Engelse legende heeft verklaring voor teloorgang Hazard

868 stemmen
Engelse legende heeft verklaring voor teloorgang Hazard

Wie had drie seizoenen geleden verwacht dat Eden Hazard een steevaste bankzitter zou worden? Niemand. De Rode Duivel verkaste in 2019 nog voor 100 miljoen euro van Chelsea richting Real Madrid, maar kon het bij de Koninklijke nooit tot sterkhouder schoppen. De redenen voor die teloorgang zijn alvast vrij duidelijk, als we Joe Cole mogen geloven tenminste. 


Joe Cole staat in Engeland te boek als een ware legende. De 56-voudig Engels international maakte jarenlang het mooie weer bij clubs als West Ham, Chelsea en Liverpool en is inmiddels op 42-jarige leeftijd actief als jeugdtrainer. In het verleden stak de Engelsman ook veelvuldig zijn loftrompet op voor zijn voormalige ploegmaat Eden Hazard. Zo had hij het in 2020 nog over een verbeterde versie van zichzelf. "Hazard was als mij, maar dan veel beter. Hij had een uitstekende rechter- en linkervoet, en was zo ongelooflijk sterk bij Chelsea. Hij heeft het gewoon allemaal", besloot Cole toen. 

Op dit moment werd Joe Cole opnieuw gevraagd hoe hij denkt over de huidige situatie van Eden Hazard. "Er wordt tegenwoordig enorm veel geëist van profvoetballers. Zeker van de absolute topspelers. Naar verloop van tijd laat het lichaam hen dan ook in de steek. Dat is ook gebeurd bij Hazard. Zijn lichaam is gewoon op", aldus Cole. 

Messi en Ronaldo 

Verder verwees Cole bij Talksport ook naar het einde van een tijdperk. "Het tijdperk van Messi en Ronaldo is stilaan voorbij. Nu is het aan spelers als Haaland en Mbappé. Toch heb ik er sterk mijn twijfels over of zij het even lang zullen volhouden als die andere twee. Gezien hun aantal gepresteerde wedstrijden is dat eigenlijk quasi onmogelijk", luidt het besluit van de voormalige Engelse international. 

LEES OOK: Club Brugge pakt ferm uit: miljoenentransfer afgerond

🚀

Zal Hazard ooit nog in topvorm geraken?

Meest recent

'PSG slaat weer toe: 50 miljoen voor WK-held'

Paris Saint-Germain wist vorig seizoen voor de tweede keer op rij de Champions League in de wacht te ...

7
7
Koopmeiners doet boekje open over gemiste transfer naar Club

Het duurde lange tijd voor de mercato van Club Brugge echt op gang kwam, maar vorige week schoot de ...

92
92
Goots ziet nieuwe sensatie Antwerp: "Zoals Vermeeren..."

Voor Antwerp is het seizoen begonnen met een flinke opsteker, zij het op de valreep. Het won zijn ...

82
82
Ruben Van Gucht haalt hakbijl boven bij snoeiharde aanval

Ruben Van Gucht laat opnieuw stevig van zich horen. De sportpresentator kreeg na een recente foto ...

33
33
'Dubbele domper voor Union voor CL-return'

Union begon vorig weekend uitstekend aan zijn seizoen in de Jupiler Pro League, want het ging ...

78
78
'Club hakt knopen door over komst Esse en Adedeji-Sternberg'

Club Brugge haalde afgelopen weekend nog stevig uit door met Jan Virgili een Spaanse ...

330
330
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat weer toe, knaltransfer El Ouahdi'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

267
267
'Atlético Madrid doet bod van 35 miljoen op Rode Duivel'

Atlético Madrid heeft als eerste club concreet aangeklopt voor Matias Fernandez-Pardo. De ...

100
100
Wisselvallig Anderlecht: "Wachten op eerste glas champagne"

RSC Anderlecht won compleet verdiend met 2-1 van La Louvière. Het was 94 minuten baas, maar ...

294
294
Sam Kerkhofs en Rik Verheye doen Hasselt ontploffen

Sporting Hasselt heeft zijn supporters alvast op een opvallende manier wakker geschud. Met een ...

181
181
Thorup ziet één groot lichtpunt bij KRC Genk

KRC Genk gaat voorlopig verder op zijn elan van vorig seizoen. Matig. De Limburgers verloren met 2-1 ...

188
188
'Hasi shopt bij KRC Genk, géén succes bij STVV'

Het is duidelijk dat er een bepaald netwerk bij Amed SK aanwezig is dat ook in België zaken ...

133
133
Stijnen spreekt klare taal over ambities Patro Eisden

Stijn Stijnen en Wouter Corstjes zijn de twee sterke mannen bij Patro Eisden. De club zette de ...

76
76
'Blunder van Renard en Borguet levert RSCA alsnog geld op'

Bij RSC Anderlecht was de passage van Tim Borguet en Olivier Renard als sportieve bazen een grote ...

485
485
Degryse scherp voor topclub: "Géén winnaars"

De Belgische topclubs begonnen goed aan het seizoen. Bijna allemaal wisten ze hun openingswedstrijd ...

413
413
'Antwerp grijpt naast absolute droomtransfer'

Royal Antwerp FC won met 2-1 van SK Beveren, maar het is ook duidelijk dat er nog de nodige ...

496
496
Bruno doet oproep: "Ik wil dat hij bij Anderlecht blijft"

RSC Anderlecht won verdiend met 2-1 tegen een La Louvière dat zeker geen verkeerde indruk ...

1009
1009
"Ben gedegouteerd" - Anderlecht 'gered' door scheidsrechter?

RSC Anderlecht opende zondagavond zijn campagne in de Jupiler Pro League met een 2-1-overwinning ...

888
888
'Toptransfer Epolo wenkt: Standard vraagt riante som'

Standard liet op de openingsspeeldag onbegrijpelijk twee punten liggen tegen Cercle Brugge. Aan ...

283
283
Anderlecht tóch titelkandidaat? Degryse zet debat op scherp

Voor aanvang van het seizoen in de Jupiler Pro League werd Club Brugge getipt als dé ...

602
602
'Genk spoelt competitiekater door met dubbele transfer'

KRC Genk is met een flinke tegenvaller aan de competitie begonnen. De Limburgers verloren tijdens de ...

785
785
Van Bommel lonkt mee: 'Duivels-transfer van 40 miljoen'

Kersvers bondscoach Mark van Bommel volgt de ontknoping van het zomerse transferwindow ongetwijfeld ...

292
292
'Droomtransfer Joaquin Seys: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde deze zomer al een smak miljoenen op, maar het heeft nog meer spelers die een ...

1106
1106
‘Anderlecht krijgt mokerslag: Lukaku breekt zijn woord’

Romelu Lukaku beloofde om nog als speler van Anderlecht naar een groot toernooi te trekken. Maar die ...

927
927
'Bayern op scherp gezet: Kane beslist over toptransfer'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor het nieuwe seizoen. ...

433
433

Meer sportnieuws