Hoefkens en Mignolet trekken pijnlijke conclusie na pandoering

door
Hoefkens en Mignolet trekken pijnlijke conclusie na pandoering

De Jupiler Pro League is de Champions League niet, zo mocht Club Brugge zondagavond ervaren. Enkele dagen geleden zat Blauw-Zwart nog in de zevende hemel na een 0-4-zege op het veld van FC Porto in het kampioenenbal, maar terug in eigen land kreeg het zelf een 3-0 om de oren van Standard. Een aantal sterkhouders gaven op Sclessin niet thuis.


Ze hadden ook de pech dat bij Standard Phillip Zinckernagel en William Balikwisha wel een begenadigde avond kenden. Die eerste scoorde bij zijn eerste match op Sclessin meteen twee keer. Balikwisha gaf dan weer beide assists en zette in blessuretijd nog de kers op de taart met de derde treffer. Carl Hoefkens vond dat Club de nederlaag echter vooral aan zichzelf te wijten had.

"Dit is een grote ontgoocheling. Na de vorige wedstrijden met heel veel overwinningen is dit gewoon niet voldoende", was de trainer duidelijk bij Sporza, ondanks dat hij vond dat Club nog goed aan de partij begonnen was. "Dan krijgen we een doelpunt tegen en zijn we niet scherp genoeg. Vanaf dan is het heel moeilijk. Er waren te weinig dirty meters en te weinig diepgang zonder bal."

SCHERPTE
Dat gebrek aan scherpte stelde ook Simon Mignolet vast. "Ik denk dat Standard feller was in de duels", zag de doelman immers. "Dan kom je op achterstand en maak je je het zelf moeilijk. Het is sowieso een moeilijke verplaatsing, maar dan hol je achter de feiten aan. Ik denk dat we zeker moeten leren uit deze wedstrijd. Je weet op voorhand dat het hier een speciale avond zou worden. Dan laat je je vangen en dat mag niet. Het was niet goed genoeg vandaag. We hadden niet de kansen om doelpunten te maken."

LEES OOK: 'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Stelde Club Brugge teleur?

Meest recent

Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

7
7
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

34
34
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

91
91
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

19
19
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

153
153
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

99
99
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

135
135
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

72
72
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

91
91
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

50
50
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

110
110
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

198
198
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

58
58
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

418
418
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

78
78
'Antwerp dumpt held genadeloos'

Antwerp heeft zich na een moeilijke periode de voorbije dagen weer herpakt met een zes op zes. ...

263
263
KV Kortrijk doet eerste inkomende transfer na promotie

Het seizoen duurt nog enkele weken, maar de invulling van de Jupiler Pro League voor volgend seizoen ...

79
79
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht dumpt duo, Club moet geduld oefenen'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

167
167
Rudi Garcia baalt: “Rode Duivel plots onder niveau”

De komende weken zal er druk gediscussieerd worden over de nakende WK-selectie van de Rode Duivels. ...

95
95
Rik Verheye en Sam Kerkhofs kondigen groot nieuws aan

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

119
119
Union SG verbaast wéér met ‘geweldig koopje’

Union SG heeft een duidelijk beleid en de Brusselse club houdt daaraan vast. De landskampioen zoekt ...

102
102
Romelu Lukaku naar de bank bij Rode Duivels?

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller kampt met veel blessureleed en zit in de ...

79
79
Leko dumpt Club Brugge-pion genadeloos: ‘Onberekenbaar’

Club Brugge moet achtervolgen in de titelstrijd na de nederlaag op Union SG. Coach Ivan Leko stuitte ...

396
396
'Pro League schrikt: hervorming op de schop na wending'

De competitiehervorming blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de verankering van U23-clubs deed ...

332
332
‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Carlos Forbs was een paar maanden geleden nog een sensatie bij Club Brugge. De buitenspeler ...

315
315

Meer sportnieuws