FIFA23: Antwerp en Club leveren hoogste ratings uit JPL

door
FIFA23: Antwerp en Club leveren hoogste ratings uit JPL

Binnenkort is het weer zover. EA Sports zal tijdens de komende weken het razend populaire voetbalspel FIFA opnieuw lanceren. FIFA23 is het meest gespeelde voetbalspel ter wereld, en zal ongetwijfeld ook dit keer een stormloop richting de winkelrekken opleveren.


Vandaag gaf EA Sports wat meer informatie vrij over de ratings van heel wat spelers in FIFA23. Zo werd de top 1000 meegegeven door de game-gigant. In die lijst kon dus ook gespeurd worden naar de spelers uit onze Jupiler Pro League die door EA Sports de hoogste rating toegewezen kregen. Landskampioen Club Brugge was de logische hofleverancier van dienst.

De hoogste rating uit onze Jupiler Pro League gaat echter naar Toby Alderweireld. De Rode Duivel krijgt – ondanks zijn tussenstap bij Al-Duhail – nog steeds een rating van 82 toegekend. Hij wordt op de voet gevolgd door zijn collega-Rode Duivel Jan Vertonghen. De recordinterational kreeg op zijn beurt een gemiddelde van 81 toegekend.

Daarna is het dan weer tijd voor landskampioen Club Brugge. Zij bezitten als team alvast de hoogste gemiddelde waarde van de Jupiler Pro League, en dat is ook meteen te zien aan het aantal Club-spelers in de top 1000. Zo maken Simon Mignolet (80) Hans Vanaken (80), Clinton Mata (79), Mats Rits (78) en Noa Lang (78) allen deel uit van het lijstje.

Eén Genkie in top 1000

Ook één KRC Genk-speler kreeg een plaatsje gegund in de top 1000: Paul Onuachu. De Nigeriaan kreeg ondanks zijn mindere seizoen een rating van 79. De laatste naam uit de Jupiler Pro League is dan weer die van een Antwerp-speler. Zo kreeg Jean Butez een gemiddelde van 77 toegekend door EA Sports, waardoor The Great Old alvast twee spelers afvaardigt in de befaamde lijst.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

Terechte ratings?

Meest recent

Euvrard trekt pijnlijke conclusie na nieuwe tegenslag

Bij Standard blijft het stroef draaien. De Luikenaars hebben te weinig kwaliteit om het spel zelf te ...

5
5
Eden Hazard verrast met Jupiler Pro League-bekentenis

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea en de Rode Duivels. Het ...

48
48
Plots weelde bij Anderlecht, maar is dat wel écht zo?

RSC Anderlecht neemt het vanavond op tegen OH Leuven. De Brusselaars willen die match winnen, ...

111
111
Van FC Barcelona naar winkelbediende: "Veel problemen"

Een tijd geleden kwamen er foto's naar buiten van Jérémy Mathieu die in een ...

20
20
Taravel scoort punten: dit is hét verschil met Hasi

RSC Anderlecht ontsloeg weken geleden Besnik Hasi. Jérémy Taravel is momenteel nog ...

97
97
Martinez geeft dé reden voor oproepen van Ronaldo

Roberto Martinez bezorgde België zijn beste positie ooit op een WK en won met Portugal de ...

34
34
'Groot vraagteken bij Anderlecht: nieuwe naam in elftal Taravel'

Na de deugddoende overwinning van vorig weekend op Zulte Waregem, wil RSC Anderlecht zaterdag op ...

130
130
Afhaker in strijd om Play-Off I? "Competitie verloopt bizar"

De 27ste speeldag van de reguliere competitie is op gang getrapt, de strijd om de drie laatste ...

63
63
Mysterie rond Coucke groeit na opvallend moment in Monaco

Marc Coucke doorstond de laatste weken een nieuwe Paars-Witte storm in het Lotto Park. De ...

92
92
Lammens schokt United-kleedkamer: ploegmakker gaat los

Na zijn sterke prestatie van afgelopen maandag tegen Everton FC, werd Senne Lammens langs alle ...

181
181
'Recordtransfer Genk: AC Milan klopt aan in Cegeka Arena'

KRC Genk wist de voorbije jaren een pak miljoenen te verdienen aan de verkoop van zijn smaakmakers. ...

201
201
Boskamp krabbelt langzaam recht: van zorgen naar hoop

Jan Boskamp heeft de voorbije maanden een bijzonder zware periode doorgemaakt. De Nederlander kampte ...

16
16
'Plannetje Club gelekt: grote pineut na dubbeltransfer'

Nu de Champions League-campagne erop zit, wordt het programma van Club Brugge een pak minder zwaar. ...

356
356
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop Club en Genk, nieuwe aanvaller RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

223
223
"Heel moeilijk om slikken"-VRT dumpt Van Gucht voor WK

Ruben Van Gucht is al jaren het vertrouwde gezicht van de sportredactie wanneer het over de Rode ...

87
87
Snoeihard oordeel bij KRC Genk: “Mag niet meer spelen”

KRC Genk won met 1-3 op het veld van Dinamo Zagreb, maar in de terugwedstrijd van de Europa League ...

401
401
Muja onthult succesformule STVV: ambitie is duidelijk

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

41
41
Het leven na Anderlecht: “Onrechtvaardig voor Vandenhaute”

Wouter Vandenhaute vond zes maanden geleden tijd om zijn ontslag aan te bieden bij RSC Anderlecht na ...

232
232
Nieuwe WK-ramp: gaststad dreigt zich terug te trekken

Het is nog een paar maanden wachten tot het WK 2026 losbarst, maar de problemen stapelen zich nu al ...

102
102
Ilaimaharitra emotioneel: enorm drama voor Standard-pion

Standard Luik speelde vrijdagavond 1-1 gelijk tegen laagvlieger La Louvière. De Rouches ...

111
111
Bom in Noorwegen: groot matchfixingschandaal

Terwijl Bodo/Glimt vriend en vijand verrast in de Champions League is er in Noorwegen een bom van ...

92
92
Sweeney verrast iedereen met voetbalskills bij... Sporting CP

Sydney Sweeney is één van de bekendste Amerikaanse actrices van het moment. Overal ...

25
25
Union SG kraait victorie: "Genk geloofde niet in mij"

Bij Union SG hebben ze een oog voor talent. Spelers die vooral in hun spelstijl furore zouden kunnen ...

261
261
Antwerp speurt rond: smaakmaker STVV in beeld?

Royal Antwerp FC haalde in januari Rein Van Helden weg bij STVV. Dat gebeurde dankzij een clausule ...

278
278
Taravel zorgt voor grote koerswijziging: "Wij zijn Anderlecht!"

RSC Anderlecht zal ook dit seizoen geen landskampioen spelen. Daarvoor werd de kern het afgelopen ...

310
310

Meer sportnieuws