Vandenbempt fileert Club-aanwinst: "Gewoon heel slecht"

door
Vandenbempt fileert Club-aanwinst:

Club Brugge leed zondag een pijnlijke nederlaag op het veld van Standard. De landskampioen kwam heel matig voor de dag en ging met 3-0 kopje onder in Luik. Een wereld van verschil met de topprestatie tegen Porto in de Champions League eerder vorige week.


In Portugal tekende Blauw-Zwart voor een historisch resultaat. Daar zullen ze in West-Vlaanderen ongetwijfeld vertrouwen uit geput hebben, maar van dat vertrouwen was op Sclessin niet veel te merken. Standard troefde de Bruggelingen af met grinta. Daar kwam nog eens de klasse van nieuwkomer Philip Zinckernagel bovenop. De Deen scoorde bij zijn eerste basisplaats meteen twee keer.

Bij Club Brugge gaven de sterkhouders dan weer niet thuis. Dat zag ook analist Peter Vandenbempt bij Sporza. "Spelers die eerder deze week nog uitblinkers waren in het offensieve compartiment, waren nu heel matig. Ik denk aan Skov Olsen, Sowah, Hans Vanaken...", pikt Vandenbempt er enkele namen uit. En ook de recordaankoop aller tijden van Club ontsnapt niet aan de kritiek. "Roman Jaremtsjoek, de topaankoop die voor het eerst mocht starten, was gewoon heel slecht", aldus Vandenbempt.

KOPPEN BIJ ELKAAR STEKEN

Club krijgt nu tijdens de interlandbreak de gelegenheid om de koppen bij elkaar te steken. Reden tot paniek is er niet in West-Vlaanderen, maar de achterstand op leider Royal Antwerp FC mag natuurlijk ook niet té groot worden. De Great Old pakte afgelopen weekend de drie punten en telt al acht punten meer dan zijn concurrent uit Brugge. Na de break moet Club thuis aan de bak tegen KV Mechelen. Enkele dagen later ontvangt het Atlético Madrid in de Champions League.

LEES OOK: Gouden Schoen zindert na: Vandenbempt schetst nasleep Club

Volgt Club zichzelf op als kampioen?

Meest recent

Geen Westerlo, wel toptransfer naar Major League Soccer

KVC Westerlo kent een zeer drukke mercato, zowel in- als uitgaand. De Kemphanen hoopten dat een van ...

4
4
Ivan Leko in shock na gala Gouden Schoen

Club Brugge heeft met Ardon Jashari weer een Gouden Schoen afgeleverd. Al was het bijzonder ...

96
96
'Standard laat floptransfer gratis vertrekken'

Standard zoekt een oplossing voor een aantal spelers. Zo willen ze ruimte maken voor de komst van ...

47
47
De Cat of Karetsas? Europese top volgt één naam

Komende zomer gaan er weer smaakmakers de Jupiler Pro League verlaten. Twee jonkies die al veel ...

239
239
Bekende naam bood zich aan in JPL, maar bleef in de kou

Elk seizoen worden er honderden trainers aangeboden in de Jupiler Pro League. Nochtans is het ...

70
70
'Buitenkans JPL-clubs: ervaren Belg plots op de markt'

Als er Belgische ploegen zijn die nog een defensieve versterking zoeken, dan is er misschien een ...

141
141
Clement doet boekje open over zijn Engels avontuur

Philippe Clement had altijd al de ambitie om op een dag in Engeland te werken. Enkele maanden ...

117
117
'Frutos helpt Anderlecht en strikt overbodige speler'

Olivier Renard moet de kern van RSC Anderlecht dringend gaan uitdunnen. Cédric Hatenboer ...

299
299
Deschacht zwaar in opspraak: rechtbank vernietigend

Olivier Deschacht, de 44-jarige ex-voetballer en huidige analist, staat opnieuw in de schijnwerpers. ...

244
244
'Aston Villa doet zaken met Belgische club'

Aston Villa is dit seizoen opnieuw één van de revelaties in de Premier League. Na een ...

131
131
Leko neemt twijfels weg over keeperskwestie bij Club

Voor Club Brugge zit de winterstop er alweer op. Dinsdag staat het voor zijn eerste wedstrijd van ...

346
346
'Transfer dichterbij: sterkhouder ontbreekt bij Antwerp'

Deze week ontwaakt het Belgische voetbal weer uit zijn winterslaap. Dat gebeurt in eerste instantie ...

153
153
'Club gaat overstag en laat Onyedika alsnog vertrekken'

Bij Club Brugge zou de kassa deze mercato weleens stevig kunnen gaan rinkelen. Zondagavond rondden ...

1108
1108
'Standard snakt naar aanwinst na nieuwe domper'

Standard prijkt voorlopig op een knappe zesde plaats in de Jupiler Pro League, maar het zal alles ...

191
191
Coucke’s opvallende Gouden Schoen-keuze laat fans sprakeloos

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de spotlights naar zich toe trekt. Gisteren op het Gala van ...

129
129
'OHL zet streep door miljoenentransfer'

Bij OH Leuven rinkelde de kassa vorige zomer stevig met de verkoop van Ezechiel Banzuzi. Het ...

30
30
'Anderlecht plooit: transfer snel afgerond'

Er ligt bij Anderlecht deze winter heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig blijft het ...

616
616
'Enorme transferbom: megabod voor Lukaku'

Romelu Lukaku werd zondagavond op het Gala van de Gouden Schoen verkozen tot beste Belg in het ...

801
801
'Union heeft weer beet: medische testen gepland'

De wintermercato is intussen al een tijdje weer open in België, maar bij de topclubs in ons ...

134
134
TRANSFERUURTJE: 'Gent haalt lieveling terug, prijskaartje Tzolis bekend'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

422
422
‘Vijf transferdossiers Renard: één pion vertrekt sowieso’

Het is weer een drukke periode bij Olivier Renard en RSC Anderlecht. De wintermercato zorgt voor ...

449
449
Brusselmans schetst onheil rond De Wever

Herman Brusselmans staat opnieuw in de kijker met een uitspraak die bij velen de wenkbrauwen doet ...

156
156
Spanje in de ban van Mbappé: superster start oorlog

Real Madrid verloor in de Supercopa van grote rivaal FC Barcelona en daar was Kylian Mbappé ...

252
252
‘STVV houdt hart vast: smaakmaker richting knaltransfer’

Sint-Truiden VV is richting een topseizoen aan het gaan. De formatie van Wouter Vrancken draait ...

414
414
'Na ware floptransfer: Skov Olsen trekt naar topclub'

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

343
343

Meer sportnieuws