Vandenbempt fileert Club-aanwinst: "Gewoon heel slecht"

door
Vandenbempt fileert Club-aanwinst:

Club Brugge leed zondag een pijnlijke nederlaag op het veld van Standard. De landskampioen kwam heel matig voor de dag en ging met 3-0 kopje onder in Luik. Een wereld van verschil met de topprestatie tegen Porto in de Champions League eerder vorige week.


In Portugal tekende Blauw-Zwart voor een historisch resultaat. Daar zullen ze in West-Vlaanderen ongetwijfeld vertrouwen uit geput hebben, maar van dat vertrouwen was op Sclessin niet veel te merken. Standard troefde de Bruggelingen af met grinta. Daar kwam nog eens de klasse van nieuwkomer Philip Zinckernagel bovenop. De Deen scoorde bij zijn eerste basisplaats meteen twee keer.

Bij Club Brugge gaven de sterkhouders dan weer niet thuis. Dat zag ook analist Peter Vandenbempt bij Sporza. "Spelers die eerder deze week nog uitblinkers waren in het offensieve compartiment, waren nu heel matig. Ik denk aan Skov Olsen, Sowah, Hans Vanaken...", pikt Vandenbempt er enkele namen uit. En ook de recordaankoop aller tijden van Club ontsnapt niet aan de kritiek. "Roman Jaremtsjoek, de topaankoop die voor het eerst mocht starten, was gewoon heel slecht", aldus Vandenbempt.

KOPPEN BIJ ELKAAR STEKEN

Club krijgt nu tijdens de interlandbreak de gelegenheid om de koppen bij elkaar te steken. Reden tot paniek is er niet in West-Vlaanderen, maar de achterstand op leider Royal Antwerp FC mag natuurlijk ook niet té groot worden. De Great Old pakte afgelopen weekend de drie punten en telt al acht punten meer dan zijn concurrent uit Brugge. Na de break moet Club thuis aan de bak tegen KV Mechelen. Enkele dagen later ontvangt het Atlético Madrid in de Champions League.

LEES OOK: Nieuwe coach AA Gent: Nicky Hayen naar Buffalo's?

Volgt Club zichzelf op als kampioen?

Meest recent

Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

1
1
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

8
8
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

96
96
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

108
108
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

78
78
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

51
51
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

30
30
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

244
244
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

66
66
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

90
90
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

280
280
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

144
144
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

174
174
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

56
56
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

84
84
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

399
399
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

180
180
Leko drukt stempel: Club Brugge vist 'miskoop' weer op

Ivan Leko vierde een comeback in mineur bij Club Brugge, dat woensdag met 0-3 onderuit ging tegen ...

965
965
Anderlecht titelkandidaat? Hasi spreekt duidelijke taal

RSC Anderlecht zat in de zevende hemel na zeges tegen Union SG en KRC Genk, maar Westerlo zette ...

160
160
Fans Rode Duivels in zak en as: WK-fiasco aan het licht

De Rode Duivels nemen het volgende zomer in de groepsfase op tegen Egypte, Nieuw-Zeeland en Iran ...

93
93
De Mil bonkt direct op tafel: “Zeker versterkingen"

Rik De Mil staat voor zijn vuurdoop bij KAA Gent. De oefenmeester verliet Sporting Charleroi voor de ...

331
331
Groot nieuws voor Kompany: Bayern doet ferme geste

Vincent Kompany is dit seizoen geweldig bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester is ...

100
100
Opvolger De Mil bekend: Bayat verbaast vriend en vijand

Door het ontslag van Nicky Hayen klopte Club Brugge aan bij KAA Gent en door de exit van Ivan Leko ...

463
463
Hasi looft verrassend trio bij Anderlecht: “Stappen gezet”

RSC Anderlecht kreeg afgelopen speeldag een pandoering van Westerlo en komende speeldag wacht ...

255
255
UEFA brengt geweldig nieuws voor Belgische refs

In eigen land is er zeer vaak grote kritiek op de Belgische scheidsrechters. Spelers, trainers en ...

80
80

Meer sportnieuws