Anthuenis velt oordeel over WK-kansen België

door
Anthuenis velt oordeel over WK-kansen België

België nam sinds het WK 2018 afscheid van heel wat internationals. Daardoor zijn de Rode Duivels inzake niveau toch minder goed geworden. België is absoluut geen WK-favoriet meer.


Aimé Anthuenis is van mening dat België geen kandidaat is om het WK te winnen. “Neen, België is geen kanshebber om het WK te winnen. We zijn de laatste jaren verwend geweest, maar er zijn nu toch wel wat landen die beter zijn dan ons. We komen uit een prachtige periode, maar op defensief vlak zie ik problemen in de defensie en op het middenveld. We hebben 5-6 toppers nodig en we moeten hopen dat smaakmakers als Courtois, De Bruyne en Lukaku in topvorm zijn. Achteraan is het toch minder geworden na het afhaken van Kompany en Vermaelen”, aldus de ex-bondscoach in De Tribune.

DEFENSIE

Peter Vandenbempt ziet wel wat opties in de defensie, al is dat allerminst van het niveau Vincent Kompany of Thomas Vermaelen. Zeno Debast wordt aanzien als een groot talent, maar moet nog heel veel stappen zetten om op het allerhoogste niveau een vaste waarde te worden.

"Debast? Achteraan zitten we niet te dik in goede verdedigers, maar hij maakt veel indruk. Hij steekt er bovenuit in een ploeg die niet draait. Of hij meteen moet spelen, dat is iets anders. Maar met Dendoncker en Witsel zijn er nog spelers die achteraan kunnen spelen”, aldus Vandenbempt.
   

LEES OOK: Gaat Garcia in maart voor stunt in selectie Rode Duivels?

Gaat België verder geraken dan de kwartfinales?

Meest recent

'Union SG legt spits vast: kostprijs een half miljoen euro'

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens Sky Sports Deutschland staat de ...

0
0
Tielemans bepalend, Celtic onderuit in Old Firm

In Engeland en Schotland stonden er om 13u30 twee matchen op het programma. Aston Villa ontving ...

15
15
Gaat Garcia in maart voor stunt in selectie Rode Duivels?

Bondscoach Rudi Garcia maakt zich klaar voor het WK. In maart trekken de Belgen naar Chicago om er ...

33
33
'Club Brugge heeft vervanger Ordoñez al in het vizier'

Joel Ordoñez gaat Club Brugge deze maand of ten laatste in de zomer verlaten. Dat staat vast. ...

123
123
Nieuwe topclub in JPL? 'Kompany waarschuwt'

In België zijn er zeer veel buitenlandse eigenaren en dat is tot op heden niet bepaald vaak een ...

144
144
Topspeler Union na één jaar weg? "In de zomer kijken"

Bij Union SG gaan er in de zomer weer de nodige spelers vertrekken. De Brusselaars zien mogelijk ...

33
33
'Recordtransfer Club back on track: enorme som onthuld'

Club Brugge KV hoopt zijn basiself zo goed mogelijk intact te houden tijdens de wintermercato, maar ...

242
242
'Chelsea schakelt razendsnel: nieuwe trainer staat al klaar'

Het nieuwe jaar was amper begonnen, of Chelsea FC besloot een trainerswissel door te voeren. Zo werd ...

41
41
Leko draait duimschroeven aan: drietal moet tandje bijsteken

Ivan Leko is goed begonnen aan zijn tweede ambstermijn bij Club Brugge en pakte meteen 9 op 9 in de ...

228
228
Versterking Hayen: Genk realiseert derde comeback bij AA Gent

Na een tegenvallende eerste helft van het seizoen, wil KRC Genk na de jaarwissel een frisse start ...

274
274
Mannaert verbaast: "Gaf je hém punten voor Gouden Schoen?"

Christos Tzolis, Adem Zorgane, Hans Vanaken ... . De topfavorieten voor de komende Gouden Schoen ...

318
318
TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Anderlecht, schok-exit Noa Lang'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

296
296
'Overmars gokt: Antwerp all-in op gigantisch risico'

Royal Antwerp FC is de wintermercato naarstig aan het afspeuren om de selectie te versterken. The ...

265
265
‘Anderlecht en KV Mechelen incasseren transferklap’

De wintermercato zorgt er weer voor dat de geruchtenmolen op volle toeren draait. RSC Anderlecht en ...

150
150
Ruben Van Gucht pakt uit met wel heel pikante onthulling

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gesprekstof gezorgd. De sportjournalist van de VRT, bekend om ...

135
135
‘Vier Club-smaakmakers gewild: niet te weigeren bedragen’

Club Brugge vreest vertrekkers deze wintermercato. Verschillende sterkhouders worden in verband ...

523
523
De Camargo hangt vuile was buiten: Bouchez afgemaakt

Igor De Camargo gaat aan de slag als trainer van de beloften van KRC Genk, maar nog niet zo lang ...

279
279
‘Gheysens breekt woord: transferplan Antwerp bekend’

De wintermercato is volop aan de gang en ook Royal Antwerp FC zoekt naar versterkingen. Eerder werd ...

653
653
Ramp in Crans-Montana zorgt voor drama's in voetbalwereld

Het Zwitserse skioord Crans-Montana is opgeschrikt door een zware tragedie. Bij een verwoestende ...

83
83
Knaltransfer Trossard? Grote hint over toekomst

Leandro Trossard is dit seizoen één van de smaakmakers bij Arsenal. De Rode Duivel ...

122
122
'Will Still mag dromen: 'droomjob' loert om de hoek'

Sinds de overname door BlueCo blijft Chelsea een chaotische club. Niet alleen blijven ze maar ...

71
71
Mannaert verrast met uitspraak over toekomst Lukaku

Romelu Lukaku is al heel het seizoen buiten strijd met een zeer zware spierblessure. Zijn ...

188
188
'Antwerp haakt af: géén transfer bij Anderlecht'

Royal Antwerp FC heeft ondanks een geweldige maand december zeker versterking nodig. Er moet ...

327
327
'Hayen ontvangt cruciaal transfernieuws bij KRC Genk'

KRC Genk trekt volgende week naar Marbella voor een winterse stage. Een ideaal moment voor nieuwe ...

859
859
'Jackpot Antwerp: toptransfer onverwachte sterkhouder'

Antwerp FC wil bij de start van de tweede seizoenshelft de goede prestaties van in de laatste weken ...

612
612

Meer sportnieuws