Anderlecht laat fans laatste groet brengen aan Verschueren

door
Anderlecht laat fans laatste groet brengen aan Verschueren

De Belgische voetbalwereld werd woensdag opgeschrikt door het overlijden van Michel Verschueren. De voormalige algemeen manager van Anderlecht werd 91 jaar en drukte in zijn 30 jaar bij Paars-Wit nadrukkelijk zijn stempel op de club en op het hele Belgische voetbal. De steunboodschappen en eerbetogingen stroomden dan ook uit alle hoeken binnen.


Het verlies kwam uiteraard wel het hardst aan bij Anderlecht. Dat zal zijn supporters nu ook nog een laatste groet laten brengen aan Verschueren, weet Het Laatste Nieuws. Zaterdag zal zijn kist immers tussen 9u en 12u aan het stadion opgesteld staan. Daarnaast stelt de club ook een rouwregister ter beschikking voor supporters die nog een boodschap willen achterlaten.

De wedstrijd van zondag tegen KV Kortrijk zal ook in het teken staan van Verschueren. Het rouwregister zal ook dan nog beschikbaar zijn in het stadion en er zal voor die partij ook een minuut stilte gehouden worden ter ere van Mister Michel. De spelers zullen tijdens de match ook een rouwband dragen. Op maandag vindt vervolgens de begrafenis plaats in Grimbergen. Die plechtigheid is wel enkel voor familie en vrienden, supporters blijven er dus beter weg.

LEES OOK: 'Anderlecht en JPL-club vechten pittige transferstrijd uit'

Moet Anderlecht nog meer doen als eerbetoon?

Meest recent

Antwerp ontdekt in de schaduw plots nieuwe diamant

Vincent Janssen en Gyrano Kerk vormen een zeer goed duo en de twee Nederlanders doen het zeer goed ...

8
8
De Bruyne, Courtois...: dit is hét geheim van succes RC Genk

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

3
3
Malinwa baalt: "Verdienden ruimschoots een punt"

KV Mechelen bleef in de laatste drie onderlinge confrontaties met Union telkens ongeslagen, maar is ...

43
43
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Tevreden en niet tevreden"

Union heeft meteen een geweldige zaak gedaan in zijn eerste wedstrijden van 2026. Nadat het zich al ...

25
25
'Strijd om Seys is helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

Het zal voor Club Brugge nog een helse klus worden om deze winter al zijn goudhaantjes aan boord te ...

128
128
Union velt KV Mechelen en loopt weer verder uit op Club

Union heeft zaterdagavond optimaal geprofiteerd van de nederlaag van Club Brugge een dag eerder. Het ...

52
52
Cercle lijkt vertrouwen: "We worden eindelijk beloond"

Cercle Brugge is uitstekend aan zijn 2026 begonnen. Het pakte immers een belangrijke zege op het ...

49
49
Kompany gelooft zijn ogen niet bij Bayern: "Mijn god!"

Bayern München heeft zaterdagavond opnieuw grote indruk gemaakt in de Bundesliga. In de topper ...

175
175
Beveren doet dankzij Patro alweer gouden zaak in 1B

Ook in de Challenger Pro League wordt er dit weekend opnieuw gevoetbald. Leider SK Beveren heeft in ...

199
199
'Orel Mangala krijgt cruciale transferupdate'

Maar liefst tien maanden lag Orel Mangala in de lappenmand met een zware knieblessure. Kort na zijn ...

46
46
Essevee wint eindelijk weer: "Waarom het nu wel lukt?"

Zulte Waregem heeft zondag voor een grote verrassing gezorgd door KRC Genk te kloppen. Het haalde in ...

133
133
'Verrassende miljoenentransfer bij AA Gent'

AA Gent haalde deze zomer al Hyun-seok Hong terug, maar verder is het nog wachten op versterking bij ...

421
421
Arsenal stuit op sterke Sels, Bayern haalt wéér uit

In de Premier League heeft leider Arsenal zaterdagavond verrassend punten laten liggen. Het kwam ...

97
97
Cercle doet in Westerlo gouden zaak in strijd om behoud

Cercle Brugge heeft in zijn eerste wedstrijd van 2026 meteen een geweldige zaak gedaan in de strijd ...

76
76
'Club Brugge plant winterknaller: één naam duikt op'

Club Brugge staat klaar om toe te slaan op de wintermarkt. Achter de schermen wordt aan een transfer ...

743
743
'Transfer Nainggolan: dit zijn de financiële details'

Patro Eisden heeft 2026 geopend met een gigantisch grote transfer voor de club. Ze wisten Radja ...

224
224
Hayen luidt alarmbel na achtste nederlaag van het seizoen

Nicky Hayen heeft héél veel werk. KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie met ...

202
202
'Newcastle wil Club Brugge van smaakmaker beroven'

Bij Club Brugge draaien ze geen goed seizoen, toch loopt er veel individueel talent rond in het Jan ...

190
190
'Anderlecht en JPL-club vechten pittige transferstrijd uit'

RSC Anderlecht schakelt duidelijk een versnelling hoger op de transfermarkt. Julien Heekeren ...

191
191
'KRC Genk stuurt zomeraanwinst al richting uitgang'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

486
486
Liverpool incasseert mokerslag, Chelsea pakt driepunter

In de Premier League hoopten ploegen als Chelsea en Liverpool te profiteren van de nederlaag van ...

40
40
'Kompany laat ex-toppers Jupiler Pro League links liggen'

Bayern München is bezig aan een uitstekend seizoen. Vincent Kompany levert er fantastisch werk. ...

57
57
KRC Genk begint 2026 met een ferme zeperd

KRC Genk zit toch in een stevige crisis. De Limburgers zijn 2026 begonnen met een nederlaag op het ...

171
171
Dortmund zet in extremis Bayern München alsnog onder druk

In de Bundesliga speelt Bayern München om 18u30 de topper tegen RB Leipzig. Om 16u waren er nog ...

31
31
Euvrard doet boekje open over Wilmots én ambitie Standard

Standard hoopt in 2026 de weg naar boven in te zetten. Ze staan momenteel zesde in de Jupiler Pro ...

275
275

Meer sportnieuws