Boyata en Denayer bezorgen Martinez serieuze kopzorgen

door
Boyata en Denayer bezorgen Martinez serieuze kopzorgen

De Rode Duivels werken deze week nog twee wedstrijden af in de Nations League. Donderdag ontvangen ze Wales, zondag reist onze nationale ploeg af naar Amsterdam om er Nederland te bekampen. Roberto Martinez maakte onlangs zijn preselectie bekend, al raakte vandaag bekend dat Dedryck Boyata hoogstwaarschijnlijk niet in actie zal komen.

De kersverse Club Brugge-speler trainde de afgelopen dagen namelijk individueel in plaats van met de groep. Het is niet bekend waar de verdediger exact mee sukkelt, want vorig weekend viel hij nog 20 minuten in voor de Belgische landskampioen tijdens de 3-0 verliespartij tegen Standard. De 31-jarige Boyata zou volgens Het Nieuwsblad nu op het punt staan de Belgische selectie te verlaten.

Een serieuze aderlating voor bondscoach Roberto Martinez, die het ook zonder Jason Denayer zal moeten stellen in de duels tegen Wales en Nederland. De 27-jarige centrale verdediger, die tot voor kort aan de slag was bij de Franse topclub Olympique Lyon, zit nog steeds zonder ploeg en het lijkt erop dat hij daardoor nu het WK gaat mislopen. Denayer traint wel mee met de Rode Duivels, maar de kans is klein dat hij in actie zal komen in de Nations League. 

Opvallend was dan weer dan Zeno Debast, de 18-jarige verdediger van RSC Anderlecht, werd opgeroepen door Roberto Martinez. Een wel erg duidelijke stap in het vernieuwingsproces van de Belgische verdediging. 

LEES OOK: Fans glunderen: Lukaku stapje verder met Anderlecht-flirt

Trending:

'Anderlecht dokt miljoenen: details Camara-deal gelekt'
'Anderlecht dokt miljoenen: details Camara-deal gelekt'

Zou jij Jason Denayer opstellen?

Meest recent

'Laatste struikelblok van tafel: miljoenenklepper Sadiki'

De Jupiler Pro League staat op punt om opnieuw één van zijn smaakmakers te verliezen. ...

57
57
'Anderlecht dendert door: twee extra aanwinsten op komst'

Woensdag vond bij RSC Anderlecht een Raad van Bestuur plaats. Tijdens die meeting werd de ...

320
320
'Jashari steenrijk: transferakkoord helemaal rond'

Het begint er meer en meer naar uit te zien dat Ardon Jashari deze zomer vertrekt bij Club Brugge ...

368
368
'Gent in de wolken met onverwachte miljoenentransfer'

Om komend seizoen kans te maken op een Europees ticket, kan KAA Gent nog wat versterking gebruiken. ...

119
119
'Megatransfer Barça in gevaar: Bayern onderneemt actie'

FC Barcelona wil zijn goede prestaties van de voorbije jaargang bevestigen in het komende seizoen en ...

79
79
Nieuwe steunpilaar? Aanwinst maakt indruk bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zijn tweede oefenwedstrijd van de voorbereiding achter de rug. Onder een loden ...

474
474
OHL houdt goudhaantje vast, Beveren shopt bij Standard

De start van het Belgische voetbalseizoen komt steeds dichter. Maar de ploegen uit de Jupiler Pro ...

50
50
'Contract van vier jaar: Club op zucht van transferdeal'

De zomerse transfermolen begint bij Club Brugge KV stilaan op volle toeren te draaien, vooral aan ...

1062
1062
'Mondeling akkoord: Arsenal vindt eindelijk topspits'

De zomerse transferperiode leverde al enkele spraakmakende deals op, maar er zitten nog meer grote ...

335
335
'Anderlecht dokt miljoenen: details Camara-deal gelekt'

RSC Anderlecht blijft maar doorrazen op de transfermarkt. Daags nadat de komst van middenvelder ...

903
903
Fink zet slijpmachine aan: nieuwe Genk-diamanten staan klaar

KRC Genk is foutloos begonnen aan zijn oefencampagne. Ondanks een zware eerste trainingsweek werd ...

356
356
‘Onverwachte zet: Club Brugge slaat genadeloos toe’

Club Brugge verrast vriend en vijand met een nieuwe transferzet op het zomerse toneel. De ...

602
602
'Gent lacht tanden bloot: enorme transferom voor Fofana'

AA Gent krijgt straks mogelijke een welgekomen financiële bonus erbij. De Buffalo's hebben ...

490
490
Topdeal in JPL: Standard haalt Nielsen weg bij Club Brugge

Club Brugge heeft woensdagavond zijn tweede grote uitgaande transfer van de zomermercato ...

220
220
Atlético spendeert 70 miljoen, Chelsea strikt PL-uitblinker

De zomerse transferperiode begint stilaan ook los te komen aan de Europese top. Atlético ...

80
80
'Club houdt been stijf: Union loopt blauwtje in Brugge'

Het middenveld van Club Brugge ondergaat straks wellicht een metamorfose. Niet alleen dreigt Ardon ...

661
661
'Renard pleegt coup: Anderlecht shopt bij Standard'

Vanaf volgend seizoen zijn er opnieuw bezoekende fans welkom in de zogenaamde Clasico tussen RSC ...

671
671
'Genk drukt door: opvolger Tolu al in de wachtkamer'

Op formele bevestiging blijft het voorlopig wachten, maar met de lucratieve overstap van Christopher ...

290
290
'Anderlecht pikt fors graantje mee bij knaltransfer Sadiki'

Union deed de afgelopen jaren meermaals gouden zaken door miskende talenten elders weg te plukken. ...

333
333
'Groen licht: Club Brugge rondt recordtransfer af'

De afgelopen dagen is er al veel inkt gevloeid over de mogelijke overstap van Ardon Jashari naar AC ...

1380
1380
'Hasi hakt knoop door: verrassende vertrekker bij RSCA?'

RSC Anderlecht haalde tot dusver al vijf zomeraanwinsten in huis, maar langs uitgaande zijde bleef ...

871
871
Anderlecht legt zoon ex-Rode Duivel onder contract

RSC Anderlecht heeft al vele jaren een uitstekende jeugdopleiding. De spelers die doorbraken ...

171
171
Niemand zag dit aankomen: Van Looy biecht op als Antwerp-fan

Eerder vandaag kon u al lezen dat Erik Van Looy weer enkele nieuwe kandidaten wist te strikken voor ...

244
244
Pocognoli velt oordeel over 'uittocht' bij Union SG

Union SG bereidt zich in alle rust voor op het nieuwe seizoen. Geen Europese voorrondes voor hen, ...

123
123
Anderlecht speelt gelijk: Olivier Renard is aan zet

We weten het wel: je moet geen drastische conclusies trekken na oefenmatchen, maar één ...

541
541

Meer sportnieuws