'Barcelona zet zinnen op Real-speler'

door
'Barcelona zet zinnen op Real-speler'

FC Barcelona had tijdens de afgelopen speeldag amper moeite met laagvlieger Elche. Na een kwartier keken de bezoekers al tegen een rode kaart aan, waarna de Blaugrana zijn tegenstander onmiddellijk bij de keel greep. Twee doelpunten van de onvermijdelijke Robert Lewandowski én een weergaloze treffer van Memphis Depay zorgden uiteindelijk voor een droge 3-0 in Camp Nou. 


FC Barcelona blijft door de driepunter druk uitoefenen op leider Real Madrid. Met een minieme achterstand van twee punten is het dan ook duidelijk dat Real Madrid er met de Catalanen een serieuze titelconcurrent bij heeft. Zoals alom geweten is de rivaliteit tussen Real Madrid en FC Barcelona ongeëvenaard in het voetbal, en dat lijkt de komende maanden niet echt te gaan veranderen. 

Als we ElMundoDeportivo moeten geloven heeft FC Barcelona zijn zinnen gezet op Marco Asensio. De in Mallorca geboren Spanjaard speelt al sinds zijn achttiende in dienst van de Koninklijke, maar wisselde de voorbije jaren een basisplaats steevast af met een statuut als bankzitter. Toch zorgde dat statuut er niet voor dat de kwaliteiten van Asensio onopgemerkt bleven. Met 26 caps voor Spanje is de middenvelder ook bij La Roja geen nobele onbekende. 

Profiteren van aflopend contract

Het contract van Marco Asensio bij Real Madrid loopt medio 2023 af. Daardoor mag FC Barcelona in theorie beginnen onderhandelen met Asensio vanaf januari. Volgens de laatste geruchten zal de Blaugrana dat ook gaan doen. Xavi blijkt immers gecharmeerd te zijn door de kwaliteiten van Asensio, en zou zijn polyvalentie in het aanvallend compartiment als een absoluut pluspunt zien. Of de uiterst gevoelige transfer er ook uiteindelijk zal komen, blijft nog maar de vraag. 

LEES OOK: Mbappé vol bloed na slag: Arbeloa in alle staten

Zou iemand als Asensio passen bij FC Barcelona?

Meest recent

Leko bonkt op de borst: “Respect voor Union, maar…”

Komende speeldag staat de topper tussen Union SG en Club Brugge op het programma in de Champions ...

27
27
Real-fans lynchen eigen speler: racisme na Kompany-dreun

Real Madrid werd in de kwartfinale van de Champions League uitgeschakeld tegen het Bayern ...

30
30
KV Mechelen-smaakmaker doet boekje open: “Niet betaald”

KV Mechelen kent dit seizoen een wonderseizoen onder Fred Vanderbiest. Malinwa zit in de Champions ...

49
49
Straffe prestatie Stijnen: "Vooraf had ik hiervoor getekend"

Vrijdagavond volgt de ontknoping van het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. Op de ...

28
28
Goudhaantje spreekt duidelijk over vertrek bij Anderlecht

Bij Anderlecht zagen ze de voorbije jaren al heel wat talent uit Neerpede op pijnlijke wijze de deur ...

90
90
Olivier Deschacht onthult: beschaamd na breuk met Annelien

Olivier Deschacht blikt met opvallende eerlijkheid terug op een moeilijke periode na zijn breuk met ...

43
43
Preud'homme illustreert straffe verandering bij Club

Club Brugge heeft in het voorbije decennium een straffe evolutie doorgemaakt. Het haalde in drie van ...

171
171
'Real zoekt coach: twee grote namen topkandidaat'

Real Madrid likt zijn wonden na de pijnlijke uitschakeling in de Champions League van deze week. De ...

69
69
'Standard heeft prijs: sterkhouder tekent bij'

Voor Standard kan het nog een mooi seizoen worden. De Rouches zijn immers nog niet uitgeteld voor ...

57
57
JPL-sensatie lonkt naar Anderlecht en Club: "Natuurlijk"

Het seizoen gaat zijn laatste fase in en dus beginnen heel wat clubs al te denken aan de ...

288
288
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

30
30
TRANSFERUURTJE: 'Real slachtoffert schlemiel, nieuwe nummer 1 Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

112
112
Chelsea onthult masterplan: valt Lavia uit de boot?

Chelsea staat bekend als een handelshuis. De Londense club koopt enorm veel talent en stuurt het ...

58
58
‘Zomerse knaltransfer Diego Moreira: statement voor WK’

Bondscoach Rudi Garcia zal ferme knopen moeten doorhakken voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

54
54
Aster Nzeyimana beroert tot tranen toe met pittig verleden

Aster Nzeyimana is ondertussen een vaste waarde geworden in het medialandschap. De flegmatieke en ...

47
47
‘FC Barcelona klopt aan voor twee Club Brugge-spelers’

Club Brugge focust zich de afgelopen seizoenen op de jeugdwerking en het halen van toptalenten. Dat ...

284
284
‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

129
129
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

172
172
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

54
54
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

144
144
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

160
160
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

131
131
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

179
179
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

134
134
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

140
140

Meer sportnieuws