Martinez komt alweer te laat voor talentvolle speler

door
Martinez komt alweer te laat voor talentvolle speler

Bij de Rode Duivels is de zogenoemde 'gouden generatie' aan zijn laatste maanden of jaren bezig en daarom lanceerde Roberto Martinez al 'Project 2026' om de nationale ploeg met een aantal nieuwe talenten klaar te stomen voor het WK in 2026. Onder meer Jérémy Doku, Charles De Ketelaere en Amadou Onana stroomden zo de voorbije maanden al door, maar voor een aantal spelers kwam Martinez ook te laat.


De bondscoach zag bijvoorbeeld de voorbije weken nog twee jonge talenten afhaken. Ismael Saibari, die dit seizoen helemaal aan het doorbreken is bij PSV, liet hem weten dat hij voor Marokko kiest. De 21-jarige middenvelder werd ook meteen opgeroepen voor de Marokkaanse U23 en mag samen met andere halve Belgen Benjamin Bouchouari (Saint-Etienne) en Bilal El Khannouss (KRC Genk) de komende dagen ook meetrainen met de A-selectie.

Daarnaast koos Pascal Struijk ook definitief voor Oranje. De verdediger van Leeds United werd ook door Louis van Gaal opgenomen in de voorselectie voor de matchen tegen Polen en de Duivels, maar haalde de definitieve kern uiteindelijk niet. Nu mag Martinez al weer een beoogde optie definitief schrappen. Adrien Truffert werd vorig jaar ook benaderd, maar hield de boot af en nu is de Belgische kans helemaal verkeken.

DESCHAMPS
Dinsdag kreeg Truffert immers zijn eerste oproepingsbrief voor Les Bleus in de bus. De 20-jarige linksachter, die dit seizoen een vaste waarde is bij Stade Rennes, profiteert van blessures bij Theo Hernandez (AC Milan) en Lucas Digne (Aston Villa), die nochtans pas maandag als vervanger bij de selectie gehaald was. Truffert mag nu doorschuiven van bij Jong Frankrijk en kan mogelijk debuteren in één van de Nations League-matchen tegen Oostenrijk of Denemarken.


LEES OOK: Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

Had Martinez meer moeten doen om hem te overtuigen?

Meest recent

Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

54
54
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

87
87
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

70
70
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

118
118
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

349
349
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

132
132
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

22
22
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

389
389
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

138
138
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

369
369
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

34
34
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

56
56
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

245
245
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

266
266
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

68
68
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

267
267
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

265
265
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

120
120
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

562
562
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

370
370
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

451
451
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

317
317
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

166
166
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

355
355
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

268
268

Meer sportnieuws