Vanaken bij Rode Duivels: "Ik was blij dat ik hem terugzag"

239
Vanaken bij Rode Duivels:

Club Brugge verloor Charles De Ketelaere, die voor 32 miljoen euro naar AC Milan vertrok. West Ham United probeerde Hans Vanaken ook nog weg te halen uit Brugge, maar dat lukte niet. De middenvelder sprak over die gemiste transfer.


"Dat had niets met het WK te maken. Dat is geen bepalende factor geweest. Ik was wel blij De Ketelaere hier te zien. Altijd leuk om een ex-ploegmaat te zien. We praten dan wat maar dan vooral over het leven daar. Over sportieve dingen wel wat minder. Maar ik was blij dat ik hem terugzag", aldus Vanaken bij Het Nieuwsblad.

Vanaken is wisselvallig aan het seizoen begonnen. Met amper 2 goals en 1 assist in 12 wedstrijden zijn de aanvallende statistieken voorlopig matig voor de Rode Duivel. Vanaken was tegen Standard matig, maar Club Brugge kon in de competitie dit jaar nog amper overtuigen. Vanaken sprak over de pijnlijke nederlaag op Sclessin.

NEDERLAAG TEGEN STANDARD

"Die nederlaag tegen Standard lag niet aan decompressie. We zijn op het enthousiasme van Standard gestoten. Bovendien waren wij niet goed genoeg toen wij de bal hadden. Dat was het grote verschil. Ik verwijt mezelf niets. Ik weet dat ik mijn best deed, ik ging er honderd procent voor. Dat was op Standard niet anders", vertelt Vanaken. De 30-jarige middenvelder wil tegen Wales en Nederland indruk maken op de bondscoach, want hij knokt wellicht met Youri Tielemans voor een basisplaats. Beiden krijgen wellicht kansen in de komende interlands.

LEES OOK: Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Is Vanaken matig aan het seizoen begonnen?

Meest recent

'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

0
0
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

13
13
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

57
57
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

54
54
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

35
35
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

138
138
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

136
136
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

25
25
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

188
188
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

109
109
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

193
193
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

193
193
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

270
270
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

211
211
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

278
278
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

438
438
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

206
206
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

196
196
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

172
172
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

153
153
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

80
80
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

47
47
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

223
223
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

141
141
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

62
62

Meer sportnieuws