CL: Lukaku-loos Inter wint makkelijk, Spurs struikelen

door
CL: Lukaku-loos Inter wint makkelijk, Spurs struikelen

De eerste twee wedstrijden in de Champions League op dinsdagavond hebben geen al te groot spektakel opgeleverd. Internazionale liet geen nieuwe steek vallen na de nederlaag tegen Bayern vorige week, want het rekende uiteindelijk makkelijk af met Viktoria Plzen, het kleine broertje in de groep des doods. In de andere wedstrijd ging Tottenham op pijnlijke wijze onderuit op het veld van Sporting Lissabon.


In Tsjechië kon Inter opnieuw niet rekenen op de nog steeds geblesseerde Romelu Lukaku, waardoor Simone Inzaghi in de spits deze keer voor Dzeko en Correa koos. Op die manier kon ook Lautaro Martinez eens rusten. Ondanks de afwezigheid van het gouden spitsenduo had Inter weinig moeite met Plzen. De plaatsvervangers zorgden immers na 20 minuten al voor de 0-1: Correa vond Dzeko en die werkte af.

In de tweede helft werd een eventueel offensief van Plzen snel gefnuikt toen Bucha met rood naar de kant moest na een aanslag op Barella. Inter profiteerde van de numerieke meerderheid en besliste de match helemaal met de 0-2 van Dumfries 20 minuten voor het einde. Door de zege kan het nu met een gerust gemoed de topper tussen Bayern en FC Barcelona volgen.

TOTTENHAM VERLIEST
In groep D leed Tottenham een best verrassende nederlaag. Een evenwichtige partij leek af te stevenen op een droge 0-0, maar in blessuretijd sloeg Sporting alsnog toe. Paulinho kopte aan de eerste paal een hoekschop tegen de netten. Even later zogde Arthur Gomes na een individuele actie zelfs nog voor 2-0. Sporting laat zo zes op zes noteren en gaat alleen aan de leiding in de groep, Tottenham blijft met drie punten achter.

Moet Tottenham uitschakeling vrezen?

Meest recent

Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

23
23
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

25
25
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

43
43
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

116
116
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

46
46
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

81
81
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

934
934
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

48
48
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

61
61
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

392
392
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

196
196
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

108
108
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

128
128
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

124
124
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

30
30
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

964
964
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

117
117
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

55
55
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

358
358
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

816
816
Steven Defour breekt: zeldzaam openhartig

Steven Defour heeft sinds zijn afscheid bij KV Mechelen, nu dik twee jaar geleden, gekozen voor de ...

125
125
Kompany na alle ophef: "Ik neem er afstand van"

Vincent Kompany krijgen ze niet snel gek. De trainer van Bayern München kreeg de nodige vragen ...

81
81
'Code rood bij KRC Genk: sterkhouder richting uitgang'

KRC Genk lijkt deze mercato een topspeler te verliezen. De Premier League lijkt steeds harder te ...

415
415
'Antwerp vindt akkoord: miljoenen voor sterkhouder'

Royal Antwerp FC blijft alles verkopen wat verkoopbaar is. De Great Old staat volgens Sky Sports ...

630
630
'Belgische topclub(s) zetten zinnen op goalgetter'

De Belgische topclubs zijn op zoek naar versterking. Eén speler geniet de nodige interesse, ...

275
275

Meer sportnieuws