Club Brugge verrast vriend en vijand: "Het is gewoon vreemd"

606 stemmen
Club Brugge verrast vriend en vijand:

Club Brugge verraste vorige week vriend en vijand door op het veld van FC Porto met 0-4 te gaan winnen. De Brugse feestvreugde maakte gisteren dan weer plaats voor een absoluut dieptepunt. Zo gingen de troepen van Carl Hoefkens kansloos onderuit tegen Standard Luik. Een prestatie dat achteraf heel wat wenkbrauwen deed fronsen. 


Ook journalist Jacques Sys sprak in Sport/Voetbalmagazine zijn verbazing uit over de Brugse wanprestatie. "Het is gewoon vreemd dat Club Brugge zo een afstraffing kreeg te verwerken na de imponerende prestatie van tegen Porto. Er werd achteraf ook over de mentale kwestie gesproken in plaats van over de fysieke wanprestatie. Dat past niet bij Club Brugge. Carl Hoefkens zal de interlandperiode moeten gebruiken om terug scherpte bij zijn troepen te creëren", aldus Sys.

Ondanks het feit dat Club Brugge heel wat internationals mist door de interlandbreak, staat het vast dat Hoefkens de teugels bij de landskampioen stevig zal aanspannen. De prestatie van gisteren viel immers niet in goede aarde bij de Club-trainer, die na de wedstrijd ook openlijk zijn teleurstelling uitsprak over de wedstrijd van zijn troepen. 

KV Mechelen wordt eerste test

Op 1 oktober neemt Club Brugge het in eigen huis op tegen KV Mechelen. Die wedstrijd zal een bepalende maatstaf vormen voor het vierluik dat de landskampioen nadien dient te spelen. Met twee wedstrijden tegen Atlético Madrid, een verplaatsing richting Anderlecht en een thuiswedstrijd tegen het sterk spelende KVC Westerlo staat de landskampioen voor een loodzwaar begin van de maand oktober. Wat wél een opsteker kan betekenen voor de landskampioen, is dat spelers als Noa Lang, Tajon Buchanan en Clinton Mata opnieuw fit verwacht worden na de interlandbreak. 

LEES OOK: 'JPL-club zet Hoefkens alsnog hoog op verlanglijst'

Zal Hoefkens ervoor zorgen dat Club opnieuw de rug recht?

Meest recent

KBVB heeft duidelijke boodschap voor fans: Duivels op scherp

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Op donderdag 11 juni trapt ...

3
3
RWMD geeft niet op: alsnog faillissement-wending?

RWDM Brussels staat op de rand van de afgrond. De Brusselse club is echter niet van plan om op te ...

43
43
'Anderlecht beslist: vier spelers verlaten de club'

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski al een aantal knopen doorgehakt. De Brusselaars laten ...

370
370
Onana onthult wie Rode Duivels écht sterker maakt

De Rode Duivels beginnen deze week volop aan hun voorbereiding op het WK. Er staan duels tegen ...

57
57
Jacky Mathijssen stapt op: Belgische comeback lonkt

Jacky Mathijssen is op zoek naar een nieuwe uitdaging in het voetbal. Hij was de afgelopen jaren aan ...

61
61
'Charleroi ruikt de jackpot: 11 miljoen euro in de kassa'

Sporting Charleroi gaat ook deze zomer sterkhouders verliezen. Er begint achter de schermen al het ...

28
28
AA Gent feest: één grote uitblinker bij de Buffalo's

AA Gent gaat alsnog Europa in. De club maakt sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck progressie ...

87
87
Heymans ondanks blamage: "Hij is een supertalent"

KRC Genk blijft het moeilijk hebben om na een sterk seizoen te bevestigen. Ze eindigden 7de in de ...

110
110
WK '26: Extra WK-ganger Anderlecht, grote schok bij Union

Nog een tiental dagen tot de openingswedstrijd van het WK 2026. Momenteel worden dan ook de laatste ...

104
104
Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Club Brugge heeft het seizoen afgesloten als fiere kampioen. Nochtans kwam het behalen van de 20ste ...

772
772
'Genk grijpt in na nieuwe klap: halve ploeg naar uitgang'

KRC Genk is er dan toch niet in geslaagd om een Europees ticket uit de brand te slepen. In de ...

361
361
'Barça lang niet voldaan: twéé nieuwe supersterren'

FC Barcelona heeft voor de eerste grote transfer van de zomermercato gezorgd. De Spaanse kampioen ...

114
114
Club Brugge houdt adem in: explosieve comeback dreigt

Club Brugge leek een complex dossier stilaan kwijt te zijn, maar plots ligt alles weer open. Een ...

836
836
VRT pakt stevig uit: grote WK-plannen onthuld

Binnen minder dan twee weken gaat het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico ...

398
398
De Bilde velt verdict: Genk dubbel bestolen op Gent?

AA Gent is met het laatste Europese ticket aan de haal gegaan. In de barragewedstrijd haalden de ...

464
464
'Vertrek na vier seizoenen: Club-transfer in stroomversnelling'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

458
458
WK '26: Brazilië haalt sloophamer boven, VS maken statement

De start van het WK nadert met rasse schreden, de 48 deelnemende landen zijn dan ook volop bezig met ...

137
137
Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

511
511
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

118
118
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

37
37
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

283
283
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

264
264
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

264
264
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

694
694
Jonge Duivels mogen naar halve finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op het WK, staat een jeugdploeg nu al op een groot ...

180
180

Meer sportnieuws