Israëlisch topschutter aller tijden stopt na 'slaapkamerrel'

door
Israëlisch topschutter aller tijden stopt na 'slaapkamerrel'

Volgende week staan er opnieuw heel wat interlands op het programma, want dan worden de laatste twee speeldagen in de UEFA Nations League afgewerkt. In de B-liga speelt Israël nog tegen Albanië en werkt het daarna nog een oefenwedstrijd af tegen Malta, omdat met Rusland hun andere tegenstander uitgesloten werd. De Israëli's zullen het daarbij doen zonder hun topschutter aller tijden.


Eran Zahavi scoorde sinds zijn debuut in 2010 33 keer in 70 interlands en maakte furore bij onder meer Palermo en PSV, dat hij deze zomer verruilde voor Maccabi Tel Aviv. Hij werd nu echter gepasseerd voor de komende interlands en dat doet uiteraard veel wenkbrauwen fronsen. Op Instagram komt Zahavi met een opvallende verklaring voor zijn niet-selectie.

Volgens Zahavi heeft die te maken met een 'slaapkamerrel'. De spits wil bij de nationale ploeg geen kamer delen met een ploegmaat en dat was in het verleden nooit een probleem, maar nu zou de bond daar plots wel een zaak van maken. Daarop bood Zahavi aan om zelf voor zijn hotelkamer te betalen, maar ook daar wou de bond niet van weten.

EINDE CARRIERE
"Toen ik hoorde dat ik mijn eigen kamer niet mocht betalen, wist ik dat er spelletjes gespeeld werden", schrijft Zahavi. "Wat mij betreft heb ik er alles aan gedaan om deel uit te maken van het team. Helaas heeft de bond besloten me niet uit te nodigen. Dat zorgde voor een shock en maakt me verdrietig. Ik denk dat dit het einde is van mijn interlandcarrière."


Had de bond hem gewoon zelf moeten laten betalen?

Meest recent

‘Club Brugge genadeloos: hij kan z’n boeltje pakken’

Club Brugge gaat deze zomer genadeloos door de kern. Een speler met een aflopende verbintenis is de ...

52
52
'Grote test Taravel: opvallende basisklant tegen Club Brugge'

Met twee opeenvolgende zeges is de rust bij RSC Anderlecht ietwat weergekeerd. Maar zondagmiddag ...

36
36
KV Kortrijk met cruciale partij: zekerheid op komst?

KV Kortrijk staat momenteel tweede in de Challenger Pro League. Die plaats geeft recht op een ticket ...

109
109
Bale legt uit : dit moét een coach kunnen bij Real Madrid

Real Madrid ontsloeg dit seizoen Xabi Alonso. Gareth Bale vond dat geen verrassing. De voormalige ...

25
25
Geslaagd of niet? Van der Elst maakt rapport Hayen

Nicky Hayen volgde Thorsten Fink op als coach van KRC Genk. De eerste maanden liggen ondertussen ...

86
86
Grote rentree De Bruyne, Pocognoli met enorme stunt

In het buitenland stonden er heel wat matchen op het programma. Zo kwamen Real Madrid, Bayern ...

67
67
Antwerp’s droom stort abrupt in na belabberde avond

Voor Antwerp is de hoop op de Champions' Play-Offs nu wel helemaal verdwenen. The Great Old speelde ...

90
90
Rode Duivels revelatie op WK: twee spelers cruciaal

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Eerst volgt er nog een stage in de Verenigde ...

56
56
Beerschot blijft dromen in CPL, Panda's met gehaktmolen

Op het Kiel blijven ze stiekem dromen van een miraculeuze rechtstreekse promotie. De Ratten pakten ...

43
43
De Sart over interesse JPL-clubs: "Zij informeerden"

Anno 2026 kan je als degelijke voetballer ook enorm veel geld verdienen. Zo spelen er heel wat ...

103
103
De Mil legt twee grote pijnpunten van AA Gent op tafel

Bij AA Gent is het van moeten. De Buffalo’s moeten winnen van KV Mechelen, anders lijkt de top ...

44
44
Hubert verrast bij Union SG: "Hij kan weer spelen"

Union SG heeft opvallend genoeg meer blessures nadat het programma lichter werd door de Champions ...

95
95
Zulte Waregem haalt slag thuis: contract tot 2029

Zulte Waregem is een zeer leuke ploeg om te volgen. Leuk voetbal en ook jonge talenten die er zich ...

53
53
Taravel krijgt het zwaar te verduren na gruwelijke blunder

Jérémy Taravel kreeg Anderlecht weer op de rails, maar nu dreigt het helemaal mis te ...

202
202
'Club Brugge grijpt naast absolute droomtransfer'

Club Brugge hoopte in januari zwaar toe te slaan op de transfermarkt, maar dat lukte niet echt. De ...

443
443
Ruben Van Gucht zorgt voor gigantische TV-bom

Als een ware magneet trok Ruben Van Gucht deze week andermaal alle aandacht naar zich. Een ruzie met ...

64
64
Vrancken geeft toe: "Ze deden een contractvoorstel"

STVV is aan een historisch seizoen bezig in de Jupiler Pro League. De Truienaars hopen dit weekend ...

249
249
Kompany zet boel op scherp bij Bayern München

Vincent Kompany en Bayern München nemen het vanavond op tegen Borussia Mönchengladbach. De ...

42
42
Taravel: het kleine detail dat zijn job bij Anderlecht bedreigt

De topper tegen Club Brugge wordt misschien wel het eindexamen voor Jérémy Taravel, al ...

66
66
'Hayen hakt knopen door: Heynen out, Karetsas in?'

Een van de vele fraaie affiches die komend weekend op het programma staan is Union versus KRC Genk. ...

112
112
'Kassa rinkelt bij AA Gent: goudhaantje grof wild'

Om de gaten in de boekhouding te vullen rekent KAA Gent, net als het leeuwendeel van de ...

106
106
'Antwerp schrikt: RSCA-comeback Kindermans krijgt vorm'

Nu het zeker lijkt van de top zes is de rust weergekeerd bij RSC Anderlecht, maar achter de schermen ...

691
691
'Vermant vs. Tresoldi: eerste spits Club Brugge bekend'

De zenuwen staan reeds strakgespannen in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag aartsrivaal RSC ...

284
284
Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Toby Alderweireld heeft op sociale media even voor verwarring gezorgd met een speciale foto. De ...

189
189
De Mil met handen in het haar: blessuregolf bij AA Gent

AA Gent heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KRC Genk, want zondag wacht er met ...

171
171

Meer sportnieuws