'Selemani moet transferdomper slikken'

door
'Selemani moet transferdomper slikken'

Bij KV Kortrijk kunnen ze niet meteen spreken van een geslaagde start dit seizoen, want ze puurden slechts zeven punten uit hun eerste acht wedstrijden. Daarmee staan ze maar net boven de gevarenzone en dat kostte al de kop van Karim Belhocine, die als trainer vervangen werd door Adnan Custovic. Die krijgt er straks nog een onverwachte troef bij.


De Kerels kochten deze zomer heel wat offensieve spelers aan door onder meer Massimo Bruno terug naar België te lokken en Didier Lamkel Zé uit de B-kern van Antwerp te verlossen. Daarmee wilden ze op het Guldensporenstadion anticiperen op een transfer van Faïz Selemani, die duidelijk gemaakt had dat hij wou vertrekken. Een transfer naar Genk sprong in het begin van de zomer echter af.

Nu leek Selemani alsnog zijn zin te krijgen, want de voorbije weken was hij op weg naar de Egyptische topclub Al Ahly. Het Laatste Nieuws meldt nu echter dat die transfer uiteindelijk toch niet doorgaat, ondanks dat alles in kannen en kruiken leek te zijn. Daardoor blijft de aanvaller uit de Comoren voorlopig in het Guldensporenstadion.

JANUARI
Custovic kan zo dus mogelijk de komende maanden alsnog rekenen op Selemani, die goed was voor 25 goals en vijftien assists in 79 wedstrijden sinds hij in de zomer van 2020 overkwam van Union. Als de speler zich daarin nog wat extra in de kijker kan spelen, krijgt hij in januari misschien alsnog de transfer waarop hij de voorbije maanden gehoopt had.

LEES OOK: Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Zal hij nog van waarde zijn voor KVK?

Meest recent

Knaltransfer voor Duranville? ‘Plannen Kompany bekend'

Julien Duranville maakte op jonge leeftijd de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia Dortmund, ...

13
13
Onthuld: dit riep woedende Henry naar Standard-fan

Standard Luik ging pijnlijn onderuit tegen Oud-Heverlee Leuven en na de wedstrijd was het hommeles. ...

35
35
Karim Benzema flirt met spectaculaire comeback

Karim Benzema maakte furore bij Olympique Lyon en Real Madrid, maar de inmiddels 37-jarige aanvaller ...

21
21
Beste JPL-speler? "Beter dan Vanaken en kan zo naar AC Milan"

Het niveau in de Jupiler Pro League is dit jaar voor het eerst in jaren echt wel gezakt, dat blijkt ...

92
92
‘Hallucinante Benteke-blunder: Club Brugge-fans razend’

Op Jan Breydel is het gemor niet meer te negeren. Terwijl Christian Benteke zich transfervrij ...

337
337
Bart Verhaeghe krijgt volle laag: "Een schande!"

Bart Verhaeghe heeft zich niet bepaald populair gemaakt bij de eigen aanhang en binnen het Belgische ...

263
263
Euvrard op de sukkel met Standard; "Daardoor was het zwak"

Standard is en blijft een club op de dool. De Rouches staan nog héél ver van een ...

63
63
Hazard naar exit? 'Anderlecht hakt belangrijke knoop door'

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond tegen STVV herpakken na de blamage van vorige week in ...

232
232
Nieuwe elementen Club Brugge-bom: "Híj́ had probleem met Hayen"

Club Brugge heeft deze week voor een serieuze bom gezorgd. Maandag besloot Blauw-Zwart namelijk om ...

800
800
Alarmbellen gaan af rond Courtois: Spanje in absolute paniek

Je zag het aan zijn blik na affluiten: dit deed pijn, veel meer dan een gewone fout. Thibaut ...

142
142
Extra boost op Bosuil: "Wil graag bij Antwerp blijven"

Na de trainerswissel en enkele knappe resultaten, is de rust bij Antwerp FC weer helemaal ...

214
214
'Leko grijpt in: eerste slachtoffer in Brugse basiself'

De nederlaag tegen Arsenal FC was nog ietwat ingecalculeerd, dit weekend heeft Club Brugge echter ...

653
653
Anderlecht dropt bommetje in JPL: spraakmakend plan op tafel

Aanstaande woensdag staat een belangrijke afspraak in het Belgische voetbal gepland. Dat vindt de ...

336
336
Mazzu haalt eindelijk zijn gram: "Iedereen was gefrustreerd"

OH Leuven heeft vrijdagavond nog eens de zoeke smaak van de overwinning geproefd. Nadat het in de ...

77
77
Hommeles bij Standard: Henry krijgt het aan de stok met fans

Standard staat voorlopig nog op een knappe zesde plaats in het klassement, maar opperbest is de ...

150
150
'Belgische clubs willen slag slaan bij Red Bull Salzburg'

De wintermercato komt stilaan zeer dichtbij en de meeste Belgische clubs zullen hun shoppinglijstje ...

99
99
OHL stuit de opmars van Standard en doet goede zaak

Standard dook vorig weekend verrassend op in de top zes, maar dreigt het straks alweer uit te gaan ...

74
74
Nieuwe coach stuurt Charleroi meteen duidelijke boodschap

Bij Charleroi moesten ze de voorbije dagen met lede ogen de afwikkeling van de trainerssoap tussen ...

103
103
Heynen velt duidelijk oordeel over mogelijk ontslag Fink

De spanning was al te snijden bij KRC Genk voor de afreis naar Denemarken, maar daar liep het ...

229
229
Beveren in slotseconden langs Futures, Lommel wint vlotjes

In de Challenger Pro League is leider SK Beveren vrijdagavond maar net aan verrassend puntenverlies ...

108
108
'Einde van de soap? Liverpool neemt beslissing over Salah'

Het heeft de laatste dagen weer serieus gestormd bij Liverpool. Vorig weekend liet de Engelse ...

113
113
Brokken gelijmd bij Essevee: "We staan of vallen met hem"

Bij Zulte Waregem hinken ze momenteel wat op twee gedachten. De promovendus heeft nog altijd de top ...

169
169
Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

61
61
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

372
372
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

389
389

Meer sportnieuws