Antwerp blijft doorrazen en boekt indrukwekkende 27 op 27

201 stemmen
Antwerp blijft doorrazen en boekt indrukwekkende 27 op 27

Royal Antwerp FC is niet te stoppen in de Jupiler Pro League. De Great Old zette moeizaam Seraing opzij en won met 2-1. Zo boekte het een indrukwekkende 27 op 27.


Antwerp begon voortvarend aan de partij en na amper zes minuten kopte Alderweireld de 1-0 tegen de touwen. De thuisploeg debuteerde met gemak en Alderweireld stuurde een strakke lange bal naar Janssen, die goed aflegde naar Gerkens. De middenvelder knalde richting doel en via de hiel van Janssen ging het leer tegen de touwen: 2-0. Seraing lag tegen het canvas en een vernedering leek in de maak. Antwerp was heer en meester en maakte veel indruk. Ekkelenkamp trof nog de lat. Seraing toonde niets, maar in de 42ste minuut bracht Bernier (ex-Antwerp) de bezoekers plots terug in de match 2-1. Zo kregen we we weer een match.

Na de rust haalde Antwerp niet meer zijn normale niveau en Seraing kwam meer tot aanvallen en daardoor kwamen er wat mogelijkheden voor de bezoekers. Van Bommel besefte ook dat er een impuls nodig was in het team en hij bracht Nainggolan en De Laet in het team. Dat moest voor wat extra 'grinta' zorgen, Fischer moest dan weer voor extra creativiteit zorgen. Antwerp ging iets gretiger spelen, maar Janssen miste een grote kans op de 3-1. 

De Great Old speelde al bij al een zwakke tweede helft en het moest tot het einde knokken voor de drie punten. 

Scoreverloop:

1-0 (06') Toby Alderweireld
2-0 (20') Vincent Janssen
2-1 (42') Antoine Bernier

LEES OOK: Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Gaat de 30 op 30 ook nog volgen?

Meest recent

Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

70
70
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

220
220
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

238
238
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

76
76
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

64
64
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

516
516
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

276
276
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

128
128
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

126
126
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

125
125
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

12
12
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

101
101
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

298
298
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

120
120
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

421
421
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

104
104
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

38
38
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

140
140
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

574
574
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

211
211
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

72
72
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

371
371
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

280
280
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

149
149
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

199
199

Meer sportnieuws