Antwerp blijft doorrazen en boekt indrukwekkende 27 op 27

201 stemmen
Antwerp blijft doorrazen en boekt indrukwekkende 27 op 27

Royal Antwerp FC is niet te stoppen in de Jupiler Pro League. De Great Old zette moeizaam Seraing opzij en won met 2-1. Zo boekte het een indrukwekkende 27 op 27.


Antwerp begon voortvarend aan de partij en na amper zes minuten kopte Alderweireld de 1-0 tegen de touwen. De thuisploeg debuteerde met gemak en Alderweireld stuurde een strakke lange bal naar Janssen, die goed aflegde naar Gerkens. De middenvelder knalde richting doel en via de hiel van Janssen ging het leer tegen de touwen: 2-0. Seraing lag tegen het canvas en een vernedering leek in de maak. Antwerp was heer en meester en maakte veel indruk. Ekkelenkamp trof nog de lat. Seraing toonde niets, maar in de 42ste minuut bracht Bernier (ex-Antwerp) de bezoekers plots terug in de match 2-1. Zo kregen we we weer een match.

Na de rust haalde Antwerp niet meer zijn normale niveau en Seraing kwam meer tot aanvallen en daardoor kwamen er wat mogelijkheden voor de bezoekers. Van Bommel besefte ook dat er een impuls nodig was in het team en hij bracht Nainggolan en De Laet in het team. Dat moest voor wat extra 'grinta' zorgen, Fischer moest dan weer voor extra creativiteit zorgen. Antwerp ging iets gretiger spelen, maar Janssen miste een grote kans op de 3-1. 

De Great Old speelde al bij al een zwakke tweede helft en het moest tot het einde knokken voor de drie punten. 

Scoreverloop:

1-0 (06') Toby Alderweireld
2-0 (20') Vincent Janssen
2-1 (42') Antoine Bernier

LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

🚀 Royal Antwerp FC-fans lezen nu:

Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen
244

Gaat de 30 op 30 ook nog volgen?

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

8
8
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

16
16
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

36
36
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

78
78
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

53
53
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

81
81
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

349
349
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

188
188
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

61
61
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

45
45
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

364
364
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

120
120
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

742
742
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

111
111
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

47
47
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

104
104
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

85
85
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

202
202
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

377
377
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

346
346
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

571
571
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

928
928
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

151
151
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

997
997
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

225
225

Meer sportnieuws