Engelse legende heeft verklaring voor teloorgang Hazard

door
Engelse legende heeft verklaring voor teloorgang Hazard

Wie had drie seizoenen geleden verwacht dat Eden Hazard een steevaste bankzitter zou worden? Niemand. De Rode Duivel verkaste in 2019 nog voor 100 miljoen euro van Chelsea richting Real Madrid, maar kon het bij de Koninklijke nooit tot sterkhouder schoppen. De redenen voor die teloorgang zijn alvast vrij duidelijk, als we Joe Cole mogen geloven tenminste. 


Joe Cole staat in Engeland te boek als een ware legende. De 56-voudig Engels international maakte jarenlang het mooie weer bij clubs als West Ham, Chelsea en Liverpool en is inmiddels op 42-jarige leeftijd actief als jeugdtrainer. In het verleden stak de Engelsman ook veelvuldig zijn loftrompet op voor zijn voormalige ploegmaat Eden Hazard. Zo had hij het in 2020 nog over een verbeterde versie van zichzelf. "Hazard was als mij, maar dan veel beter. Hij had een uitstekende rechter- en linkervoet, en was zo ongelooflijk sterk bij Chelsea. Hij heeft het gewoon allemaal", besloot Cole toen. 

Op dit moment werd Joe Cole opnieuw gevraagd hoe hij denkt over de huidige situatie van Eden Hazard. "Er wordt tegenwoordig enorm veel geëist van profvoetballers. Zeker van de absolute topspelers. Naar verloop van tijd laat het lichaam hen dan ook in de steek. Dat is ook gebeurd bij Hazard. Zijn lichaam is gewoon op", aldus Cole. 

Messi en Ronaldo 

Verder verwees Cole bij Talksport ook naar het einde van een tijdperk. "Het tijdperk van Messi en Ronaldo is stilaan voorbij. Nu is het aan spelers als Haaland en Mbappé. Toch heb ik er sterk mijn twijfels over of zij het even lang zullen volhouden als die andere twee. Gezien hun aantal gepresteerde wedstrijden is dat eigenlijk quasi onmogelijk", luidt het besluit van de voormalige Engelse international. 

LEES OOK: Diego Costa hangt vuile was Conte buiten: “Géén seks”

Zal Hazard ooit nog in topvorm geraken?

Meest recent

'Bloedbad bij Marseille na drama in Brugge'

Bij Olympique Marseille zullen ze zich de wedstrijd tegen Club Brugge nog lang herinneren, zij het ...

1
1
'Genk krijgt meteen domper in volgende ronde EL'

KRC Genk sloot donderdagavond zijn campagne in de league phase van de Europa League af met een ...

23
23
Plotse wending: 'Club vol voor aanvaller, huurdeal + optie'

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt om middernacht definitief zijn deuren. Club ...

274
274
Bitterzoete zege Genk: "Dit is iets om trots op te zijn"

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk in de Europa League. De Limburgers deden donderdag ...

44
44
Eindstand UEL: Nederlands bloedbad, tegenstanders Genk gekend

De League Phase van de Champions League zit erop. Donderdagavond werden alle wedstrijden van de ...

223
223
Genk vloekt: winning-goal Karetsas niet genoeg voor top 8

KRC Genk heeft de League Phase van de Europa League al winnend afgesloten. Ondanks een vroege ...

108
108
Witte rook bij KVM: miljoenentransfer in kannen en kruiken

KV Mechelen is matig aan de tweede seizoenshelft begonnen, maar blijft desondanks in de running om ...

76
76
'Tijd tikt: Club Brugge pakt harde transferbeslissing'

De euforie na de Champions League-triomf van woensdag was bijzonder groot bij Club Brugge, maar de ...

430
430
Europees gelukje voor Genk? Vossen fileert penaltyfase

KRC Genk is in eigen land bezig aan een kwakkelseizoen, maar kon zich nog ietwat optrekken aan de ...

124
124
Anderlecht dumpt Ashimeru: opvallende details bekend

RSC Anderlecht heeft zijn vijfde uitgaande transfer van de wintermercato afgerond. Zo werd donderdag ...

314
314
Stiekeme titelambities? STVV slaat toe met JPL-bekende

Vermits Union SG en Club Brugge de degens met mekaar kruisen, krijgt STVV komend weekend mogelijk ...

181
181
Club Brugge schrikt zich rot: last-minute vertrek Tzolis?

Met het ticket voor de tussenronde in de Champions League op zak, beschikt Club Brugge over een ...

754
754
Genk zoekt Europese glorie: Hayen roteert met basiself

Donderdagavond valt het doek over de League Phase van de Champions League. KRC Genk hoopt zich op de ...

22
22
‘Vermeeren zorgt voor opschudding: knaltransfer dichtbij’

Arthur Vermeeren is nog maar net weer in beeld bij Marseille, of het rommelt opnieuw rond de jonge ...

421
421
Punten L'Equipe: uitzonderlijk cijfer voor één Club-speler

Club Brugge heeft woensdag opnieuw een historische avond in de Champions League beleefd. Het ...

414
414
Tegenstander hemelt Genkie op: opvallende bijnaam onthuld

Donderdag valt het doek over de League Phase in de Europa League. KRC Genk is al zeker van de ...

242
242
Achtste wintertransfer Anderlecht: JPL-deal helemaal rond

Met de komst van verdediger Moussa Diarra, rondde RSC Anderlecht zijn inkomende huiswerk op de ...

333
333
'Diepgaand probleem Anderlecht: bizarre trainersoplossing'

Tenzij RSC Anderlecht zich komende zondag herpakt op het veld van Standard, lijkt het over en uit ...

454
454
Deadline in zicht: Cercle en Standard passeren langs kassa

Aanstaande dinsdag sluit de winterse transfermarkt genadeloos zijn deuren. Verschillende clubs uit ...

85
85
'Kompany verscheurd na last-minute transfer Bayern'

Bayern München heeft woensdagavond de League Phase van de Champions League afgesloten op een ...

112
112
'Solden in Anderlecht: prijskaartje sterkhouder lekt uit'

Op inkomend vlak lijkt RSC Anderlecht klaar met zijn huiswerk, terwijl er op uitgaand gebied louter ...

783
783
Super Sunday in JPL: aanduidingen scheidsrechters bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League alweer speeldag 23 op het programma. De volgende ...

167
167
'Frutos klapt uit de biecht: done deal met Anderlecht'

In de slotweek van de wintermercato moet RSC Anderlecht nog een oplossing zien te vinden voor een ...

349
349
'Overmars all-in: Antwerp zet zinnen op JPL-revelatie'

Van de beloofde versterkingen kwam tot dusver vrij weinig in huis bij Antwerp, maar in het slot van ...

410
410
'Club Brugge verliest sterkhouder: topscouts in tribune'

De uitblinkers vielen woensdag niet op één hand te tellen bij Club Brugge, maar met ...

541
541

Meer sportnieuws