Courtois geeft bizar interview na Madrileense derby

door
Courtois geeft bizar interview na Madrileense derby

Real Madrid heeft zondagavond al zijn zesde zege op rij geboekt in La Liga, waardoor het ook alleen aan de leiding blijft. Het toonde zich deze keer ook sterker dan stadsgenoot Atletico in de Madrileense derby. Het werd 1-2 in het Wanda Metropolitana, ondanks dat Thibaut Courtois een zeldzame keer in de fout ging bij de Koninklijke.


De doelman schatte in de slotfase een hoekschop verkeerd in en ging onder de bal door, waardoor Hermoso met het nodige geluk de aansluitingstreffer op het bord kon zetten. Verder dan dat kwam de thuisploeg echter niet meer en dus kon Courtois na het laatste fluitsignaal opgelucht ademhalen. Dat leverde ook een bizar interview op.

Courtois werd na de wedstrijd voor de camera van het Nederlandse Ziggo Sport gehaald, waar hij uiteindelijk uitgevraagd werd over... Formule 1. Journalist Sierd de Vos stelde onze landgenoot één vraag over de wedstrijd, om daarna te beginnen over de prestaties van Max Verstappen in het racen. Dat kon Courtois wel smaken. "Na deze twee jaar is Verstappen al wel een legende van de sport in Nederland. Misschien is hij ook wel een kleine legende in België, omdat hij toch Belgisch bloed heeft. Wij kijken ook graag naar Max", lachte hij onder meer.

GEEN TOEVAL
Dat het interview zo kort na de wedstrijd op deze manier verloopt, is opmerkelijk. Een echte verrassing is het echter ook niet, want het is niet de eerste keer dat De Vos met Courtois het onderwerp aansnijdt. Courtois staat bovendien ook gekend om zijn passie voor Formule 1. Tijdens het toppunt van de pandemie in 2020 nam hij zelfs deel aan enkele virtuele Grote Prijzen met echte rijders.


LEES OOK: Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Vind je dit professioneel van de journalist?

Meest recent

Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

0
0
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

10
10
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

61
61
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

45
45
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

77
77
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

32
32
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

177
177
'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Maar ondertussen wordt ...

191
191
'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

KRC Genk is goed begonnen aan de Europe Play-Offs en kan komend weekend opnieuw een uitstekende zaak ...

157
157
"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

321
321
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

259
259
Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

128
128
"Je brengt me in problemen bij Courtois" - Kompany dribbelt netelige vraag

In de Champions League heeft Bayern München dinsdagavond een eerste grote stap richting de ...

145
145
Stoel Taravel wankelt: "Op basis van wat is hij hoofdcoach?"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

170
170
Vertrek voor Vanaken? 'Club Brugge schiet in actie'

Met Simon Mignolet ziet Club Brugge na het seizoen één van zijn vaste steunpilaren ...

380
380
'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

211
211
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

128
128
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

150
150
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

117
117
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

192
192
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

63
63
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

133
133
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

399
399
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

162
162
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

235
235

Meer sportnieuws