Martinez hint naar 2 verrassingen in WK-selectie

door
Martinez hint naar 2 verrassingen in WK-selectie

Roberto Martinez maakte vrijdag enkele opmerkelijke keuzes in zijn selectie voor de Rode Duivels. Met Zeno Debast haalde hij een 18-jarige debutant bij de groep, terwijl ook de nog steeds clubloze Jason Denayer opgeroepen werd. In totaal selecteerde Martinez 30 spelers en dan zijn er nog een aantal spelers die er nu niet bij zijn maar wel nog in aanmerking komen voor het WK.


Zo zijn Romelu Lukaku, Divock Origi en Thomas Foket geblesseerd, terwijl onder meer Dennis Praet en Adnan Januzaj gepasseerd werden. Daarnaast gaf de bondscoach ook Nacer Chadli hoop op een selectie, nadat de ervaren flankspeler afgelopen weekend sterk debuteerde bij Westerlo. Er is ook nog Jérémy Doku, die opgeroepen werd voor de U21 en Martinez liet nog twee namen van mogelijke witte konijnen voor Qatar vallen.

"De jongens die er nu niet bij zijn, maken zeker nog kans op het WK. Jérémy Doku, bijvoorbeeld, is nu uit voorzorg opgeroepen voor de U21, maar dat wil niet zeggen dat hij niet mee naar Qatar kan. Julien Duranville is dan weer een uitzonderlijk talent dat nu in de selectie van de U19 zit. We houden in de gaten hoe hij het daar doet", noteerde Het Laatste Nieuws.

DEFENSIE
Martinez is dus duidelijk fan van het 16-jarige talent van Anderlecht, dat in de laatste weken bij zijn invalbeurten mooie dingen liet zien. Journalist Bart Lagae merkt op dat de bondscoach ook Koni De Winter nog noemde als kandidaat voor een selectie. De 20-jarige verdediger wordt dit seizoen door Juventus uitgeleend aan Empoli, al is hij daar momenteel wel vooral invaller. Hij maakt voorlopig ook nog deel uit van de selectie van de U21.


LEES OOK: Om deze reden zat Mignolet plots naast Garcia bij loting

Moet Duranville al mee naar Qatar?

Meest recent

Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

26
26
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

52
52
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

77
77
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

27
27
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

122
122
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

54
54
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

115
115
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

62
62
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

111
111
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

29
29
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

141
141
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

554
554
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

170
170
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

463
463
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

87
87
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

477
477
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

133
133
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

54
54
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

363
363
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

138
138
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

278
278
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

313
313
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

808
808
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

98
98
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

225
225

Meer sportnieuws