Rüdiger onthult straf welkom van Ancelotti

door
Rüdiger onthult straf welkom van Ancelotti

In de zomer wist Real Madrid zich weer op enkele posities te versterken. Achterin vond het bijvoorbeeld een opportuniteit, want het slaagde erin om Antonio Rüdiger transfervrij weg te halen bij Chelsea. De 29-jarige Duitser tekende een contract tot 2026 bij de Koninkijke, waar Carlo Ancelotti hem op zeer straffe wijze verwelkomde.


Rüdiger doet bij Sport1 het verhaal van zijn eerste dag in zijn nieuwe woning in de Spaanse hoofdstad, waar hij een dag voor zijn officiële presentatie aangekomen was. Enkele uren later kwam Ancelotti plots opdagen. "Ik was aan het barbecueën met mijn familie en toen ging de deurbel opeens. Ik opende de deur en Carlo Ancelotti stond gewoon voor me. Een wow-moment!", kan de speler zijn opwinding niet verbergen.

De Italiaanse coach kwam bovendien niet gewoon even hallo zeggen. "Ancelotti ging bij ons aan tafel zitten, at met ons en leerde mijn familie kennen. Heel normaal, heel down to earth. Hij was er twee uur lang en we hebben over álles gepraat. Ik zal eerlijk zijn: ik heb nog nooit zoiets meegemaakt. Geen enkele trainer heeft ooit zoiets voor me gedaan", geloofde Rüdiger zijn ogen niet.

PALMARES
Het gebaar zorgde ervoor dat Ancelotti zijn nieuwe aanwinst meteen voor zich gewonnen had en dat Rüdiger nu bereid is om door het vuur voor hem te gaan. Die aanpak verklaart ook hoe de 63-jarige Italiaan zo'n lange en succesvolle carrière wist uit te bouwen, waarin hij aan de slag was bij onder meer Juventus, AC Milan, Chelsea, PSG, Bayern München en Napoli en hij die clubs aan vijf landstitels en vier Champions League-bekers wist te helpen.

LEES OOK: ‘Real Madrid all-in voor verrassende superster’

Was dat een geniale zet van Ancelotti?

Meest recent

Karl Vannieuwkerke grijpt naar keel: 'Zwaarste gevecht ooit'

Wie Karl Vannieuwkerke enkel kent als VRT-anker of sportpresentator, ziet maar een deel van het ...

4
4
Smaakmaker Anderlecht: "Interesse van Liverpool?"

Bij RSC Anderlecht moet er in 2026 voor tientallen miljoenen euro's verkocht worden om de rekening ...

40
40
'Origi-stunttransfer: 2 clubs in België in de running'

België snakt naar een Divock Origi-comeback. Alleen: iedereen roept “doen”, tot ...

244
244
'Antwerp incasseert stevige transferdomper'

Bij Royal Antwerp FC verkochten ze de afgelopen jaren voor heel wat geld. De Great Old wist onder ...

135
135
Van Jutgla tot Fujita: hoe vergaat het deze ex-JPL-toppers?

Afgelopen zomer vertrokken er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League. VoetbalNieuws ging ...

50
50
JPL-clubs dromen: deze megadeals liggen voor het grijpen

Bij onderzoeksbureau CIES berekenen ze via bepaalde data de potentiële transferwaardes van de ...

84
84
Hasi zoekt oplossing: krijgt 'floptransfer' toch een kans?

RSC Anderlecht neemt het vrijdag op tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars willen een opnieuw ...

84
84
Van De Cuyper tot Sadiki: hoe vergaat het de ex-JPL-toppers?

Afgelopen zomer vertrokken er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League. VoetbalNieuws ging ...

60
60
Ballon d'Or 2026: absolute topfavoriet nu al bekend

Ousmane Dembélé wist een historisch goed 2025 bij Paris Saint-Germain te bekronen met ...

142
142
Julie Vanloo trekt van leer: "Hij verdient standbeeld bij Club"

Julie Vanloo is niet alleen een boegbeeld bij de nationale damesbasketbalploeg 'The Belgian Cats', ...

120
120
Kerst in JPL: grote verrassing bij Genk, Vanaken steelt de show

De bubbels zijn opengetrokken, de kalkoen is geserveerd en de pakjes mogen eindelijk geopend worden. ...

109
109
'Alarm Club Brugge: twee sterkhouders weg in één klap'

Club Brugge kan op financieel vlak opnieuw terugblikken op een geslaagd kalenderjaar. Zeker de ...

373
373
Eindejaarsschok bij Duivels? 'Nieuwe bondscoach vlak na WK'

De Rode Duivels staan voor een belangrijk kalenderjaar waarin ze willen scoren op het ...

660
660
Hasi neemt het op voor fel bekritiseerde schlemiel

Anderlecht hoopt vrijdagavond de eerste seizoenshelft af te sluiten met een opsteker tegen ...

166
166
Aankomst Vanaken en co zet social media in vuur en vlam

Terwijl de meeste Belgen zich op tweede kerstdag rond de feesttafel nestelen, maakt Club Brugge zich ...

162
162
‘Club Brugge in shock: transfer doet kleedkamer ontploffen’

Eén naam op de shortlist van Club Brugge kan genoeg zijn om ego’s te raken, plannen te ...

375
375
Africa Cup: Mahrez schittert, Burkinese sensatie in extra tijd

Door de kerstfeesten geen voetbal op de Europese velden, maar in de Africa Cup ging de bal woensdag ...

24
24
'Nog meer zorgen in 1B: volgende club krijgt transferverbod'

De periekelen met DAZN hebben ervoor gezorgd dat er grote zorgen zijn rond de toekomst van de ...

120
120
Enorme crisis bij club: WK in gevaar voor Rode Duivel?

Rudi Garcia zal in 2026 heel wat knopen moeten doorhakken. De bondscoach zal in de komende maanden ...

135
135
'Antwerp moet streep trekken door versterking'

Antwerp maakte de voorbije maand een serieuze remonte. Dankzij een tien op twaalf wipte het van de ...

284
284
Wéér ex-Kanarie voor Genk: De Condé geeft verklaring

KRC Genk trapt vrijdagmiddag de 20ste speeldag in de Jupiler Pro League af met een topper tegen Club ...

130
130
Afrika Cup zorgt voor rel: Belgische ingreep zindert na

In Marokko vindt momenteel met de Afrika Cup één groot voetbalfeest plaats. Daarbij ...

78
78
'Lyon draait Belgische clubs een stevige transferloer'

Er lijken tijdens deze wintermercato enkele zeer interessante opportuniteiten te wenken voor ...

103
103
Club Brugge zet trend: "Kopieergedrag bij andere clubs"

2025 is een bewogen jaar geweest voor het Belgische profvoetbal. Eén van de opmerkelijkste ...

214
214
Geweldig kerstcadeau Essevee: smaakmaker blijft langer

Voor Zulte Waregem was 2025 al bij al een mooi jaar. Het wist terug te keren in de Jupiler Pro ...

51
51

Meer sportnieuws