Martinez hint naar 2 verrassingen in WK-selectie

door
Martinez hint naar 2 verrassingen in WK-selectie

Roberto Martinez maakte vrijdag enkele opmerkelijke keuzes in zijn selectie voor de Rode Duivels. Met Zeno Debast haalde hij een 18-jarige debutant bij de groep, terwijl ook de nog steeds clubloze Jason Denayer opgeroepen werd. In totaal selecteerde Martinez 30 spelers en dan zijn er nog een aantal spelers die er nu niet bij zijn maar wel nog in aanmerking komen voor het WK.


Zo zijn Romelu Lukaku, Divock Origi en Thomas Foket geblesseerd, terwijl onder meer Dennis Praet en Adnan Januzaj gepasseerd werden. Daarnaast gaf de bondscoach ook Nacer Chadli hoop op een selectie, nadat de ervaren flankspeler afgelopen weekend sterk debuteerde bij Westerlo. Er is ook nog Jérémy Doku, die opgeroepen werd voor de U21 en Martinez liet nog twee namen van mogelijke witte konijnen voor Qatar vallen.

"De jongens die er nu niet bij zijn, maken zeker nog kans op het WK. Jérémy Doku, bijvoorbeeld, is nu uit voorzorg opgeroepen voor de U21, maar dat wil niet zeggen dat hij niet mee naar Qatar kan. Julien Duranville is dan weer een uitzonderlijk talent dat nu in de selectie van de U19 zit. We houden in de gaten hoe hij het daar doet", noteerde Het Laatste Nieuws.

DEFENSIE
Martinez is dus duidelijk fan van het 16-jarige talent van Anderlecht, dat in de laatste weken bij zijn invalbeurten mooie dingen liet zien. Journalist Bart Lagae merkt op dat de bondscoach ook Koni De Winter nog noemde als kandidaat voor een selectie. De 20-jarige verdediger wordt dit seizoen door Juventus uitgeleend aan Empoli, al is hij daar momenteel wel vooral invaller. Hij maakt voorlopig ook nog deel uit van de selectie van de U21.


LEES OOK: 'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Moet Duranville al mee naar Qatar?

Meest recent

Eindelijk goed nieuws voor Zeno Debast

Het was voor Rudi Garcia puzzelen achterin voor de laatste interlands in november. De Rode Duivels ...

1
1
Mbangula hard aangepakt: "Dat moet hij doen als Kane..."

In november 2024 vierde Samuel Mbangula nog zijn eerste selectie voor de Rode Duivels, maar de ...

9
9
'Real Madrid gaat voor enorme trainersbom'

Het is crisis bij Real Madrid, zoveel is stilaan duidelijk. Na de nederlaag tegen FC Barcelona in de ...

56
56
De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

107
107
'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

64
64
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

206
206
'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

75
75
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

202
202
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

236
236
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

91
91
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

391
391
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

235
235
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

84
84
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

123
123
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

79
79
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

217
217
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

427
427
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

371
371
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

155
155
Twijfel rond Coosemans groeit bij Anderlecht

Wat brengt de toekomst van Colin Coosemans? Dat is een groot vraagteken. Bij RSC Anderlecht en de ...

217
217
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

30
30
Hayen blikt terug op ontslag bij Club: eerste gedachte verrast

Club Brugge ontsloeg Nicky Hayen en dat zorgde voor veel commotie in het Belgische voetbal. Een ...

543
543
‘Anderlecht slaat toe: Nederland verstomt door toptransfer’

In Nederland had niemand dit zien aankomen. De naam circuleerde al, maar plots ligt hij op tafel in ...

933
933
'Standard en STVV lonken naar Serie A-deals'

Gaat de Jupiler Pro League weldra twee Belgische verdedigers verliezen? Het zou zomaar kunnen. ...

101
101
Anderlecht slikt: zéér straffe onthulling Dreyer

Een jaar geleden liet RSC Anderlecht Anders Dreyer voor amper 5,5 miljoen euro (inclusief de bonus ...

361
361

Meer sportnieuws