Janssen en Gerkens kritisch na negende zege op rij

door
Janssen en Gerkens kritisch na negende zege op rij

Royal Antwerp FC won na een goede eerste en zwakke tweede helft met 2-1 van Seraing. De Great OId kan zo rustig achterover leunen en de matchen van de concurrenten afwachten. Vincent Janssen en Pieter Gerkens spraken na de match de media toe.


"We hebben het ons uiteindelijk zelf moeilijk gemaakt. We speelden geen goede match, maar we winnen wel. Dat is het belangrijkste. Na die vroege 2-0 dachten we misschien dat het over was en na die 2-1 gingen we te fel achteruit leunen. Die 27 op 27 staat er wel zeer mooi, maar nu kunnen we lekker wat rusten. Sommigen gaan naar de nationale ploeg, sommigen krijgen wat rust. Dat is wel goed", aldus Janssen bij Eleven Sports. De Nederlander heeft zijn draai gevonden en ondertussen staat zijn teller al op 6 goals en 1 assist in 9 competitiewedstijden.

Gerkens zag dat Antwerp na de 2-0 de teugels liet vieren. "We begonnen goed aan de partij. Er vielen twee snelle goals en we hadden controle. Na de 2-1 gingen we andere dingen doen die niet nodig waren en we kregen nadien nooit meer echt controle over de match. Al bij al is het goed dat we weer winnen en het maximum van de punten blijven behouden. Het is een mooie reeks en een mooi clubrecord, dus dat leeft wel in de groep."

Antwerp kan nu al rustig afwachten wat concurrenten Club Brugge en KRC Genk zullen doen. Blauw-Zwart moet aan de bak op het veld van Standard, terwijl KRC Genk AA Gent ontvangt. Gaat Antwerp de winnaar van het weekend worden?

LEES OOK: 'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Speelt Antwerp kampioen?

Meest recent

'Toch enorme blessuredomper voor Courtois'

Real Madrid plaatste zich dinsdagavond zonder al te veel problemen voor de kwartfinale van de ...

18
18
'Cercle Brugge dumpt Cinel: vier kandidaat-opvolgers'

De trainerswals in de Jupiler Pro League draait onverminderd verder, want op de valreep besloot ...

109
109
Genk-fan Brecel in crisis: VIP-formule verrast iedereen

Het contrast kan haast niet groter zijn. Nog geen drie jaar geleden stond Luca Brecel op het hoogste ...

23
23
Groen licht voor Garcia: wit konijn bij Rode Duivels?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van de Rode Duivels in de ...

106
106
'Club Brugge vindt verrassende vervanger Mignolet'

Na dit seizoen breekt er het einde van een tijdperk aan bij Club Brugge, dat niet van plan lijkt om ...

466
466
'Drukke zomer Anderlecht: eerste aankoop ligt al vast'

Mathematisch kan het nog mislopen, maar de top zes ligt binnen handbereik voor RSC Anderlecht. Met ...

229
229
Trainerswals in de JPL: één keuze veranderde alles

Op de slotspeeldag van de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel. Voor een aantal ...

120
120
'Real dropt enorme transferbom met Bellingham'

Bij Real Madrid zou er in de zomer weleens een stevige transferbom gedropt kunnen worden. De ...

90
90
'Essevee verrast compleet met nieuwe trainer'

De laatste weken vallen de trainers als vliegen in de Jupiler Pro League. Met Onur Cinel werd er ...

234
234
'Club kijkt ogen uit: Atletico én Barça melden zich'

Voor Club Brugge zal het komende zomer een helse karwei worden om zijn ploeg bijeen te houden. Het ...

252
252
‘JPL speurt naar onbekend goudhaantje in Afrika’

De Rode Duivels beginnen volgende week aan hun voorbereiding op het WK. Eerst gaan ze op stage in de ...

27
27
'Anderlecht laat goudhaantje spotgoedkoop gaan'

Anderlecht heeft het al jaren financiee niet meer zo breed. Het kijkt daarom vooral naar Neerpede om ...

365
365
Alweer een coach die sneuvelt: Cercle ontslaat Cinel

In principe moest het een vrij rustig seizoen worden voor de trainers in de Jupiler Pro League, want ...

122
122
Joos verrast met opvallende Duivels-keuze

Het is uitkijken naar welke selectie bondscoach Rudi Garcia deze week zal vrijgeven voor de stage ...

78
78
Speler hoopt op Taravel: "Ik wil slagen bij Anderlecht"

Bij Anderlecht is er in de voorbije twee maanden veel veranderd. Na het ontslag van Olivier Renard ...

128
128
TRANSFERUURTJE: '5 kandidaten bij Anderlecht, 3 vertrekkers Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

204
204
Vandenbempt ziet het somber in voor Courtois

Thibaut Courtois viel in de Champions League-clash tegen Manchester City geblesseerd uit. Het is nog ...

137
137
Schmeichel in zwaar drama: einde nabij?

Kasper Schmeichel won de landstitel bij Leicester City, maar maakte ook furore op de Belgische ...

101
101
KAA Gent pakt uit en bindt toptalent: “Atletisch vermogen”

KAA Gent heeft op de officiële kanalen uitgepakt met transfernieuws. De Buffalo’s ...

95
95
Vanaken doorbreekt stilte na blessure met opvallende video

Het bleef even angstvallig stil rond Hans Vanaken. Na zijn vroege exit tegen Westerlo hielden de ...

149
149
Sleutelmatch geboycot: Genk komt zelf met knappe actie

Komend weekend worden de laatste twee tickets voor de Champions' Play-Offs verdeeld. KRC Genk maakt ...

215
215
Van Gucht & Alderweireld bij Komen Eten: dit krijgen ze betaald

Zowel Ruben Van Gucht als Toby Alderweireld maakten reeds een spraakmakende doortocht in het ...

298
298
Waardige kapitein: Tielemans maakt statement bij Duivels

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een stage in aanloop naar het WK ...

113
113
Trip met Duivels in gevaar? Courtois geeft eerste reactie

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Het valt echter ...

85
85
'Transfergekte KRC Genk: tíén potentiële vertrekkers'

KRC Genk staat andermaal voor een cruciale week met beslissende wedstrijden tegen SC Freiburg en La ...

391
391

Meer sportnieuws