FIFA23: Antwerp en Club leveren hoogste ratings uit JPL

door
FIFA23: Antwerp en Club leveren hoogste ratings uit JPL

Binnenkort is het weer zover. EA Sports zal tijdens de komende weken het razend populaire voetbalspel FIFA opnieuw lanceren. FIFA23 is het meest gespeelde voetbalspel ter wereld, en zal ongetwijfeld ook dit keer een stormloop richting de winkelrekken opleveren.


Vandaag gaf EA Sports wat meer informatie vrij over de ratings van heel wat spelers in FIFA23. Zo werd de top 1000 meegegeven door de game-gigant. In die lijst kon dus ook gespeurd worden naar de spelers uit onze Jupiler Pro League die door EA Sports de hoogste rating toegewezen kregen. Landskampioen Club Brugge was de logische hofleverancier van dienst.

De hoogste rating uit onze Jupiler Pro League gaat echter naar Toby Alderweireld. De Rode Duivel krijgt – ondanks zijn tussenstap bij Al-Duhail – nog steeds een rating van 82 toegekend. Hij wordt op de voet gevolgd door zijn collega-Rode Duivel Jan Vertonghen. De recordinterational kreeg op zijn beurt een gemiddelde van 81 toegekend.

Daarna is het dan weer tijd voor landskampioen Club Brugge. Zij bezitten als team alvast de hoogste gemiddelde waarde van de Jupiler Pro League, en dat is ook meteen te zien aan het aantal Club-spelers in de top 1000. Zo maken Simon Mignolet (80) Hans Vanaken (80), Clinton Mata (79), Mats Rits (78) en Noa Lang (78) allen deel uit van het lijstje.

Eén Genkie in top 1000

Ook één KRC Genk-speler kreeg een plaatsje gegund in de top 1000: Paul Onuachu. De Nigeriaan kreeg ondanks zijn mindere seizoen een rating van 79. De laatste naam uit de Jupiler Pro League is dan weer die van een Antwerp-speler. Zo kreeg Jean Butez een gemiddelde van 77 toegekend door EA Sports, waardoor The Great Old alvast twee spelers afvaardigt in de befaamde lijst.

LEES OOK: Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

Terechte ratings?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

87
87
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

0
0
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

14
14
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

21
21
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

55
55
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

13
13
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

456
456
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

44
44
Hommeles bij Anderlecht: club en fans in de clinch

Anderlecht blikt terug op moeilijke weken met een nul op negen, waardoor de derde plaats in de ...

123
123
'De Ketelaere verbaast iedereen met droomtransfer'

De start van de transferzomer nadert met rasse schreden en voor de Rode Duivels belooft het een ...

182
182
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern München droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

36
36
Verbazing: La Louvière kondigt vertrek trainer aan

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert en dat betekent dat de meeste clubs al ...

61
61
'Mokerslag Beveren: succescoach vertrekt'

Volgend seizoen maakt SK Beveren zijn comeback in de Jupiler Pro League nadat het de voorbije ...

148
148
TRANSFERUURTJE: 'Club vs Anderlecht voor JPL-talent, megatransfer Godts'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

163
163
Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Jelle Vossen ging van cultheld bij Zulte Waregem naar spits die niet van de bank kwam. In de Jupiler ...

320
320
Ferme 'patat' voor Marc Coucke: "Continue bemoeienis'

Marc Coucke kent opnieuw bijzonder moeilijke weken bij Anderlecht. De recordkampioen verloor ...

72
72
Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Bayern München werd in de halve finale van de Champions League uitgeschakeld door PSG. De ...

92
92
Pfaff compleet afgemaakt in Nederland: “Schaamteloos”

Jean-Marie Pfaff is altijd al een kleurrijk figuur geweest. De voormalige doelman verdedigde onder ...

303
303
‘De Mil op ramkoers met smaakmaker: KAA Gent baalt’

KAA Gent krijgt klappen in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s zijn op zoek naar een eerste ...

304
304
Diego Moreira in de clinch met Emegha: fans woedend

Strasbourg werd in de halve finale van de Conference League uitgeschakeld door Rayo Vallecano. Na de ...

53
53
Colpaert of nieuwe coach? Essevee komt met update

Voor Zulte Waregem komt er komend weekend een einde aan het seizoen. Tegen Dender hoopt Essevee in ...

149
149
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

237
237
Smaakmaker Cercle: "Interesse van andere clubs?"

Voor Cercle Brugge komt er zaterdag een einde aan een vervelend seizoen, dat wel een gelukkige ...

74
74
Discussie over Kompany: Bayern-iconen zijn het niet eens

Het seizoen zit er bijna op voor Bayern München. Het speelt nog twee wedstrijden in de ...

204
204
Toch geen miljoenentransfer voor Standard?

Vrijdag kan Standard een nieuwe stap richting Europees voetbal zetten door ook OH Leuven te ...

130
130
'Union moet streep zetten door komst verrassende Belg'

Union schoot zichzelf de voorbije weken stevig in de voet door maar vier op negen te pakken. Het gaf ...

109
109

Meer sportnieuws