Yaremchuk zadelt Club Brugge met probleem op

840 stemmen
Yaremchuk zadelt Club Brugge met probleem op

Wat voor Club Brugge een week om nooit te vergeten diende te worden, draaide gisteren helemaal anders uit. De landskampioen verloor kansloos bij Standard met 3-0. Een opvallende verliesbeurt, zeker na de knalprestatie van afgelopen dinsdag tegen FC Porto.


Standard Luik dankte zomeraanwinst Peter Zinckernagel voor de eerste twee doelpunten van de partij. Op het einde deed ook Balikwisha zijn duit in het zakje, waardoor de euforie bij de Luikse aanhang ongezien was. Club Brugge kon op zijn beurt nooit een vuist maken tegen de vinnige Rouches, en moet zich stilaan vragen beginnen stellen bij de prestaties van heel wat spelers.

Eén van de zwakste pionnen bij de landskampioen was ongetwijfeld Roman Yaremchuk. De Oekraïner kwam amper in het stuk voor bij de Bruggelingen, en dat zorgde dan ook voor de nodige kritiek bij de fans. Gezien het enorme prijskaartje van Yaremchuk kan Club Brugge dan ook maar beter hopen dat het om een momentopname ging. Indien dat niet het geval blijkt te zijn, zou de landskampioen zomaar eens kunnen aankijken op het grootste kapitaalsverlies uit de clubgeschiedenis.

Krediet?

Toch moet er ook gezegd worden dat Roman Yaremchuk nog heel wat krediet verdient vooraleer men hem al zou bestempelen als een flopaankoop. In zijn eerste twee partijen voor Club Brugge was de Oekraïner namelijk goed voor één doelpunt en twee assists. Daarnaast werd Yaremchuk ook nog nooit een basisplaats gegund naast Club-topschutter Ferran Jutgla. Gezien de twee aanvallers over twee compleet andere profielen beschikken, zou het zomaar eens kunnen dat daar de sleutel ligt tot het succes voor de Oekraïner.

LEES OOK: Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Moet Hoefkens het duo Jutgla-Yaremchuk laten starten?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

65
65
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

97
97
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

54
54
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

89
89
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

187
187
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

83
83
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

179
179
Opvolging Vanaken: 'Club meldt zich bij oude bekende'

Club Brugge verlengde recentelijk het contract van Hans Vanaken. Maar de draaischijf wordt in ...

465
465
"Zoals Modric" - Opvolger Conte heeft groots De Bruyne-plan

Kevin De Bruyne wil in de komende weken schitteren op het wereldkampioenschap met de Rode Duivels. ...

109
109
Zware klap Vanaken vlak voor WK: "Gaat Garcia nóóit doen"

Een aantal Rode Duivels heeft dinsdagavond punten gescoord in de oefenzege op Kroatië (0-2). ...

544
544
Dubbele boost Duivels: "Ongelooflijk hoe gemotiveerd hij is"

De korte trip naar Kroatië is goed uitgedraaid voor de Rode Duivels. Dinsdagavond wonnen ze er ...

309
309
'Grote wending bij Club: opvolger Onyedika al klaar?'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato. Op het middenveld dreigt Raphael Onyedika te ...

652
652
'STVV baalt: volgende sterkhouder staat op vertrekken'

STVV mag zich volgend seizoen verlekkeren op een Europees avontuur nadat het dit seizoen een uiterst ...

167
167
'Straffe wending in transferdossier Hatenboer compleet'

Het transferrapport van Anderlecht oogde afgelopen seizoen niet al te positief. Van de vijftien ...

413
413
'Cercle flikt het weer: volgende miljoenentransfer'

Cercle Brugge kende op sportief vlak wel enkele lastige seizoenen, maar de kassa bleef al die tijd ...

187
187
Patro pakt uit met zeer opvallende eerste aanwinst

Patro Eisden groeide de voorbije jaren uit tot een vaste waarde in de (sub)top van de Challenger Pro ...

77
77
'STVV pakt uit met jonge Belgische spits'

STVV heeft na het behalen van een Europees ticket weinig tijd om te ontspannen, want er is deze ...

123
123
KRC Genk neemt afscheid van jeugdinternational

KRC Genk beleefde een uiterst teleurstellend seizoen. Het kon zich niet voor de Champions' Play-Off ...

117
117
'Nieuw middenveld Anderlecht: Roemeen op lijstje SIbierski'

Er staan bij Anderlecht deze zomer heel wat veranderingen op til. De nieuwe sportief directeur ...

303
303
Hein spreekt pers en analisten tegen over verguisde Duivel

Er viel heel wat positief nieuws te rapen bij de Rode Duivels na de 0-2-overwinning in Kroatië. ...

322
322
'Standard shopt bij Club: transfersom bekend'

Standard eindigde dit seizoen op pijnlijke wijze, want op de slotspeeldag gaf het nog de eindzege in ...

458
458
Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Bij KV Mechelen gaan ze de komende weken en maanden knopen moeten doorhakken. Zo is er onder meer ...

495
495
KRC Genk geeft dé reden voor vertrek Ribeiro

Bij KRC Genk namen ze vandaag afscheid van Michel Ribeiro. De techniektrainer, die als assistent mee ...

516
516
Onana ziet potentiele topper rondlopen bij de Rode Duivels

Amadou Onana speelde tegen Kroatië centraal achteraan. Dat deed hij zeker niet slecht. De Rode ...

186
186
De Cuyper vol lof over Duivel: "Onder de indruk van hem"

Maxim De Cuyper speelde zijn eerste seizoen in de Premier League. Het was een correct eerste jaar ...

221
221
Gok van Garcia krijgt lof van Vandenbempt

Rudi Garcia scoorde punten met zijn tactische vondsten tegen Kroatië. De Belgen hebben er een ...

89
89

Meer sportnieuws