Rode Duivel: "Club Brugge en Antwerp hadden interesse"

door
Rode Duivel:

Het was een zeer drukke zomermercato voor de Belgische voetballers. Dodi Lukebakio bleef bij Hertha BSC, nadat hij eerst weg mocht. Zo werd de flankaanvaller gelinkt aan een transfer naar Royal Antwerp FC en Club Brugge.


Beide topclubs zouden geïnformeerd hebben naar de speler van Hertha BSC, maar na een goede voorbereiding besliste de Duitse club dat hij een nieuwe kans kreeg. Lukebakio is zeer goed gestart in de Bundesliga. Tegenover Sporza sprak hij over de geruchten omtrent Antwerp en Club Brugge.

"Er was interesse van verschillende teams uit België, maar ik was gefocust op Hertha Berlijn. Ik wilde in de voorbereiding alles geven en toen bleek dat ik zou spelen, heb ik besloten zeker te willen blijven", aldus Lukebakio. Door zijn goede prestaties dit seizoen speelde de aanvaller zich weer in de kijker van Roberto Martinez. Hij werd opgeroepen voor de interlands tegen Wales en Nederland en Lukebakio mag zo toch wel dromen van een WK-selectie. 

WK IN QATAR

"Dit is de laatste kans om iets te laten zien aan de bondscoach voor het WK, speelt dat ook mee? "Ik wil daar niet te veel over nadenken. Ik doe mijn best en dan zien we wel. Natuurlijk denk ik aan Qatar. Dat is een van de grootste dingen die je als voetballer met je land kan meemaken. Ik wil het zo goed mogelijk doen voor mijn club en dan zien we wel", zegt de voormalige speler van Watford, Anderlecht en Sporting Charleroi.

LEES OOK: Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Zal Lukebakio meegaan naar het WK?

Meest recent

Anderlecht zoekt trainer: vier kandidaten op shortlist

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

16
16
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

24
24
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

244
244
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

152
152
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

76
76
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

427
427
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

66
66
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

245
245
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

248
248
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

496
496
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

731
731
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

713
713
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

341
341
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

44
44
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

284
284
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

549
549
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

343
343
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

337
337
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

171
171
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

253
253
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

357
357
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

717
717
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

214
214
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

388
388
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

2414
2414

Meer sportnieuws