Rüdiger onthult straf welkom van Ancelotti

door
Rüdiger onthult straf welkom van Ancelotti

In de zomer wist Real Madrid zich weer op enkele posities te versterken. Achterin vond het bijvoorbeeld een opportuniteit, want het slaagde erin om Antonio Rüdiger transfervrij weg te halen bij Chelsea. De 29-jarige Duitser tekende een contract tot 2026 bij de Koninkijke, waar Carlo Ancelotti hem op zeer straffe wijze verwelkomde.


Rüdiger doet bij Sport1 het verhaal van zijn eerste dag in zijn nieuwe woning in de Spaanse hoofdstad, waar hij een dag voor zijn officiële presentatie aangekomen was. Enkele uren later kwam Ancelotti plots opdagen. "Ik was aan het barbecueën met mijn familie en toen ging de deurbel opeens. Ik opende de deur en Carlo Ancelotti stond gewoon voor me. Een wow-moment!", kan de speler zijn opwinding niet verbergen.

De Italiaanse coach kwam bovendien niet gewoon even hallo zeggen. "Ancelotti ging bij ons aan tafel zitten, at met ons en leerde mijn familie kennen. Heel normaal, heel down to earth. Hij was er twee uur lang en we hebben over álles gepraat. Ik zal eerlijk zijn: ik heb nog nooit zoiets meegemaakt. Geen enkele trainer heeft ooit zoiets voor me gedaan", geloofde Rüdiger zijn ogen niet.

PALMARES
Het gebaar zorgde ervoor dat Ancelotti zijn nieuwe aanwinst meteen voor zich gewonnen had en dat Rüdiger nu bereid is om door het vuur voor hem te gaan. Die aanpak verklaart ook hoe de 63-jarige Italiaan zo'n lange en succesvolle carrière wist uit te bouwen, waarin hij aan de slag was bij onder meer Juventus, AC Milan, Chelsea, PSG, Bayern München en Napoli en hij die clubs aan vijf landstitels en vier Champions League-bekers wist te helpen.

LEES OOK: Diepe emoties: kampioen Flick vecht tegen tranen na overlijden vader

Was dat een geniale zet van Ancelotti?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

106
106
Absolute knaltransfer: Sadiki spreekt duidelijke taal

De opmars van Noah Sadiki is indrukwekkend. Na zijn transfer van Union SG naar Sunderland is de ...

3
3
Aardschok in Premier League: VAR afgemaakt na 17 replays

De overwinning van Arsenal op het veld van West Ham United zindert nog ferm na. In het absolute slot ...

23
23
Vandenbempt ziet twee titeltroeven Union SG opstaan

De titelstrijd is enorm spannend. Club Brugge is de leider in de Champions Play-Offs, maar Union SG ...

71
71
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot KRC Genk en Union, Vossen verrast’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

169
169
Verheyen en Van der Elst zorgen voor magisch moment

Club Brugge heeft zaterdagavond opnieuw een krachtig signaal gestuurd in de titelstrijd. Blauw Zwart ...

73
73
Hayen heeft nieuw plan bij Genk: "Daar zie ik iets in"

Ondanks wisselvallige play-offs ligt KRC Genk nog steeds op koers om in de barrages te strijden voor ...

111
111
'Club keert kart volledig: play-offs plots weer op tafel'

Er is de voorbije maanden al heel wat discussie geweest over de competitiehervorming in de Jupiler ...

514
514
'Barça verbaast met komst voormalige JPL-smaakmaker'

FC Barcelona verzekerde zich zondagavond van een tweede titel op rij door in de Clasico af te ...

45
45
Vandenbempt waarschuwt Club Brugge: "Pas toch maar op"

Club Brugge is veruit de beste ploeg in deze Play-Offs. Ze overklasten STVV en beginnen als leider ...

339
339
Degryse velt oordeel: moet Hazard spelen of niet?

RSC Anderlecht is vanaf vandaag voluit bezig met de bekerfinale. Thorgan Hazard startte op de bank ...

118
118
Vandenbempt snoeihard voor AA Gent en Anderlecht

AA Gent - Anderlecht eindigde op 1-1. Het was een wedstrijd met te weinig goed voetbal en toch wat ...

223
223
Vanderbiest over cruciale topper: "Dan doe je helemaal mee"

KV Mechelen verloor met 3-0 op het veld van Union SG. De Maneblussers zagen RSC Anderlecht zo een ...

113
113
Verschaeren reageert op opstootjes: “Dit hoort erbij”

Yari Verschaeren speelt zeker geen onaardige Play-Offs. De aanvallende middenvelder deed het goed ...

83
83
'De Roeck op weg naar comeback in JPL'

Gaat Club NXT weer op zoek moeten gaan naar een nieuwe trainer? De kans is zeker aanwezig, want ...

449
449
Diepe emoties: kampioen Flick vecht tegen tranen na overlijden vader

FC Barcelona kroonde zich zondagavond tot kampioen uitgerekend in de Clasico tegen aartsrivaal Real ...

65
65
'Miljoenentransfer Karetsas: kersvers kampioen meldt zich'

Kos Karetsas viel zondagavond geblesseerd uit bij KRC Genk. Het valt af te wachten hoe groot de ...

274
274
'Anderlecht vreest: zware consequenties na rood Cvetkovic'

Mihajlo Cvetkovic speelde zondag opnieuw een sterke eerste helft namens RSC Anderlecht op het veld ...

417
417
Club Brugge helemaal titelrijp? Analisten doen uitspraak

Nog drie speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs zitten erop. De titelstrijd staat dus voor ...

522
522
"Irritantste dat we al zagen" - Coosemans afgemaakt na fratsen

Na een sterke eerste helft en een volledige tweede met een man minder, behaalde RSC Anderlecht ...

628
628
Bayern in totale paniek: Kompany wil transferbom droppen

Bayern München dreigt in een stevige transferstorm te belanden. Vincent Kompany wil er graag ...

149
149
Barça kampioen in Clasico: Spaanse pers fileert Courtois

FC Barcelona heeft zich zondagavond tot Spaans kampioen gekroond, uitgerekend met een overwinning ...

472
472
Penalty-tragedie Antwerp: Janssen stevig op plaats gezet

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

296
296
'Vertrek Rigaux: Club contacteert 'directeur voetbal' Ajax'

Terwijl de titelstrijd voor zijn climax staat, begint er één en ander te bewegen ...

382
382
Ait El Hadj doet verrassende uitspraak over bekerfinale

Union heeft na de nederlaag op STVV geen nieuwe steek laten vallen. Het slaagde er zondag wel in om ...

303
303
Zure nasmaak voor Westerlo: "Er zat meer in"

Voor Westerlo lijkt het een moeilijke zaak te gaan worden om de Europe Play-Off nog te gaan winnen. ...

59
59

Meer sportnieuws