Storck nuchter na pijnlijk verlies: "Dat weten we"

18 stemmen
Storck nuchter na pijnlijk verlies:

KAS Eupen leed zondag een thuisnederlaag tegen Union SG. De Panda's gingen met 1-2 de boot in tegen Union SG, dat opnieuw kon rekenen op Victor Boniface. De Nigeriaan bezorgde zijn ploeg in de extra tijd de volle buit.


De bezoekers uit Brussel kwam al na acht minuten op voorsprong via Adingra. Eupen bleef echter niet bij de pakken zitten. Tien minuten later zette Lambert de gelijkmaker al op het bord. Beide ploegen leken met één punt naar huis te gaan, maar Boniface schonk Union er nog twee extra. Daardoor blijft het team van Karel Geraerts mooi meedraaien bovenin. Het telt 16 punten uit 9 gespeelde wedstrijden.

Eupen kampeert daarentegen net boven de gevarenzone. De Oostkantonners tellen momenteel wel evenveel punten als RFC Seraing en Cercle Brugge, de nummers 16 en 17 in de stand. Coach Bernd Storck beseft dat hem een zware taak wacht. "We weten dat het een heel moeilijk seizoen zal worden", sprokkelde Sporza een eerste reactie. "De resultaten van gisteravond waren goed voor ons, maar dan hadden we minstens een punt moeten pakken. Maar ik kan niet klagen over mijn spelers, ze doen het heel goed en verdienen beter", weet Storck.

DEGRADATIE

Het lijkt er dus op dat Eupen misschien wel tegen de degradatie zal moeten vechten dit seizoen. Zeker in een seizoen waarin er drie clubs zakken, kan een nederlaag al zwaar doorwegen. Op de volgende speeldag worden er dus maar beter punten gepakt. Eupen neemt het dan op Stayen op tegen STVV. Daarna volgen AA Gent (thuis) en Cercle Brugge (uit). Vooral dat laatste duel zou al wel eens een zespuntenmatch kunnen zijn.

LEES OOK: Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Zal Eupen degraderen?

Meest recent

Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

15
15
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

49
49
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

341
341
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

31
31
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

42
42
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

277
277
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

401
401
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

482
482
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

799
799
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

105
105
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

518
518
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

52
52
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

97
97
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

136
136
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

93
93
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

146
146
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

390
390
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

709
709
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

295
295
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

498
498
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

402
402
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

228
228
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

107
107
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

102
102
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

172
172

Meer sportnieuws