Real wint Madrileense derby ondanks zeldzame fout Courtois

door
Real wint Madrileense derby ondanks zeldzame fout Courtois

Real Madrid blijft ook na zes speeldagen foutloos in La Liga. De Madrileense derby tegen stadsgenoot Atletico leverde uiteindelijk geen problemen op, al werd het in de slotfase nog spannend na een zeldzame fout van Thibaut Courtois. Uiteindelijk bleef de 1-2-score wel op het bord staan, waardoor Real weer over FC Barcelona naar de leiding wipt met het maximum van de punten.


Drie Belgen kwamen aan de aftrap in de Spaanse topper, want bij Atletico kwamen zowel Axel Witsel als Yannick Carrasco weer aan de aftrap. Bij Real stond uiteraard Thibaut Courtois onder de lat, maar Eden Hazard moest opnieuw de hele wedstrijd vanaf de bank toekijken. Carlo Ancelotti gaf opnieuw de voorkeur aan Rodrygo Goes als spits en de jonge Braziliaan betaalde het vertrouwen ook snel terug. Na een knap lobje van Tchouameni zorgde hij voor de 0-1.

Tien minuten voor rust verdubbelde de Koninklijke al de score. Vinicius Junior trapte in eerste instantie nog op de paal, maar in de herneming trof Federico Valverde wel raak. De Uruguayaanse middenvelder maakte al zijn vierde goal dit seizoen en is zo goed op weg om de woorden van Ancelotti waar te maken. Die had onlangs nog verklaard dat hij zijn trainerslicentie zou verscheuren als Valverde geen tien keer zou scoren dit seizoen.

BLUNDER COURTOIS
In de slotfase werd het wel nog spannend. Atletico knokte zich weer in de wedstrijd met wat hulp van Courtois, die zich verkeek op een hoekschop en onder de bal doorging. Daardoor kon Hermoso de aansluitingstreffer binnenwerken. De verdediger, die Carrasco was komen vervangen, zou de wedstrijd echter niet uitspelen. In blessuretijd werd hij nog uitgesloten met een tweede gele kaart en zo zou het uiteindelijk bij 1-2 blijven.

LEES OOK: 'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

🚀

Zal Real Madrid opnieuw kampioen worden?

Meest recent

Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

10
10
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

103
103
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

31
31
Verschaeren niet eens met Taravel: "Mogen van geluk spreken"

Yari Verschaeren vertrek na dit seizoen bij RSC Anderlecht. De middenvelder viel alweer goed in bij ...

100
100
'Drama in voetbalwereld: speler sterft na gewapende overval'

Zopas kwam er bijzonder droevig nieuws vanuit Ghana naar buiten. Daar maken ze melding van het ...

0
0
Jubilaris bij Club Brugge: te goed voor Jupiler Pro League

Club Brugge moét kampioen worden. Blauw-Zwart kan het zich niet veroorloven om ...

198
198
Taravel leert wéér dure les na gevleide zege tegen AA Gent

RSC Anderlecht won met 3-1 van AA Gent, maar hoe ze dat gedaan hebben... Dat weten ze nog niet in ...

96
96
Anderlecht houdt hart vast: Taravel geeft eerste verdict De Cat

RSC Anderlecht speelde zondagavond geen grootse wedstrijd tegen AA Gent en kwam zelfs meermaals goed ...

245
245
Van Aert-mania: mooie boodschap Courtois, uitnodiging KVM

Hoewel de Play-Offs in de Jupiler Pro League op volle toeren draaien, is het maandagochtend ...

140
140
Low-cost penalty voor Club? Ex-scheidsrechter velt oordeel

Club Brugge heeft op de tweede speeldag van de Champions' Play-Offs gedaan wat moest. Zo pakte ...

494
494
Play-Downs: volgend weekend beslissing in degradatiestrijd?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

104
104
City beukt titelstrijd open: Engelse pers plakt cijfer op Doku

Manchester City heeft afgelopen weekend opnieuw gouden zaken gedaan in de Engelse titelstrijd. ...

96
96
Club Brugge in paniek: drama rond Vanaken‑verlenging

Club Brugge werkt aan een nieuwe verlenging voor Hans Vanaken. Achter de gesprekken schuilt niet ...

355
355
KV Mechelen plots laatste in PO I: "Burgess en Sykes ..."

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

139
139
"Slow motion" - kranten geven Anderlecht-dissonant 3 op 10

Na drie opeenvolgende nederlagen heeft RSC Anderlecht opnieuw kunnen aanknopen met een overwinning. ...

254
254
Gent-spelers om uitleg gevraagd: "Komt binnen in kleedkamer"

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

176
176
‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

45
45
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

103
103
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

110
110
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

62
62
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

318
318
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

199
199
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

302
302
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

78
78
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

271
271

Meer sportnieuws