Martinez komt alweer te laat voor talentvolle speler

535 stemmen
Martinez komt alweer te laat voor talentvolle speler

Bij de Rode Duivels is de zogenoemde 'gouden generatie' aan zijn laatste maanden of jaren bezig en daarom lanceerde Roberto Martinez al 'Project 2026' om de nationale ploeg met een aantal nieuwe talenten klaar te stomen voor het WK in 2026. Onder meer Jérémy Doku, Charles De Ketelaere en Amadou Onana stroomden zo de voorbije maanden al door, maar voor een aantal spelers kwam Martinez ook te laat.


De bondscoach zag bijvoorbeeld de voorbije weken nog twee jonge talenten afhaken. Ismael Saibari, die dit seizoen helemaal aan het doorbreken is bij PSV, liet hem weten dat hij voor Marokko kiest. De 21-jarige middenvelder werd ook meteen opgeroepen voor de Marokkaanse U23 en mag samen met andere halve Belgen Benjamin Bouchouari (Saint-Etienne) en Bilal El Khannouss (KRC Genk) de komende dagen ook meetrainen met de A-selectie.

Daarnaast koos Pascal Struijk ook definitief voor Oranje. De verdediger van Leeds United werd ook door Louis van Gaal opgenomen in de voorselectie voor de matchen tegen Polen en de Duivels, maar haalde de definitieve kern uiteindelijk niet. Nu mag Martinez al weer een beoogde optie definitief schrappen. Adrien Truffert werd vorig jaar ook benaderd, maar hield de boot af en nu is de Belgische kans helemaal verkeken.

DESCHAMPS
Dinsdag kreeg Truffert immers zijn eerste oproepingsbrief voor Les Bleus in de bus. De 20-jarige linksachter, die dit seizoen een vaste waarde is bij Stade Rennes, profiteert van blessures bij Theo Hernandez (AC Milan) en Lucas Digne (Aston Villa), die nochtans pas maandag als vervanger bij de selectie gehaald was. Truffert mag nu doorschuiven van bij Jong Frankrijk en kan mogelijk debuteren in één van de Nations League-matchen tegen Oostenrijk of Denemarken.


LEES OOK: Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

Had Martinez meer moeten doen om hem te overtuigen?

Meest recent

WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

4
4
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

163
163
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

69
69
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

22
22
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

22
22
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

20
20
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

70
70
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

152
152
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

436
436
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

52
52
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

292
292
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

63
63
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

217
217
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

654
654
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

344
344
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

426
426
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

601
601
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

277
277
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

89
89
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

386
386
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

24
24
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

165
165
Beerschot raast door met sterkhouder van concurrent

Beerschot gaat hard op de zomermercato. Brent Stevens en Sem Audoor werden nog maar net voorgesteld ...

69
69
Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

83
83
Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

173
173

Meer sportnieuws