TRANSFERUURTJE: 'Grootmacht kijkt bij Club, nu al transfer Praet'

272
TRANSFERUURTJE: 'Grootmacht kijkt bij Club, nu al transfer Praet'

De transfermarkt is inmiddels wel zowat overal gesloten, maar vrije spelers kunnen zich wel nog steeds bij een nieuwe club aansluiten. Bovendien raken er ook nog de nodige details bekend over transfers die al dan niet deze zomer plaatsgevonden hebben en worden transfers voor januari al voorbereid. VoetbalNieuws verzamelt al het belangrijkste transfernieuws daarom dagelijks om 12u in het Transferuurtje.


JUPILER PRO LEAGUE

Club Brugge is bezig aan een straffe campagne in de Champions League en dat gaat niet onopgemerkt voorbij. Zo werd de klinkende zege in Porto van nabij gevolgd door een Europese grootmacht, want er zat volgens Portugese media een vertegenwoordiger van Manchester City in de tribune. Die zal misschien in eerste instantie afgezakt zijn voor spelers van de thuisploeg, maar zal misschien wel eerder enkele Brugse namen in zijn boekje genoteerd hebben.

BUITENLAND

De transferperiode van januari is nog veraf, maar een transfer van Dennis Praet lijkt nu al vorm te krijgen. De middenvelder komt amper aan de bak bij Leicester City en daar wil Torino van profiteren. De Italianen grepen in de zomer nog naast een transfer, maar willen volgende maand al de onderhandelingen voor een wintertransfer opstarten. Ze hopen Praet voor 5 à 6 miljoen euro te kunnen strikken.



Thomas Foket kijkt zelfs nog verder vooruit. De rechtsachter bleef bij Stade Reims ondanks vermeende interesse van West Ham en Basaksehir, maar geeft aan dat hij wellicht in de zomer van 2023 een transfer gaat maken. Dan is de 27-jarige immers einde contract bij zijn Franse club en die is bereid om hem gratis te laten vertrekken als hij dat wenst.

LEES OOK: 'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Moet Praet zo snel mogelijk vertrekken bij Leicester?

Meest recent

'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

26
26
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

13
13
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

4
4
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

34
34
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

36
36
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

64
64
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

96
96
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

214
214
De Winter stopt als Rode Duivel: échte reden bekend

Bij de bekendmaking van zijn selectie voor het aankomende tweeluik in de Nations League dropte Mark ...

418
418
Club Brugge slikt bittere pil: opdoffer uit ziekenboeg

De belangrijke affiches volgen mekaar snel op voor Club Brugge, dat een paar dagen na de zege tegen ...

191
191
Bruno blijft puzzelen: nieuw experiment in Brugge?

Of het advies van zijn bazen er iets mee te maken heeft valt sterk te betwijfelen, maar na een lange ...

155
155
Leko spreekt klare taal over leegloop bij Club Brugge

Met alweer een zege, dit keer op bezoek bij PSV, blijft Club Brugge hoge ogen gooien in de Champions ...

386
386
Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

63
63
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

372
372
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

46
46
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

67
67
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

118
118
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

273
273
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

29
29
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

80
80
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

151
151
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

22
22
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

63
63
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

383
383
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

226
226

Meer sportnieuws