Joos wil nieuwe verdediging bij Duivels: "Waarom niet die twee?"

door
Joos wil nieuwe verdediging bij Duivels:

De Rode Duivels zullen deze week hun laatste twee duels van de groepsfase van de Nations League afwerken. Aanstaande donderdag wacht een thuiswedstrijd tegen Wales, terwijl zondag dan weer een lastige verplaatsing tegen Nederland volgt. Met het oog op het aankomende WK zijn beide duels bijzonder belangrijk ter voorbereiding van het tornooi. 


In Extra Time brak Filip Joos dan ook een lans om eens een 'nieuwe verdediging' uit te testen tijdens de twee aankomende wedstrijden. "Waarom probeert hij het niet eens met Theate en Faes? Met het oog op de toekomst, én met het oog op het WK kan die combinatie wel eens werken. En ze doen het allebei toch ook goed bij hun clubs", aldus de analist in het Canvas-programma. 

Wout Faes vierde vorig weekend zijn debuut bij Leicester City. De Rode Duivel zag zijn ploeg met 6-2 de boot in gaan tegen Tottenham, maar slaagde er desondanks toch in om een goede indruk na te laten. Arthur Theate is op zijn beurt dan weer een vaste waarde bij Stade Rennes, en doet het er na een matige start van het seizoen inmiddels bijzonder goed. 

"Denk dat ze niet veel kansen zullen krijgen"

Red Flame Heleen Jacques ging echter niet akkoord met de mening van Filip Joos. "Alderweireld en Vertonghen lijken me zekerheden in het elftal. Ze bewezen tegen Polen ook dat ze er nog staan. Ook Witsel zie ik bij de Rode Duivels gewoon weer op de nummer zes spelen. Martinez zal zijn vaste waarden niet zomaar links laten liggen", aldus Jacques. 

LEES OOK: WK-selectie Duivels: grote Anderlecht-verrassing Garcia?

Moet Martinez het duo Theate-Faes een kans geven?

Meest recent

'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

76
76
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

18
18
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

10
10
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

160
160
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

52
52
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

197
197
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

116
116
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

166
166
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

62
62
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

232
232
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

286
286
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

48
48
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

150
150
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

83
83
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

212
212
Genk grijpt 6de plaats! AA Gent in nesten na zware nederlaag

Met nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie, heeft KRC Genk een grote stap gezet ...

194
194
Eén dissonant bij sterk Anderlecht: "Altijd foute keuze"

RSC Anderlecht heeft zaterdagavond nog eens ouderwets uitgehaald in eigen huis. Zo werd OH Leuven op ...

203
203
De Winter cruciaal in late zege Milan, uitschuiver zwak Ajax

In de strijd om de Italiaanse Champions League-tickets heeft AC Milan nipt averij voorkomen. Na een ...

25
25
'Vette jackpot voor Genk: Man City springt in de dans'

KRC Genk kon ook zondagmiddag in het cruciale duel tegen AA Gent geen beroep doen op Kos Karetsas in ...

217
217
"Kwaad naar erger" - zware transferkater bij Club Brugge

Club Brugge haalde afgelopen zomer opnieuw verschillende verse krachten in huis. Een aantal van die ...

285
285
WK-selectie Duivels: grote Anderlecht-verrassing Garcia?

Eind deze maand staat voor de Rode Duivels een belangrijke afspraak op het programma met oog op het ...

297
297
'Deal van 30 miljoen: Barça verzilvert zege met toptransfer'

FC Barcelona heeft zaterdagnamiddag een belangrijke zege geboekt in La Liga. De Catalanen haalden ...

152
152
Hayen wisselt drie keer, cruciaal duo terug bij Gent

Money time is aangebroken in de strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs en ...

48
48
Krop in keel: Lukaku breekt voor camera's, Italiaanse pers vol lof

Romelu Lukaku heeft zich zaterdagavond tot de grote held gekroond bij SSC Napoli. Met een doelpunt ...

109
109
Pijnlijke uitschuiver in strijd om PO I: "Een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

145
145

Meer sportnieuws