Ronaldinho doet onthulling over België: "Zijn toen ontsnapt"

134 stemmen
Ronaldinho doet onthulling over België:

Ronaldinho is in het land. De meest spectaculaire voetballer die de afgelopen 25 jaar op de Europese velden heeft rondgelopen komt een galamatch spelen bij de 'Legends Teams' van Standard en AA Gent in de Circus Cup. De voormalige stervoetballer gaf een persconferentie.


Ronaldinho zal 20 minuten aantreden met AA Gent en 20 minuten met Standard. Er werden al 17.000 tickets verkocht voor de match. "Schitterend dat die allemaal speciaal voor mij komen. Ik hoop die mensen samen met mijn ploegmakkers een geweldige avond te bezorgen. Het is geweldig om in België te zijn, ik ben hier geweldig ontvangen. Ik ben niet meer in de beste conditie, maar als ik een bal zie dan komt het allemaal terug. Dan voelt het allemaal heel natuurlijk. Als ik heel eerlijk ben, dan mis ik het spelletje op zich meer dan de trofeeën die ik gewonnen heb", aldus Ronaldinho aan Het Laatste Nieuws.

Ronaldinho kende een prachtige carrière. Hij speelde voor Gremio, PSG, FC Barcelona, AC Milan, Flamengo, Atletico Mineiro, Querétaro en Fluminense. Hij was ook 97 keer Braziliaans international. Ronaldinho speelde ook een mooie prijzenkast bij elkaar.

Een overzicht: Ronaldinho won het WK, de Copa America, de Champions League en talloze landstitels. De laatste jaren kwam Ronaldinho meermaals in het nieuws over financiële problemen. Met dergelijke galamatchen te spelen weet hij wat extra geld in het laatje te brengen. Extra noot: Ronaldinho speelde op het WK 2002 met Brazilië tegen België en toen wonnen ze met 2-0. "We zijn toen een beetje ontsnapt. Al hadden ook wij toen een geweldige ploeg, ik denk dat wij toen terecht wereldkampioen zijn geworden. Voor mij blijft dat één van de mooiste herinneringen uit mijn carrière."

  

LEES OOK: Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

🚀

Is Ronaldinho de meest spectaculaire speler van de afgelopen 25 jaar?

Meest recent

Haroun hakt knopen door: 4 slachtoffers bij Antwerp

Na nog geen halfjaar werd Joseph Oosting alweer bedankt voor bewezen diensten door Antwerp, dat de ...

10
10
'RSCA kan cashen: 30 miljoen voor voltreffers Renard'

De vierde plaats werd voorlopig veiliggesteld, maar tot zover het goede nieuws bij RSC Anderlecht. ...

222
222
Titelkoorts bij Club Brugge: groot scherm & busparade

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

122
122
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

65
65
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

159
159
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

238
238
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

102
102
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

332
332
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

123
123
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

202
202
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

559
559
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

41
41
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

102
102
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

294
294
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

193
193
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

154
154
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

114
114
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

189
189
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

478
478
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

93
93
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

500
500
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

111
111
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

368
368
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

557
557
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

160
160

Meer sportnieuws