Grote RSCA-zorgen: “Geen enkele glinstering in de ogen”

374
Grote RSCA-zorgen: “Geen enkele glinstering in de ogen”

Het 0-0 gelijkspel tegen het Roemeense FCSB in de groepsfase van de Conference League is ook bij Felice Mazzu hard aangekomen. Ondanks het feit dat de Brusselaars tweede staan in hun groep lijkt de vreugde en het plezier voor het spel verdwenen te zijn bij de paars-witte oefenmeester.


De magere negende plaats in de competitie zal er alvast niet aan helpen. Hoe gelukkig we Felice Mazzu vorig seizoen nog zagen dansen en zingen op het veld van Union, hoe ongelukkig hij nu soms neerzakt in zijn stoel na een, zoveelste, teleurstellende partij. Voor zijn overstap werd er al geopperd dat de stress dat bij een ploeg als Anderlecht hoort hem te veel zou kunnen worden.

"Er ligt bijna een dodelijke vermoeidheid over zijn gelaat. Geen enkele glinstering in de ogen. Felice is diep ongelukkig en laat dat zien. Hij verzuipt in onzekerheid na een moeilijk parcours bij Anderlecht en is een open boek. Hij laat zijn humeuren blijken en is eerlijk in de communicatie met de spelers", klinkt het hard in de column van Hugo Camps in Het Laatste Nieuws.

KARAKTERMOORD
Mazzu, die in het verleden al aan het roer stond van Charleroi en Genk, moet volgens de columnist vooral genoeg tijd en vertrouwen krijgen van het paars-witte bestuur. "Ik hoop dat Anderlecht geduldig is met deze coach. Na het debacle met Racing Genk kan hij geen tweede afbranding hebben. Dat zou karaktermoord zijn." Zondag krijgt de Belgische recordkampioen bezoek van Kortrijk, dat veertiende staat in de stand.

LEES OOK: Nieuw wapen Anderlecht: opvallende naam imponeert op fandag

Bezwijkt Mazzu onder de druk bij Anderlecht?

Meest recent

Van Bommel kondigt al minstens twee wijzigingen aan

Vrijdag om 20u45 staan de Rode Duivels al voor hun derde opdracht in de Nations League. Daarin komt ...

10
10
'Wissel van de wacht bij Bayern: Kompany stelt één eis'

Vincent Kompany pakte vorig seizoen met Bayern München de Duitse dubbel en strandde in de halve ...

8
8
'Rode Duivels kunnen doodsteek geven aan Turken'

De Rode Duivels begonnen hun campagne in de Nations League met een drie op zes, na winst in ...

17
17
Van kwaad naar erger: KV Kortrijk krijgt nieuwe mokerslag

Na zeven speeldagen zitten enkele teams al zwaar in de problemen in de Jupiler Pro League. Zo is er ...

64
64
'Raskin heeft keuze te over: 8 clubs op de loer'

De voorbije zomermercato was voor de Rode Duivels een zeer drukke periode. Heel wat landgenoten ...

31
31
Courtois: "Hij moet de Gouden Bal winnen"

Na de interlandbreak gaat het vizier weer op het clubvoetbal, maar ook op dé belangrijkste ...

68
68
Haalt Stijnen grote naam als nieuwe trainer Patro?

Donderdagvoormiddag viel er bij Patro Eisden toch wel opmerkelijk nieuws te rapen. Na maar liefst ...

73
73
Van Bommel krijgt dubbele opsteker daags voor Turkije

De wedstrijden blijven elkaar in sneltempo opvolgen voor de Rode Duivels. Maandag gingen ze nog met ...

213
213
TRANSFERUURTJE: 'Real heeft opvolger Courtois, Keita miste transfer'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

86
86
Vannieuwkerke schrikt hevig: supportersbom barst aan kust

De onrust bij KV Diksmuide Oostende neemt opnieuw toe. Terwijl de club probeert vooruit te kijken, ...

47
47
Nicolò Tresoldi dropt grote hint over toekomst

Nicolò Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge vlotjes en trekt die ...

99
99
Stijnen barst in tranen uit: drastische ingreep Patro

Stijn Stijnen is niet langer de hoofdtrainer van Patro Eisden, dat maakte de oefenmeester zelf op ...

146
146
Genkse blunder met Godts onthuld: "Dat gaf echt een kick"

De Rode Duivels hebben in de voorbije week een positieve start genomen onder Mark van Bommel, ...

206
206
'Standard schrikt: titanenstrijd om verrassend talent'

Standard lijkt dit seizoen sportief een stap vooruit gezet te hebben en hoopt mee te kunnen strijden ...

103
103
'Antwerp sluit verloren zoon weer in de armen'

Voor Antwerp is het seizoensbegin er één met twee gezichten geworden. De Great Old ...

163
163
'Pikante transfer Doku na dramatisch City-verdict'

De Rode Duivels doen het in deze Nations League voorlopig zonder Jérémy Doku, die een ...

222
222
Courtois speelt open kaart: Rode Duivels én Van Bommel

De Rode Duivels zijn de voorbije dagen begonnen aan hun nieuwe campagne in de Nations League. De ...

291
291
Tresoldi ligt op recordkoers: "Hopelijk in volgende match"

Bij Club Brugge zullen ze zich in de handen wrijven, want tijdens deze interlandbreak lijkt Nicolo ...

98
98
Defour ziet luxeprobleem bij België: “Hij verdient basisplaats”

De Rode Duivels nemen het vrijdagavond op tegen Turkije. Een partij waarin de Belgen grote favoriet ...

149
149
Stijnen hakt knoop door: Patro krijgt nieuw gezicht

Stijn Stijnen heeft de pers uitgenodigd voor een persmoment. En dat zorgt meteen voor de nodige ...

76
76
Bom barst compleet: hierdoor verliet Ronaldo selectie

De spanningen tussen Cristiano Ronaldo en Jorge Jesus zouden na een opvallend incident achter de ...

233
233
Vermant goudeerlijk: "Niet makkelijk bij Club Brugge"

Romeo Vermant is momenteel aan de slag bij de Belgische beloften. Daar is de aanvaller wel een ...

279
279
Deschacht vindt vrouwenvoetbal niet om aan te zien: “Sydney Sweeney erbij?”

In Ongefilterd zorgt een gesprek over vrouwenvoetbal meteen voor opvallende reacties. Het populaire ...

148
148
Van Bommel breekt zijn woord en vernedert Rode Duivel

Mark van Bommel beloofde dat hij iedereen aan het werk wilde zien. Twee wedstrijden later heeft ...

260
260
Vaak gelinkt aan Anderlecht, nu in de basis tegen Belgie?

Turkije is een team dat de afgelopen maanden niet overtuigde. Een zwak WK en in de Nations League ...

59
59

Meer sportnieuws