Rode Duivel kondigt nu al transfer in 2023 aan

door
Rode Duivel kondigt nu al transfer in 2023 aan

Vrijdag maakt Roberto Martinez zijn selectie bekend voor de komende interlands van de Rode Duivels tegen Wales en Nederland en die zal wellicht ook al een indicatie geven van wie wel of niet mag dromen van een ticket voor het WK in Qatar in november. Voor dat toernooi zal de bondscoach 26 spelers mogen selecteren en een aantal namen balanceren nog op de rand van de selectie.


Eén van de spelers die leeft tussen hoop en vrees, is Thomas Foket. De rechtsachter was er in juni wel bij de voor de eerste vier matchen in de Nations League, maar zat drie keer in de tribune en moest daarna vrede nemen met een halfuur in de slotmatch tegen Polen. Ondanks dat hij al in 2016 debuteerde, staat de teller van de 27-jarige nog steeds op maar negen caps.

Een transfer deze zomer had de WK-kansen van Foket mogelijk kunnen verhogen en er was ook even sprake van interesse van West Ham en Basaksehir, maar uiteindelijk bleef hij gewoon bij Stade Reims. Tegenover Het Nieuwsblad geeft hij aan dat hij niet mocht vertrekken, maar dat hij in de zomer van 2023 meer dan waarschijnlijk wel een transfer zal maken. Dan is Foket einde contract in Reims en de club gaf al aan dat ze het hem gunnen om gratis te vertrekken als hij dat wenst.

BLESSURE
De komende maanden kan Foket zich dus in de kijker spelen en een WK-selectie zou daarbij zeker ook helpen. Maar in de komende interlands zal Foket zich niet kunnen tonen. Hij is nog herstellende van een blessure aan de hamstrings en moet daardoor passen voor de matchen tegen Wales en Nederland.

LEES OOK: 'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Had Foket in de zomer al moeten vertrekken?

Meest recent

'Tielemans ontvangt bijzonder straf transfervoorstel'

Youri Tielemans is bezig aan een goed seizoen bij Aston Villa. De club gaat voluit voor een stunt en ...

9
9
Dennis (ex-Club) duikt plots op bij deze verrassende club

Emmanuel Dennis leek op weg naar een heel mooie carrière, maar de Nigeriaanse aanvaller kent ...

27
27
Cercle Brugge strikt volgende buitenlandse parel

Cercle Brugge haalt wel vaker jong talent naar Brugge. De Bruggelingen gaan met Alan Minda zo een ...

38
38
'Westerlo op weg naar tweede uitgaande transfer'

De Belgische ploegen moeten spelers verkopen door de DAZN-saga, dat lieten we jullie al eerder ...

123
123
'Hasi houdt adem in: sterkhouders weg bij Anderlecht?'

Mads Kikkenborg mag pas weg wanneer RSC Anderlecht een nieuwe doelman te pakken heeft, maar voor het ...

283
283
'Furo zorgt voor plottwist van jewelste bij Club Brugge'

Als een donderslag bij heldere hemel staat Club Brugge op het punt om afscheid te nemen van Kaye ...

455
455
“Van alle kanten komen ze”: Van Gucht doet boekje open

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

306
306
Familiedrama Beckham escaleert: zoon trekt harde lijn

Wat ooit een droomfamilie leek rond een voetbalicoon is nu pure reality drama. In het huis van David ...

158
158
Witte rook bij AA Gent: Gandelman laat kassa rinkelen

Eerder geraakte reeds bekend dat AA Gent op het punt stond om afscheid te nemen van Omri Gandelman, ...

115
115
'Transferbom bij Club Brugge: tiener levert jackpot op'

Club Brugge dacht om in januari iedereen aan boord te houden, maar één goudhaantje ...

446
446
‘KAA Gent, Standard en STVV strijden om knaltransfer’

De wintermercato is officieel geopend en soms kijken de Belgische elkaar recht in de ogen. Dat is ...

409
409
‘Weer naar de top? Europese grootmacht wil Carrasco’

Yannick Carrasco was jarenlang actief op het allerhoogste niveau in Europa bij clubs zoals ...

116
116
Saintfiet haalt stevig uit naar Belgische clubs

Tom Saintfiet is momenteel actief als bondscoach van Mali op de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer ...

128
128
‘Standard draait kar volledig in transferdossier’

Standard Luik wil de selectie voor de tweede seizoenshelft versterken. De Rouches zijn ambitieus, ...

124
124
‘KV Mechelen wil wéér shoppen in eigen land’

De Belgische clubs zijn volop de wintermercato aan het afspeuren voor opportuniteiten. Ook KV ...

121
121
Genk verliest spektakelstuk, KAA Gent wint zakelijk

De Belgische clubs zijn op winterstage ter voorbereiding van de tweede seizoenshelft na de break. ...

204
204
'Club Brugge trekt streep door transferdeal'

Bij Club Brugge maakten ze er de voorbije weken geen geheim van dat ze zich tijdens deze ...

479
479
KV Mechelen wrijft zich in handen met extra offensieve troef

KV Mechelen was één van de revelaties van de eerste seizoenshelft in de Jupiler Pro ...

236
236
'Club wil Union en co aftroeven voor JPL-goudhaantje'

Club Brugge zoekt dezer dagen in de zoektocht naar versterking doorgaans zijn heil in het ...

401
401
'Rode Duivels krijgen grote opsteker voor WK'

Voor de Rode Duivels is het al aftellen naar juni, wanneer ze hun beste beentje kunnen voorzetten op ...

205
205
Defour geeft grote hint over terugkeer als trainer

Verschillende ex-Rode Duivels stapten de voorbije jaren al in het trainersvak, al bleven ze daar ...

128
128
'Club Brugge in shock: winters vertrek Stankovic dreigt'

Club Brugge heeft zich in de eerste dagen van de mercato nog koest gehouden, maar ongetwijfeld mogen ...

613
613
TRANSFERUURTJE: 'Extra miljoenen voor Club, Bayern pakt uit'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

229
229
Saintfiet doet schrijnende onthulling: “Doodsbedreigingen”

Er is nog maar één Belgische coach actief op de Afrika Cup. Tom Saintfiet staat met ...

84
84
Enorme Gouden Schoen-surprise met Kevin De Bruyne

Het is al Gouden Schoen wat de klok slaat. Het gala staat zondagavond op het programma en de details ...

143
143

Meer sportnieuws