OHL bindt absolute sterkhouder langer aan zich

door
OHL bindt absolute sterkhouder langer aan zich

OH Leuven is de revelatie van het seizoen tot nog toe. De Vlaams-Brabanders pronken knap op plaats vier in de klassering. In acht wedstrijden wisten Marc Brys en co al zestien punten te verzamelen. Een straffe prestatie. En er valt nog meer goed nieuws te rapen aan Den Dreef.


Zo maakt OHL bekend dat sterkhouder Mathieu Maertens zijn contract verlengd heeft tot 2026. De kapitein blijft dus aan boord van het Leuvense schip. Maertens landde in 2017 in Leuven. Sindsdien is hij er uitgegroeid tot een absolute smaakmaker. Zijn 37 goals en 16 assists in 156 wedstrijden bewijzen dat alleen maar.

Maertens stond eerder naar verluidt in de belangstelling van Club Brugge, maar besloot om zijn overeenkomst te verlengen. "Mentaal was het de voorbije weken niet altijd even gemakkelijk, maar als voetballer moet je je hoofd koel houden en je best blijven doen", vertelt hij op de website van OHL. "Mede dankzij de steun van de supporters is me dat ook gelukt. Ik ben blij om mijn contract bij OH Leuven met nog een jaar te verlengen. Ik wil hier gewoon nog zoveel mogelijk mooie momenten beleven", voegt hij er nog aan toe.

CERCLE BRUGGE

Maertens is een jeugdproduct van Cercle Brugge. Hij stroomde door naar de eerste ploeg van de Vereniging en zou er enkele seizoenen de dienst uitmaken. In 2017 koos hij voor een avontuur bij Leuven. Daar zal hij geen spijt van hebben, want bij die club is hij stilaan aan het uitgroeien tot een icoon. Maertens kan zijn contractverlenging dit weekend vieren met een goede prestatie op het veld van KV Mechelen.

LEES OOK: Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

Kan hij de Belgische top aan?

Meest recent

Euvrard zwaar onder de indruk van drie spelers Zulte Waregem

Standard neemt het morgenavond aan de Gaverbeek op tege Zulte Waregem. De Rouches hebben maar ...

1
1
Taravel verklaart deze grote metamorfose bij Anderlecht

Kan RSC Anderlecht nog eens punten rapen in Brugge? De match tegen Club Brugge is cruciaal om te ...

20
20
Leko waarschuwt Anderlecht: Paars-Wit 'vreest'

Club Brugge neemt het morgen in eigen huis op tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit wist er voor het ...

81
81
KRC Genk hoopt mee: "Ik wil mee naar het WK"

Bij KRC Genk draaien ze een zeer wisselvallig seizoen. Nicky Hayen kreeg dat er ook nog niet ...

19
19
Arsenal door in FA Cup: grote zorgen om Trossard

Arsenal speelde om 13u15 zijn partij in de FA Cup tegen Mansfield Town. De Gunners hadden het knap ...

10
10
Van der Elst ‘tipt’ JPL-topclubs: "Klaar voor volgende stap"

Bij KVC Westerlo hopen ze elke mercato een uitgaande miljoenentransfer af te ronden. In januari ...

23
23
Boskamp opent frontale aanval op Donald Trump

Voormalig publiekslieveling Johan Boskamp is de laatste maanden minder op televisie te zien. De ...

41
41
Kljestan verrast: "Anderlecht had hem moeten houden"

Bij RSC Anderlecht staan ze voor een cruciale fase. Als ze nog echt willen meedoen voor de top drie, ...

99
99
Hoe KRC Genk dankzij Union SG zijn lesje heeft geleerd

KRC Genk staat voor een zeer moeilijke verplaatsing naar Union SG. De Limburgers lopen daar een oude ...

52
52
'Jackpot KRC Genk in zicht: extra WK-ganger in de maak'

KRC Genk lijkt komende zomer opnieuw te gaan cashen op verschillende spelers. Eén van de ...

69
69
Gentse natrap op Leko: "Dan hoor je hier misschien niet thuis"

Mathematisch is nog steeds heel wat mogelijk, maar AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' ...

126
126
Anderlecht lacht tanden bloot: "Híj́ is de beste speler in JPL"

Een kleine maand geleden lag RSC Anderlecht nog tegen de touwen en was de crisis bij de ...

156
156
"Dan maakt niemand kans" - zware titelclaim bij Club Brugge

Het einde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League is in zicht, de titelstrijd in de ...

194
194
Marc Coucke bakt het bruin: 'Helse uitdaging wacht'

Ondernemer, voetbalbaas en showman: Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de aandacht moet ...

47
47
TRANSFERUURTJE: 'Kassa rinkelt in Gent, zware dreun Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

219
219
Antwerp-lichtpuntje blijft strijdvaardig na teleurstelling

Play-Off 1 lijkt wel heel erg ver voor Royal Antwerp FC na het gelijkspel tegen La Louvière. ...

53
53
Conte schept duidelijkheid over De Bruyne én Lukaku

Kevin De Bruyne maakte eindelijk zijn rentree bij Napoli na een slepende blessure. Ook Romelu Lukaku ...

42
42
Proto verrast met open sollicitatie bij Anderlecht

Silvio Proto is momenteel assistent van Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. De voormalige doelman ...

241
241
Tresoldi eerlijk over concurrentiestrijd bij Club Brugge

Nicolo Tresoldi is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. De aanvaller scoort aan de lopende ...

151
151
Kouyaté verbaast iedereen met uitspraken na Antwerp-zeperd

Royal Antwerp FC heeft de kansen op een plek in de top 6 helemaal om zeep geholpen. The Great Old ...

159
159
Pocognoli geeft criticasters lik op stuk: Frankrijk keert kar

Sebastien Pocognoli kende een desastreuze start bij AS Monaco en er werd meteen al over een ...

113
113
Niet Vanaken, Bertaccini ziet beste JPL-speler bij Club

Club Brugge is de grote favoriet voor het duel met RSC Anderlecht. Adriano Bertaccini hoopt in de ...

254
254
Kompany verliest geduld met media na Bayern-zege

Bayern München won makkelijk met 4-1 van Borussia Mönchengladbach. De titel kan Bayern ...

243
243
Proto bijt terug naar Renard na uitval over Anderlecht

Olivier Renard haalde enkele weken geleden zeer hard uit naar RSC Anderlecht, nadat hij er werd ...

222
222
Deschacht ziet Anderlecht-zonde: "Zet hem bij Club ..."

Zondagmiddag is het weer zover, dan kijken rivalen Club Brugge en RSC Anderlecht mekaar weer recht ...

616
616

Meer sportnieuws