Ex-speler Club Brugge respecteert keuze Van Gaal: "Heel logisch"

46 stemmen
Ex-speler Club Brugge respecteert keuze Van Gaal:

Ook Nederland zit volop in Nations League-modus. Onze noorderburen bekampen donderdag Polen. Zondag spelen ze dan weer gastheer voor onze Rode Duivels. Arnaut Danjuma (25) behoort niet tot de selectie van Louis van Gaal.


De speler van Villarreal en voormalige kracht van Club Brugge is al enkele maanden out met een blessure. Hij begrijpt de keuze van Van Gaal om hem niet te selecteren. "Er is altijd contact geweest, maar als je vier maanden niet bij je club speelt, is het bij Van Gaal logisch dat je ook niet bij het Nederlands elftal zit. Het is een heel logische keuze. Ik wil mijn ding doen bij de club", aldus Dajuma bij Rondo (Ziggo Sport).

Danjuma hoopt er wel bij te zijn op het komende WK. "Ik heb er alle vertrouwen in, want zonder vertrouwen heeft het geen zin om naar zo'n toernooi toe te leven", vertelde hij. "Het is voor mij door blessures geweest dat ik er niet bij zat in plaats van door iets anders. Het is voor mij zaak om te presteren bij de club en dan hoop ik dat ik weer in aanmerking mag komen. De komende maanden zullen voor mij belangrijk zijn om me te bewijzen. Daar heb ik ook geen moeite mee."

CLUB BRUGGE

Danjuma speelde vorig seizoen de pannen van het dak bij Villarreal. De Spaanse club haalde de aanvaller bij het Engelse Bournemouth voor 23,5 miljoen euro. Die club had de Nederlander op haar beurt weggeplukt bij Club Brugge. Voor Blauw-Zwart speelde Danjuma in totaal 25 wedstrijden (6 goals, 4 assists).

LEES OOK: Nederland in shock: Derksen biedt excuses aan

Zal hij erbij zijn op het WK?

Meest recent

Titelkoorts in Brugge: Club legt feestplannen klaar

Zelf houden Ivan Leko en co hun voetjes nog op de grond, maar na de forfaitzege tegen Union lijkt ...

59
59
Vanderbiest met verrassend oordeel over punt in Anderlecht

KV Mechelen gaf in de slotfase alsnog een zege weg tegen RSC Anderlecht. Al verdienden de ...

120
120
Vandenbempt trekt héél pijnlijke conclusie over Anderlecht

RSC Anderlecht moet nog knokken om een Europees ticket te behalen. Dat is heel erg nodig voor de ...

198
198
KV Mechelen wacht af: ervaren pion mysterieus over vertrek

Bij KV Mechelen hopen ze nog een Europees ticket te behalen, wat voor de club fantastisch zou zijn. ...

87
87
Club Brugge reageert fors na nazigroet

Er was een groot feest na Club Brugge - Union SG, maar één fan zorgde ervoor dat hij ...

296
296
Van Gucht en Charlotte shockeren: “Namen beslissing samen”

Alsof alle ogen al niet genoeg op hen gericht waren, zorgen Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy ...

58
58
Club Brugge heeft beet en shopt in de Bundesliga

Club Brugge is volop bezig met het scouten van buitenlandse talenten, maar ze wisten ook al een ...

110
110
Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

164
164
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

499
499
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

36
36
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

97
97
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

280
280
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

179
179
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

140
140
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

106
106
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

183
183
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

465
465
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

88
88
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

488
488
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

110
110
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

354
354
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

548
548
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

155
155
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

400
400
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

503
503

Meer sportnieuws