Rode Duivels krijgen fikse opsteker voor Nations League

149 stemmen
Rode Duivels krijgen fikse opsteker voor Nations League

De Rode Duivels staan eind deze maand voor een beslissend tweeluik in de Nations League. Onze landgenoten nemen het eerst op tegen Wales (thuis) en kijken daarna Nederland (uit) in de ogen. Om de groep alsnog te winnen, pakken ze het best 6 op 6. Voor het duel tegen Wales krijgen Roberto Martinez en zijn mannen alvast een meevaller.


Wales maakte ondertussen zijn selectie al bekend voor de Nations League-duels. Daarin zien we dat Aaron Ramsey niet van de partij is. De middenvelder van OGC Nice ondervindt nog te veel last van een blessure aan de hamstrings. Hij moest afgelopen weekend in de Ligue 1 verstek laten gaan tegen AC Ajaccio. Ramsey speelt sinds deze zomer in Frankrijk. Hij maakte transfervrij de overstap van de Italiaanse topclub Juventus. Daarvoor maakte hij jarenlang het mooie weer bij Arsenal.

Absolute ster Gareth Bale tekent wel present. De ex-speler van Real Madrid speelt tegenwoordig in de MLS voor Los Angeles FC. Bale kwam al 106 keer uit voor zijn land. Hij scoorde daarin 39 goals. Wales staat troosteloos laatste in groep 4 van de Nations League. Hun enige punt behaalden ze tegen de Rode Duivels, na een 1-1-gelijkspel in eigen huis.

WK IN QATAR

Wales wist zich ook te plaatsen voor het WK in Qatar. De Welshmen nemen het er op tegen de VS, Iran en Engeland. Het is voor het eerst sinds 1958 dat het land nog eens van de partij zal zijn op een wereldkampioenschap. Dat belooft dus een waar voetbalfeest te worden.

LEES OOK: Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Winnen de Duivels van Wales?

Meest recent

KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

11
11
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

19
19
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

210
210
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

30
30
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

171
171
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

550
550
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

312
312
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

108
108
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

864
864
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

167
167
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

66
66
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

551
551
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

202
202
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

447
447
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

219
219
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

261
261
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1137
1137
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

589
589
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

322
322
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

285
285
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

147
147
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

164
164
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

650
650
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

319
319
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

104
104

Meer sportnieuws