Rüdiger onthult straf welkom van Ancelotti

95 stemmen
Rüdiger onthult straf welkom van Ancelotti

In de zomer wist Real Madrid zich weer op enkele posities te versterken. Achterin vond het bijvoorbeeld een opportuniteit, want het slaagde erin om Antonio Rüdiger transfervrij weg te halen bij Chelsea. De 29-jarige Duitser tekende een contract tot 2026 bij de Koninkijke, waar Carlo Ancelotti hem op zeer straffe wijze verwelkomde.


Rüdiger doet bij Sport1 het verhaal van zijn eerste dag in zijn nieuwe woning in de Spaanse hoofdstad, waar hij een dag voor zijn officiële presentatie aangekomen was. Enkele uren later kwam Ancelotti plots opdagen. "Ik was aan het barbecueën met mijn familie en toen ging de deurbel opeens. Ik opende de deur en Carlo Ancelotti stond gewoon voor me. Een wow-moment!", kan de speler zijn opwinding niet verbergen.

De Italiaanse coach kwam bovendien niet gewoon even hallo zeggen. "Ancelotti ging bij ons aan tafel zitten, at met ons en leerde mijn familie kennen. Heel normaal, heel down to earth. Hij was er twee uur lang en we hebben over álles gepraat. Ik zal eerlijk zijn: ik heb nog nooit zoiets meegemaakt. Geen enkele trainer heeft ooit zoiets voor me gedaan", geloofde Rüdiger zijn ogen niet.

PALMARES
Het gebaar zorgde ervoor dat Ancelotti zijn nieuwe aanwinst meteen voor zich gewonnen had en dat Rüdiger nu bereid is om door het vuur voor hem te gaan. Die aanpak verklaart ook hoe de 63-jarige Italiaan zo'n lange en succesvolle carrière wist uit te bouwen, waarin hij aan de slag was bij onder meer Juventus, AC Milan, Chelsea, PSG, Bayern München en Napoli en hij die clubs aan vijf landstitels en vier Champions League-bekers wist te helpen.

LEES OOK: Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Was dat een geniale zet van Ancelotti?

Meest recent

Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

45
45
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

85
85
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

669
669
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

141
141
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

62
62
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

143
143
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

71
71
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

227
227
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

101
101
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

479
479
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

473
473
'Anderlecht zoekt verdediger: oude bekende in beeld'

Antoine Sibierski moet straks heel wat vacatures zien te vullen bij RSC Anderlecht, maar defensieve ...

387
387
'Chelsea shopt bij Club Brugge: bod van 45 miljoen'

Nadat de lat de voorbije jaren al alsmaar hoger werd gelegd, zal de kassa bij Club Brugge ook deze ...

857
857
Ruben Van Gucht ziet VRT ingrijpen: WK-plan zindert na

Jarenlang was het een vertrouwd beeld: Ruben Van Gucht die vanop de grootste voetbaltoernooien ter ...

201
201
Garcia kijkt ogen uit met Vanaken: “Wat wil je nog meer?”

Hans Vanaken werd lang over het hoofd gezien bij de Belgische nationale ploeg. De middenvelder koos ...

262
262
Alderweireld hangt vuile was Eden Hazard buiten

De Rode Duivels zijn aangekomen in de Verenigde Staten en de eerste tegenstander op het WK is ...

401
401
Koeman slaat keihard terug na deceptie: ref afgemaakt

Nederland heeft een twijfelachtige voorbereiding voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en ...

55
55
‘Anderlecht-trio grof wild op transfermarkt’

RSC Anderlecht is zich aan het voorbereiden op volgend seizoen. Paars-Wit zoekt nog naar een nieuwe ...

572
572
Pijnlijke boodschap Openda: einde verhaal Rode Duivels?

Er was een tijd dat Loïs Openda niet weg te denken was uit de selectie van de Rode Duivels, ...

218
218
Real Madrid sluit historische deal: 100 miljoen euro

Real Madrid kende een minder seizoen en zal volgend seizoen weer op zoek gaan naar prijzen. ...

178
178
BV-koppel Breckx-Vandenberghe legt VTM-kijker het zwijgen op

Iedereen dacht Maarten Breckx en Lies Vandenberghe te kennen. Als geliefd koppel, als collega's bij ...

67
67
Michel Platini sleept Gianni Infantino voor de rechter

Er heerst een conflict tussen UEFA en FIFA-bobo’s Michel Platini en Gianni Infantino. De twee ...

98
98
KV Kortrijk stelt nieuwe pion voor: ‘Belangrijke rol’

Het WK staat voor de deur, maar de Belgische clubs zijn uiteraard orde op zaken aan het stellen om ...

74
74
VS verklaart oorlog aan Iran: WK-spanning ontploft

De situatie tussen de Verenigde Staten en Iran dreigt te escaleren. De tegenstander van de Rode ...

478
478
Garcia onthult: deze drie talenten bonken op de deur

De Rode Duivels bereiden zich voor op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. Bondscoach ...

275
275

Meer sportnieuws