Engelse legende heeft verklaring voor teloorgang Hazard

door
Engelse legende heeft verklaring voor teloorgang Hazard

Wie had drie seizoenen geleden verwacht dat Eden Hazard een steevaste bankzitter zou worden? Niemand. De Rode Duivel verkaste in 2019 nog voor 100 miljoen euro van Chelsea richting Real Madrid, maar kon het bij de Koninklijke nooit tot sterkhouder schoppen. De redenen voor die teloorgang zijn alvast vrij duidelijk, als we Joe Cole mogen geloven tenminste. 


Joe Cole staat in Engeland te boek als een ware legende. De 56-voudig Engels international maakte jarenlang het mooie weer bij clubs als West Ham, Chelsea en Liverpool en is inmiddels op 42-jarige leeftijd actief als jeugdtrainer. In het verleden stak de Engelsman ook veelvuldig zijn loftrompet op voor zijn voormalige ploegmaat Eden Hazard. Zo had hij het in 2020 nog over een verbeterde versie van zichzelf. "Hazard was als mij, maar dan veel beter. Hij had een uitstekende rechter- en linkervoet, en was zo ongelooflijk sterk bij Chelsea. Hij heeft het gewoon allemaal", besloot Cole toen. 

Op dit moment werd Joe Cole opnieuw gevraagd hoe hij denkt over de huidige situatie van Eden Hazard. "Er wordt tegenwoordig enorm veel geëist van profvoetballers. Zeker van de absolute topspelers. Naar verloop van tijd laat het lichaam hen dan ook in de steek. Dat is ook gebeurd bij Hazard. Zijn lichaam is gewoon op", aldus Cole. 

Messi en Ronaldo 

Verder verwees Cole bij Talksport ook naar het einde van een tijdperk. "Het tijdperk van Messi en Ronaldo is stilaan voorbij. Nu is het aan spelers als Haaland en Mbappé. Toch heb ik er sterk mijn twijfels over of zij het even lang zullen volhouden als die andere twee. Gezien hun aantal gepresteerde wedstrijden is dat eigenlijk quasi onmogelijk", luidt het besluit van de voormalige Engelse international. 

LEES OOK: Barça gniffelt: Real gaat met billen bloot in Mallorca

Zal Hazard ooit nog in topvorm geraken?

Meest recent

‘Tresoldi-transfer escaleert: Club praat met twee topclubs’

Nicolò Tresoldi lijkt stilaan op weg naar een toptransfer. Rond de spits van Club Brugge ...

16
16
Penalty of niet? Zo reageren Mac Allister en STVV

Union liet zaterdagavond geen steek vallen in zijn openingswedstrijd in de Champions' Play-Off. De ...

118
118
STVV bestolen? "Onbegrijpelijk dat de VAR niet checkt"

Union is zaterdag uitstekend aan zijn play-offs begonnen met een zege in de topper tegen STVV. Veel ...

182
182
Stassin de held, Barça profiteert alsnog, blamage Arsenal

Zaterdagavond stonden er nog heel wat wedstrijden op het programma in het buitenland. In de FA Cup ...

54
54
Union begint foutloos aan POs en zet Club onder druk

Leider Union heeft geen steek laten vallen in zijn openingsmatch van de Champions' Play-Off. STVV ...

51
51
'Nieuwe wending in saga tussen Napoli en Lukaku'

De voorbije weken was er heel wat te doen over Romelu Lukaku. Hij moest afhaken voor de stage van de ...

146
146
Record voor Beveren, degradatiestrijd razend spannend

In de Challenger Pro League komt het einde van de reguliere competitie stilaan zeer dichtbij. ...

119
119
Arteta komt met hoopgevend nieuws over Trossard

Tijdens de interlandbreak ontspon zich een zeer opmerkelijk fenomeen: de ene na de andere speler van ...

14
14
Mazzu geeft aan waar OHL de match verloren heeft

OH Leuven wist zich voor de interlandbreak op de slotspeeldag van de reguliere competitie nog op het ...

37
37
Standard spreekt straffe ambitie uit na droomstart

Standard was de voorbije jaren doorgaans het kneusje in Play-Off II, maar dat lijkt dit seizoen ...

99
99
Club Brugge kondigt vertrek van meubelstuk aan

Bij Club Brugge belooft het alweer een drukke transferzomer te gaan worden. Deze week raakte al ...

207
207
Standard kan na 30 matchen eindelijk nog eens winnen in PO2

Het is eindelijk gebeurd: Standard heeft nog eens een wedstrijd in de Europe Play-Off gewonnen. ...

52
52
Verhaeghe pakt uit met megadeal bij Club Brugge

Bart Verhaeghe wil Club Brugge niet alleen kampioen maken, maar ook klaarstomen voor een nieuwe ...

454
454
Van Gucht en Charlotte zorgen voor groot liefdesmysterie

Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy verwachten binnenkort een dochter samen. Een opvallende ...

52
52
'Anderlecht laat zich gelden: recordsom De Cat gevraagd'

Nathan De Cat moet in de komende weken opnieuw een hoofdrol vertolken bij RSC Anderlecht. Maar ...

276
276
PSV mag champagne koud zetten na knotsgekke partij

Voor de interlandbreak liet PSV nog tot twee keer toe de kans liggen om de landstitel veilig te ...

51
51
Barça gniffelt: Real gaat met billen bloot in Mallorca

Voor Real Madrid lijkt de titel in LaLiga dit seizoen weer een beetje verder weg. De Koninklijke ...

48
48
Essevee en Cercle in evenwicht na onwaarschijnlijke misser

De openingswedstrijd van de Relegation Play-Off heeft geen winnaar gekregen. Zulte Waregem en Cercle ...

60
60
'Ajax neemt keiharde beslissing over Dolberg'

In augustus baalden ze bij Anderlecht nog hard van het verlies van Kasper Dolberg. Paars-Wit wou de ...

326
326
Bayern wendt in minuut 99 nog puntenverlies af

Vincent Kompany en Bayern München hebben zaterdagnamiddag maar net puntenverlies vermeden. Na ...

86
86
Kritiek op Mokio: Swerts velt duidelijk oordeel

De laatste weken is Jorthy Mokio weer titularis bij Ajax, maar toch beleeft onze landgenoot zijn ...

43
43
Volgende trainer op de wip in Jupiler Pro League?

Het leek een zorgeloos seizoen te gaan worden in de Jupiler Pro League. Door de nakende ...

259
259
Smaakmaker KV Mechelen spreekt zich uit over vertrek

Bij KV Mechelen willen ze in de Champions' Play-Off nog knallen en proberen om een Europees ticket ...

184
184
'Anderlecht kaapt talent weg voor neus van Atletico'

Bij Anderlecht is het nog steeds wachten op witte rook over een nieuwe sportief directeur, al lijkt ...

320
320
Oosting baalt: "Kan mijn ploeg één ding kwalijk nemen"

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

115
115

Meer sportnieuws