Vanaken bij Rode Duivels: "Ik was blij dat ik hem terugzag"

door
Vanaken bij Rode Duivels:

Club Brugge verloor Charles De Ketelaere, die voor 32 miljoen euro naar AC Milan vertrok. West Ham United probeerde Hans Vanaken ook nog weg te halen uit Brugge, maar dat lukte niet. De middenvelder sprak over die gemiste transfer.


"Dat had niets met het WK te maken. Dat is geen bepalende factor geweest. Ik was wel blij De Ketelaere hier te zien. Altijd leuk om een ex-ploegmaat te zien. We praten dan wat maar dan vooral over het leven daar. Over sportieve dingen wel wat minder. Maar ik was blij dat ik hem terugzag", aldus Vanaken bij Het Nieuwsblad.

Vanaken is wisselvallig aan het seizoen begonnen. Met amper 2 goals en 1 assist in 12 wedstrijden zijn de aanvallende statistieken voorlopig matig voor de Rode Duivel. Vanaken was tegen Standard matig, maar Club Brugge kon in de competitie dit jaar nog amper overtuigen. Vanaken sprak over de pijnlijke nederlaag op Sclessin.

NEDERLAAG TEGEN STANDARD

"Die nederlaag tegen Standard lag niet aan decompressie. We zijn op het enthousiasme van Standard gestoten. Bovendien waren wij niet goed genoeg toen wij de bal hadden. Dat was het grote verschil. Ik verwijt mezelf niets. Ik weet dat ik mijn best deed, ik ging er honderd procent voor. Dat was op Standard niet anders", vertelt Vanaken. De 30-jarige middenvelder wil tegen Wales en Nederland indruk maken op de bondscoach, want hij knokt wellicht met Youri Tielemans voor een basisplaats. Beiden krijgen wellicht kansen in de komende interlands.

LEES OOK: 'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Is Vanaken matig aan het seizoen begonnen?

Meest recent

'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

10
10
'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

35
35
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

103
103
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

121
121
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

52
52
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

246
246
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

156
156
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

74
74
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

86
86
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

68
68
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

185
185
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

365
365
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

293
293
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

126
126
Twijfel rond Coosemans groeit bij Anderlecht

Wat brengt de toekomst van Colin Coosemans? Dat is een groot vraagteken. Bij RSC Anderlecht en de ...

197
197
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

26
26
Hayen blikt terug op ontslag bij Club: eerste gedachte verrast

Club Brugge ontsloeg Nicky Hayen en dat zorgde voor veel commotie in het Belgische voetbal. Een ...

489
489
‘Anderlecht slaat toe: Nederland verstomt door toptransfer’

In Nederland had niemand dit zien aankomen. De naam circuleerde al, maar plots ligt hij op tafel in ...

855
855
'Standard en STVV lonken naar Serie A-deals'

Gaat de Jupiler Pro League weldra twee Belgische verdedigers verliezen? Het zou zomaar kunnen. ...

90
90
Anderlecht slikt: zéér straffe onthulling Dreyer

Een jaar geleden liet RSC Anderlecht Anders Dreyer voor amper 5,5 miljoen euro (inclusief de bonus ...

333
333
Union-fans mogen dromen: nieuwe parel als JPL-attractie

Union SG heeft deze mercato al flink geïnvesteerd in nieuwe spelers. De landskampioen haalde al ...

58
58
Renard en Borguet slaan toe: Anderlecht kraait victorie

Bij RSC Anderlecht willen ze een bijzonder slimme zet doen. Misschien wel een van de slimste van ...

571
571
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

127
127
"Te traag" - Anderlecht-tweetal maakt zich onmogelijk

Bij RSC Anderlecht blijft het voorlopig wachten op de eerste aanwinsten van de zomermercato. ...

475
475
Gastland Marokko flikt het! Finale AfCon staat vast na penalty's

De kaarten zijn geschud op de Africa Cup. Aanstaande zondag is het Marokko dat met Senegal zal ...

74
74

Meer sportnieuws