Hoefkens en Mignolet trekken pijnlijke conclusie na pandoering

door
Hoefkens en Mignolet trekken pijnlijke conclusie na pandoering

De Jupiler Pro League is de Champions League niet, zo mocht Club Brugge zondagavond ervaren. Enkele dagen geleden zat Blauw-Zwart nog in de zevende hemel na een 0-4-zege op het veld van FC Porto in het kampioenenbal, maar terug in eigen land kreeg het zelf een 3-0 om de oren van Standard. Een aantal sterkhouders gaven op Sclessin niet thuis.


Ze hadden ook de pech dat bij Standard Phillip Zinckernagel en William Balikwisha wel een begenadigde avond kenden. Die eerste scoorde bij zijn eerste match op Sclessin meteen twee keer. Balikwisha gaf dan weer beide assists en zette in blessuretijd nog de kers op de taart met de derde treffer. Carl Hoefkens vond dat Club de nederlaag echter vooral aan zichzelf te wijten had.

"Dit is een grote ontgoocheling. Na de vorige wedstrijden met heel veel overwinningen is dit gewoon niet voldoende", was de trainer duidelijk bij Sporza, ondanks dat hij vond dat Club nog goed aan de partij begonnen was. "Dan krijgen we een doelpunt tegen en zijn we niet scherp genoeg. Vanaf dan is het heel moeilijk. Er waren te weinig dirty meters en te weinig diepgang zonder bal."

SCHERPTE
Dat gebrek aan scherpte stelde ook Simon Mignolet vast. "Ik denk dat Standard feller was in de duels", zag de doelman immers. "Dan kom je op achterstand en maak je je het zelf moeilijk. Het is sowieso een moeilijke verplaatsing, maar dan hol je achter de feiten aan. Ik denk dat we zeker moeten leren uit deze wedstrijd. Je weet op voorhand dat het hier een speciale avond zou worden. Dan laat je je vangen en dat mag niet. Het was niet goed genoeg vandaag. We hadden niet de kansen om doelpunten te maken."

LEES OOK: Club dropt selectie voor Union: Leko krijgt extra dilemma

Stelde Club Brugge teleur?

Meest recent

Geen prijs voor Atletico: Sociedad gaat met Copa lopen

Geen negende trofee voor Diego Simeone in dienst van Atletico Madrid. De trainer had zaterdagavond ...

11
11
Keuzestress voor Taravel: Bertaccini maakt statement

Adriano Bertaccini ging de laatste maanden door een moeilijke periode. De aanvaller had moeite om de ...

16
16
Lammens gered door doelhout: Man Utd doet gouden zaak

Manchester United heeft zaterdagavond een grote stap gezet richting een Champions League-ticket. Het ...

14
14
Invallers doen het weer: Anderlecht snuffelt aan top 3

Anderlecht heeft een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. Het klopte opnieuw ...

115
115
'Anderlecht legt volgende goudhaantje vast'

Ondanks dat het nog steeds wachten is op de aanstelling van de nieuwe sportief directeur, blijven ze ...

72
72
Waalse derby loopt uit de hand: spelers na afloop in clinch

Spektakel heeft de Waalse derby tussen Charleroi en Standard zaterdagavond niet echt opgeleverd, al ...

93
93
Hayen duidt kantelpunt aan in Genkse zege

Vorige week bleef Genk nog ontgoocheld achter nadat het door een teleurstellend gelijkspel tegen OHL ...

80
80
Degradatie en faillissement: RWDM reageert scherp

Het zijn zware tijden voor RWDM Brussels. Het sloot vrijdag zijn seizoen in de Challenger Pro League ...

98
98
KVM-Anderlecht ligt meteen tijdlang stil na bizar incident

De derde speeldag in de Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt door KV Mechelen en ...

99
99
Oosting looft jonkies, Mazzu zalft ervaren pionnen

Antwerp is er op de derde speeldag eindelijk in geslaagd om zijn eerste zege van de play-offs te ...

41
41
Tottenham blijft na nieuwe mokerslag op degradatieplaats

Tottenham blijft zitten in de hoek waar de klappen vallen. Het leek tegen Brighton zaterdag op weg ...

39
39
Genk grijpt macht in PO2 , Standard blijft in spoor

KRC Genk heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Europe Play-Off. Het ...

61
61
'Italië davert: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Charles De Ketelaere maakt weer indruk in Italië, en dat zet zijn dossier meteen op scherp. ...

432
432
Rotavond voor Napoli: De Bruyne geslachtofferd aan rust

SSC Napoli heeft voor de tweede week op rij peperduur puntenverlies geleden in de Serie A. Op eigen ...

113
113
Eén wissel bij KVM, Taravel gooit voorlinie overhoop

RSC Anderlecht kan zaterdagavond een gouden zaak doen in de strijd om de top 4. Maar dan moet het ...

94
94
'Keerzijde promotie: KV Kortrijk-smaakmaker plots grof wild'

Na een jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn rentree in de ...

118
118
'Real haalt grove borstel boven: 8 spelers op zwarte lijst'

De Champions League-uitschakeling heeft er hard ingehakt bij Real Madrid. Zeker omdat de Spaanse ...

175
175
Mambourg in vuur en vlam: aftrap Charleroi-Standard even uitgesteld

Ook in de Europe Play-Offs staan dit weekend enkele interessante duels op het programma. ...

35
35
Club dropt selectie voor Union: Leko krijgt extra dilemma

In de Champions' Play-Offs nemen de zenuwen toe. Zondagavond is het immers zover, dan kijken ...

252
252
Jonkies loodsen Antwerp naar zege tegen negenkoppig OHL

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen en hoopte de laatste matchen van het seizoen toch ...

59
59
Dortmund rolt rode loper uit voor titelfeest Bayern

In de Bundesliga begonnen er om 15u30 vier matchen, met daarbij vooral de partij van Borussia ...

58
58
'Manchester United klopt aan bij Anderlecht'

Manchester United heeft onder Michael Carrick weer betere resultaten weten te behalen. De Engelse ...

245
245
Vanderhaeghe verklapt: verder, of niet in CPL?

Yves Vanderhaeghe haalde opgelucht adem. Francs Borains verloor kansloos bij Patro Eisden, maar ...

97
97
Opvallend verhaal in Nederland met Ajax én Overmars

Onze redactie liet al meermaals weten dat het voetbal achter de schermen een bijzonder vuile wereld ...

53
53
Taravel verklaart wat verkeerd liep tegen AA Gent

Jérémy Taravel staat met RSC Anderlecht voor een volgend examen tegen KV Mechelen. ...

67
67

Meer sportnieuws