Hoefkens en Mignolet trekken pijnlijke conclusie na pandoering

door
Hoefkens en Mignolet trekken pijnlijke conclusie na pandoering

De Jupiler Pro League is de Champions League niet, zo mocht Club Brugge zondagavond ervaren. Enkele dagen geleden zat Blauw-Zwart nog in de zevende hemel na een 0-4-zege op het veld van FC Porto in het kampioenenbal, maar terug in eigen land kreeg het zelf een 3-0 om de oren van Standard. Een aantal sterkhouders gaven op Sclessin niet thuis.


Ze hadden ook de pech dat bij Standard Phillip Zinckernagel en William Balikwisha wel een begenadigde avond kenden. Die eerste scoorde bij zijn eerste match op Sclessin meteen twee keer. Balikwisha gaf dan weer beide assists en zette in blessuretijd nog de kers op de taart met de derde treffer. Carl Hoefkens vond dat Club de nederlaag echter vooral aan zichzelf te wijten had.

"Dit is een grote ontgoocheling. Na de vorige wedstrijden met heel veel overwinningen is dit gewoon niet voldoende", was de trainer duidelijk bij Sporza, ondanks dat hij vond dat Club nog goed aan de partij begonnen was. "Dan krijgen we een doelpunt tegen en zijn we niet scherp genoeg. Vanaf dan is het heel moeilijk. Er waren te weinig dirty meters en te weinig diepgang zonder bal."

SCHERPTE
Dat gebrek aan scherpte stelde ook Simon Mignolet vast. "Ik denk dat Standard feller was in de duels", zag de doelman immers. "Dan kom je op achterstand en maak je je het zelf moeilijk. Het is sowieso een moeilijke verplaatsing, maar dan hol je achter de feiten aan. Ik denk dat we zeker moeten leren uit deze wedstrijd. Je weet op voorhand dat het hier een speciale avond zou worden. Dan laat je je vangen en dat mag niet. Het was niet goed genoeg vandaag. We hadden niet de kansen om doelpunten te maken."

LEES OOK: Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Stelde Club Brugge teleur?

Meest recent

Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

46
46
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

20
20
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

41
41
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

152
152
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

50
50
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

58
58
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

50
50
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

85
85
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

116
116
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

140
140
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

314
314
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

200
200
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

103
103
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

251
251
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

89
89
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

92
92
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

342
342
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

165
165
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

275
275
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

665
665
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

117
117
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

534
534
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

150
150
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

216
216
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

165
165

Meer sportnieuws