OHL bindt absolute sterkhouder langer aan zich

door
OHL bindt absolute sterkhouder langer aan zich

OH Leuven is de revelatie van het seizoen tot nog toe. De Vlaams-Brabanders pronken knap op plaats vier in de klassering. In acht wedstrijden wisten Marc Brys en co al zestien punten te verzamelen. Een straffe prestatie. En er valt nog meer goed nieuws te rapen aan Den Dreef.


Zo maakt OHL bekend dat sterkhouder Mathieu Maertens zijn contract verlengd heeft tot 2026. De kapitein blijft dus aan boord van het Leuvense schip. Maertens landde in 2017 in Leuven. Sindsdien is hij er uitgegroeid tot een absolute smaakmaker. Zijn 37 goals en 16 assists in 156 wedstrijden bewijzen dat alleen maar.

Maertens stond eerder naar verluidt in de belangstelling van Club Brugge, maar besloot om zijn overeenkomst te verlengen. "Mentaal was het de voorbije weken niet altijd even gemakkelijk, maar als voetballer moet je je hoofd koel houden en je best blijven doen", vertelt hij op de website van OHL. "Mede dankzij de steun van de supporters is me dat ook gelukt. Ik ben blij om mijn contract bij OH Leuven met nog een jaar te verlengen. Ik wil hier gewoon nog zoveel mogelijk mooie momenten beleven", voegt hij er nog aan toe.

CERCLE BRUGGE

Maertens is een jeugdproduct van Cercle Brugge. Hij stroomde door naar de eerste ploeg van de Vereniging en zou er enkele seizoenen de dienst uitmaken. In 2017 koos hij voor een avontuur bij Leuven. Daar zal hij geen spijt van hebben, want bij die club is hij stilaan aan het uitgroeien tot een icoon. Maertens kan zijn contractverlenging dit weekend vieren met een goede prestatie op het veld van KV Mechelen.

LEES OOK: Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

Kan hij de Belgische top aan?

Meest recent

Rampscenario voor Anderlecht: einde seizoen De Cat?

Voor de tweede week op rij leek RSC Anderlecht even op weg naar de slachtbank, maar de betere ...

7
7
Leko moet puzzelen: verrassende vervanger Sabbe?

Club Brugge maakte zaterdag tegen STVV komaf met zijn uitcomplex, al waren er in Stayen wel bloed, ...

76
76
'De Cat pakt koffers: financiële kater Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt hem nog tijdig klaar te stomen voor de bekerfinale, maar of dat ook zal lukken ...

44
44
Vanhaezebrouck tikt Leko op vingers: "Niet normaal"

Club Brugge kwam zaterdag met de schrik vrij op het veld van STVV, waar een scheve situatie pas na ...

76
76
Anderlecht zonder De Cat: drie opties voor Taravel

RSC Anderlecht won zondag met 3-1 van AA Gent. Weliswaar op een diefje, al was dat na de recente nul ...

40
40
Gigantische kater Juventus: details Openda-deal bekend

Loïs Openda zit ondertussen al een poos op een zijspoor bij Juventus en komt de laatste matchen ...

66
66
Heftige beelden: Leko gaat volledig wild in kleedkamer Club

Club Brugge boekte afgelopen weekend een belangrijke overwinning op het veld van STVV. Maar in de ...

203
203
'Anderlecht onderneemt actie: finaleplan met De Cat'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

200
200
'Bayern serieus: nieuwe ster van 60 miljoen voor Kompany'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de return in de ...

64
64
Knelpunt bij Duivels: 21-jarige verrassing in WK-selectie?

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het vormen van zijn selectie voor het WK. ...

296
296
Money time in Challenger Pro League: pittig duel op slotspeeldag

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

108
108
'Anderlecht slaat toe: miljoenendeal voor nieuwe Goleador'

Anderlecht zoekt opnieuw naar een spits en is daarbij uitgekomen bij een naam die in Zuid-Amerika al ...

254
254
Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

374
374
Hoop voor AA Gent: groot verschil met horror-Play-Offs

KAA Gent heeft zondagavond een gouden opportuniteit laten liggen in de Champions' Play-Offs. Op het ...

263
263
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

568
568
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

229
229
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

170
170
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

120
120
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

173
173
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

94
94
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

277
277
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

33
33
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

681
681
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

74
74
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

143
143

Meer sportnieuws