Yaremchuk zadelt Club Brugge met probleem op

door
Yaremchuk zadelt Club Brugge met probleem op

Wat voor Club Brugge een week om nooit te vergeten diende te worden, draaide gisteren helemaal anders uit. De landskampioen verloor kansloos bij Standard met 3-0. Een opvallende verliesbeurt, zeker na de knalprestatie van afgelopen dinsdag tegen FC Porto.


Standard Luik dankte zomeraanwinst Peter Zinckernagel voor de eerste twee doelpunten van de partij. Op het einde deed ook Balikwisha zijn duit in het zakje, waardoor de euforie bij de Luikse aanhang ongezien was. Club Brugge kon op zijn beurt nooit een vuist maken tegen de vinnige Rouches, en moet zich stilaan vragen beginnen stellen bij de prestaties van heel wat spelers.

Eén van de zwakste pionnen bij de landskampioen was ongetwijfeld Roman Yaremchuk. De Oekraïner kwam amper in het stuk voor bij de Bruggelingen, en dat zorgde dan ook voor de nodige kritiek bij de fans. Gezien het enorme prijskaartje van Yaremchuk kan Club Brugge dan ook maar beter hopen dat het om een momentopname ging. Indien dat niet het geval blijkt te zijn, zou de landskampioen zomaar eens kunnen aankijken op het grootste kapitaalsverlies uit de clubgeschiedenis.

Krediet?

Toch moet er ook gezegd worden dat Roman Yaremchuk nog heel wat krediet verdient vooraleer men hem al zou bestempelen als een flopaankoop. In zijn eerste twee partijen voor Club Brugge was de Oekraïner namelijk goed voor één doelpunt en twee assists. Daarnaast werd Yaremchuk ook nog nooit een basisplaats gegund naast Club-topschutter Ferran Jutgla. Gezien de twee aanvallers over twee compleet andere profielen beschikken, zou het zomaar eens kunnen dat daar de sleutel ligt tot het succes voor de Oekraïner.

LEES OOK: ‘Club Brugge all-in voor stunttransfer van 10 miljoen euro’

Moet Hoefkens het duo Jutgla-Yaremchuk laten starten?

Meest recent

‘Anderlecht vreest vertrek: Belgische clubs op vinkenslag’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen begint op volle toeren te draaien. De ...

7
7
‘Club Brugge all-in voor stunttransfer van 10 miljoen euro’

Club Brugge heeft de afgelopen seizoenen op financieel vlak zéér goed geboerd. De ...

144
144
KV Kortrijk snauwt naar Anderlecht: “Dat is pure diefstal”

Het competitieformat en de perikelen met DAZN blijven de gemoederen bezighouden. Inmiddels hebben ...

131
131
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht-plan met De Cat, Genk wil stunten’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

177
177
Tom Waes terug in de spotlights: ‘Het loopt behoorlijk fout’

Het moment dat alles verandert, komt soms onverwacht en onverbiddelijk. Dat mocht Tom Waes eind ...

32
32
‘Grof wild: ook Kompany wil shoppen bij Club Brugge’

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel wat miljoenen binnen met uitgaande transfers. Blauw-Zwart ...

476
476
‘Knaltransfer van formaat? Toekomst Tielemans is bekend’

Youri Tielemans is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een smaakmaker van de Premier League. Bij ...

153
153
Laurent Ciman maakt Standard compleet af: “Héél triestig”

Standard Luik is al jaren zoekende, zowel op sportief vlak als achter de schermen. Nu de club weer ...

82
82
Saintfiet gaat voor stunt in Afrika: "Geschiedenis schrijven"

De Afrika Cup staat voor de deur. Tom Saintfiet is bondscoach van Mali en is klaar voor de Afrika ...

17
17
OH Leuven maakt zich op voor hoogdag: "Dit is fantastisch"

Het is een hoogdag voor het Belgische vrouwenvoetbal. OH Leuven neemt het in eigen huis op tegen ...

30
30
Club wil wéér shoppen bij Gent: spel zit op de wagen

AA Gent en Club Brugge zijn géén vrienden. Enkele dagen voor de Slag om Vlaanderen is ...

393
393
T1 JPL-topclub moet opletten: "Steunen de spelers hem nog?"

Bij heel wat clubs vonden er al de nodige trainerswissels plaats. Niet elke trainerswissel bracht ...

171
171
Plots derde Belgische trainerskandidaat bij KRC Genk?

KRC Genk is volop bezig met de zoektocht naar een nieuwe trainer. Er doen al heel wat namen de ...

559
559
OH Leuven neemt rigoureuze financiële beslissing

OH Leuven is al jaren een club die verwachtingen niet inlost. Er is heel veel potentieel aanwezig, ...

71
71
Olivier Deschacht breekt na breuk met Annelien: 'Pure chaos'

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

107
107
Anderlecht kampioen? 'Dubbeltransfer voor landstitel'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

358
358
'Gesprekken lopen: schokkende transfer Lewandowski'

Robert Lewandowski profileerde zich de voorbije jaren bij Bayern München en FC Barcelona tot ...

243
243
'Trainerszoektocht Genk: plotse wending door buitenlander'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

536
536
Van Gucht en Wesley Sonck verwikkeld in ongeziene clash

Ruben Van Gucht en Wesley Sonck zijn twee echte sportdieren. De twee kruisen elkaar regelmatig in de ...

204
204
'Atlético en co staan pal: Club Brugge eist monstersom'

Andreas Skov Olsen, Tajon Buchanan, Krépin Diatta, ... Club Brugge liet de voorbije seizoenen ...

631
631
Ophef bij United: opvallend beeld brengt Lammens in lastig parket

Manchester United speelde maandagavond 4-4-gelijk tegen AFC Bournemouth. Senne Lammens toonde zich ...

272
272
‘Mark van Bommel naar KRC Genk? Fans koken over’

Nauwelijks is Thorsten Fink ontslagen, of de volgende naam die in de wandelgangen rond gaat is er ...

786
786
Fiasco in Challenger Pro League: DAZN komt met verklaring

Terwijl de clubs uit de Jupiler Pro League deze week gespaard worden van midweekvoetbal, wordt de ...

207
207
'Club Brugge-bom zindert na: twee grove fouten Verhaeghe'

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

976
976
'Vuurwerk op Anderlecht: zicht op spectaculaire transfer'

Hoewel RSC Anderlecht de voorbije jaren zijn boekhouding weer ietwat op orde kreeg, blijven de ...

460
460

Meer sportnieuws