Club Brugge verrast vriend en vijand: "Het is gewoon vreemd"

door
Club Brugge verrast vriend en vijand:

Club Brugge verraste vorige week vriend en vijand door op het veld van FC Porto met 0-4 te gaan winnen. De Brugse feestvreugde maakte gisteren dan weer plaats voor een absoluut dieptepunt. Zo gingen de troepen van Carl Hoefkens kansloos onderuit tegen Standard Luik. Een prestatie dat achteraf heel wat wenkbrauwen deed fronsen. 


Ook journalist Jacques Sys sprak in Sport/Voetbalmagazine zijn verbazing uit over de Brugse wanprestatie. "Het is gewoon vreemd dat Club Brugge zo een afstraffing kreeg te verwerken na de imponerende prestatie van tegen Porto. Er werd achteraf ook over de mentale kwestie gesproken in plaats van over de fysieke wanprestatie. Dat past niet bij Club Brugge. Carl Hoefkens zal de interlandperiode moeten gebruiken om terug scherpte bij zijn troepen te creëren", aldus Sys.

Ondanks het feit dat Club Brugge heel wat internationals mist door de interlandbreak, staat het vast dat Hoefkens de teugels bij de landskampioen stevig zal aanspannen. De prestatie van gisteren viel immers niet in goede aarde bij de Club-trainer, die na de wedstrijd ook openlijk zijn teleurstelling uitsprak over de wedstrijd van zijn troepen. 

KV Mechelen wordt eerste test

Op 1 oktober neemt Club Brugge het in eigen huis op tegen KV Mechelen. Die wedstrijd zal een bepalende maatstaf vormen voor het vierluik dat de landskampioen nadien dient te spelen. Met twee wedstrijden tegen Atlético Madrid, een verplaatsing richting Anderlecht en een thuiswedstrijd tegen het sterk spelende KVC Westerlo staat de landskampioen voor een loodzwaar begin van de maand oktober. Wat wél een opsteker kan betekenen voor de landskampioen, is dat spelers als Noa Lang, Tajon Buchanan en Clinton Mata opnieuw fit verwacht worden na de interlandbreak. 

LEES OOK: Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Zal Hoefkens ervoor zorgen dat Club opnieuw de rug recht?

Meest recent

Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de Verenigde ...

34
34
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

73
73
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

78
78
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

132
132
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

100
100
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

69
69
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

146
146
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

33
33
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

53
53
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

277
277
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

214
214
Code rood bij Antwerp: Oosting zwaar onder vuur

Royal Antwerp FC wist Play-Off 1 niet te bereiken. The Great Old keek zelfs even tegen ...

203
203
Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie pijnlijk onderuit tegen ...

139
139
Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Wie Rode Duivels zegt, zegt Jan Vertonghen (157 caps). De recordinternational is inmiddels al ...

113
113
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

19
19
TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

174
174
Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

62
62
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

100
100
'Hard verdict Hayen: sterkhouder out bij KRC Genk?'

KRC Genk verspeelde zondag een uitgelezen kans om zich op de valreep alsnog bij de top zes scharen. ...

308
308
Aftellen naar de play-offs: de ultieme 11 van de JPL

De echte prijzen worden pas aan de meet uitgedeeld, maar met de reguliere competitie achter de rug ...

138
138
Vanhaezebrouck helpt topclubs: vijf koopjes in JPL

De voorbije maanden drukten weer heel wat smaakmakers hun stempel op de Belgische velden. Niet ...

460
460
JPL 2025-26: 10 opvallende cijfers na regulier seizoen

Nu alle tickets verdeeld zijn maakt de reguliere competitie plaats voor de play-offs. Vooraleer het ...

157
157
Club of Union dé titelfavoriet? Filip Joos bekent kleur

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

405
405
'Openda-drama deint uit: drastische beslissing Juventus'

De Rode Duivels blazen dinsdag verzamelen in Tubeke in aanloop naar hun stage in de VS. Voor een ...

128
128
Groot gemis: "Hij is samen met Tzolis beste speler in JPL"

De kaarten zijn geschud in de Jupiler Pro League, de plekjes in de verschillende Play-Offs zijn ...

247
247

Meer sportnieuws