...

98
98
'Leegloop bij Union SG: vier sterkhouders vertrekken'

Union SG nam al afscheid van Christian Burgess en Kjell Scherpen, maar daar zal het niet stoppen. ...

171
171
'Sibierski rondt zeer bizarre transfer af'

Antoine Sibierski lijkt eindelijk een tandje bij te zetten op de transfermarkt. Oliver Antman werd ...

259
259
'Club Brugge haalt slag thuis: topclub haakt af na geweigerd bod'

Bij Club Brugge vertrekt er een halve basisploeg, waardoor de andere jongens wellicht geen transfer ...

350
350
KRC Genk in spoor van Club Brugge: héél straffe cijfers

KRC Genk is een club die al vele jaren enorme stappen voorwaarts zet. De transfer van Konstantinos ...

429
429
De Cat krijgt mokerslag: recordtransfer wordt gevangenis

Nathan De Cat is nog maar pas bij Hoffenheim, maar hij wordt meteen stevig aan banden gelegd. Zelfs ...

381
381
'Union SG verrast met komst ex-smaakmaker uit de JPL'

Union SG verkocht Kjell Scherpen aan Ipswich Town, dus er moet een nieuwe keeper naar het Dudenpark ...

146
146
Hoe Karetsas KRC Genk toch laat dromen van 40 miljoen euro

Konstantinos Karetsas zal weldra zijn transfer naar Borussia Dortmund afronden. KRC Genk passeert ...

124
124
Club Brugge neemt nieuwe start: andere aanpak is nodig

Club Brugge neemt het vrijdagavond in de supercup op tegen Union SG. Blauw-Zwart zal na vijf magere ...

658
658
Eerlijke Bruno speelt open kaart bij Anderlecht

D-day voor RSC Anderlecht. Winnen, op welke manier dan ook, is een must tegen Hammarby. De druk ...

269
269
'Anderlecht nu helemaal los: komst spelmaker in stroomversnelling'

RSC Anderlecht heeft zijn vierde zomeraanwinst binnen. Woensdagavond werd de Finse flankaanvaller ...

708
708
Club ziet transfer crashen: toptarget krijgt harde boodschap

Met Lee Han-beom lijkt Club Brugge zijn vierde zomeraanwinst beet te hebben. Maar er wordt nog meer ...

613
613
Kompany kijkt op: drastische transferbeslissing Bayern

Vincent Kompany en zijn troepen staan voor de lastige taak om de uitmuntende prestaties van vorig ...

148
148
Witte rook: Anderlecht presenteert nieuwe topaanvaller

Nadat het eerder al versterking haalde voor de defensie en het middenveld, heeft RSC Anderlecht ook ...

797
797
Club haalt international binnen: transfersom valt lager uit

Club Brugge heeft zijn vierde aanwinst van de zomermercato zo goed als beet. Behoudens last-minute ...

500
500
Contract tot 2028: Janssen heeft opvallende nieuwe club

Met Vincent Janssen heeft de Jupiler Pro League één van zijn smaakmakers van de ...

124
124
Cercle strikt Belgische aanwinst, ook Charleroi versterkt middenveld

Nog anderhalve week te gaan en het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League gaat van start. De ...

50
50
Onverwachte climax DAZN-soap: groot nieuws voor voetbalkijker

De Pro League kwam woensdag met groot nieuws naar buiten. Niet alleen onthulde het zijn nieuwe ...

737
737
'Club pakt fors uit: enorm bedrag voor vierde zomeraanwinst'

Club Brugge staat op punt om zijn achterhoede van een kwaliteitsinjectie te voorzien. Volgens ...

759
759
'Arsenal wil titel verlengen: monstersom voor PL-smaakmaker'

Arsenal FC won afgelopen seizoen de Engelse titel en haalde de finale van de Champions League. Om ...

207
207
‘Anderlecht slaat toe: geniale 10 met gouden linker’

Anderlecht zoekt deze zomer extra creativiteit en is daarbij op een opvallend spoor beland. Het ...

832
832

Meer sportnieuws