Rode Duivels krijgen fikse opsteker voor Nations League

door
Rode Duivels krijgen fikse opsteker voor Nations League

De Rode Duivels staan eind deze maand voor een beslissend tweeluik in de Nations League. Onze landgenoten nemen het eerst op tegen Wales (thuis) en kijken daarna Nederland (uit) in de ogen. Om de groep alsnog te winnen, pakken ze het best 6 op 6. Voor het duel tegen Wales krijgen Roberto Martinez en zijn mannen alvast een meevaller.


Wales maakte ondertussen zijn selectie al bekend voor de Nations League-duels. Daarin zien we dat Aaron Ramsey niet van de partij is. De middenvelder van OGC Nice ondervindt nog te veel last van een blessure aan de hamstrings. Hij moest afgelopen weekend in de Ligue 1 verstek laten gaan tegen AC Ajaccio. Ramsey speelt sinds deze zomer in Frankrijk. Hij maakte transfervrij de overstap van de Italiaanse topclub Juventus. Daarvoor maakte hij jarenlang het mooie weer bij Arsenal.

Absolute ster Gareth Bale tekent wel present. De ex-speler van Real Madrid speelt tegenwoordig in de MLS voor Los Angeles FC. Bale kwam al 106 keer uit voor zijn land. Hij scoorde daarin 39 goals. Wales staat troosteloos laatste in groep 4 van de Nations League. Hun enige punt behaalden ze tegen de Rode Duivels, na een 1-1-gelijkspel in eigen huis.

WK IN QATAR

Wales wist zich ook te plaatsen voor het WK in Qatar. De Welshmen nemen het er op tegen de VS, Iran en Engeland. Het is voor het eerst sinds 1958 dat het land nog eens van de partij zal zijn op een wereldkampioenschap. Dat belooft dus een waar voetbalfeest te worden.

LEES OOK: Dartel Spanje nog niet naar WK, Wales zonder overschot

Winnen de Duivels van Wales?

Meest recent

FC Barcelona viert terugkeer naar Camp Nou met glansrijke zege

FC Barcelona speelde in de late namiddag voor het eerst sinds zeer lang weer in Camp Nou. De ruim ...

8
8
Union moet zwoegen, maar legt Cercle toch over knie

Na het puntenverlies tegen zwarte beest KV Mechelen voor de interlandbreak heeft Union zaterdag ...

29
29
Bayern schrikt hard, maar haalt toch weer sloophamer boven

Na het verrassende puntenverlies tegen Union Berlin voor de interlandbreak heeft Bayern München ...

34
34
Bounida maakt statement: grote doorbraak in de maak?

Al jaren geldt Rayane Bounida als één van de allergrootste talenten van België. ...

43
43
'Anderlecht drukt door, maar Man City en Utd op de loer'

Anderlecht trekt sinds de komst van Olivier Renard als technisch directeur volop de kaart van ...

84
84
Vanderbiest hielp KV Mechelen aan verrassende aanwinst

KV Mechelen hoopt dit weekend zijn plaats in de top zes te kunnen behouden, maar daarvoor zal het ...

51
51
'Club Brugge krijgt herkansing bij toptalent'

Club Brugge lijkt weer een bewogen mercato tegemoet te gaan. Het wemelt nu al van de geruchten rond ...

183
183
Chelsea pakt belangrijke zege en mengt zich in titelstrijd

De Engelse titelstrijd zou dit seizoen weleens razend spannend kunnen gaan worden. Daar waar ze de ...

19
19
'Duranville neemt drastische toekomstbeslissing'

De voorbije interlandbreak bracht een opsteker voor de Jonge Duivels, want zij konden nog eens ...

90
90
Schot in roos voor Club: oude bekende doet trio ontploffen

Club Brugge kreeg in de zomer te maken met heel wat belangrijke vertrekkers, maar die werden tot ...

222
222
'Strijd om Mokio is los: grootmacht in polepositie'

Ajax neemt het zaterdagavond in de Eredivisie op tegen Excelsior, maar voor Jorthy Mokio zullen ...

65
65
Renard legt doelstellingen van Anderlecht op tafel

Met een prestigieuze zege tegen Club Brugge leek Anderlecht vlak voor de interlandbreak een grote ...

137
137
Ondanks nieuwe onthullingen: "Ajax moet Overmars kans geven"

Het is de laatste weken weer crisis bij Ajax en dat betekent ook dat er weer druk gespeculeerd wordt ...

32
32
Genk slijpt nieuwe diamant: jonkie apart genomen op training

KRC Genk wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten uit de eigen jeugdopleiding te lanceren. En ...

222
222
Overmars lacht tanden bloot: groot transfernieuws Antwerp

Antwerp FC is bezig aan een behoorlijk tegenvallend seizoen tot dusver. Dat heeft deels te maken met ...

748
748
Lammens slaat heel United met verstomming: Amorim reageert

In de Premier League wil Manchester United maandagavond tegen Everton FC zijn reeks zonder ...

901
901
'Club houdt zich vast: winters miljoenenbod op steunpilaar'

Club Brugge heeft niet de gewoonte om sterkhouders te laten gaan in januari, maar maakte daar in het ...

181
181
"Tegen België op het WK? Zou ik héél vervelend vinden"

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

114
114
TRANSFERUURTJE: 'Club haalt topaanwinst, transferbom Kane'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

363
363
'Leko krijgt cruciale update uit ziekenboeg AA Gent'

AA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Westerlo. In de stille Kempen wordt het wellicht weer puzzelen ...

142
142
Hasi out bij Anderlecht? Renard spreekt klare taal

Dankzij een deugddoende zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge dook RSC Anderlecht met een goed ...

141
141
'Hayen hakt knopen door: 2 wissels bij Club Brugge'

"Club Brugge is uit op eerherstel", aldus Nicky Hayen vrijdag op zijn persbabbel. Hoewel in de ...

403
403
Renard doorbreekt stilte: "Dan verlaat ik Anderlecht'

Voor de interlandbreak boekte RSC Anderlecht een fraaie zes op zes tegen KV Mechelen en Club Brugge. ...

414
414
'Italië in alle staten: coach ontketent De Ketelaere-rel'

Raffaele Palladino gooit meteen de wetten om bij Atalanta — en precies daar wordt De Ketelaere ...

122
122
Anderlecht en Genk balen: "Beste speler in de Eredivisie"

PSV steekt er ook dit seizoen weer bovenuit in de Nederlandse eerste klasse. De club uit Eindhoven ...

118
118

Meer sportnieuws