Vertonghen emotioneel: "Het was op familiaal vlak heel moeilijk"

159
Vertonghen emotioneel:

Jan Vertonghen trok van Benfica naar Anderlecht, wat een grote transfer was in de Jupiler Pro League. De 35-jarige Rode Duivel is er meteen uitgegroeid tot een sterkhouder. Hij sprak bij VTM Go over zijn overgang naar RSCA.


"Ik dacht dat ik wel zou gaan spelen bij Benfica, omdat er een druk programma was. Er was geen absolute noodzaak om te spelen, maar ik had gesprekken met de coach en mijn gevoel was goed tot 30 augustus. Ik wenste er niet op in te gaan, maar het allerlaatste gesprek met de coach op 31 augustus besliste ervoor dat ik toch dacht aan een transfer. Op die dag kreeg ik ook een telefoon van Anderlecht (naar mijn makelaar, nvdr.). Ik zei die ochtend nog 'neen', omdat ik in Benfica wilde blijven. Toen ik op de club toekwam en daar sprak de coach mij aan en toen wist ik - zonder op de details in te gaan - genoeg. Toen heb ik mijn manager gebeld omrent Anderlecht", zei Vertonghen.

ROGER SCHMIDT

Roger Schmidt nam deze zomer de sportieve leiding over bij Benfica. Hij loodste Vertonghen dus naar de uitgang. Die ging nadien naar huis en sprak met zijn gezin. Vertonghen geeft aan dat het op familiaal vlak bijzonder moeilijk was omdat zijn gezin heel gelukkig was in Lissabon. Vertonghen, die het duidelijk emotioneel moeilijk krijgt bij het vertellen van dit verhaal, bedankte Anderlecht voor de manier waarop ze hem ontvangen hebben. De ex-speler van Tottenham en Ajax liet al weten dat hij zijn carrière wellicht zal afsluiten bij Anderlecht. 


LEES OOK: Vertonghen schaakmat gezet: straffe beelden duiken op

Respectloze aanpak van Benfica?

Meest recent

Oproep aan Rode Duivel: "Kom snel terug naar Anderlecht"

Olivier Deschacht hoopt dat RSC Anderlecht dit jaar een volgende stap kan zetten. Meedoen voor de ...

47
47
STVV gaat voor gigantische stunt: "We willen het afmaken"

Is er nog iemand die om een ontslag van Frédéric De Meyer vraagt? Na een 0 op 9 ...

33
33
AA Gent ving bot voor transfer: "KRC Genk zei 'neen'"

KRC Genk en AA Gent komen uit een moeizaam seizoen. De twee clubs willen weer meedraaien aan de top, ...

61
61
Transferflirt Club Brugge: Adedeji-Sternberg doet boekje open

Stilaan wordt hij weer in de armen gesloten, maar lange tijd had Noah Adedeji-Sternberg het helemaal ...

134
134
Deschacht kietelt Club: "Ga weer commentaar krijgen, maar ..."

Ondanks een moeilijke wedstrijd nam Club Brugge deze week met 3-0 de maat van RC Lens. Blauw-Zwart ...

451
451
'Flick ramt op tafel: toptransfer Barça in januari'

FC Barcelona scherpt momenteel de messen voor de clash van zondagavond tegen Real Madrid. ...

82
82
Drastische ingreep Anderlecht: tweetal in vieze papieren

Na de Europese zege op Jagiellonia Bialystok, is de sfeer rond RSC Anderlecht alweer gekeerd. Al ...

127
127
‘Spoorloos in Brugge: Leko laat Club-miljonair wegrotten’

Hij won in Saudi-Arabië een finale tegen Cristiano Ronaldo en verdiende daar naar verluidt ...

439
439
Kompany zakt in mekaar na training: directe oorzaak bekend

In de Bundesliga staat Bayern München zondagavond voor de topper tegen revelatie SC Freiburg. ...

200
200
Tolu verovert Ajax: megadeal in de maak?

Tolu Arokodare voelt zich helemaal thuis bij Ajax. De aanvaller, die momenteel op huurbasis actief ...

93
93
Op de radar van Van Bommel? "Mix tussen Witsel en Fellaini"

Gaat Mark van Bommel bij de komende interlandperiode een smaakmaker uit de Eredivisie oproepen bij ...

151
151
De Cuyper verrast in Premier League: "Ik droom ervan"

Maxim De Cuyper trok vorig jaar voor 20 miljoen euro van Club Brugge naar Brighton & Hove ...

107
107
Eénvoudig Rode Duivel: "Terug naar Union SG?"

Dante Vanzeir kijkt met een zekere weemoed terug op zijn periode bij Union. De aanvaller beseft dat ...

128
128
Juventus en Man Utd? Conte reageert op geruchten

Juventus en Manchester United zijn twee tenoren van het Europese voetbal, maar beide clubs zijn nog ...

29
29
Simons looft smaakmaker OHL: "Anderen hebben dat niet"

Timmy Simons heeft goed nieuws gekregen bij OH Leuven. Zowel doelman Dani van den Heuvel als ...

37
37
Nilis doet grote plannen na promotie bij Patro uit de doeken

Luc Nilis is voortaan geen assistent-trainer meer bij Patro Eisden, maar maakt deel uit van de ...

49
49
Thorup ziet grote verandering bij KRC Genk: "Hard op gewerkt"

KRC Genk neemt het dit weekend op tegen Standard. De Limburgers wonnen de afgelopen partijen van KV ...

136
136
Xabi Alonso oordeelt over Penders: "Zoals Courtois"

Bij Chelsea zagen ze Emiliano Martinez vorige week uitvallen met een blessure. De Argentijnse ...

144
144
Belgische clubs maken indruk: Serie A en Ligue 1 lopen achter

Club Brugge, RSC Anderlecht, Union SG, STVV en AA Gent hebben tot op heden al goed werk geleverd in ...

105
105
Anderlecht heeft goud in handen: "Ontdekking van het jaar"

Bij RSC Anderlecht werd (veel te vroeg) door bepaalde media al een crisis uitgesproken en sommige ...

154
154
‘Anderlecht stunt: spurtbom offert fortuin op om te tekenen'

Na de bekerblamage op het Kiel zoekt Anderlecht nog altijd naar snelheid op de flanken. Eén ...

535
535
Eden Hazard lyrisch over Rode Duivel: "De beste ooit"

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea, Real Madrid en de Rode ...

480
480
Dure vogel moet vrezen: comeback bij Club Brugge

Jorne Spileers (21) lijkt eindelijk helemaal gelanceerd bij Club Brugge. De verdediger knokte zich ...

449
449
Vader Kompany komt met cruciale update over zoon

Vincent Kompany werd vandaag afgevoerd naar het ziekenhuis in München. De veertigjarige ...

528
528
Bayern München komt met officieel statement over Kompany

Heel de voetbalwereld schrok vanavond toen Duitse media naar buiten kwamen met het nieuws dat ...

592
592

Meer sportnieuws