Goalgetter wees lucratieve aanbiedingen af voor OHL

69 stemmen
Goalgetter wees lucratieve aanbiedingen af voor OHL

OH Leuven heeft zich ontpopt tot één van de revelaties van het seizoen tot dusver in de Jupiler Pro League. Na acht speeldagen prijkt het nog steeds op een knappe vierde plaats. Het liet tot dusver enkel punten liggen door te verliezen van Antwerp en Club Brugge en door gelijk te spelen op Anderlecht en nestelt zich daardoor voorlopig op een plaats in Play-Off I.


Marc Brys is er bliksemsnel in geslaagd om een sterk geheel te smeden, ondanks dat zijn spelerskern deze zomer bijna volledig vernieuwd werd. De meeste van die transfers bleken tot dusver wel een schot in de roos en Den Dreef ontdekte ook een nieuwe goalgetter. Mario Gonzalez scoorde drie keer in zijn eerste drie wedstrijden en heeft voorlopig amper 64 minuten nodig voor een goal.

De Spanjaard kwam eind augustus op huurbasis over van Sporting Braga, maar OHL bedong ook een aankoopoptie. Gonzalez geeft in Het Nieuwsblad aan dat hij een verlengd verblijf zeker wel ziet zitten, anders zou hij ook niet akkoord gegaan zijn met de optie. Daarnaast vertelt hij dat hij ook andere aanbiedingen op zak had waar hij meer kon verdienen, maar dat het sportieve plaatje de doorslag gaf.

STAP HOGEROP
Gonzalez was de voorbije jaren al actief bij Villarreal, Clermont, Tondela en Tenerife alvorens bij Braga te belanden, maar daar kon hij zich niet echt doorzetten. Door een stapje terug te zetten naar Leuven hoopt de 26-jarige later terug naar een topcompetitie te kunnen, waarbij de Premier League en La Liga zijn favoriete opties zijn.

LEES OOK: Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Zal OHL nog veel plezier aan hem beleven?

Meest recent

'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

15
15
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

62
62
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

41
41
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

41
41
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

121
121
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

453
453
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

72
72
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

193
193
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

130
130
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

72
72
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

66
66
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

191
191
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

641
641
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

52
52
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

68
68
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

437
437
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

457
457
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

570
570
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

1082
1082
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

126
126
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

568
568
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

114
114
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

152
152
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

117
117
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

168
168

Meer sportnieuws