Real wint Madrileense derby ondanks zeldzame fout Courtois

87 stemmen
Real wint Madrileense derby ondanks zeldzame fout Courtois

Real Madrid blijft ook na zes speeldagen foutloos in La Liga. De Madrileense derby tegen stadsgenoot Atletico leverde uiteindelijk geen problemen op, al werd het in de slotfase nog spannend na een zeldzame fout van Thibaut Courtois. Uiteindelijk bleef de 1-2-score wel op het bord staan, waardoor Real weer over FC Barcelona naar de leiding wipt met het maximum van de punten.


Drie Belgen kwamen aan de aftrap in de Spaanse topper, want bij Atletico kwamen zowel Axel Witsel als Yannick Carrasco weer aan de aftrap. Bij Real stond uiteraard Thibaut Courtois onder de lat, maar Eden Hazard moest opnieuw de hele wedstrijd vanaf de bank toekijken. Carlo Ancelotti gaf opnieuw de voorkeur aan Rodrygo Goes als spits en de jonge Braziliaan betaalde het vertrouwen ook snel terug. Na een knap lobje van Tchouameni zorgde hij voor de 0-1.

Tien minuten voor rust verdubbelde de Koninklijke al de score. Vinicius Junior trapte in eerste instantie nog op de paal, maar in de herneming trof Federico Valverde wel raak. De Uruguayaanse middenvelder maakte al zijn vierde goal dit seizoen en is zo goed op weg om de woorden van Ancelotti waar te maken. Die had onlangs nog verklaard dat hij zijn trainerslicentie zou verscheuren als Valverde geen tien keer zou scoren dit seizoen.

BLUNDER COURTOIS
In de slotfase werd het wel nog spannend. Atletico knokte zich weer in de wedstrijd met wat hulp van Courtois, die zich verkeek op een hoekschop en onder de bal doorging. Daardoor kon Hermoso de aansluitingstreffer binnenwerken. De verdediger, die Carrasco was komen vervangen, zou de wedstrijd echter niet uitspelen. In blessuretijd werd hij nog uitgesloten met een tweede gele kaart en zo zou het uiteindelijk bij 1-2 blijven.

LEES OOK: 'Nieuwe bom Real: dit is de Galactico die Perez écht wil'

Zal Real Madrid opnieuw kampioen worden?

Meest recent

Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

4
4
Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

9
9
'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

52
52
Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

De Rode Duivels hopen op dit WK hoge ogen te gooien, maar met een gelijkspel tegen Egypte namen ze ...

21
21
Rode Duivels krijgen belangrijk nieuws over rentree Debast

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor hun tweede wedstrijd op dit WK, waarin ze zondag de ...

93
93
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

31
31
'Club Brugge ziet belangrijk dossier plots kantelen'

Het is voorlopig nog wachten tot de zomermercato van Club Brugge echt losbarst. Achter de schermen ...

182
182
Politie grijpt in na aanhoudende protesten tegen Coucke

Bij Anderlecht werd er in de voorbije maanden nog maar eens tabula rasa gemaakt, want in ...

141
141
Club Brugge wil stunten met transfer van 15 miljoen

Club Brugge meent het serieus op de transfermarkt. Blauw-zwart kijkt naar een transfer die richting ...

534
534
'Garcia krijgt enorme opsteker te horen uit spelersgroep'

Nadat ze in hun openingswedstrijd verrassend niet voorbij Egypte raakten, kunnen de Rode Duivels ...

147
147
Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

64
64
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

57
57
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

340
340
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

596
596
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

50
50
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

465
465
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

131
131
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

52
52
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

254
254
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

41
41
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

51
51
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

243
243
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

664
664
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

217
217
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

81
81

Meer sportnieuws