Beerschot zet revelatie Virton opzij na knappe comeback

door
Beerschot zet revelatie Virton opzij na knappe comeback

Beerschot heeft in de Challenger Pro League het verrassende Virton zijn eerste nederlaag van het seizoen toegediend. De Mannekes speelden een uiterst zwakke eerste helft maar na de rust rechtte het wel knap de rug.


Virton was zowaar nog steeds ongeslagen in de Challenger Pro League. De ploeg uit de provincie Luxemburg speelde al vier keer gelijk en won van Jong Genk. Vandaag kon de hekkensluiter van vorig seizoen zelfs oprukken richting de bovenste regionen als het thuis won van titelkandidaat Beerschot. De Mannekes kenden een wisselvallig seizoensbegin en moesten vandaag eigenlijk de drie punten meepakken uit het verre Virton.

Matige Mannekes geven niet thuis in Stade Yvan Georges

De bezoekers staken als eerste de neus aan het venster maar aan de overzijde was de beste kans wel voor de thuisploeg. Abdallah kon plots op Lathouwers afstormen maar schoof de bal naast. Even later knikte de spits ook nog eens naast het doelkader. Beerschot kwam op het kwartier echt eens piepen met een schot van nieuwkomer Thorisson dat stijlrijk gepakt werd door Vincensini. Aan de overzijde opende Virton even later wel de score, na een voorzet van Aguemon kopte Illunga de bal voor het doel en daar werkte de bedrijvige Abdallah af: 1-0. Beerschot gaf een belabberde indruk en iets voorbij het halfuur ontsnapten de bezoekers aan een dubbele achterstand toen Lathouwers een fenomenale redding uit zijn mouwen schudde op de kopbal van Abdallah. Halfweg mocht het team van Wieland niet klagen met een 1-0 achterstand.

Wieland zag zijn team een zwakke eerste helft afhaspelen.

Invallers draaien de rollen helemaal om

Na de pauze gooide de Beerschotse T1 met Baeten een nieuwe spits in het veld en dat loonde bijna meteen. Na goed vijf minuten spelen knikte de invaller al de 1-1 tegen de touwen. Plots waren de Mannekes nu de betere ploeg en iets voor het uur verijdelde Vincensini een bezoekende voorsprong. Beerschot was na de pauze veruit de bovenliggende partij maar Anne vergat op een dik kwartier van het einde wel om een vlijmscherpe counter af te maken, zijn poging vloog tegen de onderkant van de lat. Een dure misser voor Virton, meteen nadien zette Baeten vanop links voor en Van den Bergh knikte de 1-2 tegen de touwen.

Scoreverloop:

1-0 (17') Abdallah, 1-1 (54') Baeten, 1-2 (75') Van den Bergh

LEES OOK: De Roeck zwalpt bij Club NXT, Beerschot recht rug in CPL

Is Beerschot de grootste titelkandidaat?

Meest recent

Hasi houdt adem in: blessuregolf Anderlecht breidt uit

Na een heuse plottwist ging RSC Anderlecht zondag met 4-2 onderuit tegen AA Gent. Als verklaring ...

6
6
'Leko stelt veto: nieuw toptarget voor Club Brugge?'

Met een 2-3 nederlaag tegen La Louvière beleefde Club Brugge geen geslaagde generale ...

19
19
Oosting incasseert opdoffer: rampscenario voor Antwerp

Antwerp ging zondag met de billen bloot op het veld van hekkensluiter Dender. Joseph Oosting zag dus ...

22
22
'Done deal: Anderlecht slaat vier (!) vliegen in één klap'

De geruchtenmolen draait op volle toeren bij RSC Anderlecht. Zelf worden de Brusselaars aan tal van ...

169
169
'Leko doet boekje open: transfergeweld bij Club Brugge'

Indien het nog aanspraak wil maken op de knock-outfase van de Champions League is een zege dinsdag ...

328
328
'Antwerp krijgt boost voor topaanwinst, ook Anderlecht genoemd'

Antwerp FC zag zondag een einde komen aan zijn straffe ongeslagen reeks en verloor zowaar op het ...

257
257
Verhaeghe stevig op plaats gezet: "Zo wordt hij de risée"

Club Brugge is uiterst tegenvallend aan de tweede seizoenshelft begonnen en dat zorgt ook bij ...

167
167
Napoli dropt groot Lukaku-nieuws, tijdlijn voor De Bruyne

SSC Napoli heeft dit seizoen nog niet zoveel plezier beleeft aan zijn twee Belgische sterren. Maar ...

124
124
Wilmots blijft gaan: Standard strikt derde winteraanwinst

Na de pijnlijke nederlaag van zondagavond op Charleroi, zal Standard nog vol aan de bak moeten om de ...

78
78
Uitsluiting Ordoñez terecht? Analisten spreken scherpe taal

Club Brugge KV liep vrijdag een pijnlijke nederlaag op tegen promovendus La Louvière. Dat had ...

525
525
'Anderlecht en Gent gaan nek-aan-nek voor international'

De Belgische profclubs hebben het seizoen alweer op gang getrappen. Maar ondertussen zijn ze ook nog ...

315
315
'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

316
316
Club Brugge krijgt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg

Na twee nederlagen op een rij moet Club Brugge snel de knop zien om te draaien, want dinsdag nemen ...

377
377
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

209
209
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

173
173
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

337
337
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

795
795
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

269
269
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

211
211
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

120
120
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

181
181
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

84
84
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

297
297
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

40
40
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

1060
1060

Meer sportnieuws