Rode Duivel kondigt nu al transfer in 2023 aan

door
Rode Duivel kondigt nu al transfer in 2023 aan

Vrijdag maakt Roberto Martinez zijn selectie bekend voor de komende interlands van de Rode Duivels tegen Wales en Nederland en die zal wellicht ook al een indicatie geven van wie wel of niet mag dromen van een ticket voor het WK in Qatar in november. Voor dat toernooi zal de bondscoach 26 spelers mogen selecteren en een aantal namen balanceren nog op de rand van de selectie.


Eén van de spelers die leeft tussen hoop en vrees, is Thomas Foket. De rechtsachter was er in juni wel bij de voor de eerste vier matchen in de Nations League, maar zat drie keer in de tribune en moest daarna vrede nemen met een halfuur in de slotmatch tegen Polen. Ondanks dat hij al in 2016 debuteerde, staat de teller van de 27-jarige nog steeds op maar negen caps.

Een transfer deze zomer had de WK-kansen van Foket mogelijk kunnen verhogen en er was ook even sprake van interesse van West Ham en Basaksehir, maar uiteindelijk bleef hij gewoon bij Stade Reims. Tegenover Het Nieuwsblad geeft hij aan dat hij niet mocht vertrekken, maar dat hij in de zomer van 2023 meer dan waarschijnlijk wel een transfer zal maken. Dan is Foket einde contract in Reims en de club gaf al aan dat ze het hem gunnen om gratis te vertrekken als hij dat wenst.

BLESSURE
De komende maanden kan Foket zich dus in de kijker spelen en een WK-selectie zou daarbij zeker ook helpen. Maar in de komende interlands zal Foket zich niet kunnen tonen. Hij is nog herstellende van een blessure aan de hamstrings en moet daardoor passen voor de matchen tegen Wales en Nederland.

Had Foket in de zomer al moeten vertrekken?

Meest recent

Pro League publiceert cijfers: puntenaftrek in CPL

Zopas maakte de Licentiecommissie na een onderzoek van de jaarrekeningen uit 2025 van de Pro ...

5
5
'Overmars onthult plan: Antwerp verleidt sterkhouder'

Anterp hoopt tegen RSC Anderlecht straks nog maar eens een ticket voor de bekerfinale af te dwingen. ...

53
53
'Anderlecht heeft beet: nieuwe T1 straks al voorgesteld'

Door de abrupte exit van interimcoach Edward Still, die zelf het roer had overgenomen van de ...

616
616
'Leegloop bij Club Brugge: 3 meubelstukken richting exit'

Club Brugge lijkt volgende zomer alweer stevig te zullen cashen op goudhaantjes zoals Joel Ordonez, ...

287
287
'Anderlecht gaat all-in: Taravel drukt meteen stempel'

Vanavond weet Union wie het op 14 mei zal bekampen in de finale van de Croky Cup. Na de 0-1 zege in ...

289
289
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

98
98
JPL-coach spreekt duidelijke taal over Anderlecht-gerucht

Anderlecht heeft nog altijd geen nieuwe trainer gevonden. Het lijkt donderdag juist enkele stappen ...

147
147
10 meest waardevolle spelers JPL: verrassende nummer 1

De wintermercato is voorbij en heel wat clubs zullen hun vizier nu al richten op volgende zomer. Dan ...

237
237
Muzio dient Verhaeghe van antwoord: "Ik was geshockeerd"

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

237
237
Charleroi haalt hard uit na incidenten op Union

Bij Charleroi zullen ze nog wat langer moeten wachten op een eerste bekerfinale sinds 1993. Ze ...

86
86
Veroordeling Eddy Snelders: Gevolgen slaan in als een bom

U kon hier daarstraks al lezen dat het Hof van Beroep een uitspraak deed in de zaak rond voormalig ...

159
159
AA Gent-flop verrijst: "Alles veranderde met De Mil"

AA Gent leed vorig weekend een pijnlijke en verrassende thuisnederlaag tegen OH Leuven, maar staat ...

261
261
Stankovic geeft grote hint over zijn toekomst

Bij Club Brugge kunnen ze de komende maanden maar beter genieten van Aleksandar Stankovic, want het ...

253
253
'Nieuwe klap Anderlecht: volgende kandidaat-T1 haakt af'

Zal Anderlecht nog voor het einde van de week zijn nieuwe hoofdtrainer vinden? Dat is volgens CEO ...

456
456
Fraudeproces RSCA eindigt al snel met sisser

Donderdagvoormiddag ging in Brussel de rechtszaak van start rond vermeende fraude bij de overname ...

162
162
TRANSFERUURTJE: 'Trainersdomper Anderlecht, knaltransfer Real'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

222
222
Vanhaezebrouck reageert duidelijk op Anderlecht: "TD of T1?"

RSC Anderlecht maakt weer een paleisrevolutie mee. Olivier Renard en Besnik Hasi werden ontslagen ...

452
452
Olie op het vuur voor Antwerp-Anderlecht: gouden raad Goots

Royal Antwerp FC verdedigt in de terugwedstrijd van de halve finales van de Croky Cup een 0-1 ...

284
284
Juridische strijd Coucke barst los: “Van Holsbeeck oplichter”

De juridische strijd tussen Marc Coucke en ex-Anderlecht-manager Herman Van Holsbeeck is ...

232
232
'Mokerslag Anderlecht: Tomasson haakt toch nog af'

Anderlecht probeert donderdagavond om een ticket voor de bekerfinale te pakken met T4 ...

515
515
Oude bekende solliciteert bij Anderlecht: "Morgen sta ik er"

Het zijn drukke dagen voor Anderlecht. Dat is immers op zoek naar een nieuwe technisch directeur ...

411
411
Volledig onbekende Belg maakt plots furore in Portugal

Alsmaar vaker trekken Belgische talenten op zeer jonge leeftijd naar het buitenland, en niet alleen ...

109
109
'Nog één struikelblok voor Anderlecht en Tomasson'

Bij Anderlecht blijft de zoektocht naar een nieuwe trainer aan de gang. CEO Kenneth Bornauw gaf ...

195
195
'Standard weigert miljoenenbod voor toptalent'

Standard was tijdens de voorbije wintermercato weer druk in de weer en haalde vier nieuwe spelers ...

314
314
Rechtbank vernietigend: Mokerslag voor afwezige Snelders

Vandaag heeft het hof van beroep uitspraak gedaan over de straf van Eddy Snelders. De beslissing ...

155
155

Meer sportnieuws