Goalgetter wees lucratieve aanbiedingen af voor OHL

door
Goalgetter wees lucratieve aanbiedingen af voor OHL

OH Leuven heeft zich ontpopt tot één van de revelaties van het seizoen tot dusver in de Jupiler Pro League. Na acht speeldagen prijkt het nog steeds op een knappe vierde plaats. Het liet tot dusver enkel punten liggen door te verliezen van Antwerp en Club Brugge en door gelijk te spelen op Anderlecht en nestelt zich daardoor voorlopig op een plaats in Play-Off I.


Marc Brys is er bliksemsnel in geslaagd om een sterk geheel te smeden, ondanks dat zijn spelerskern deze zomer bijna volledig vernieuwd werd. De meeste van die transfers bleken tot dusver wel een schot in de roos en Den Dreef ontdekte ook een nieuwe goalgetter. Mario Gonzalez scoorde drie keer in zijn eerste drie wedstrijden en heeft voorlopig amper 64 minuten nodig voor een goal.

De Spanjaard kwam eind augustus op huurbasis over van Sporting Braga, maar OHL bedong ook een aankoopoptie. Gonzalez geeft in Het Nieuwsblad aan dat hij een verlengd verblijf zeker wel ziet zitten, anders zou hij ook niet akkoord gegaan zijn met de optie. Daarnaast vertelt hij dat hij ook andere aanbiedingen op zak had waar hij meer kon verdienen, maar dat het sportieve plaatje de doorslag gaf.

STAP HOGEROP
Gonzalez was de voorbije jaren al actief bij Villarreal, Clermont, Tondela en Tenerife alvorens bij Braga te belanden, maar daar kon hij zich niet echt doorzetten. Door een stapje terug te zetten naar Leuven hoopt de 26-jarige later terug naar een topcompetitie te kunnen, waarbij de Premier League en La Liga zijn favoriete opties zijn.

LEES OOK: Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

Zal OHL nog veel plezier aan hem beleven?

Meest recent

Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

23
23
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

227
227
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

8
8
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

97
97
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

137
137
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

848
848
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

153
153
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

278
278
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

417
417
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

124
124
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

268
268
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

323
323
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

66
66
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

557
557
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

460
460
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

190
190
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

492
492
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

472
472
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

89
89
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

396
396
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

626
626
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

238
238
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

289
289
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

316
316
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

314
314

Meer sportnieuws