Beerschot zet revelatie Virton opzij na knappe comeback

112 stemmen
Beerschot zet revelatie Virton opzij na knappe comeback

Beerschot heeft in de Challenger Pro League het verrassende Virton zijn eerste nederlaag van het seizoen toegediend. De Mannekes speelden een uiterst zwakke eerste helft maar na de rust rechtte het wel knap de rug.


Virton was zowaar nog steeds ongeslagen in de Challenger Pro League. De ploeg uit de provincie Luxemburg speelde al vier keer gelijk en won van Jong Genk. Vandaag kon de hekkensluiter van vorig seizoen zelfs oprukken richting de bovenste regionen als het thuis won van titelkandidaat Beerschot. De Mannekes kenden een wisselvallig seizoensbegin en moesten vandaag eigenlijk de drie punten meepakken uit het verre Virton.

Matige Mannekes geven niet thuis in Stade Yvan Georges

De bezoekers staken als eerste de neus aan het venster maar aan de overzijde was de beste kans wel voor de thuisploeg. Abdallah kon plots op Lathouwers afstormen maar schoof de bal naast. Even later knikte de spits ook nog eens naast het doelkader. Beerschot kwam op het kwartier echt eens piepen met een schot van nieuwkomer Thorisson dat stijlrijk gepakt werd door Vincensini. Aan de overzijde opende Virton even later wel de score, na een voorzet van Aguemon kopte Illunga de bal voor het doel en daar werkte de bedrijvige Abdallah af: 1-0. Beerschot gaf een belabberde indruk en iets voorbij het halfuur ontsnapten de bezoekers aan een dubbele achterstand toen Lathouwers een fenomenale redding uit zijn mouwen schudde op de kopbal van Abdallah. Halfweg mocht het team van Wieland niet klagen met een 1-0 achterstand.

Wieland zag zijn team een zwakke eerste helft afhaspelen.

Invallers draaien de rollen helemaal om

Na de pauze gooide de Beerschotse T1 met Baeten een nieuwe spits in het veld en dat loonde bijna meteen. Na goed vijf minuten spelen knikte de invaller al de 1-1 tegen de touwen. Plots waren de Mannekes nu de betere ploeg en iets voor het uur verijdelde Vincensini een bezoekende voorsprong. Beerschot was na de pauze veruit de bovenliggende partij maar Anne vergat op een dik kwartier van het einde wel om een vlijmscherpe counter af te maken, zijn poging vloog tegen de onderkant van de lat. Een dure misser voor Virton, meteen nadien zette Baeten vanop links voor en Van den Bergh knikte de 1-2 tegen de touwen.

Scoreverloop:

1-0 (17') Abdallah, 1-1 (54') Baeten, 1-2 (75') Van den Bergh

LEES OOK: 'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

🚀

Is Beerschot de grootste titelkandidaat?

Meest recent

Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

55
55
Cuypers pakt uit met zeer knappe geste voor Lewandowski

De Amerikaanse MLS krijgt er na het WK een nieuwe superster bij. Na een jarenlange flirt wist ...

30
30
Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

42
42
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

53
53
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

45
45
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

83
83
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

63
63
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

230
230
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

64
64
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

45
45
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

107
107
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

743
743
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

74
74
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

455
455
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

41
41
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

27
27
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

40
40
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

410
410
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

320
320
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

221
221
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

810
810
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

563
563
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

425
425
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

297
297
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

276
276

Meer sportnieuws