Martinez komt alweer te laat voor talentvolle speler

door
Martinez komt alweer te laat voor talentvolle speler

Bij de Rode Duivels is de zogenoemde 'gouden generatie' aan zijn laatste maanden of jaren bezig en daarom lanceerde Roberto Martinez al 'Project 2026' om de nationale ploeg met een aantal nieuwe talenten klaar te stomen voor het WK in 2026. Onder meer Jérémy Doku, Charles De Ketelaere en Amadou Onana stroomden zo de voorbije maanden al door, maar voor een aantal spelers kwam Martinez ook te laat.


De bondscoach zag bijvoorbeeld de voorbije weken nog twee jonge talenten afhaken. Ismael Saibari, die dit seizoen helemaal aan het doorbreken is bij PSV, liet hem weten dat hij voor Marokko kiest. De 21-jarige middenvelder werd ook meteen opgeroepen voor de Marokkaanse U23 en mag samen met andere halve Belgen Benjamin Bouchouari (Saint-Etienne) en Bilal El Khannouss (KRC Genk) de komende dagen ook meetrainen met de A-selectie.

Daarnaast koos Pascal Struijk ook definitief voor Oranje. De verdediger van Leeds United werd ook door Louis van Gaal opgenomen in de voorselectie voor de matchen tegen Polen en de Duivels, maar haalde de definitieve kern uiteindelijk niet. Nu mag Martinez al weer een beoogde optie definitief schrappen. Adrien Truffert werd vorig jaar ook benaderd, maar hield de boot af en nu is de Belgische kans helemaal verkeken.

DESCHAMPS
Dinsdag kreeg Truffert immers zijn eerste oproepingsbrief voor Les Bleus in de bus. De 20-jarige linksachter, die dit seizoen een vaste waarde is bij Stade Rennes, profiteert van blessures bij Theo Hernandez (AC Milan) en Lucas Digne (Aston Villa), die nochtans pas maandag als vervanger bij de selectie gehaald was. Truffert mag nu doorschuiven van bij Jong Frankrijk en kan mogelijk debuteren in één van de Nations League-matchen tegen Oostenrijk of Denemarken.


LEES OOK: Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

Had Martinez meer moeten doen om hem te overtuigen?

Meest recent

'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

45
45
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

35
35
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

14
14
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

111
111
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

144
144
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

87
87
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

350
350
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

199
199
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

370
370
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

331
331
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

344
344
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

68
68
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

57
57
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

90
90
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

216
216
Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

83
83
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

335
335
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is uiteraard ...

205
205
Van Gucht onder vuur: DJ-avontuur zorgt voor ophef

Ruben Van Gucht moest de laatste jaren al behoorlijk wat kritiek slikken. Eén van de absolute ...

92
92
Nainggolan krijgt steun uit onverwachte hoek: fans afgemaakt

De perikelen rond Radja Nainggolan en Beerschot blijven op sociale media ‘hot’. De ...

161
161
Toekomst Sporting Hasselt onzeker: “Dat is niet houdbaar”

Sporting Hasselt werd kampioen in Eerste Amateur en maakt de overstap naar het profvoetbal ...

216
216
‘Union-revelatie uit ambitie: bliksemtransfer op komst'

Union SG is dit seizoen weer sterk bezig. In de Champion Play-Offs staat de Brusselse club bovenaan. ...

80
80
Grote boycot Antwerp – Standard door ‘loze belofte’

De Europe Play-Offs liggen volledig open. Door het puntenverlies van KRC Genk maken ook Westerlo, ...

152
152
TRANSFERUURTJE: ‘Club shopt bij concurrent, Anderlecht schrapt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

459
459
Beerschot komt met statement over Nainggolan en Stijnen

Beerschot won met 3-2 van Patro Eisden na verlengingen, maar de escalaties tijdens de wedstrijd ...

131
131

Meer sportnieuws