Antwerp blijft doorrazen en boekt indrukwekkende 27 op 27

door
Antwerp blijft doorrazen en boekt indrukwekkende 27 op 27

Royal Antwerp FC is niet te stoppen in de Jupiler Pro League. De Great Old zette moeizaam Seraing opzij en won met 2-1. Zo boekte het een indrukwekkende 27 op 27.


Antwerp begon voortvarend aan de partij en na amper zes minuten kopte Alderweireld de 1-0 tegen de touwen. De thuisploeg debuteerde met gemak en Alderweireld stuurde een strakke lange bal naar Janssen, die goed aflegde naar Gerkens. De middenvelder knalde richting doel en via de hiel van Janssen ging het leer tegen de touwen: 2-0. Seraing lag tegen het canvas en een vernedering leek in de maak. Antwerp was heer en meester en maakte veel indruk. Ekkelenkamp trof nog de lat. Seraing toonde niets, maar in de 42ste minuut bracht Bernier (ex-Antwerp) de bezoekers plots terug in de match 2-1. Zo kregen we we weer een match.

Na de rust haalde Antwerp niet meer zijn normale niveau en Seraing kwam meer tot aanvallen en daardoor kwamen er wat mogelijkheden voor de bezoekers. Van Bommel besefte ook dat er een impuls nodig was in het team en hij bracht Nainggolan en De Laet in het team. Dat moest voor wat extra 'grinta' zorgen, Fischer moest dan weer voor extra creativiteit zorgen. Antwerp ging iets gretiger spelen, maar Janssen miste een grote kans op de 3-1. 

De Great Old speelde al bij al een zwakke tweede helft en het moest tot het einde knokken voor de drie punten. 

Scoreverloop:

1-0 (06') Toby Alderweireld
2-0 (20') Vincent Janssen
2-1 (42') Antoine Bernier

LEES OOK: KV Kortrijk stelt zich vragen: "Gebeurden rare dingen"

Gaat de 30 op 30 ook nog volgen?

Meest recent

Titelstatement Barça na hattrick Yamal, Liverpool haalt uit

In de Spaanse titelstrijd heeft FC Barcelona zaterdag een statement gemaakt. De La Liga-koploper won ...

7
7
AFAS-stadion ontploft! Raman grote held in 95ste minuut

In de strijd om de tickets voor de Champions' Play-Offs heeft KV Mechelen zaterdagnamiddag een ...

73
73
Schorsingen in JPL: wie staat er allemaal op scherp?

Met nog maar vier speeldagen te gaan is de laatste rechte lijn richting de play-offs ingezet. Nu het ...

56
56
Antwerp-STVV: Oosting en Vrancken hakken knopen door

Antwerp krijgt straks STVV over de vloer op de Bosuil. Het stamnummer één heeft ...

54
54
Mysterie rond Coucke groeit na opvallend moment in Monaco

Marc Coucke doorstond de laatste weken een nieuwe Paars-Witte storm in het Lotto Park. De ...

200
200
Toptransfer bij Union SG en weldra Rode Duivel?

Bij Union SG hebben ze een aantal spelers in de rangen die op termijn een stap hogerop gaan zetten. ...

49
49
Vanderbiest doet stevige 'transferoproep' aan eigen bestuur

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en mag nog steeds heel hard dromen van een plaats in Play-Off ...

59
59
'Anderlecht dacht aan héél pikante transfer bij Union'

RSC Anderlecht koos afgelopen zomer vooral voor kwantiteit in plaats van kwaliteit. De Brusselaars ...

111
111
Euvrard trekt pijnlijke conclusie na nieuwe tegenslag

Bij Standard blijft het stroef draaien. De Luikenaars hebben te weinig kwaliteit om het spel zelf te ...

50
50
Eden Hazard verrast met Jupiler Pro League-bekentenis

Eden Hazard kende een prachtige carrière bij Lille OSC, Chelsea en de Rode Duivels. Het ...

200
200
Plots weelde bij Anderlecht, maar is dat wel écht zo?

RSC Anderlecht neemt het vanavond op tegen OH Leuven. De Brusselaars willen die match winnen, ...

219
219
Van FC Barcelona naar winkelbediende: "Veel problemen"

Een tijd geleden kwamen er foto's naar buiten van Jérémy Mathieu die in een ...

43
43
Taravel scoort punten: dit is hét verschil met Hasi

RSC Anderlecht ontsloeg weken geleden Besnik Hasi. Jérémy Taravel is momenteel nog ...

137
137
Martinez geeft dé reden voor oproepen van Ronaldo

Roberto Martinez bezorgde België zijn beste positie ooit op een WK en won met Portugal de ...

50
50
'Groot vraagteken bij Anderlecht: nieuwe naam in elftal Taravel'

Na de deugddoende overwinning van vorig weekend op Zulte Waregem, wil RSC Anderlecht zaterdag op ...

204
204
Afhaker in strijd om Play-Off I? "Competitie verloopt bizar"

De 27ste speeldag van de reguliere competitie is op gang getrapt, de strijd om de drie laatste ...

86
86
Lammens schokt United-kleedkamer: ploegmakker gaat los

Na zijn sterke prestatie van afgelopen maandag tegen Everton FC, werd Senne Lammens langs alle ...

317
317
'Recordtransfer Genk: AC Milan klopt aan in Cegeka Arena'

KRC Genk wist de voorbije jaren een pak miljoenen te verdienen aan de verkoop van zijn smaakmakers. ...

333
333
Boskamp krabbelt langzaam recht: van zorgen naar hoop

Jan Boskamp heeft de voorbije maanden een bijzonder zware periode doorgemaakt. De Nederlander kampte ...

20
20
'Plannetje Club gelekt: grote pineut na dubbeltransfer'

Nu de Champions League-campagne erop zit, wordt het programma van Club Brugge een pak minder zwaar. ...

500
500
TRANSFERUURTJE: 'Leegloop Club en Genk, nieuwe aanvaller RSCA'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

260
260
"Heel moeilijk om slikken"-VRT dumpt Van Gucht voor WK

Ruben Van Gucht is al jaren het vertrouwde gezicht van de sportredactie wanneer het over de Rode ...

142
142
Snoeihard oordeel bij KRC Genk: “Mag niet meer spelen”

KRC Genk won met 1-3 op het veld van Dinamo Zagreb, maar in de terugwedstrijd van de Europa League ...

531
531
Muja onthult succesformule STVV: ambitie is duidelijk

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

48
48
Het leven na Anderlecht: “Onrechtvaardig voor Vandenhaute”

Wouter Vandenhaute vond zes maanden geleden tijd om zijn ontslag aan te bieden bij RSC Anderlecht na ...

279
279

Meer sportnieuws