Janssen stelt enorm verschil vast na Antwerp-transfer

door
Janssen stelt enorm verschil vast na Antwerp-transfer

Ook de Belgische clubs moesten de voorbije dagen tijdelijk afscheid nemen van een pak spelers die zich bij hun nationale ploeg voegen voor de komende interlandbreak. Antwerp moest ook de nodige internationals uitzwaaien en daar zat ook Vincent Janssen bij. De spits had in juni na vijf jaar afwezigheid zijn rentree gemaakt in Oranje en Louis van Gaal selecteerde hem opnieuw voor de wedstrijden tegen Polen en België in de Nations League.


Toen Janssen in juni bij de selectie gehaald werd, kwam dat in Nederlands als een grote verrassing. De beslissing van Van Gaal deed heel wat stof opwaaien, want Janssen al drie jaar aan de slag in Mexico, waar hij bij Monterrey wel vaak speelde maar ook weinig scoorde. Desondanks kreeg Janssen wel zijn kans en hij maakte ook een goede indruk toen hij tegen Wales mocht spelen.

Vlak na die wedstrijd trok hij naar Antwerp, waar hij een moeilijke start kende. De laatste weken kwam hij wel onder stoom met zes goals en een assist in zijn laatste vijf competitiewedstrijden. Die vorm dichter bij huis doet Janssen een belangrijke vaststelling maken. "De vorige keer was er veel over mij te zeggen: er waren veel verschillende meningen. Die heb ik nu niet meer gehoord, dat zie ik als iets positiefs", verklaart hij immers aan Algemeen Dagblad.

VORM MEENEMEN
Janssen wil de lijn vanop de Bosuil, waar hij een grote bijdrage had aan de indrukwekkende recordreeks van negen zeges waarmee Antwerp aan het seizoen begon, dan ook graag doortrekken bij de nationale ploeg. "Het gaat lekker. Ik hoop dat ik die vorm nu mee kan nemen naar Oranje", besluit hij kort en bondig.

LEES OOK: Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

Zal Janssen bij Oranje de lijn kunnen doortrekken?

Meest recent

Late own-goal behoedt Arsenal voor blamage

Arsenal heeft zaterdagavond maar net een blamage vermeden. Het kwam bijzonder dicht bij ...

5
5
Lotto Park jubelt: Anderlecht toont karakter tegen STVV

Na een aangename topper heeft Anderlecht zich herpakt van de zware nederlaag in 'T Kuipje. Het team ...

115
115
La Louvière kondigt nu al eerste winterse vertrekker aan

Lange tijd wist La Louvière te verbazen en weg te blijven uit de gevarenzone, maar de laatste ...

15
15
'Duranville schiet zichzelf in de voet bij Dortmund'

Het wordt uitkijken naar wat er tijdens de wintermercato zal gebeuren met Julien Duranville. Het ...

35
35
PSV doet geweldige zaak na absoluut spektakelstuk

In de Eredivisie heeft PSV zaterdag een uitstekende zaak gedaan in de titelstrijd. Het pakte de drie ...

14
14
Patro bezorgt Beerschot mokerslag, droomreeks voor Lierse

In de Challenger Pro League moet Beerschot voorlopig de rol lossen bovenin. Een uitgekookt Patro ...

26
26
Onrust bij Essevee: "Slepen ons naar de winterstop"

Zulte Waregem is bezig aan een zeer bizarre reeks. Het gaf zaterdag tegen La Louvière in de ...

34
34
Charleroi mag ook deze 1A-coach vergeten

Deze week was er weer een stevige trainerswals in de Jupiler Pro League. Club Brugge zette Nicky ...

36
36
Afscheid Salah? Slot spreekt duidelijke taal

Het heeft de voorbije week bij Liverpool stevig gestormd rond Mohamed Salah. De steraanvaller gaf ...

28
28
Barça zwoegt zich in slotfase alsnog voorbij Osasuna

FC Barcelona heeft zaterdag de druk op Real Madrid in LaLiga nog wat verder opgevoerd. De ...

15
15
Zulte Waregem deelt in klappen na dramatische slotfase

In het duel der promovendi hebben Zulte Waregem en La Louvière mekaar in evenwicht gehouden. ...

68
68
Broos reageert na racismerel: "Woorden fout geïnterpreteerd"

Vorige maand was Hugo Broos nog God in Zuid-Afrika, nadat hij het land een WK-ticket bezorgde. Nu ...

27
27
Anderlecht-STVV: Hasi verrast met spits, één wissel Vrancken

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond voor eigen volk herpakken na de blamage in Westerlo. Maar dat ...

61
61
Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

De aanstelling van Ivan Leko als nieuwe hoofdcoach en vooral het ontslag van Nicky Hayen, heeft heel ...

518
518
Trainersontslag Cercle nabij: Van der Bruggen reageert

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

195
195
"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

247
247
BV haalt Waes snoeihard onderuit: "Aanstellerij of...?"

Antwerp-fan Tom Waes en Ruben Van Gucht zijn twee bekende VRT-gezichten die het voorbije jaar ...

62
62
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

440
440
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

18
18
KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Na de late overwinning van concurrent Beveren tegen de RSCA Futures, gisteren, wist KV Kortrijk wat ...

87
87
Steviger in top 6: KV Mechelen geeft Cercle nieuwe uppercut

KV Mechelen blijft een serieuze kandidaat voor de Champions' Play-Off. Het nestelde zich zaterdag ...

99
99
Lokeren neemt na drie maanden al afscheid van flop

Lokeren is de laatste weken aan een opmars bezig in de Challenger Pro League. Het is intussen al ...

128
128
Leko drukt stempel: opsteker én 3 spelers vallen uit de boot

Het is bij Club Brugge een zeer woelige week geweest. Maandag maakte het bekend dat na de nederlaag ...

1115
1115
Selecties Africa Cup: zo worden Belgische clubs getroffen

Het zal de komende weken puzzelen worden voor een aantal Belgische clubs. Op 21 december gaat in ...

186
186
Standard haalt opgelucht adem na angstwekkend moment

Standard beleefde vrijdag een tegenvallende avond. Met een pijnlijke thuisnederlaag tegen OHL gooide ...

55
55

Meer sportnieuws