Ronaldinho doet onthulling over België: "Zijn toen ontsnapt"

door
Ronaldinho doet onthulling over België:

Ronaldinho is in het land. De meest spectaculaire voetballer die de afgelopen 25 jaar op de Europese velden heeft rondgelopen komt een galamatch spelen bij de 'Legends Teams' van Standard en AA Gent in de Circus Cup. De voormalige stervoetballer gaf een persconferentie.


Ronaldinho zal 20 minuten aantreden met AA Gent en 20 minuten met Standard. Er werden al 17.000 tickets verkocht voor de match. "Schitterend dat die allemaal speciaal voor mij komen. Ik hoop die mensen samen met mijn ploegmakkers een geweldige avond te bezorgen. Het is geweldig om in België te zijn, ik ben hier geweldig ontvangen. Ik ben niet meer in de beste conditie, maar als ik een bal zie dan komt het allemaal terug. Dan voelt het allemaal heel natuurlijk. Als ik heel eerlijk ben, dan mis ik het spelletje op zich meer dan de trofeeën die ik gewonnen heb", aldus Ronaldinho aan Het Laatste Nieuws.

Ronaldinho kende een prachtige carrière. Hij speelde voor Gremio, PSG, FC Barcelona, AC Milan, Flamengo, Atletico Mineiro, Querétaro en Fluminense. Hij was ook 97 keer Braziliaans international. Ronaldinho speelde ook een mooie prijzenkast bij elkaar.

Een overzicht: Ronaldinho won het WK, de Copa America, de Champions League en talloze landstitels. De laatste jaren kwam Ronaldinho meermaals in het nieuws over financiële problemen. Met dergelijke galamatchen te spelen weet hij wat extra geld in het laatje te brengen. Extra noot: Ronaldinho speelde op het WK 2002 met Brazilië tegen België en toen wonnen ze met 2-0. "We zijn toen een beetje ontsnapt. Al hadden ook wij toen een geweldige ploeg, ik denk dat wij toen terecht wereldkampioen zijn geworden. Voor mij blijft dat één van de mooiste herinneringen uit mijn carrière."

  

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

Is Ronaldinho de meest spectaculaire speler van de afgelopen 25 jaar?

Meest recent

Euvrard baalt: "Mochten deze match nooit verliezen"

Standard wist in de eerste weken van de play-offs in het spoor te blijven van Genk en Westerlo. ...

22
22
Real spoelt CL-uitschakeling door met zuinige zege

Vorige week kreeg Real Madrid een mokerslag met de uitschakeling door Bayern München in de ...

7
7
Oosting bijt op de tong na discutabele penalty

Voor Antwerp leken de play-offs een maat voor niets te gaan worden, maar de Great Old lijkt plots ...

36
36
Drama voor Leicester voltrekt zich, Chelsea verliest weer

Ook in Engeland werd er dinsdagavond gevoetbald. In de Premier League leed Chelsea opnieuw een ...

39
39
Genk houdt net koppositie vast, averij voor Standard

De Europe Play-Off blijft razend spannend. Leider Genk liet dinsdag immers opnieuw punten liggen en ...

77
77
'Lazio pleziert Sarri met komst Rode Duivel'

Enkele jaren geleden stond Maurizio Sarri nog te boek als één van de beste coaches van ...

0
0
'Anderlecht moet vrezen: droomtransfer gekaapt'

Ondanks dat er de komende weken nog heel veel op het spel staat voor Anderlecht en de zoektocht naar ...

102
102
"Club Brugge? Interesseert me op dit moment niet"

Voor Club Brugge zijn het ontgoochelende dagen geweest. Het zag de titel mogelijk definitief ...

109
109
De Mil komt met update over verguisde Kanga

AA Gent kon in deze play-offs nog niet winnen, met tot dusver een schamele twee op negen tegen KV ...

84
84
Vanderbiest verklapt aanpak: "Als je dat doet tegen Club..."

KV Mechelen pakte voorlopig één punt in de Play-Offs. Tegen Union SG en RSC Anderlecht ...

77
77
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

76
76
Club Brugge gaat ver met waanzinnige eis rond Tresoldi

Club Brugge voelt dat er iets beweegt rond Nicolò Tresoldi, en dat vertaalt zich meteen in ...

367
367
Anderlecht loopt stevige transferkater op

RSC Anderlecht wordt stilaan aan de nodige spelers gelinkt. Dat is uiteraard logisch, aangezien de ...

95
95
Charaï zwaar onder de indruk van topper KRC Genk

Bij KRC Genk hebben ze héél wat leuke voetballers rondlopen. Een aantal van hen gaan ...

53
53
Taravel maakt keuze: vervanger voor Hazard

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een keuze. Thorgan Hazard zal wellicht niet én tegen STVV ...

196
196
'Drukke zomer Anderlecht: eerste toptarget lekt uit'

Ongeacht de verdere afloop van dit seizoen gaat RSC Anderlecht nadien alweer een drukke zomer ...

222
222
Club onder druk: BV komt met onheilspellend bericht

Club Brugge incasseerde afgelopen weekend een mokerslag van jewelste. Tegen rivaal Union ging het ...

301
301
'Overmars houdt adem in: goudhaantjes weg bij Antwerp?'

De nul is van het bord. Na de nederlagen tegen Genk en Charleroi knoopte Antwerp tegen OHL eindelijk ...

158
158
Leko hakt knopen door: duo buitenspel bij Club Brugge

Club Brugge hoopt de nederlaag tegen Union woensdag in eigen huis meteen weer door te spoelen tegen ...

208
208
'Anderlecht kan cashen: Goto richting topcompetitie'

Adriano Bertaccini en Mihajlo Cvetkovic vonden de voorbije weken hun neus voor doelpunten terug, ...

448
448
'AA Gent strijdt met JPL-subtoppers om goalgetter'

Met een magere twee op negen heeft AA Gent zijn start in de play-offs opnieuw gemist. Daar ...

110
110
'Leko grijpt in: drie slachtoffers bij Club Brugge'

De nederlaag tegen Union zindert nog na bij Club Brugge, dat evenwel weinig tijd heeft om stil te ...

636
636
'Anderlecht dumpt flops: Taravel op vingers getikt'

Dankzij een gevleide zes op zes ligt de derde plaats plots opnieuw binnen handbereik voor RSC ...

355
355
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

150
150
KAA Gent en De Mil slikken opdoffer voor Union

KAA Gent neemt het komende speeldag van de Play-Offs op tegen leider Union SG. De Buffalo’s ...

168
168

Meer sportnieuws