Club Brugge verrast vriend en vijand: "Het is gewoon vreemd"

door
Club Brugge verrast vriend en vijand:

Club Brugge verraste vorige week vriend en vijand door op het veld van FC Porto met 0-4 te gaan winnen. De Brugse feestvreugde maakte gisteren dan weer plaats voor een absoluut dieptepunt. Zo gingen de troepen van Carl Hoefkens kansloos onderuit tegen Standard Luik. Een prestatie dat achteraf heel wat wenkbrauwen deed fronsen. 


Ook journalist Jacques Sys sprak in Sport/Voetbalmagazine zijn verbazing uit over de Brugse wanprestatie. "Het is gewoon vreemd dat Club Brugge zo een afstraffing kreeg te verwerken na de imponerende prestatie van tegen Porto. Er werd achteraf ook over de mentale kwestie gesproken in plaats van over de fysieke wanprestatie. Dat past niet bij Club Brugge. Carl Hoefkens zal de interlandperiode moeten gebruiken om terug scherpte bij zijn troepen te creëren", aldus Sys.

Ondanks het feit dat Club Brugge heel wat internationals mist door de interlandbreak, staat het vast dat Hoefkens de teugels bij de landskampioen stevig zal aanspannen. De prestatie van gisteren viel immers niet in goede aarde bij de Club-trainer, die na de wedstrijd ook openlijk zijn teleurstelling uitsprak over de wedstrijd van zijn troepen. 

KV Mechelen wordt eerste test

Op 1 oktober neemt Club Brugge het in eigen huis op tegen KV Mechelen. Die wedstrijd zal een bepalende maatstaf vormen voor het vierluik dat de landskampioen nadien dient te spelen. Met twee wedstrijden tegen Atlético Madrid, een verplaatsing richting Anderlecht en een thuiswedstrijd tegen het sterk spelende KVC Westerlo staat de landskampioen voor een loodzwaar begin van de maand oktober. Wat wél een opsteker kan betekenen voor de landskampioen, is dat spelers als Noa Lang, Tajon Buchanan en Clinton Mata opnieuw fit verwacht worden na de interlandbreak. 

LEES OOK: 'Geen coach, wel transfer? Hoefkens klopt aan bij KRC Genk'

Zal Hoefkens ervoor zorgen dat Club opnieuw de rug recht?

Meest recent

Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

11
11
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

50
50
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

27
27
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

108
108
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

38
38
'Club Brugge speelt met vuur na ongezien monsterbod'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

209
209
Crisis Anderlecht compleet: ook Renard op straat gezet?

RSC Anderlecht heeft zondagavond zoals verwacht afscheid genomen van Besnik Hasi als hoofdcoach. ...

373
373
Atlético pakt uit met knaltransfer, Liverpool dokt 70 miljoen

Het einde van de winterse transferperiode is in zicht, dinsdagnacht sluit de mercato in ...

63
63
'Deadline-drukte bij Genk: dríé grote transferdossiers'

KRC Genk maakte zondag een einde aan zijn maandenlange reeks zonder competitiezege. Hierdoor kan het ...

230
230
2 op 10 - Kranten maken brandhout van Anderlecht-schlemiel

De 2-0-nederlaag op het veld van Standard heeft Besnik Hasi uiteindelijk de kop gekost als trainer ...

202
202
‘Anderlecht ruikt coachwissel: topkandidaat ligt open’

Het is weer crisis in Anderlecht. De positie van Besnik Hasi wankelt, want paars-wit ruikt een ...

407
407
Bom ontploft bij L'OM: Vermeeren betrokken in heftig incident

Olympique Marseille heeft een absolute rotweek achter de rug. De tegenvallende prestaties leidden ...

355
355
'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Dinsdagavond is het zover, dan sluit de transfermakt opnieuw onverbibbelijk zijn deuren. Bij een ...

555
555
Doek valt over Hasi: opzienbarende opvolger al genoemd

Het doek is gevallen over Besnik Hasi als hoofdcoach van RSC Anderlecht. De nederlaag van ...

505
505
'Genk heeft beet en telt 1 miljoen euro neer'

KRC Genk pakte zondag eindelijk nog eens een competitiezege. De laatste overwinning dateerde al van ...

135
135
Vandenbempt waarschuwt Anderlecht in zoektocht naar nieuwe coach

Anderlecht ging zondag opnieuw pijnlijk onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. ...

463
463
'Nottingham Forest grijpt naast Rode Duivel'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog dé sensatie van de Premier League, maar dit seizoen ...

48
48
Leko verklaart bizarre tactische keuze: "Hij was niet fit"

Club Brugge wist zich eerder deze week nog knap te kwalificeren in de Champions League, maar is ...

193
193
'Genk weigert miljoenenbod en haalt nog toptalent'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato geweest, maar maandag lijkt er op de ...

183
183
'Club hakt transferknopen door: 100 miljoen geweigerd'

De voorbije dagen draaide de geruchtenmolen bij Club Brugge op volle toeren. Zowel aan inkomende als ...

434
434
'Vermeeren slachtoffer van knaltransfer Essevee'

Arthur Vermeeren mocht zaterdag nog eens tien minuten meedoen bij Olympique Marseille. Onze ...

120
120
'Anderlecht verrast: toch nog aanwinst op komst'

Besnik Hasi verwachtte ingaand geen nieuws meer bij RSC Anderlecht. Al haalde onze redactie aan dat ...

292
292
Anderlecht-fans reageren unaniem na ontslag Hasi

Anderlecht ging zondag opnieuw onderuit, deze keer in de Clasico op het veld van Standard. Dat ...

297
297
KV Mechelen valt ondanks knappe comeback uit top zes

KV Mechelen is zijn plaats in de top zes kwijt. Op het veld van OH Leuven redden ze dankzij een ...

101
101
Anderlecht zoekt coach: dit zijn 10 mogelijke kandidaten

Besnik Hasi is ontslagen als trainer van RSC Anderlecht. Een logische beslissing na 18 zeges in 43 ...

2177
2177

Meer sportnieuws