Grote RSCA-zorgen: “Geen enkele glinstering in de ogen”

door
Grote RSCA-zorgen: “Geen enkele glinstering in de ogen”

Het 0-0 gelijkspel tegen het Roemeense FCSB in de groepsfase van de Conference League is ook bij Felice Mazzu hard aangekomen. Ondanks het feit dat de Brusselaars tweede staan in hun groep lijkt de vreugde en het plezier voor het spel verdwenen te zijn bij de paars-witte oefenmeester.


De magere negende plaats in de competitie zal er alvast niet aan helpen. Hoe gelukkig we Felice Mazzu vorig seizoen nog zagen dansen en zingen op het veld van Union, hoe ongelukkig hij nu soms neerzakt in zijn stoel na een, zoveelste, teleurstellende partij. Voor zijn overstap werd er al geopperd dat de stress dat bij een ploeg als Anderlecht hoort hem te veel zou kunnen worden.

"Er ligt bijna een dodelijke vermoeidheid over zijn gelaat. Geen enkele glinstering in de ogen. Felice is diep ongelukkig en laat dat zien. Hij verzuipt in onzekerheid na een moeilijk parcours bij Anderlecht en is een open boek. Hij laat zijn humeuren blijken en is eerlijk in de communicatie met de spelers", klinkt het hard in de column van Hugo Camps in Het Laatste Nieuws.

KARAKTERMOORD
Mazzu, die in het verleden al aan het roer stond van Charleroi en Genk, moet volgens de columnist vooral genoeg tijd en vertrouwen krijgen van het paars-witte bestuur. "Ik hoop dat Anderlecht geduldig is met deze coach. Na het debacle met Racing Genk kan hij geen tweede afbranding hebben. Dat zou karaktermoord zijn." Zondag krijgt de Belgische recordkampioen bezoek van Kortrijk, dat veertiende staat in de stand.

LEES OOK: Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

Bezwijkt Mazzu onder de druk bij Anderlecht?

Meest recent

'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

8
8
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

201
201
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

205
205
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

56
56
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

92
92
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

38
38
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

62
62
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

309
309
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

44
44
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

41
41
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

101
101
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

103
103
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

158
158
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

36
36
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

150
150
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

347
347
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

113
113
Blunder Renard pijnlijk duidelijk: CIES met straffe cijfers

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht was geen groot succes. Er gebeurden zeker een ...

200
200
Marc Coucke kiest plots voor een totaal ander verhaal

Wat doet een topondernemer en voetbaleigenaar wanneer de stadionlichten even doven? Woensdagavond ...

54
54
RKC verrast compleet met 'ex-toptransfer KRC Genk'

In Nederland blijven ze opvallende transfers afronden. Raheem Sterling trok gratis naar Feyenoord en ...

52
52
Hubert legt uit waarom hij Anderlecht altijd gespaard heeft

Amper anderhalf jaar is de trainerscarrière van David Hubert aan de gang, maar in die periode ...

226
226
'Dilemma Anderlecht: nieuwe kans of vertrek voor prikje?'

Anderlecht kende deze winter alweer een zeer drukke mercato. Daarin haalde het vijf nieuwe spelers ...

372
372
'Crisis bij Real: spelers keren zich massaal tegen Arbeloa'

Real Madrid beleefde zondag een zeer pijnlijke avond. Het ging in het eigen Bernabeu onderuit tegen ...

155
155
'Club watertandt: nieuwe knaltransfer voor Talbi'

Bij Club Brugge slagen ze er alsmaar vaker in om stevig te cashen op hun eigen jeugdspelers. In het ...

413
413
KV Mechelen naar PO1: Winkelmans ziet één uitkomst

De strijd om de Champions' Play-Off is op drie speeldagen van het einde van de reguliere competitie ...

186
186

Meer sportnieuws