Vanaken bij Rode Duivels: "Ik was blij dat ik hem terugzag"

door
Vanaken bij Rode Duivels:

Club Brugge verloor Charles De Ketelaere, die voor 32 miljoen euro naar AC Milan vertrok. West Ham United probeerde Hans Vanaken ook nog weg te halen uit Brugge, maar dat lukte niet. De middenvelder sprak over die gemiste transfer.


"Dat had niets met het WK te maken. Dat is geen bepalende factor geweest. Ik was wel blij De Ketelaere hier te zien. Altijd leuk om een ex-ploegmaat te zien. We praten dan wat maar dan vooral over het leven daar. Over sportieve dingen wel wat minder. Maar ik was blij dat ik hem terugzag", aldus Vanaken bij Het Nieuwsblad.

Vanaken is wisselvallig aan het seizoen begonnen. Met amper 2 goals en 1 assist in 12 wedstrijden zijn de aanvallende statistieken voorlopig matig voor de Rode Duivel. Vanaken was tegen Standard matig, maar Club Brugge kon in de competitie dit jaar nog amper overtuigen. Vanaken sprak over de pijnlijke nederlaag op Sclessin.

NEDERLAAG TEGEN STANDARD

"Die nederlaag tegen Standard lag niet aan decompressie. We zijn op het enthousiasme van Standard gestoten. Bovendien waren wij niet goed genoeg toen wij de bal hadden. Dat was het grote verschil. Ik verwijt mezelf niets. Ik weet dat ik mijn best deed, ik ging er honderd procent voor. Dat was op Standard niet anders", vertelt Vanaken. De 30-jarige middenvelder wil tegen Wales en Nederland indruk maken op de bondscoach, want hij knokt wellicht met Youri Tielemans voor een basisplaats. Beiden krijgen wellicht kansen in de komende interlands.

LEES OOK: Club Brugge in topvorm: "Niet naar Union kijken"

Is Vanaken matig aan het seizoen begonnen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

97
97
Club Brugge in topvorm: "Niet naar Union kijken"

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

0
0
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

12
12
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

35
35
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

148
148
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

20
20
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

85
85
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

238
238
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

225
225
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hj is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

112
112
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

187
187
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

105
105
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

128
128
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

69
69
'Van Bommel eindelijk weer aan de slag bij deze topclub'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

154
154
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

37
37
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

70
70
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

230
230
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1347
1347
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

135
135
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

74
74
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

212
212
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

437
437
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

82
82
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

155
155
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

54
54

Meer sportnieuws