Janssen stelt enorm verschil vast na Antwerp-transfer

318 stemmen
Janssen stelt enorm verschil vast na Antwerp-transfer

Ook de Belgische clubs moesten de voorbije dagen tijdelijk afscheid nemen van een pak spelers die zich bij hun nationale ploeg voegen voor de komende interlandbreak. Antwerp moest ook de nodige internationals uitzwaaien en daar zat ook Vincent Janssen bij. De spits had in juni na vijf jaar afwezigheid zijn rentree gemaakt in Oranje en Louis van Gaal selecteerde hem opnieuw voor de wedstrijden tegen Polen en België in de Nations League.


Toen Janssen in juni bij de selectie gehaald werd, kwam dat in Nederlands als een grote verrassing. De beslissing van Van Gaal deed heel wat stof opwaaien, want Janssen al drie jaar aan de slag in Mexico, waar hij bij Monterrey wel vaak speelde maar ook weinig scoorde. Desondanks kreeg Janssen wel zijn kans en hij maakte ook een goede indruk toen hij tegen Wales mocht spelen.

Vlak na die wedstrijd trok hij naar Antwerp, waar hij een moeilijke start kende. De laatste weken kwam hij wel onder stoom met zes goals en een assist in zijn laatste vijf competitiewedstrijden. Die vorm dichter bij huis doet Janssen een belangrijke vaststelling maken. "De vorige keer was er veel over mij te zeggen: er waren veel verschillende meningen. Die heb ik nu niet meer gehoord, dat zie ik als iets positiefs", verklaart hij immers aan Algemeen Dagblad.

VORM MEENEMEN
Janssen wil de lijn vanop de Bosuil, waar hij een grote bijdrage had aan de indrukwekkende recordreeks van negen zeges waarmee Antwerp aan het seizoen begon, dan ook graag doortrekken bij de nationale ploeg. "Het gaat lekker. Ik hoop dat ik die vorm nu mee kan nemen naar Oranje", besluit hij kort en bondig.

LEES OOK: 'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Zal Janssen bij Oranje de lijn kunnen doortrekken?

Meest recent

Vanaken aan aftrap tegen Senegal? Albert klaar en duidelijk

Het aftellen is nu ook echt begonnen: woensdagavond strijden de Rode Duivels voor een plek in de ...

23
23
Transferbommetje! 'Anderlecht gaat voor stunt met WK-Duivel'

Bij RSC Anderlecht is de start van het nieuwe seizoen stilaan weer in zicht. De Brusselaars werken ...

177
177
Club Brugge aast op 13,5M-toptransfer: kleedkamer beeft al

Club Brugge heeft naar verluidt een explosief dossier op tafel liggen. Het gaat om een transfer die ...

220
220
WK-ontdekking bij Duivels: "De leider die lang gemist hebben"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

269
269
Basiself België-Senegal: Garcia hakt lastige knopen door

Woensdagavond is het zover, dan werken de Rode Duivels hun wedstrijd af in de 1/16de finales van het ...

158
158
Franse sterren niet te stoppen op WK, Mexico wipt Ecuador

Frankrijk heeft zijn status als topfavoriet nog wat kracht bijgezet. Dankzij twee goals van Kylian ...

57
57
Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

170
170
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

65
65
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

68
68
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

110
110
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

71
71
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

117
117
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

86
86
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

282
282
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

80
80
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

50
50
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

121
121
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

823
823
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

76
76
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

489
489
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

42
42
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

29
29
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

46
46
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

441
441
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

338
338

Meer sportnieuws