Storck nuchter na pijnlijk verlies: "Dat weten we"

door
Storck nuchter na pijnlijk verlies:

KAS Eupen leed zondag een thuisnederlaag tegen Union SG. De Panda's gingen met 1-2 de boot in tegen Union SG, dat opnieuw kon rekenen op Victor Boniface. De Nigeriaan bezorgde zijn ploeg in de extra tijd de volle buit.


De bezoekers uit Brussel kwam al na acht minuten op voorsprong via Adingra. Eupen bleef echter niet bij de pakken zitten. Tien minuten later zette Lambert de gelijkmaker al op het bord. Beide ploegen leken met één punt naar huis te gaan, maar Boniface schonk Union er nog twee extra. Daardoor blijft het team van Karel Geraerts mooi meedraaien bovenin. Het telt 16 punten uit 9 gespeelde wedstrijden.

Eupen kampeert daarentegen net boven de gevarenzone. De Oostkantonners tellen momenteel wel evenveel punten als RFC Seraing en Cercle Brugge, de nummers 16 en 17 in de stand. Coach Bernd Storck beseft dat hem een zware taak wacht. "We weten dat het een heel moeilijk seizoen zal worden", sprokkelde Sporza een eerste reactie. "De resultaten van gisteravond waren goed voor ons, maar dan hadden we minstens een punt moeten pakken. Maar ik kan niet klagen over mijn spelers, ze doen het heel goed en verdienen beter", weet Storck.

DEGRADATIE

Het lijkt er dus op dat Eupen misschien wel tegen de degradatie zal moeten vechten dit seizoen. Zeker in een seizoen waarin er drie clubs zakken, kan een nederlaag al zwaar doorwegen. Op de volgende speeldag worden er dus maar beter punten gepakt. Eupen neemt het dan op Stayen op tegen STVV. Daarna volgen AA Gent (thuis) en Cercle Brugge (uit). Vooral dat laatste duel zou al wel eens een zespuntenmatch kunnen zijn.

LEES OOK: Union SG haalt zwak Club Brugge meteen van zijn wolk

Zal Eupen degraderen?

Meest recent

Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

0
0
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

1
1
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

21
21
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

33
33
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

7
7
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

135
135
JPL-clubs slapen: Belgische aanvaller versiert transfer

Belgische ploegen speuren vaak in het buitenland rond naar versterking om die witte merel te vinden. ...

49
49
'Geen Club Brugge-deal, Anderlecht waagt plots zijn kans'

Gaat RSC Anderlecht zich nog roeren op de transfermarkt? De kans is klein, maar de Brusselaars ...

324
324
STVV en Cercle Brugge ronden alsnog twee transferdeals af

STVV en Cercle Brugge hebben op de laatste dag van de wintermercato nog twee spelers van de hand ...

37
37
'Transferbom in Anderlecht: smaakmaker naar Premier League'

Een transferbom in Anderlecht. Daar gaan ze op de valreep toch nog een absolute sterkhouder ...

823
823
Zulte Waregem maakt nog twee vertrekkers bekend

Zulte Waregem kent nog een drukke transferdag, hetzij vooral aan uitgaande zijde. Essevee heeft ...

91
91
Club en Anderlecht laten nog talenten vertrekken

Het is nog maar de vraag of we op Deadline Day nog veel activiteit moeten verwachten bij Club Brugge ...

106
106
'Genk baalt en grijpt naast absolute miljoenentransfer'

KRC Genk beleefde tot dusver een vrij rustige wintermercato, al valt het niet uit te sluiten dat er ...

325
325
Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

164
164
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

663
663
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck compleet van slag

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

61
61
'Ronaldo is het beu en gaat in staking in Saudi-Arabië'

Cristiano Ronaldo is intussen al drie jaar lang hét uithangbord van de Saudische competitie. ...

51
51
'Westerlo sluit nog deals met Rangers en OH Leuven'

Westerlo deed vorig weekend een uitstekende zaak, want met een zege op het veld van Zulte Waregem ...

55
55
'Anderlecht slikt blessure- en transferdomper'

Het werd voor Anderlecht alweer een tegenvallend weekend, met een pijnlijke nederlaag op Standard. ...

352
352
Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

180
180
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

445
445
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

230
230
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

274
274
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

87
87
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

319
319

Meer sportnieuws