Courtois geeft bizar interview na Madrileense derby

door
Courtois geeft bizar interview na Madrileense derby

Real Madrid heeft zondagavond al zijn zesde zege op rij geboekt in La Liga, waardoor het ook alleen aan de leiding blijft. Het toonde zich deze keer ook sterker dan stadsgenoot Atletico in de Madrileense derby. Het werd 1-2 in het Wanda Metropolitana, ondanks dat Thibaut Courtois een zeldzame keer in de fout ging bij de Koninklijke.


De doelman schatte in de slotfase een hoekschop verkeerd in en ging onder de bal door, waardoor Hermoso met het nodige geluk de aansluitingstreffer op het bord kon zetten. Verder dan dat kwam de thuisploeg echter niet meer en dus kon Courtois na het laatste fluitsignaal opgelucht ademhalen. Dat leverde ook een bizar interview op.

Courtois werd na de wedstrijd voor de camera van het Nederlandse Ziggo Sport gehaald, waar hij uiteindelijk uitgevraagd werd over... Formule 1. Journalist Sierd de Vos stelde onze landgenoot één vraag over de wedstrijd, om daarna te beginnen over de prestaties van Max Verstappen in het racen. Dat kon Courtois wel smaken. "Na deze twee jaar is Verstappen al wel een legende van de sport in Nederland. Misschien is hij ook wel een kleine legende in België, omdat hij toch Belgisch bloed heeft. Wij kijken ook graag naar Max", lachte hij onder meer.

GEEN TOEVAL
Dat het interview zo kort na de wedstrijd op deze manier verloopt, is opmerkelijk. Een echte verrassing is het echter ook niet, want het is niet de eerste keer dat De Vos met Courtois het onderwerp aansnijdt. Courtois staat bovendien ook gekend om zijn passie voor Formule 1. Tijdens het toppunt van de pandemie in 2020 nam hij zelfs deel aan enkele virtuele Grote Prijzen met echte rijders.


LEES OOK: “Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Vind je dit professioneel van de journalist?

Meest recent

Albert ziet aanwinst alsnog 'furore' maken bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht waren de ingaande transfers dit seizoen geen geweldig succes. Eén van hen ...

19
19
Maesschalck met héél belangrijpe update over Lukaku en KDB

Kevin De Bruyne traint terug mee met de groep in Napels. Dat is zeer positief nieuws en de Rode ...

24
24
Red Flames met grote ambities: "Hét grote doel"

De Red Flames wonnen met 0-3 van Israël. Een vlotte overwinning, maar daar willen ze meer. ...

15
15
Lapoussin verrast vriend en vijand met nieuwe werkgever

Loic Lapoussin heeft na maanden zoeken weer een nieuwe club gevonden. De ex-speler van STVV en Union ...

29
29
'Standard niet akkoord: miljoenenbod geweigerd'

Standard kan het geld altijd zeer goed gebruiken, maar dat wil niet zeggen dat ze zomaar elk bod ...

73
73
Twee WK-gangers bij Westerlo? "Zou een droom zijn"

Bij KVC Westerlo kennen ze al bij al een rustig seizoen. Met de nodige ups en downs. De top zes, dat ...

14
14
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

22
22
Omwenteling in titelstrijd: "Zo word je géén kampioen"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

245
245
Eden Hazard bekent kleur: twee topfavorieten voor WK '26

Het aftellen tot het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico is nu ook echt begonnen. Zo zijn ...

178
178
Hete transferzomer KRC Genk: zestal op weg naar uitgang?

KRC Genk is bezig aan een behoorlijk wisselvallig seizoen. Desondanks hebben de Limburgers ...

293
293
Anderlecht leeft weer: Proto verklapt 'geheim' van Taravel

Bij RSC Anderlecht heerst nog steeds heel wat onduidelijkheid omtrent het trainersdossier. De kans ...

344
344
VRT in paniek: bom onder stoel van Van Gucht

De VRT schuift Ruben Van Gucht opzij voor het WK voetbal van 2026, en dat zorgt voor heel wat ...

259
259
Schoktransfer Lukaku? 'Napoli-toekomst in handen één man'

Romelu Lukaku scoorde afgelopen weekend eindelijk zijn eerste doelpunt van het seizoen namens SSC ...

127
127
'Atlético helemaal verknocht: Club-ster bovenaan lijstje'

Club Brugge slaagde er uiteindelijk niet in om Atlético Madrid uit de Champions League te ...

364
364
Zorgen Garcia: drie Club-spelers in basis op cruciale stage?

Nog exact 100 dagen tot de start van het wereldkampioenschap in de VS, Candada en Mexico. Eind deze ...

283
283
Bekerkoorts stijgt: Anderlecht krijgt cruciaal nieuws over finale

Na de recente 6 op 6 lijkt RSC Anderlecht nagenoeg zeker van zijn plek in de Champions' Play-Offs. ...

705
705
Joos heeft voorkeur: "Ik wil hen erbij in Play-Off I"

Met nog drie speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie ligt de strijd om de Champions' ...

365
365
Liverpool gaat knullig met billen bloot bij rode lantaarn

Liverpool heeft dinsdagavond nogmaals averij opgelopen in de strijd om de top vier in de Premier ...

62
62
Barça strandt op zucht van remontada tegen Atletico

Atletico Madrid heeft zich dinsdagavond geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De 4-0-zege in ...

89
89
'Nieuwe ramp in de maak? Donkere wolken boven RWDM'

De voorbije jaren bleek de Challenger Pro League al een kerkhof, met het failliet van clubs als KV ...

88
88
'Kompany lacht tanden bloot na transferbeslissing Liverpool'

Bayern München kan een geweldig seizoen beleven. Het staat tien speeldagen voor het einde ruim ...

58
58
Harde conclusie: "Dat moet AA Gent in de zomer aantrekken"

De strijd om de Champions' Play-Off kreeg vorig weekend een nieuwe wending. AA Gent moest zijn zesde ...

188
188
Geen dubbel: PSV laat zich verrassen in halve finale beker

In Nederland stevent PSV af op een snelle landstitel, want in de Eredivisie hebben ze nu al ...

70
70
Defour heeft keiharde boodschap voor JPL-clubs

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League nadert zijn ontknoping. Met nog drie speeldagen ...

99
99
'Garcia vloekt: Rode Duivel in topvorm valt uit'

De Rode Duivels trekken binnen enkele weken al naar de Verenigde Staten om zich er met een ministage ...

101
101

Meer sportnieuws