Rode Duivel: "Club Brugge en Antwerp hadden interesse"

door
Rode Duivel:

Het was een zeer drukke zomermercato voor de Belgische voetballers. Dodi Lukebakio bleef bij Hertha BSC, nadat hij eerst weg mocht. Zo werd de flankaanvaller gelinkt aan een transfer naar Royal Antwerp FC en Club Brugge.


Beide topclubs zouden geïnformeerd hebben naar de speler van Hertha BSC, maar na een goede voorbereiding besliste de Duitse club dat hij een nieuwe kans kreeg. Lukebakio is zeer goed gestart in de Bundesliga. Tegenover Sporza sprak hij over de geruchten omtrent Antwerp en Club Brugge.

"Er was interesse van verschillende teams uit België, maar ik was gefocust op Hertha Berlijn. Ik wilde in de voorbereiding alles geven en toen bleek dat ik zou spelen, heb ik besloten zeker te willen blijven", aldus Lukebakio. Door zijn goede prestaties dit seizoen speelde de aanvaller zich weer in de kijker van Roberto Martinez. Hij werd opgeroepen voor de interlands tegen Wales en Nederland en Lukebakio mag zo toch wel dromen van een WK-selectie. 

WK IN QATAR

"Dit is de laatste kans om iets te laten zien aan de bondscoach voor het WK, speelt dat ook mee? "Ik wil daar niet te veel over nadenken. Ik doe mijn best en dan zien we wel. Natuurlijk denk ik aan Qatar. Dat is een van de grootste dingen die je als voetballer met je land kan meemaken. Ik wil het zo goed mogelijk doen voor mijn club en dan zien we wel", zegt de voormalige speler van Watford, Anderlecht en Sporting Charleroi.

LEES OOK: Super Sunday in JPL: aanduidingen scheidsrechters bekend

Zal Lukebakio meegaan naar het WK?

Meest recent

Genk vloekt: winning-goal Karetsas niet genoeg voor top 8

KRC Genk heeft de League Phase van de Europa League al winnend afgesloten. Ondanks een vroege ...

13
13
Witte rook bij KVM: miljoenentransfer in kannen en kruiken

KV Mechelen is matig aan de tweede seizoenshelft begonnen, maar blijft desondanks in de running om ...

16
16
'Tijd tikt: Club Brugge pakt harde transferbeslissing'

De euforie na de Champions League-triomf van woensdag was bijzonder groot bij Club Brugge, maar de ...

248
248
Europees gelukje voor Genk? Vossen fileert penaltyfase

KRC Genk is in eigen land bezig aan een kwakkelseizoen, maar kon zich nog ietwat optrekken aan de ...

49
49
Anderlecht dumpt Ashimeru: opvallende details bekend

RSC Anderlecht heeft zijn vijfde uitgaande transfer van de wintermercato afgerond. Zo werd donderdag ...

166
166
Stiekeme titelambities? STVV slaat toe met JPL-bekende

Vermits Union SG en Club Brugge de degens met mekaar kruisen, krijgt STVV komend weekend mogelijk ...

136
136
Club Brugge schrikt zich rot: last-minute vertrek Tzolis?

Met het ticket voor de tussenronde in de Champions League op zak, beschikt Club Brugge over een ...

562
562
Genk zoekt Europese glorie: Hayen roteert met basiself

Donderdagavond valt het doek over de League Phase van de Champions League. KRC Genk hoopt zich op de ...

21
21
‘Vermeeren zorgt voor opschudding: knaltransfer dichtbij’

Arthur Vermeeren is nog maar net weer in beeld bij Marseille, of het rommelt opnieuw rond de jonge ...

363
363
Punten L'Equipe: uitzonderlijk cijfer voor één Club-speler

Club Brugge heeft woensdag opnieuw een historische avond in de Champions League beleefd. Het ...

356
356
Tegenstander hemelt Genkie op: opvallende bijnaam onthuld

Donderdag valt het doek over de League Phase in de Europa League. KRC Genk is al zeker van de ...

238
238
Achtste wintertransfer Anderlecht: JPL-deal helemaal rond

Met de komst van verdediger Moussa Diarra, rondde RSC Anderlecht zijn inkomende huiswerk op de ...

305
305
'Diepgaand probleem Anderlecht: bizarre trainersoplossing'

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

395
395
Deadline in zicht: Cercle en Standard passeren langs kassa

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt genadeloos zijn deuren. Verschillende clubs uit ...

75
75
'Kompany verscheurd na last-minute transfer Bayern'

Bayern München heeft woensdagavond de League Phase van de Champions League afgesloten op een ...

98
98
'Solden in Anderlecht: prijskaartje sterkhouder lekt uit'

Op inkomend vlak lijkt RSC Anderlecht klaar met zijn huiswerk, terwijl er op uitgaand gebied louter ...

716
716
Super Sunday in JPL: aanduidingen scheidsrechters bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League alweer speeldag 23 op het programma. De volgende ...

147
147
'Frutos klapt uit de biecht: done deal met Anderlecht'

In de slotweek van de wintermercato moet RSC Anderlecht nog een oplossing zien te vinden voor een ...

336
336
'Overmars all-in: Antwerp zet zinnen op JPL-revelatie'

Van de beloofde versterkingen kwam tot dusver vrij weinig in huis bij Antwerp, maar in het slot van ...

367
367
'Club Brugge verliest sterkhouder: topscouts in tribune'

De uitblinkers vielen woensdag niet op één hand te tellen bij Club Brugge, maar met ...

520
520
'Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk'

KRC Genk is al zeker van de knock-outfase in de Europa League, maar tegen Malmö FF staat er ...

393
393
Kassa rinkelt bij Club Brugge: record aan diggelen?

Dankzij een fraaie 3-0 zege tegen Olympique Marseille kwalificeerde Club Brugge zich met glans ...

693
693
Code rood op de Bosuil: Antwerp riskeert monsterboete

Heel even leek Antwerp weer naar boven te mogen kijken, maar na een nul op zes lijkt de Great Old ...

654
654
Van hoop naar horror: Exit Marseille met ongeziene beelden

Wat een absolute gala-avond werd voor Club Brugge, veranderde in een ware nachtmerrie voor Marseille ...

363
363
'Toch geen Klopp? Real legt contact met andere topcoach'

Real Madrid beleeft een moeilijk seizoen. Het moet in LaLiga achtervolgen op rivaal FC Barcelona, ...

120
120

Meer sportnieuws