Joos wil nieuwe verdediging bij Duivels: "Waarom niet die twee?"

678 stemmen
Joos wil nieuwe verdediging bij Duivels:

De Rode Duivels zullen deze week hun laatste twee duels van de groepsfase van de Nations League afwerken. Aanstaande donderdag wacht een thuiswedstrijd tegen Wales, terwijl zondag dan weer een lastige verplaatsing tegen Nederland volgt. Met het oog op het aankomende WK zijn beide duels bijzonder belangrijk ter voorbereiding van het tornooi. 


In Extra Time brak Filip Joos dan ook een lans om eens een 'nieuwe verdediging' uit te testen tijdens de twee aankomende wedstrijden. "Waarom probeert hij het niet eens met Theate en Faes? Met het oog op de toekomst, én met het oog op het WK kan die combinatie wel eens werken. En ze doen het allebei toch ook goed bij hun clubs", aldus de analist in het Canvas-programma. 

Wout Faes vierde vorig weekend zijn debuut bij Leicester City. De Rode Duivel zag zijn ploeg met 6-2 de boot in gaan tegen Tottenham, maar slaagde er desondanks toch in om een goede indruk na te laten. Arthur Theate is op zijn beurt dan weer een vaste waarde bij Stade Rennes, en doet het er na een matige start van het seizoen inmiddels bijzonder goed. 

"Denk dat ze niet veel kansen zullen krijgen"

Red Flame Heleen Jacques ging echter niet akkoord met de mening van Filip Joos. "Alderweireld en Vertonghen lijken me zekerheden in het elftal. Ze bewezen tegen Polen ook dat ze er nog staan. Ook Witsel zie ik bij de Rode Duivels gewoon weer op de nummer zes spelen. Martinez zal zijn vaste waarden niet zomaar links laten liggen", aldus Jacques. 

LEES OOK: WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Moet Martinez het duo Theate-Faes een kans geven?

Meest recent

Slotweekend JPL: dít staat nog allemaal op het spel

Het laatste weekend in de Jupiler Pro League staat voor de deur. De titelstrijd is inmiddels ...

19
19
Onuachu grote finaleheld, Vanhoutte baalt in Coupe de France

Het seizoen in het clubvoetbal loopt op zijn laatste benen. Desondanks moeten nog verschillende ...

29
29
'De Cat verlaat Anderlecht: bestuur legt transfersom vast'

Het was een pakkend beeld donderdagavond: Nathan De Cat die met tranen in de ogen op de grasmat van ...

189
189
JPL-toptransfer bij Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

KRC Genk hoopt zaterdagavond alsnog beslag te leggen op de eindzege in de Europe Play-Offs. Dat ...

113
113
"Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

Pep Guardiola neemt zondagavond afscheid als hoofdcoach van Manchester City. Nu dat nieuws officieel ...

213
213
Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

265
265
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

122
122
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

561
561
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

176
176
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

484
484
'Transformatie City: opvolger Guardiola dropt transferbom'

Vrijdag volgde de officiële bevestiging: Pep Guardiola zwaait zondag af als coach van ...

144
144
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

718
718
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

234
234
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

749
749
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

522
522
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

199
199
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

373
373
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

1250
1250
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

469
469
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

330
330
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

486
486
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

407
407
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

284
284
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

225
225
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

482
482

Meer sportnieuws