'Selemani moet transferdomper slikken'

door
'Selemani moet transferdomper slikken'

Bij KV Kortrijk kunnen ze niet meteen spreken van een geslaagde start dit seizoen, want ze puurden slechts zeven punten uit hun eerste acht wedstrijden. Daarmee staan ze maar net boven de gevarenzone en dat kostte al de kop van Karim Belhocine, die als trainer vervangen werd door Adnan Custovic. Die krijgt er straks nog een onverwachte troef bij.


De Kerels kochten deze zomer heel wat offensieve spelers aan door onder meer Massimo Bruno terug naar België te lokken en Didier Lamkel Zé uit de B-kern van Antwerp te verlossen. Daarmee wilden ze op het Guldensporenstadion anticiperen op een transfer van Faïz Selemani, die duidelijk gemaakt had dat hij wou vertrekken. Een transfer naar Genk sprong in het begin van de zomer echter af.

Nu leek Selemani alsnog zijn zin te krijgen, want de voorbije weken was hij op weg naar de Egyptische topclub Al Ahly. Het Laatste Nieuws meldt nu echter dat die transfer uiteindelijk toch niet doorgaat, ondanks dat alles in kannen en kruiken leek te zijn. Daardoor blijft de aanvaller uit de Comoren voorlopig in het Guldensporenstadion.

JANUARI
Custovic kan zo dus mogelijk de komende maanden alsnog rekenen op Selemani, die goed was voor 25 goals en vijftien assists in 79 wedstrijden sinds hij in de zomer van 2020 overkwam van Union. Als de speler zich daarin nog wat extra in de kijker kan spelen, krijgt hij in januari misschien alsnog de transfer waarop hij de voorbije maanden gehoopt had.

LEES OOK: Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Zal hij nog van waarde zijn voor KVK?

Meest recent

'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'

Club Brugge hoopt de komende weken zijn seizoen in eigen land nog te bekronen met de landstitel, ...

17
17
9 GOALS! PSG klopt Bayern na waanzinnig kijkstuk

De hele voetbalwereld keek uit naar de clash tussen PSG en Bayern München in de halve finale ...

57
57
'Standard stuurt oude bekende weer wandelen'

Bij Standard belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. De Rouches moeten op ...

40
40
Kerkhofs benoemt het probleem voor licentie Sporting Hasselt

Vorig weekend kon Sporting Hasselt een stevig feestje bouwen, want het veroverde de titel in eerste ...

65
65
Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

91
91
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

84
84
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

61
61
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

172
172
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

117
117
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

147
147
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

215
215
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

229
229
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

127
127
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

40
40
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

215
215
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

390
390
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

108
108
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

633
633
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

303
303
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

498
498
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

413
413
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

431
431
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

77
77
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

72
72
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

103
103

Meer sportnieuws