Martinez hint naar 2 verrassingen in WK-selectie

door
Martinez hint naar 2 verrassingen in WK-selectie

Roberto Martinez maakte vrijdag enkele opmerkelijke keuzes in zijn selectie voor de Rode Duivels. Met Zeno Debast haalde hij een 18-jarige debutant bij de groep, terwijl ook de nog steeds clubloze Jason Denayer opgeroepen werd. In totaal selecteerde Martinez 30 spelers en dan zijn er nog een aantal spelers die er nu niet bij zijn maar wel nog in aanmerking komen voor het WK.


Zo zijn Romelu Lukaku, Divock Origi en Thomas Foket geblesseerd, terwijl onder meer Dennis Praet en Adnan Januzaj gepasseerd werden. Daarnaast gaf de bondscoach ook Nacer Chadli hoop op een selectie, nadat de ervaren flankspeler afgelopen weekend sterk debuteerde bij Westerlo. Er is ook nog Jérémy Doku, die opgeroepen werd voor de U21 en Martinez liet nog twee namen van mogelijke witte konijnen voor Qatar vallen.

"De jongens die er nu niet bij zijn, maken zeker nog kans op het WK. Jérémy Doku, bijvoorbeeld, is nu uit voorzorg opgeroepen voor de U21, maar dat wil niet zeggen dat hij niet mee naar Qatar kan. Julien Duranville is dan weer een uitzonderlijk talent dat nu in de selectie van de U19 zit. We houden in de gaten hoe hij het daar doet", noteerde Het Laatste Nieuws.

DEFENSIE
Martinez is dus duidelijk fan van het 16-jarige talent van Anderlecht, dat in de laatste weken bij zijn invalbeurten mooie dingen liet zien. Journalist Bart Lagae merkt op dat de bondscoach ook Koni De Winter nog noemde als kandidaat voor een selectie. De 20-jarige verdediger wordt dit seizoen door Juventus uitgeleend aan Empoli, al is hij daar momenteel wel vooral invaller. Hij maakt voorlopig ook nog deel uit van de selectie van de U21.


LEES OOK: Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Moet Duranville al mee naar Qatar?

Meest recent

'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

57
57
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

160
160
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

56
56
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

639
639
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

167
167
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

142
142
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

146
146
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

187
187
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

88
88
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

95
95
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

64
64
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

334
334
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

70
70
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

42
42
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

253
253
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

90
90
'BOM: Real wil droomdeal Barça saboteren'

FC Barcelona stevent voorlopig af op de titel in LaLiga en is ook in de Champions League nog steeds ...

75
75
Anderlecht botst op njet van Rode Duivel

Anderlecht heeft nog eens een Rode Duivel, want Nathan De Cat werd voor de oefenmatchen tegen de VS ...

194
194
'Rode Duivel bekroont boerenjaar met knaltransfer'

De Rode Duivels oefenen in de komende dagen tegen de Verenigde Staten en Mexico en die matchen ...

80
80
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club in gevaar, Kompany hakt knoop door'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

141
141
Peperdure flop Anderlecht: pijnlijke details onthuld

RSC Anderlecht laat zich niet opjagen in de zoektocht naar een nieuwe sportieve baas. Maar goed ook, ...

219
219
'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Nadat eerder al Thibaut Courtois moest afhaken, gaf nu ook Romelu Lukaku verstek bij de Rode ...

328
328
Familiedrama bij de Beckhams ontspoort helemaal

De spanningen binnen de familie van David Beckham en Victoria Beckham slepen al een hele tijd aan, ...

80
80
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

106
106
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

480
480

Meer sportnieuws