Ancelotti giert het uit na Mbappé-vraag: "Alweer?!"

68 stemmen
Ancelotti giert het uit na Mbappé-vraag:

Real Madrid is uitstekend aan het seizoen begonnen. De Koninklijke nam zowel in eigen land als in Europa een goede start. Woensdagavond nemen de Madrilenen het op tegen RB Leipzig in de groepsfase. De Spaanse kampioen kan 6 op 6 boeken met een zege.


Op speeldag 1 ging Real winnen op het veld van Celtic Glasgow. Het werd 0-3 voor de titelverdediger. Carlo Ancelotti probeerde zich op zijn persconferentie te focussen op de wedstrijd tegen Leipzig, tot het onderwerp Kylian Mbappé aangesneden werd. Die bleef afgelopen zomer in Parijs en verkaste niet naar Madrid. "Mbappé? Alweer?", lachte Ancelotti. "We zijn blij met de aanvallers die we nu hebben, Vinícius Júnior en Rodrygo. We denken niet aan iemand anders", verklaarde de Italiaan.

Ancelotti ging ook in op tegenstander Leipzig. Dat won afgelopen weekend met 3-0 tegen Borussia Dortmund in de Bundesliga. Hij pikte er die gevaarlijke heerschappen uit bij de club. "Leipzig beschikt over een unieke aanval met Thimo Werner, Dominik Szoboszlai en Christopher Nkunku. Zij zijn alle drie heel gevaarlijk", klonk het.

TITEL VERDEDIGEN

Real Madrid zal er alles aan doen om zijn titel in Europa te verdedigen. De hoofdstedelingen wonnen afgelopen seizoen de Beker met de Grote Oren na de ene na de andere spectaculaire wedstrijd. In de finale was Liverpool de tegenstander. Het werd 1-0 voor Ancelotti en co. Onze landgenoot Thibaut Courtois schudde verschillende mooie saves uit zijn mouw en had daarmee een groot aandeel in de eindwinst van zijn club. Ook dit seizoen behoort Real tot de favorieten om met de eindzege te gaan lopen, samen met onder meer Manchester City en Bayern München.

LEES OOK: ‘Neymar veroorzaakt gigantische WK-storm’

Wint Real opnieuw de Champions League?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

67
67
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

2
2
Croonen geeft volgende straffe plannen van KRC Genk prijs

KRC Genk maakte de terugkeer van Thibaut Courtois bekend. CEO Peter Croonen en de doelman van Real ...

47
47
Vanaken: "Als hij terugkeert naar Anderlecht, zou mooi zijn"

Hans Vanaken sprak vandaag de media toe. Zaterdag spelen de Belgen tegen Tunesië en de ...

262
262
Trainer en transfers: Bornauw komt met update

Het blijft voorlopig nog een mysterie hoe Anderlecht er volgend seizoen uit zal zien. Het enige dat ...

164
164
'Strijd om Openda is los: 3 clubs doen bod'

Vier jaar lang maakte hij altijd deel uit van de selectie van de Rode Duivels, maar voor het WK viel ...

77
77
Anderlecht lanceert nieuw thuisshirt met fraaie film

Anderlecht kwam enkele dagen geleden met groot nieuws. Na zeven seizoenen werd de samenwerking met ...

113
113
'Wilmots in actie: transferplannen Standard bekend'

Bij Standard belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. Sportief directeur Marc Wilmots ...

74
74
Kandidaat-voorzitter Real kondigt Haaland aan: City steigert

Het wordt maar niet rustig bij Real Madrid. Een tijdje geleden kondigde Florentino Perez op een ...

114
114
‘Ontslag? Oosting slaat razendsnel terug’

Bij Antwerp zijn ze deze zomer nog maar eens op zoek naar een nieuwe trainer. Twee speeldagen voor ...

105
105
Lommel SK begint seizoen met gigantische tegenvaller

Lommel SK vierde onlangs nog groot feest nadat ze zich wisten te verzekeren van promotie naar de ...

47
47
'Cercle Brugge hakt knoop door over Gerkens en Vanzeir'

Cercle Brugge moest de afgelopen dagen een aantal knopen doorhakken omtrent enkele spelers. Onder ...

310
310
'KRC Genk zet zinnen op WK-ganger'

KRC Genk heeft versterking nodig, dat is duidelijk. De Limburgers zouden misschien wel eens een ...

196
196
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

211
211
Stijnen en Raes gooien grote naam uit basiself Duivels

De Rode Duivels bereiden zich deze week voor met wedstrijden tegen Kroatië en Tunesië. Het ...

332
332
Vanaken zorgt voor ommekeer die niemand zag aankomen

Hans Vanaken leek opnieuw veroordeeld tot een rol als bankzitter bij de Rode Duivels. Maar tegen ...

492
492
'STVV grijpt naast absolute toptransfer'

STVV gaat deze zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De club gaat dus ook heel wat ...

96
96
Club Brugge vreest transferstorm rond zeven spelers

Club Brugge gaat een heel drukke zomer tegemoet. We haalden al aan dat drie spelers toch een keuze ...

279
279
Courtois zet toon bij Genk: iedereen gewaarschuwd

Thibaut Courtois keert terug naar KRC Genk. Dat gebeurde met zijn holding NXTPLAY. De doelman van ...

169
169
Anderlecht lacht en treurt met WK-selectie

RSC Anderlecht zag Ilay Camara alsnog afhaken voor het WK. Hij zit dan toch niet in de selectie. Een ...

284
284
'Union SG scoort met ingaande topdeal van 5 miljoen euro'

Union SG zit niet stil op de transfermarkt. De Brusselaars zijn op weg om een tweede ingaande ...

170
170
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

478
478
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

218
218
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

161
161
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

321
321
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

145
145

Meer sportnieuws