Hoefkens en Mignolet trekken pijnlijke conclusie na pandoering

927
Hoefkens en Mignolet trekken pijnlijke conclusie na pandoering

De Jupiler Pro League is de Champions League niet, zo mocht Club Brugge zondagavond ervaren. Enkele dagen geleden zat Blauw-Zwart nog in de zevende hemel na een 0-4-zege op het veld van FC Porto in het kampioenenbal, maar terug in eigen land kreeg het zelf een 3-0 om de oren van Standard. Een aantal sterkhouders gaven op Sclessin niet thuis.


Ze hadden ook de pech dat bij Standard Phillip Zinckernagel en William Balikwisha wel een begenadigde avond kenden. Die eerste scoorde bij zijn eerste match op Sclessin meteen twee keer. Balikwisha gaf dan weer beide assists en zette in blessuretijd nog de kers op de taart met de derde treffer. Carl Hoefkens vond dat Club de nederlaag echter vooral aan zichzelf te wijten had.

"Dit is een grote ontgoocheling. Na de vorige wedstrijden met heel veel overwinningen is dit gewoon niet voldoende", was de trainer duidelijk bij Sporza, ondanks dat hij vond dat Club nog goed aan de partij begonnen was. "Dan krijgen we een doelpunt tegen en zijn we niet scherp genoeg. Vanaf dan is het heel moeilijk. Er waren te weinig dirty meters en te weinig diepgang zonder bal."

SCHERPTE
Dat gebrek aan scherpte stelde ook Simon Mignolet vast. "Ik denk dat Standard feller was in de duels", zag de doelman immers. "Dan kom je op achterstand en maak je je het zelf moeilijk. Het is sowieso een moeilijke verplaatsing, maar dan hol je achter de feiten aan. Ik denk dat we zeker moeten leren uit deze wedstrijd. Je weet op voorhand dat het hier een speciale avond zou worden. Dan laat je je vangen en dat mag niet. Het was niet goed genoeg vandaag. We hadden niet de kansen om doelpunten te maken."

LEES OOK: 'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Stelde Club Brugge teleur?

Meest recent

'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

27
27
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

13
13
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

4
4
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

34
34
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

36
36
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

65
65
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

96
96
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

216
216
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

418
418
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

191
191
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

155
155
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

386
386
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

63
63
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

373
373
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

46
46
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

67
67
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

118
118
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

273
273
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

29
29
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

80
80
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

151
151
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

22
22
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

63
63
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

383
383
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

226
226

Meer sportnieuws