Martinez komt alweer te laat voor talentvolle speler

door
Martinez komt alweer te laat voor talentvolle speler

Bij de Rode Duivels is de zogenoemde 'gouden generatie' aan zijn laatste maanden of jaren bezig en daarom lanceerde Roberto Martinez al 'Project 2026' om de nationale ploeg met een aantal nieuwe talenten klaar te stomen voor het WK in 2026. Onder meer Jérémy Doku, Charles De Ketelaere en Amadou Onana stroomden zo de voorbije maanden al door, maar voor een aantal spelers kwam Martinez ook te laat.


De bondscoach zag bijvoorbeeld de voorbije weken nog twee jonge talenten afhaken. Ismael Saibari, die dit seizoen helemaal aan het doorbreken is bij PSV, liet hem weten dat hij voor Marokko kiest. De 21-jarige middenvelder werd ook meteen opgeroepen voor de Marokkaanse U23 en mag samen met andere halve Belgen Benjamin Bouchouari (Saint-Etienne) en Bilal El Khannouss (KRC Genk) de komende dagen ook meetrainen met de A-selectie.

Daarnaast koos Pascal Struijk ook definitief voor Oranje. De verdediger van Leeds United werd ook door Louis van Gaal opgenomen in de voorselectie voor de matchen tegen Polen en de Duivels, maar haalde de definitieve kern uiteindelijk niet. Nu mag Martinez al weer een beoogde optie definitief schrappen. Adrien Truffert werd vorig jaar ook benaderd, maar hield de boot af en nu is de Belgische kans helemaal verkeken.

DESCHAMPS
Dinsdag kreeg Truffert immers zijn eerste oproepingsbrief voor Les Bleus in de bus. De 20-jarige linksachter, die dit seizoen een vaste waarde is bij Stade Rennes, profiteert van blessures bij Theo Hernandez (AC Milan) en Lucas Digne (Aston Villa), die nochtans pas maandag als vervanger bij de selectie gehaald was. Truffert mag nu doorschuiven van bij Jong Frankrijk en kan mogelijk debuteren in één van de Nations League-matchen tegen Oostenrijk of Denemarken.


LEES OOK: Sterk tegen Man Utd en Liverpool: weldra Rode Duivel?

Had Martinez meer moeten doen om hem te overtuigen?

Meest recent

Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

72
72
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

272
272
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

17
17
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

48
48
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

132
132
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

122
122
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

79
79
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

141
141
'Cercle pakt nog uit met Duitse jeugdinternational'

Cercle Brugge was de voorbije weken goed op dreef, maar kreeg zaterdag een pijnlijke 0-4 om de oren ...

60
60
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

401
401
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

21
21
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

30
30
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

130
130
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

28
28
'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

In België is er al jaren een strijd om de beste talenten. AA Gent probeert ook steeds meer in ...

208
208
'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

Club Brugge leeft momenteel op een wolk na de kwalificatie in de Champions League, maar ze gaan toch ...

754
754
Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Besnik Hasi krijgt voorlopig de volle laag, maar daarachter zal Olivier Renard toch stilaan ...

363
363
Vannieuwkerke verrast vriend en vijand met opvallende zet

Karl Vannieuwkerke is dit weekend te horen en te zien op het WK Veldrijden in het Nederlandse Hulst. ...

115
115
KRC Genk maakt transferdeal met FC Barcelona bekend

Een zeer opvallende transfer bij Racing Genk. Daar hebben ze vandaag een deal gesloten met FC ...

184
184
Clement komt met bijzonder straffe Premier League-uitspraak

Philippe Clement kende wisselend succes bij AS Monaco en Rangers FC. Hij trok nadien naar Norwich ...

97
97
Arsenal recht de rug, Leipzig haakt helemaal af

In de Bundesliga en Premier League stonden er namiddag een aantal matche op het programma. Kregen we ...

22
22
Antwerp houdt gezondheidswandeling bij Cercle Brugge

Royal Antwerp FC stond om 16u voor een aantal moeilijke verplaatsing naar Cercle Brugge. Al werd het ...

79
79
Kompany looft oude JPL-bekende: "Groot talent"

Bayern München hoopt vandaag weer de zege te pakken tegen Hamburger SV. Vincent Kompany kreeg ...

43
43
Vanhaezebrouck scherp voor De Mil: "Stel je je vragen bij"

Rik De Mil trok enkele weken geleden van Sporting Charleroi naar AA Gent. Bij de Carolo's doet Hans ...

253
253
Hasi trekt van leer: "Dàt vroeg de club aan mij"

Bij RSC Anderlecht staat er na de 5 op 18 veel druk op de ketel. Winnen bij Standard is nodig voor ...

257
257

Meer sportnieuws