CL: Lukaku-loos Inter wint makkelijk, Spurs struikelen

door
CL: Lukaku-loos Inter wint makkelijk, Spurs struikelen

De eerste twee wedstrijden in de Champions League op dinsdagavond hebben geen al te groot spektakel opgeleverd. Internazionale liet geen nieuwe steek vallen na de nederlaag tegen Bayern vorige week, want het rekende uiteindelijk makkelijk af met Viktoria Plzen, het kleine broertje in de groep des doods. In de andere wedstrijd ging Tottenham op pijnlijke wijze onderuit op het veld van Sporting Lissabon.


In Tsjechië kon Inter opnieuw niet rekenen op de nog steeds geblesseerde Romelu Lukaku, waardoor Simone Inzaghi in de spits deze keer voor Dzeko en Correa koos. Op die manier kon ook Lautaro Martinez eens rusten. Ondanks de afwezigheid van het gouden spitsenduo had Inter weinig moeite met Plzen. De plaatsvervangers zorgden immers na 20 minuten al voor de 0-1: Correa vond Dzeko en die werkte af.

In de tweede helft werd een eventueel offensief van Plzen snel gefnuikt toen Bucha met rood naar de kant moest na een aanslag op Barella. Inter profiteerde van de numerieke meerderheid en besliste de match helemaal met de 0-2 van Dumfries 20 minuten voor het einde. Door de zege kan het nu met een gerust gemoed de topper tussen Bayern en FC Barcelona volgen.

TOTTENHAM VERLIEST
In groep D leed Tottenham een best verrassende nederlaag. Een evenwichtige partij leek af te stevenen op een droge 0-0, maar in blessuretijd sloeg Sporting alsnog toe. Paulinho kopte aan de eerste paal een hoekschop tegen de netten. Even later zogde Arthur Gomes na een individuele actie zelfs nog voor 2-0. Sporting laat zo zes op zes noteren en gaat alleen aan de leiding in de groep, Tottenham blijft met drie punten achter.

LEES OOK: Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Moet Tottenham uitschakeling vrezen?

Meest recent

'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

39
39
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

61
61
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

95
95
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

89
89
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

460
460
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

118
118
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

110
110
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

507
507
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

377
377
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

121
121
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

230
230
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

708
708
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

329
329
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

221
221
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

59
59
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

35
35
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

256
256
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

90
90
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

554
554
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

201
201
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

196
196
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

42
42
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

429
429
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

412
412
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

318
318

Meer sportnieuws