Courtois geeft bizar interview na Madrileense derby

door
Courtois geeft bizar interview na Madrileense derby

Real Madrid heeft zondagavond al zijn zesde zege op rij geboekt in La Liga, waardoor het ook alleen aan de leiding blijft. Het toonde zich deze keer ook sterker dan stadsgenoot Atletico in de Madrileense derby. Het werd 1-2 in het Wanda Metropolitana, ondanks dat Thibaut Courtois een zeldzame keer in de fout ging bij de Koninklijke.


De doelman schatte in de slotfase een hoekschop verkeerd in en ging onder de bal door, waardoor Hermoso met het nodige geluk de aansluitingstreffer op het bord kon zetten. Verder dan dat kwam de thuisploeg echter niet meer en dus kon Courtois na het laatste fluitsignaal opgelucht ademhalen. Dat leverde ook een bizar interview op.

Courtois werd na de wedstrijd voor de camera van het Nederlandse Ziggo Sport gehaald, waar hij uiteindelijk uitgevraagd werd over... Formule 1. Journalist Sierd de Vos stelde onze landgenoot één vraag over de wedstrijd, om daarna te beginnen over de prestaties van Max Verstappen in het racen. Dat kon Courtois wel smaken. "Na deze twee jaar is Verstappen al wel een legende van de sport in Nederland. Misschien is hij ook wel een kleine legende in België, omdat hij toch Belgisch bloed heeft. Wij kijken ook graag naar Max", lachte hij onder meer.

GEEN TOEVAL
Dat het interview zo kort na de wedstrijd op deze manier verloopt, is opmerkelijk. Een echte verrassing is het echter ook niet, want het is niet de eerste keer dat De Vos met Courtois het onderwerp aansnijdt. Courtois staat bovendien ook gekend om zijn passie voor Formule 1. Tijdens het toppunt van de pandemie in 2020 nam hij zelfs deel aan enkele virtuele Grote Prijzen met echte rijders.


LEES OOK: ///

Vind je dit professioneel van de journalist?

Meest recent

'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

13
13
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

25
25
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

71
71
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

19
19
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

46
46
'Tottenham verbaast: topcoach stapt meteen in'

Tottenham beleeft een rampzalig seizoen, dat alleen maar van kwaad naar erger lijkt te gaan. Het ...

91
91
'Tedesco wil nu ook Genk beroven'

Nadat hij opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels, ging Domenico Tedesco dit seizoen ...

214
214
'Straffe wending: Tresoldi alsnog naar WK?'

Bij Club Brugge is Nicolo Tresoldi momenteel 'hot'. De spits scoort de laatste weken aan de lopende ...

173
173
Belgische coach moet ondanks mogelijke promotie opkrassen

Het bestaan van een hoofdtrainer is in de voetbalwereld vaak eenzaam en onzeker. Ze zijn vaak de ...

67
67
Beerschot haalt uit: 4 sterkhouders blijven langer

Beerschot mag nog altijd dromen van de Jupiler Pro League. De Mannekes zijn nog niet uitgeteld voor ...

55
55
Kruis over Rode Duivels? Kandidaat-spits ziet groot nadeel

De Rode Duivels nemen het in de nacht van dinsdag op woensdag op tegen Mexico in hun tweede ...

65
65
Kersvers Rode Duivel krijgt nieuwe bekroning

De Rode Duivels zijn goed begonnen aan hun stage in de Verenigde Staten met een ruime zege tegen het ...

42
42
Klappen voor Snelders: aangevallen door medegedetineerde

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

451
451
'Club Brugge verbaast met nieuwe Zuid-Afrikaanse deal'

Club Brugge zal ongetwijfeld nu al volop achter de schermen werken aan zijn eerste aanwinsten voor ...

293
293
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest talent, monsterdeal Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

159
159
Bounida compleet afgemaakt: “Dan kiest hij voor Marokko”

Rayane Bounida wordt gezien als een groot talent. Al bij RSC Anderlecht werd de middenvelder ...

406
406
Mbappé-ramp bij Real Madrid: België schiet te hulp

Afgelopen week kwam er opvallend nieuws naar buiten. De blessure van Kylian Mbappé kwam ...

49
49
'Garcia verwoest laatste WK-kans voor Duivel in bloedvorm'

De Rode Duivels wonnen met 2-5 van de Verenigde Staten en woensdagnacht wacht Mexico. Bondscoach ...

456
456
Nieuwe wending in soap: Lukaku dropt emotioneel statement

Romelu Lukaku zorgde de voorbije dagen voor de nodige commotie bij SSC Napoli. Tegen de wil van de ...

212
212
Verrassing bij KRC Genk: CEO vertrekt uit Cegeka Arena

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met een lastige verplaatsing op ...

190
190
'Transferclash: Club en Anderlecht tegenover elkaar'

Komend weekend gaan de Champions' Play-Offs van start met de kraker tussen Club Brugge en RSC ...

333
333
Ervaren Rode Duivel op plaats gezet: "Pure nonchalance"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

208
208
'Deal van 60 miljoen bezorgt Club Brugge zware kater'

Club Brugge was afgelopen zomer nadrukkelijk op zoek naar een nieuwe flankaanvaller. Daarvoor viel ...

529
529
Standard vloekt: zware opdoffer vlak voor Play-Offs

Komend weekend trekken ook de Europe Play-Offs zich op gang in de Jupiler Pro League. Standard staat ...

149
149
Ex-JPL-held verrast met extreme fysieke transformatie

Een transformatie die niemand zag aankomen: Jules Van Cleemput duikt plots opnieuw op, maar niet ...

50
50

Meer sportnieuws