Drama bij Cercle: "Achter zijn rug praten ze met anderen"

door
Drama bij Cercle:

Cercle Brugge staat na negen speeldagen op de voorlaatste plaats in de Jupiler Pro League met amper zes punten. Reden genoeg voor het bestuur om coach Thalhammer aan de kant te schuiven en Miron Muslic, vorig jaar nog aan de slag als assistent bij de Vereniging, een kans te geven als T1. 


Dennis van Wijk stond in 2015 nog aan het roer bij Cercle Brugge en vindt de manier van werken van zijn ex-club ongepast. Bij Extra Time gaf de Nederlandse oefenmeester dan ook zijn ongezouten mening over onder andere het huidige transferbeleid van de West-Vlamingen. "Wij mij irriteert: ze doen met Matondo hun beste speler weg en dan halen ze in de plaats een speler waarvan ze zeggen dat hij een scoremachine is, maar hij scoorde nog maar zijn eerste doelpunt."

Ook de nieuwe technische directeur van de club, de Mexicaan Carlos Avina, moest het bij Van Wijk ontgelden. "Die man zal ongetwijfeld kwaliteiten hebben, maar hij zou ook eens mogen oordelen over zijn eigen transferbeleid. Ik vind dat Cercle geen goeie spelers haalde." De Vereniging speelde afgelopen weekend nog 2-2 gelijk in eigen huis tegen Oostende en wist dit seizoen nog maar één keer te winnen.

Miron Muslic moet het tij nu proberen keren voor Cercle, al vindt Van Wijk dat er niet correct wordt omgegaan met de nieuwe T1. "Ze zijn ook met andere coaches aan het spreken. Dat is ook zo dubbel: ze geven het vertrouwen aan de assistent, maar achter zijn rug zijn ze ook met andere coaches aan het spreken."

LEES OOK: 'Cercle krijgt slecht nieuws over miljoenentransfer'

Ben jij het eens met van Wijk?

Meest recent

Conte schept duidelijkheid over De Bruyne én Lukaku

Kevin De Bruyne maakte eindelijk zijn rentree bij Napoli na een slepende blessure. Ook Romelu Lukaku ...

0
0
Proto verrast met open sollicitatie bij Anderlecht

Silvio Proto is momenteel assistent van Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. De voormalige doelman ...

64
64
Tresoldi eerlijk over concurrentiestrijd bij Club Brugge

Nicolo Tresoldi is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. De aanvaller scoort aan de lopende ...

47
47
Kouyaté verbaast iedereen met uitspraken na Antwerp-zeperd

Royal Antwerp FC heeft de kansen op een plek in de top 6 helemaal om zeep geholpen. The Great Old ...

50
50
Pocognoli geeft criticasters lik op stuk: Frankrijk keert kar

Sebastien Pocognoli kende een desastreuze start bij AS Monaco en er werd meteen al over een ...

51
51
Niet Vanaken, Bertaccini ziet beste JPL-speler bij Club

Club Brugge is de grote favoriet voor het duel met RSC Anderlecht. Adriano Bertaccini hoopt in de ...

143
143
Kompany verliest geduld met media na Bayern-zege

Bayern München won makkelijk met 4-1 van Borussia Mönchengladbach. De titel kan Bayern ...

79
79
Proto bijt terug naar Renard na uitval over Anderlecht

Olivier Renard haalde enkele weken geleden zeer hard uit naar RSC Anderlecht, nadat hij er werd ...

127
127
Deschacht ziet Anderlecht-zonde: "Zet hem bij Club ..."

Zondagmiddag is het weer zover, dan kijken rivalen Club Brugge en RSC Anderlecht mekaar weer recht ...

410
410
Antwerp uitgeteld voor PO I? Oosting klaar en duidelijk

Mathematisch is er in principe nog heel wat mogelijk. Maar na vrijdagavond lijkt de Champions' ...

141
141
De Bruyne eindelijk weer voetballer: zo reageert Italiaanse pers

Na 132 dagen wachten, was het vrijdagavond eindelijk zover. Kevin De Bruyne maakte in de ...

88
88
‘Club Brugge genadeloos: hij kan z’n boeltje pakken’

Club Brugge gaat deze zomer genadeloos door de kern. Een speler met een aflopende verbintenis is de ...

282
282
Ommekeer in de maak: opnieuw Rode Duivel voor Genk?

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

364
364
'Grote test Taravel: opvallende basisklant tegen Club Brugge'

Met twee opeenvolgende zeges is de rust bij RSC Anderlecht ietwat weergekeerd. Maar zondagmiddag ...

270
270
KV Kortrijk met cruciale partij: zekerheid op komst?

KV Kortrijk staat momenteel tweede in de Challenger Pro League. Die plaats geeft recht op een ticket ...

257
257
Bale legt uit : dit moét een coach kunnen bij Real Madrid

Real Madrid ontsloeg dit seizoen Xabi Alonso. Gareth Bale vond dat geen verrassing. De voormalige ...

51
51
Geslaagd of niet? Van der Elst maakt rapport Hayen

Nicky Hayen volgde Thorsten Fink op als coach van KRC Genk. De eerste maanden liggen ondertussen ...

162
162
Grote rentree De Bruyne, Pocognoli met enorme stunt

In het buitenland stonden er heel wat matchen op het programma. Zo kwamen Real Madrid, Bayern ...

85
85
Antwerp’s droom stort abrupt in na belabberde avond

Voor Antwerp is de hoop op de Champions' Play-Offs nu wel helemaal verdwenen. The Great Old speelde ...

124
124
Rode Duivels revelatie op WK: twee spelers cruciaal

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Eerst volgt er nog een stage in de Verenigde ...

81
81
Beerschot blijft dromen in CPL, Panda's met gehaktmolen

Op het Kiel blijven ze stiekem dromen van een miraculeuze rechtstreekse promotie. De Ratten pakten ...

63
63
De Sart over interesse JPL-clubs: "Zij informeerden"

Anno 2026 kan je als degelijke voetballer ook enorm veel geld verdienen. Zo spelen er heel wat ...

131
131
De Mil legt twee grote pijnpunten van AA Gent op tafel

Bij AA Gent is het van moeten. De Buffalo’s moeten winnen van KV Mechelen, anders lijkt de top ...

66
66
Hubert verrast bij Union SG: "Hij kan weer spelen"

Union SG heeft opvallend genoeg meer blessures nadat het programma lichter werd door de Champions ...

163
163
Zulte Waregem haalt slag thuis: contract tot 2029

Zulte Waregem is een zeer leuke ploeg om te volgen. Leuk voetbal en ook jonge talenten die er zich ...

73
73

Meer sportnieuws