Hoefkens en Mignolet trekken pijnlijke conclusie na pandoering

927 stemmen
Hoefkens en Mignolet trekken pijnlijke conclusie na pandoering

De Jupiler Pro League is de Champions League niet, zo mocht Club Brugge zondagavond ervaren. Enkele dagen geleden zat Blauw-Zwart nog in de zevende hemel na een 0-4-zege op het veld van FC Porto in het kampioenenbal, maar terug in eigen land kreeg het zelf een 3-0 om de oren van Standard. Een aantal sterkhouders gaven op Sclessin niet thuis.


Ze hadden ook de pech dat bij Standard Phillip Zinckernagel en William Balikwisha wel een begenadigde avond kenden. Die eerste scoorde bij zijn eerste match op Sclessin meteen twee keer. Balikwisha gaf dan weer beide assists en zette in blessuretijd nog de kers op de taart met de derde treffer. Carl Hoefkens vond dat Club de nederlaag echter vooral aan zichzelf te wijten had.

"Dit is een grote ontgoocheling. Na de vorige wedstrijden met heel veel overwinningen is dit gewoon niet voldoende", was de trainer duidelijk bij Sporza, ondanks dat hij vond dat Club nog goed aan de partij begonnen was. "Dan krijgen we een doelpunt tegen en zijn we niet scherp genoeg. Vanaf dan is het heel moeilijk. Er waren te weinig dirty meters en te weinig diepgang zonder bal."

SCHERPTE
Dat gebrek aan scherpte stelde ook Simon Mignolet vast. "Ik denk dat Standard feller was in de duels", zag de doelman immers. "Dan kom je op achterstand en maak je je het zelf moeilijk. Het is sowieso een moeilijke verplaatsing, maar dan hol je achter de feiten aan. Ik denk dat we zeker moeten leren uit deze wedstrijd. Je weet op voorhand dat het hier een speciale avond zou worden. Dan laat je je vangen en dat mag niet. Het was niet goed genoeg vandaag. We hadden niet de kansen om doelpunten te maken."

LEES OOK: 'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

Stelde Club Brugge teleur?

Meest recent

'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

99
99
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

166
166
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

34
34
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

289
289
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

244
244
"Een dictatuur" - 'VAR-schandaal' zorgt voor commotie op WK

Op het wereldkampioenschap heeft Qatar zaterdagnacht een grote stunt geboekt. De Qatari's wisten op ...

109
109
Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Marc Coucke staat wel vaker in het middelpunt van de belangstelling, maar deze keer is het niet een ...

122
122
Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

340
340
'Kassa Anderlecht rinkelt: Huerta-doorbraak in zicht'

RSC Anderlecht is momenteel in afwachting van een nieuwe trainer, maar toont zich terwijl ook actief ...

431
431
Attractie bij Rode Duivels: "Voor hem komt men naar stadion"

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

145
145
Geen Kane, Mbappé of Yamal: 'Dit is de beste speler op WK'

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

311
311
Engelsen vervloekt: nieuw incident in WK-voorbereiding

Engeland wordt over het algemeen beschouwd als één van de (schaduw)favorieten voor de ...

92
92
Mulder gaat los op Nederlandse TV: "Hij kan België wereldkampioen maken"

Het wachten is eindelijk voorbij: maandagavond beginnen de Rode Duivels aan hun WK-campagne. Maar ...

606
606
Vandenbempt haalt uit op WK: "Het is een schande!"

Op een wereldkampioenschap draait het meestal om doelpunten, tactiek en verrassende resultaten. Maar ...

120
120
'Kompany wordt geplezierd: Bayern op zucht van WK-starter'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

130
130
TRANSFERUURTJE: 'Union slaat wéér toe, JPL-transfer van 45 miljoen'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

363
363
Schotse fans veroveren nu al het WK: bier en kilts

Schotland wist zich te kwalificeren voor het WK en dat zal iedereen geweten hebben. De Schotse ...

50
50
Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

94
94
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

139
139
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

283
283
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

85
85
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

883
883
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

234
234
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

357
357
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

476
476

Meer sportnieuws