Kompany brengt pakkend eerbetoon aan Verschueren

door
Kompany brengt pakkend eerbetoon aan Verschueren

De Belgische voetbalwereld nam woensdag afscheid van een icoon met het overlijden van Michel Verschueren. De Zilveren Vos werd 91 jaar en zal voor altijd onlosmakelijk verbonden blijven met Anderlecht, waar hij maar liefst 30 jaar lang aan de slag was als algemeen manager. In die periode kruiste hij het pad van heel wat grote namen, onder wie ook Vincent Kompany.


De huidige trainer van Burnley debuteerde destijds als tiener bij Anderlecht vlak nadat Verschueren op pensioen gegaan was, maar op een moment dat zijn invloed binnen de club wel nog duidelijk merkbaar was. De 36-jarige is dan ook geraakt door het overlijden van Verschueren en pakt op sociale media uit met een indrukwekkend eerbetoon.

"Gisterenavond zijn we één van de grootste leiders in het Belgische voetbal verloren. Mister Michel heeft eigenhandig het Belgische voetbal naar de moderniteit geleid en van RSC Anderlecht een bekende naam in Europa gemaakt, op en naast het veld", schrijft hij. "Vandaag bouwt de club nog steeds op zijn erfenis. Mister Michel was uniek. Hij was een toegewijde, intelligente en besluitvaardige manager, maar bovenal een loyale dienaar van de kernwaarden van de club. Zoals hem worden ze niet meer gemaakt."

EER
"Het was een eer om onder zijn leiding voor Anderlecht te mogen spelen", verwijst Kompany nog naar zijn jeugdjaren. "Mijn hart gaat nu uit naar Michael en de rest van de familie, die op veel te korte tijd het verlies van beide geliefde ouders heeft moeten verwerken. Rust in vrede, Mister Michel."


LEES OOK: Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

Mooi eerbetoon?

Meest recent

Weergaloos STVV is ‘hot’: "Wie van hen gaat blijven?"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn geschiedenis. De Truienaars zijn dit jaar veruit de ...

14
14
Patro met straffe prestatie: "We zijn er heel fier op"

Patro Eisden kende alweer een sterk seizoen. Het stond weer in de Promotion Play-Offs, maar daar was ...

30
30
Sonck en Van der Elst zien hét grote probleem bij Anderlecht

RSC Anderlecht verloor kansloos met 1-3 van Club Brugge. Wesley Sonck en Franky Van der Elst waren ...

151
151
'Manchester United heeft deze gigantische transferplannen'

Manchester United staat derde in de Premier League. Michael Carrick doet het geweldig sinds hij ...

46
46
Kompany voorspelt nu al nieuw spektakelstuk

Woensdagavond ontvangt Bayern München PSG. Na de heerlijke 5-4 in Parijs kijkt iedereen ...

21
21
Jbari ziet "verontrustend" nieuws bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten ze flink aan de bak om nog een Europees ticket te bemachtigen. Achter de ...

183
183
'Vertrek Rigaux bij Club Brugge extra stap dichterbij'

Het gonst al lange tijd van de geruchten omtrent Feyenoord en Dévy Rigaux. Vorig jaar was er ...

285
285
'Club Brugge zet door: 10 miljoen voor oude bekende'

Club Brugge wil stevig uithalen op de transfermarkt. Blauw‑zwart denkt aan een miljoenenbod om de ...

581
581
Beveren raast door met volgende smaakmaker

SK Beveren maakt duidelijk werk van de A-kern voor komend seizoen. Na Lennert Martens en Bruno ...

63
63
Ajax doet geweldige zaak met verkoop ex-spits STVV

Ajax moet nog hard knokken voor een Europees ticket. De vetpotten van de Champions League zitten er ...

20
20
Verhuurde JPL-spelers: RSCA-huurlingen met geweldig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

114
114
Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

In de Relegation Play-Offs zijn de plaatsen al verdeeld, maar voorts gaat het overal om de knikkers ...

110
110
'Club Brugge gaat all-in voor droomopvolger Mignolet'

Wie er zaterdag tegen STVV postvat onder de lat is voorlopig een vraagteken bij Club Brugge, dat ...

676
676
'Genk kan cashen: PSV drukt door voor sterkhouder'

De lichtpunten vielen het afgelopen seizoen op één hand te tellen bij KRC Genk, dat ...

349
349
'Bom bij Club Brugge: Rigaux richting Feyenoord?'

Momenteel eist de titelrace uiteraard nog alle aandacht op bij Club Brugge, maar nadien zijn de ogen ...

379
379
Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

168
168
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

426
426
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

278
278
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

1209
1209
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

129
129
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

164
164
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

296
296
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

104
104
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

184
184
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

102
102

Meer sportnieuws