CL: Lukaku-loos Inter wint makkelijk, Spurs struikelen

door
CL: Lukaku-loos Inter wint makkelijk, Spurs struikelen

De eerste twee wedstrijden in de Champions League op dinsdagavond hebben geen al te groot spektakel opgeleverd. Internazionale liet geen nieuwe steek vallen na de nederlaag tegen Bayern vorige week, want het rekende uiteindelijk makkelijk af met Viktoria Plzen, het kleine broertje in de groep des doods. In de andere wedstrijd ging Tottenham op pijnlijke wijze onderuit op het veld van Sporting Lissabon.


In Tsjechië kon Inter opnieuw niet rekenen op de nog steeds geblesseerde Romelu Lukaku, waardoor Simone Inzaghi in de spits deze keer voor Dzeko en Correa koos. Op die manier kon ook Lautaro Martinez eens rusten. Ondanks de afwezigheid van het gouden spitsenduo had Inter weinig moeite met Plzen. De plaatsvervangers zorgden immers na 20 minuten al voor de 0-1: Correa vond Dzeko en die werkte af.

In de tweede helft werd een eventueel offensief van Plzen snel gefnuikt toen Bucha met rood naar de kant moest na een aanslag op Barella. Inter profiteerde van de numerieke meerderheid en besliste de match helemaal met de 0-2 van Dumfries 20 minuten voor het einde. Door de zege kan het nu met een gerust gemoed de topper tussen Bayern en FC Barcelona volgen.

TOTTENHAM VERLIEST
In groep D leed Tottenham een best verrassende nederlaag. Een evenwichtige partij leek af te stevenen op een droge 0-0, maar in blessuretijd sloeg Sporting alsnog toe. Paulinho kopte aan de eerste paal een hoekschop tegen de netten. Even later zogde Arthur Gomes na een individuele actie zelfs nog voor 2-0. Sporting laat zo zes op zes noteren en gaat alleen aan de leiding in de groep, Tottenham blijft met drie punten achter.

LEES OOK: Scorende Trossard geeft met Arsenal Tottenham pak slaag

Moet Tottenham uitschakeling vrezen?

Meest recent

Clement meteen met neus op feiten: "Geen mirakels"

Philippe Clement verraste vorige week vriend en vijand door plots weer aan de slag te gaan. Daar ...

0
0
Courtois krijgt enorme lofzang van Xabi Alonso

De Rode Duivels konden tijdens de voorbije interlands niet rekenen op Thibaut Courtois. De doelman ...

9
9
Biglia kondigt nu al nakend vertrek bij Anderlecht aan

Anderlecht hertekende afgelopen zomer drastisch zijn technische staf, waarbij ze enkele oude ...

141
141
Kompany lacht vergelijking weg: "Je lacht er zelf mee"

Bayern München maakte zaterdag nog maar eens indruk door Freiburg met spectaculaire 6-2-cijfers ...

37
37
STVV raast door en laat Mazzu verweesd achter

STVV kon een geweldige zaak doen en uitlopen op AA Gent. De Truienaars gingen op bezoek bij OH ...

59
59
Hasi haalt opgelucht adem: "Hopelijk is hij nu vertrokken"

RSC Anderlecht juichte, zonder uitfans, toch heel hard na 93 minuten voetballen. De Brusselaars ...

184
184
Pover Anderlecht viert in extra tijd alsnog feest

RSC Anderlecht speelde om 18u30 op het veld van La Louvière. De Brusselaars hadden een ...

182
182
Antwerp zet Stef Wils op straat

Royal Antwerp FC heeft zopas Stef Wils ontslagen. Dat volgt na de zwakke prestatie tegen FCV Dender, ...

317
317
KV Mechelen stunt: Vanderbiest ziet grote kwaliteit

KV Mechelen zorgde voor een geweldige stunt door te winnen op het veld van KRC Genk. Voor de eerste ...

140
140
Scorende Trossard geeft met Arsenal Tottenham pak slaag

In de Premier League stond om 17u30 de topper tussen Arsenal en Tottenham op het programma. Wat ...

38
38
Anderlecht bevestigt niet: "Wat staan we te doen?"

RSC Anderlecht is om 18u30 begonnen aan zijn partij tegen La Louvière. De eerste 45 minuten ...

137
137
C4 onvermijdelijk? Wils spreekt zich uit over ontslag

Antwerp FC heeft zondagnamiddag gezichtsverlies geleden op eigen veld. De Great Old ging immers met ...

181
181
Alwéér goud waard: Trossard beukt Londense derby open

In de Premier League waren de ogen zondagavond op het noorden van Londen gericht. Daar stond ...

42
42
CPL razend spannend: Beerschot weer volop in titelstrijd

In de Challenger Pro League heeft ook Beerschot VA optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij ...

138
138
Totale afgang Antwerp: Dender pakte eerste zege op Bosuil

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een zoveelste dieptepunt bereikt. De Great Old verloor op eigen veld ...

239
239
La Louvière-Anderlecht: Hasi voert bijzondere wissel door

Na twee verdiende thuiszeges wil RSC Anderlecht zondagavond ook bevestigen op verplaatsing. Maar dat ...

225
225
Bedroevende 8 op 21 in eigen huis: Fink maakt balans op

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

194
194
PSV lacht tanden bloot: ook Feyenoord blameert zich thuis

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV dit weekend gouden zaken gedaan. Terwijl het zelf won ...

45
45
Arbitrage velt helder verdict na VAR-relletje Westerlo-Gent

KVC Westerlo speelde zaterdag een meer dan degelijke wedstrijd, maar bleef uiteindelijk op 0-0 ...

284
284
Sporting-coach dropt groot nieuws voor clash met Club

Volgende week wordt de League Phase van de Champions League hervat. Club Brugge staat voor een ...

350
350
Antwerp slikt dubbele opdoffer vlak voor kelderkraker

Antwerp FC wil zondagnamiddag koste wat kost de volle buit pakken in de thuiswedstrijd tegen FCV ...

53
53
Genk blijft sputteren: KVM boekt fraaie stunt in Cegeka Arena

KRC Genk is er niet in geslaagd om op de slotspeeldag van de heenronde in de reguliere een plekje in ...

194
194
Dé surprise in WK-selectie? 'Vermeeren steekt Duivel voorbij'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

212
212
'Winters vertrek Tzolis: Club stelt keiharde voorwaarde'

In de Champions League kruist Club Brugge volgende week de degens met Sporting CP. Om het verschil ...

339
339
Renard bijt terug: "Als Bart Verhaeghe dat doet ..."

Ongeveer een jaar geleden werd Olivier Renard aangesteld als sportief directeur bij RSC Anderlecht. ...

390
390

Meer sportnieuws