Van Bommel stuurt serieuze waarschuwing voor Seraing

door
Van Bommel stuurt serieuze waarschuwing voor Seraing

De voorbije dagen ging de aandacht vooral uit naar de knappe prestaties van Club Brugge in de Champions League, maar in eigen land is Blauw-Zwart niet de primus. Die eer is momenteel weggelegd voor Antwerp, dat na acht speeldagen nog steeds met het maximum van de punten pronkt en daardoor al een kloof van vijf punten met Club en KRC Genk uitgebouwd heeft.


De verwachting is dat de Great Old vrijdagavond zijn negende overwinning op een rij zal boeken. Dan krijgen ze immers op de Bosuil het bezoek van Seraing, dat na een 6 op 24 op een degradatieplaats hangt. De Luikenaars worden bovendien sowieso gezien als één van de zwakkere broertjes in de competitie en zouden dus geen gevaar mogen vormen voor de Antwerpse pletwals.

Dat ziet Mark van Bommel echter anders. "Ik heb Seraing-Club Brugge van afgelopen weekend grondig geanalyseerd en vind Seraing een moeilijke tegenstander", stelt de trainer immers bij Het Laatste Nieuws. "Ze gooien niet alles open, maar dat is natuurlijk hun volste recht. Er zit echt wel een goed plan achter hetgeen ze doen. We gaan de tegenstander niet onderschatten."

PUZZELEN
Van Bommel blijft dus voorzichtig en moet ook nog de nodige spelers missen in tegen Seraing. Zo liggen Michael Frey, Michel-Ange Balikwisha, Björn Engels, Arbnor Muja en Faris Haroun nog steeds in de lappenmand. Het goede nieuws is wel dat Ritchie De Laet, Calvin Stengs en Jurgen Ekkelenkamp gewoon fit lijken te raken, ondanks dat ook zij met kwaaltjes sukkelden.

LEES OOK: Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Zal Antwerp zijn negende zege op rij boeken?

Meest recent

'Anderlecht op dood spoor: ook Schreuder haakt af'

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Zulte Waregem. Behoudens een verrassing nog altijd met ...

95
95
'Club Brugge baalt: goudhaantje valt door de mand'

Met een 3-3 draw tegen Atlético Madrid beleefde Club Brugge alweer een geslaagde avond in de ...

135
135
'Charleroi mag dromen: transfer van 9 miljoen'

Charleroi kreeg in de vorige week een stevige tik, want met drie nederlagen op rij zag het de ...

11
11
Nieuwe goudklomp voor OHL: "Hij wordt een grote speler"

Vorige zomer wist OH Leuven nog een zeer straffe transfer te realiseren. Het wist maar liefst 16 ...

27
27
Vanhaezebrouck keihard voor Verhaeghe: "CL onwaardig"

De laatste jaren drukt Club Brugge alsmaar vaker zijn stempel in de Champions League. Het staat al ...

624
624
Diakhon doet Club watertanden met krasse uitspraak

Club Brugge heeft woensdagavond nogmaals een knap resultaat neergezet in de Champions League. Het ...

198
198
Geen versterking bij Genk: De Condé verdedigt keuze

Lange tijd leek het een grijs seizoen te gaan worden voor KRC Genk, maar de Limburgers kunnen dat nu ...

120
120
Saelemaekers middelpunt van heuse rel na Milan-Como

Woensdagavond waren alle ogen gericht op de Champions League, maar ook in de Serie A werd er ...

110
110
Leko moet puzzelen: Degryse stelt gewaagd plan voor

Club Brugge mag nog steeds dromen van de achtste finales van de Champions League, nadat het ...

157
157
'Thibaut Courtois verbaast en stapt in Franse clubs'

Het lijkt een alsmaar couranter fenomeen te worden: topvoetballers die nog tijdens hun actieve ...

53
53
'Club wil stunten: straffe naam als opvolger Mignolet'

Club Brugge verbaast ook dit seizoen weer in de Champions League, ondanks dat het in de zomer weer ...

628
628
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

295
295
Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Matte Smets kon afgelopen wintermercato een absolute knaltransfer maken. Het Duitse Wolfsburg had ...

194
194
Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

158
158
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

48
48
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

776
776
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

195
195
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

303
303
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

67
67
"Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Union moest in de zomer alweer op zoek naar vervangers voor heel wat sterkhouders. Daarvoor ging het ...

227
227
Simeone strooit lof naar Club: "Lastigste ploeg in de CL"

Club Brugge is er woensdagavond opnieuw in geslaagd om een zeer knap resultaat neer te zetten in de ...

410
410
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

150
150
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

397
397
'Bundesliga-club zet Belgische verdediger op shortlist'

We haalden al meermaals aan dat de Belgische clubs meer kansen moeten geven aan Belgische spelers. ...

64
64
Hoeneß met heel straffe openbaring over Kompany

Bij Bayern München zijn ze tevreden over Vincent Kompany. Hij bracht weer rust en prijzen naar ...

308
308

Meer sportnieuws