Ancelotti giert het uit na Mbappé-vraag: "Alweer?!"

68 stemmen
Ancelotti giert het uit na Mbappé-vraag:

Real Madrid is uitstekend aan het seizoen begonnen. De Koninklijke nam zowel in eigen land als in Europa een goede start. Woensdagavond nemen de Madrilenen het op tegen RB Leipzig in de groepsfase. De Spaanse kampioen kan 6 op 6 boeken met een zege.


Op speeldag 1 ging Real winnen op het veld van Celtic Glasgow. Het werd 0-3 voor de titelverdediger. Carlo Ancelotti probeerde zich op zijn persconferentie te focussen op de wedstrijd tegen Leipzig, tot het onderwerp Kylian Mbappé aangesneden werd. Die bleef afgelopen zomer in Parijs en verkaste niet naar Madrid. "Mbappé? Alweer?", lachte Ancelotti. "We zijn blij met de aanvallers die we nu hebben, Vinícius Júnior en Rodrygo. We denken niet aan iemand anders", verklaarde de Italiaan.

Ancelotti ging ook in op tegenstander Leipzig. Dat won afgelopen weekend met 3-0 tegen Borussia Dortmund in de Bundesliga. Hij pikte er die gevaarlijke heerschappen uit bij de club. "Leipzig beschikt over een unieke aanval met Thimo Werner, Dominik Szoboszlai en Christopher Nkunku. Zij zijn alle drie heel gevaarlijk", klonk het.

TITEL VERDEDIGEN

Real Madrid zal er alles aan doen om zijn titel in Europa te verdedigen. De hoofdstedelingen wonnen afgelopen seizoen de Beker met de Grote Oren na de ene na de andere spectaculaire wedstrijd. In de finale was Liverpool de tegenstander. Het werd 1-0 voor Ancelotti en co. Onze landgenoot Thibaut Courtois schudde verschillende mooie saves uit zijn mouw en had daarmee een groot aandeel in de eindwinst van zijn club. Ook dit seizoen behoort Real tot de favorieten om met de eindzege te gaan lopen, samen met onder meer Manchester City en Bayern München.

LEES OOK: 'Geheim plan PSG onthuld: Club Brugge ruikt miljoenen'

🚀

Wint Real opnieuw de Champions League?

Meest recent

Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

33
33
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

48
48
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

42
42
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

39
39
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

349
349
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

339
339
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

136
136
Doku én De Bruyne op de bank tegen de VS?

De Belgische supporters zijn nog aan het bekomen van het mirakel in Seattle. De Rode Duivels zetten ...

219
219
Lierse blijft gaan: volgende toptransfer al binnen

Daags na het transfernieuws van Marko Mitrovic komt Lierse weer met een versterking opdraven. De ...

65
65
Kompany speelt grote rol in monstertransfer Bayern

Vincent Kompany hoopt ook volgend seizoen weer hoge ogen te gooien. Afgelopen seizoen werd Bayern ...

59
59
Anderlecht ziet jeugdinternational naar Nederland verkassen

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding, maar de afgelopen jaren trokken enkele talenten al ...

64
64
Amerikanen voeren druk op: "België kandidaat-wereldkampioen"

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

281
281
'Sibierski helemaal los: Anderlecht meldt zich bij WK-ganger'

RSC Anderlecht werkt zaterdag zijn eerste oefenmatch van de voorbereiding af. Ondertussen is ...

649
649
Relletje na kwalificatie Portugal: analisten spreken schande

Portugal heeft zich donderdagnacht geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK 2026. Maar tegen ...

160
160
L'Equipe maakt gehakt van Rode Duivel: dramatische 2 op 10

Na een historische comeback tegen Senegal mogen de Rode Duivels straks aantreden in de 1/8ste ...

485
485
Leider staat op bij Duivels: "Hij was eerst zichzelf niet"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

241
241
TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

344
344
Vandenbempt ‘ziek’ van WK-beslissing: “Schandalig!”

Er was niet enkel controverse bij België – Senegal, maar ook tijdens Portugal – ...

236
236
Antwerp komt met transfernieuws in volle onzekerheid

Royal Antwerp FC bevindt zich in een penibele situatie. Paul Gheysens is op zoek naar een overnemer ...

181
181
De Bruyne en Lukaku krijgen groot nieuws bij Napoli

Kevin De Bruyne en Romelu Lukaku zijn momenteel nog actief op het WK in de Verenigde Staten, Mexico ...

114
114
Club Brugge en De Roeck uit elkaar: straffe opvolger binnen

Club Brugge heeft op de officiële kanalen bekendgemaakt dat Jonas De Roeck de club zal ...

277
277
Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Jarenlang was Brusselmans een vast gezicht bij tal van Vlaamse televisieprogramma's. De ...

469
469
‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

774
774
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

541
541
Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

457
457

Meer sportnieuws