Goalgetter wees lucratieve aanbiedingen af voor OHL

69
Goalgetter wees lucratieve aanbiedingen af voor OHL

OH Leuven heeft zich ontpopt tot één van de revelaties van het seizoen tot dusver in de Jupiler Pro League. Na acht speeldagen prijkt het nog steeds op een knappe vierde plaats. Het liet tot dusver enkel punten liggen door te verliezen van Antwerp en Club Brugge en door gelijk te spelen op Anderlecht en nestelt zich daardoor voorlopig op een plaats in Play-Off I.


Marc Brys is er bliksemsnel in geslaagd om een sterk geheel te smeden, ondanks dat zijn spelerskern deze zomer bijna volledig vernieuwd werd. De meeste van die transfers bleken tot dusver wel een schot in de roos en Den Dreef ontdekte ook een nieuwe goalgetter. Mario Gonzalez scoorde drie keer in zijn eerste drie wedstrijden en heeft voorlopig amper 64 minuten nodig voor een goal.

De Spanjaard kwam eind augustus op huurbasis over van Sporting Braga, maar OHL bedong ook een aankoopoptie. Gonzalez geeft in Het Nieuwsblad aan dat hij een verlengd verblijf zeker wel ziet zitten, anders zou hij ook niet akkoord gegaan zijn met de optie. Daarnaast vertelt hij dat hij ook andere aanbiedingen op zak had waar hij meer kon verdienen, maar dat het sportieve plaatje de doorslag gaf.

STAP HOGEROP
Gonzalez was de voorbije jaren al actief bij Villarreal, Clermont, Tondela en Tenerife alvorens bij Braga te belanden, maar daar kon hij zich niet echt doorzetten. Door een stapje terug te zetten naar Leuven hoopt de 26-jarige later terug naar een topcompetitie te kunnen, waarbij de Premier League en La Liga zijn favoriete opties zijn.

LEES OOK: 'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Zal OHL nog veel plezier aan hem beleven?

Meest recent

Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

0
0
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

36
36
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

57
57
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

82
82
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

40
40
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

104
104
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

147
147
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

68
68
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

40
40
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

176
176
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

84
84
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

160
160
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

185
185
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

45
45
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

71
71
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

362
362
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

254
254
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

207
207
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

960
960
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

383
383
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

159
159
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

201
201
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

99
99
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

230
230
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

281
281

Meer sportnieuws