Club Brugge verrast vriend en vijand: "Het is gewoon vreemd"

606 stemmen
Club Brugge verrast vriend en vijand:

Club Brugge verraste vorige week vriend en vijand door op het veld van FC Porto met 0-4 te gaan winnen. De Brugse feestvreugde maakte gisteren dan weer plaats voor een absoluut dieptepunt. Zo gingen de troepen van Carl Hoefkens kansloos onderuit tegen Standard Luik. Een prestatie dat achteraf heel wat wenkbrauwen deed fronsen. 


Ook journalist Jacques Sys sprak in Sport/Voetbalmagazine zijn verbazing uit over de Brugse wanprestatie. "Het is gewoon vreemd dat Club Brugge zo een afstraffing kreeg te verwerken na de imponerende prestatie van tegen Porto. Er werd achteraf ook over de mentale kwestie gesproken in plaats van over de fysieke wanprestatie. Dat past niet bij Club Brugge. Carl Hoefkens zal de interlandperiode moeten gebruiken om terug scherpte bij zijn troepen te creëren", aldus Sys.

Ondanks het feit dat Club Brugge heel wat internationals mist door de interlandbreak, staat het vast dat Hoefkens de teugels bij de landskampioen stevig zal aanspannen. De prestatie van gisteren viel immers niet in goede aarde bij de Club-trainer, die na de wedstrijd ook openlijk zijn teleurstelling uitsprak over de wedstrijd van zijn troepen. 

KV Mechelen wordt eerste test

Op 1 oktober neemt Club Brugge het in eigen huis op tegen KV Mechelen. Die wedstrijd zal een bepalende maatstaf vormen voor het vierluik dat de landskampioen nadien dient te spelen. Met twee wedstrijden tegen Atlético Madrid, een verplaatsing richting Anderlecht en een thuiswedstrijd tegen het sterk spelende KVC Westerlo staat de landskampioen voor een loodzwaar begin van de maand oktober. Wat wél een opsteker kan betekenen voor de landskampioen, is dat spelers als Noa Lang, Tajon Buchanan en Clinton Mata opnieuw fit verwacht worden na de interlandbreak. 

LEES OOK: Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Zal Hoefkens ervoor zorgen dat Club opnieuw de rug recht?

Meest recent

Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

14
14
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

42
42
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

134
134
Mokerslag Duitsland: einde WK voor sterkhouder

Drie landen zijn op dit moment al zeker van kwalificatie voor de knock-outfase van het WK. Naast ...

18
18
Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

115
115
Exodus gaat verder: STVV kondigt volgende vertrekker aan

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, dat het uiteindelijk afsloot op de derde plaats in de ...

24
24
Alderweireld ziet énorm probleem: "Al 3 à 4 toernooien"

Voor de Rode Duivels is het WK bijzonder ontgoochelend begonnen met een schamele twee op zes tegen ...

306
306
'Monsterlijke aanbieding voor Leandro Trossard'

De Rode Duivels konden zondagavond niet winnen van Iran en bleven steken op een 0-0. Ook Leandro ...

145
145
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

405
405
Vandenbempt verwoest Garcia: één Duivel de grote pineut

De Rode Duivels zitten in de hoek waar de klappen vallen. Na een sterke voorbereiding werd er veel ...

336
336
Vanaken-oorlog barst: “De Bruyne moet naar Garcia stappen”

Het is hommeles bij de Rode Duivels. Met een twee op zes in de poulefase lijkt groepswinst ...

587
587
Rode Duivels afgemaakt: Pijnlijke foto zet internet in brand

De Rode Duivels kennen voorlopig een desastreus WK. In één van de zwakste WK-poules ...

234
234
Drastische ingreep bij Duivels: "Geen weg meer terug"

Twee wedstrijden gespeeld. Amper twee puntjes gepakt. Enkel gescoord via een owngoal. De balans op ...

346
346
Rode Duivel slaat mea culpa: "Doe het niet met opzet"

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede WK-wedstrijd niet kunnen winnen. Tegen Iran bleven ze ...

164
164
Geduld raakt op: reden voor uitblijven Anderlecht-trainer

Bij RSC Anderlecht zit de zomerbreak er alweer op. Maandag begint de Belgische recordkampioen met ...

552
552
L'Equipe buist vijf (!) Rode Duivels: risée krijgt 2 op 10

Wat een referentiematch had moeten worden, is uitgedraaid op een nieuwe deceptie voor de Rode ...

625
625
Grote zorgen om povere De Bruyne: "Harde conclusie is ..."

Ondanks een moeizaam seizoen bij SSC Napoli, waren de verwachting voor het WK hooggespannen rond ...

420
420
Vanaken-debat barst al tijdens rust los: "Hij moet erin man!"

Hans Vanaken heeft op het wereldkampioenschap andermaal vrede moeten nemen met een invalbeurt. Ook ...

658
658
Nederland plots in zevende hemel: "Kunnen WK winnen"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

135
135
Carragher trekt messcherpe conclusie na blamage Duivels

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

267
267
Sleutelduel met Nieuw-Zeeland: Courtois doet voorspelling

Thibaut Courtois is duidelijk op de afspraak tijdens het WK 2026. Jammer genoeg zijn een groot deel ...

486
486
'WK-smaakmaker zorgt voor duurste zomertransfer van 2026'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

124
124
Unanieme 4 op 10: kranten pakken zwakke schakel Duivels aan

Na twee speeldagen op het WK 2026, is groepswinst bijzonder ver weg voor de Rode Duivels. ...

500
500
Zlatan maakt Duivels belachelijk, Keane haalt zwaar uit

De Rode Duivels staan na twee wedstrijden al met de rug tegen de muur op het WK 2026. Na de ...

454
454
Dit gelooft niemand: zo worden Rode Duivels toch nog eerste

De Rode Duivels staan plots met de rug tegen de muur in groep G. Na twee gelijke spelen zijn ze nog ...

545
545

Meer sportnieuws