'Barcelona zet zinnen op Real-speler'

210 stemmen
'Barcelona zet zinnen op Real-speler'

FC Barcelona had tijdens de afgelopen speeldag amper moeite met laagvlieger Elche. Na een kwartier keken de bezoekers al tegen een rode kaart aan, waarna de Blaugrana zijn tegenstander onmiddellijk bij de keel greep. Twee doelpunten van de onvermijdelijke Robert Lewandowski én een weergaloze treffer van Memphis Depay zorgden uiteindelijk voor een droge 3-0 in Camp Nou. 


FC Barcelona blijft door de driepunter druk uitoefenen op leider Real Madrid. Met een minieme achterstand van twee punten is het dan ook duidelijk dat Real Madrid er met de Catalanen een serieuze titelconcurrent bij heeft. Zoals alom geweten is de rivaliteit tussen Real Madrid en FC Barcelona ongeëvenaard in het voetbal, en dat lijkt de komende maanden niet echt te gaan veranderen. 

Als we ElMundoDeportivo moeten geloven heeft FC Barcelona zijn zinnen gezet op Marco Asensio. De in Mallorca geboren Spanjaard speelt al sinds zijn achttiende in dienst van de Koninklijke, maar wisselde de voorbije jaren een basisplaats steevast af met een statuut als bankzitter. Toch zorgde dat statuut er niet voor dat de kwaliteiten van Asensio onopgemerkt bleven. Met 26 caps voor Spanje is de middenvelder ook bij La Roja geen nobele onbekende. 

Profiteren van aflopend contract

Het contract van Marco Asensio bij Real Madrid loopt medio 2023 af. Daardoor mag FC Barcelona in theorie beginnen onderhandelen met Asensio vanaf januari. Volgens de laatste geruchten zal de Blaugrana dat ook gaan doen. Xavi blijkt immers gecharmeerd te zijn door de kwaliteiten van Asensio, en zou zijn polyvalentie in het aanvallend compartiment als een absoluut pluspunt zien. Of de uiterst gevoelige transfer er ook uiteindelijk zal komen, blijft nog maar de vraag. 

LEES OOK: Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

🚀

Zou iemand als Asensio passen bij FC Barcelona?

Meest recent

Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

15
15
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

31
31
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

16
16
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

37
37
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

31
31
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

37
37
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

163
163
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

124
124
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

89
89
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

26
26
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

250
250
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

144
144
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

60
60
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

22
22
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

40
40
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

36
36
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

87
87
Duivels in 1/16de finales: één land absoluut te mijden

Nu de kwalificatie een feit is, kunnen de Rode Duivels beginnen vooruitblikken op het vervolg van ...

301
301
"Zorgde voor paniek" - kranten zien ook dissonant bij sterke Duivels

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

234
234
'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Momenteel zijn de Rode Duivels volop gefocust op het neerleggen van een mooie WK-campagne. Maar voor ...

112
112
Vanaken definitief WK-basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

750
750
"Hij wordt niet gewaardeerd" - Garcia in de bres voor viertal

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

255
255
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

344
344
Degryse voorspelt eindstation van België op WK

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

776
776
Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

70
70

Meer sportnieuws