Ancelotti giert het uit na Mbappé-vraag: "Alweer?!"

door
Ancelotti giert het uit na Mbappé-vraag:

Real Madrid is uitstekend aan het seizoen begonnen. De Koninklijke nam zowel in eigen land als in Europa een goede start. Woensdagavond nemen de Madrilenen het op tegen RB Leipzig in de groepsfase. De Spaanse kampioen kan 6 op 6 boeken met een zege.


Op speeldag 1 ging Real winnen op het veld van Celtic Glasgow. Het werd 0-3 voor de titelverdediger. Carlo Ancelotti probeerde zich op zijn persconferentie te focussen op de wedstrijd tegen Leipzig, tot het onderwerp Kylian Mbappé aangesneden werd. Die bleef afgelopen zomer in Parijs en verkaste niet naar Madrid. "Mbappé? Alweer?", lachte Ancelotti. "We zijn blij met de aanvallers die we nu hebben, Vinícius Júnior en Rodrygo. We denken niet aan iemand anders", verklaarde de Italiaan.

Ancelotti ging ook in op tegenstander Leipzig. Dat won afgelopen weekend met 3-0 tegen Borussia Dortmund in de Bundesliga. Hij pikte er die gevaarlijke heerschappen uit bij de club. "Leipzig beschikt over een unieke aanval met Thimo Werner, Dominik Szoboszlai en Christopher Nkunku. Zij zijn alle drie heel gevaarlijk", klonk het.

TITEL VERDEDIGEN

Real Madrid zal er alles aan doen om zijn titel in Europa te verdedigen. De hoofdstedelingen wonnen afgelopen seizoen de Beker met de Grote Oren na de ene na de andere spectaculaire wedstrijd. In de finale was Liverpool de tegenstander. Het werd 1-0 voor Ancelotti en co. Onze landgenoot Thibaut Courtois schudde verschillende mooie saves uit zijn mouw en had daarmee een groot aandeel in de eindwinst van zijn club. Ook dit seizoen behoort Real tot de favorieten om met de eindzege te gaan lopen, samen met onder meer Manchester City en Bayern München.

LEES OOK: Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Wint Real opnieuw de Champions League?

Meest recent

‘Rode Duivels hopen: onverwachte wending van toptalent?’

De Rode Duivels zagen de afgelopen jaren heel wat talenten voor een ander land kiezen, maar mogelijk ...

3
3
'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

23
23
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

42
42
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

113
113
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

163
163
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

65
65
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

215
215
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

203
203
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

30
30
Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Jarenlang was hij succesvol manager van RSC Anderlecht, maar de voorbije jaren kwam Herman Van ...

116
116
Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

193
193
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

283
283
Na Lukaku ook De Bruyne: miserie loopt uit de hand

Kevin De Bruyne kwam naar Napoli als grote naam, maar in Italië draait zoiets snel. Na de breuk ...

181
181
Napoli-hetze escaleert: Lukaku déze zomer naar Anderlecht?

De soap rond Romelu Lukaku blijft maar escaleren. Verschillende Italiaanse media meldden dinsdag dat ...

240
240
'Club Brugge boekt woekerwinst: knaltransfer Tzolis'

Dat Club Brugge komende zomer verschillende sterkhouders zal zien vertrekken, staat inmiddels buiten ...

346
346
'Anderlecht aan de bak: groot transferoffensief in de maak'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

484
484
"Match gestolen" - enorme woede na UCL-eliminatie Barça

De eerste halve finalisten in de Champions League zijn bekend. Paris Saint-Germain klaarde de klus ...

305
305
'Absolute droomtransfer lonkt voor Noah Sadiki'

De afgelopen jaren vertrokken heel wat toppers uit de Jupiler Pro League. Dat was ook afgelopen ...

106
106
Kompany waarschuwt: "Real deed daardoor vertrouwen op"

Bayern München neemt het morgenavond in eigen huis op tegen Real Madrid. In Spanje werd het ...

63
63
Heymans reageert op alle ophef: "Is géén excuus"

KRC Genk sloeg de bal aardig mis tegen OH Leuven. Achteraf sprak Nicky Hayen over een mogelijk ...

83
83
FC Barcelona redt het niet na spektakelstuk, PSG vlot door

In de Champions League stonden er vanavond twee duels op het programma. FC Barcelona en Liverpool ...

80
80
Red Flames geven in extra tijd alsnog knappe zege weg

Om 20u30 speelden de Red Flames een belangrijk duel in en tegen Schotland. De Belgische dames ...

86
86
Messi baalt enorm: Inter Miami verrast met afscheid

Inter Miami won vorig jaar de Major League Soccer. De club groeit enorm, financieel én ...

47
47
'Standard zet alles op alles voor tweede zomertransfer'

Het is Standard duidelijk menens. De Rouches willen volgend jaar sportief een volgende stap zetten ...

87
87
'Antwerp dumpt één van de vele transferflops'

Royal Antwerp FC zit in de penarie. Weer geen Europees voetbal en dat is financieel toch wel een ...

231
231

Meer sportnieuws